KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Kategória:   Egyéb

Körömlakk szárító spray. Vegán.

Tesa

2018. február 23.

Nagyon picit rövidít a száradási időn, de így is előfordult, hogy reggelre párnás volt a körmöm, annak ellenére, hogy fújkálás ellenére is sokat vártam a száradással, meg még lefekvés előtt mosogattam, fürödtem, stb. Ami miatt talán a legrosszabb, hogy néhány lakkozás után már el is fogy, és hát elég drága ahhoz, hogy max 5x használjam, nem éri meg az árát.

Tesa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

xfxff349

2017. november 15.

Hát ez borzalmas. Ha 2 rétegben viszem fel a lakkot, akkor azzal már nem boldogul, az első réteg meg enélkül is gyorsan megszárad. Nagyon-nagyon minimálisat csökken ugyan a száradási idő, de közel sem annyira, hogy megérje megvenni...

xfxff349
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.