KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 31.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Limitált kiadás

Magasfényű, elegáns őszi árnyalatú körömlakkok.

4 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

HontiAgi

2017. december 20.

Impulzusvásárlás volt, belezúgtam a 010-es világos nude árnyalatba. Minőségre ugyanazt hozza, mint a N1 szériából beszerzett lakkom, jól fed (hiába világos szín, két réteg pont elég), egész szépen terül, és ennek az ecsete is kicsit nagyobb, így nekem jobban kézre is esik. Az egyetlen aprócseprő problémám, hogy az üvegen át nem tűnt fel, hogy csillámos lenne, pedig nagyon nagyon apró ezüstös csillámpor van benne, ami alapból a körmön sem túl feltűnő, aki szereti az ilyesmit annak határozottan tetszhet is, de én kifejezetten totál natúr krém finishre számítottam, szóval kicsit húztam rá a számat. Emiatt az apróság miatt neki csak 4*-ot előlegezek meg.

HontiAgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.