Trend It Up

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 31.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Limitált kiadás

Magasfényű, elegáns őszi árnyalatú körömlakkok.

4 árnyalatban kapható

SVivi

2018. március 26.

A képen szereplő zöldes árnyalat van meg belőle, félve vettem meg, de eddig ez a legjobb Trend it up lakkom. Tartósabb a többinél, szépen fed és imádom ezt a "katonás" színt is. :)

SVivi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

HontiAgi

2017. december 20.

Impulzusvásárlás volt, belezúgtam a 010-es világos nude árnyalatba. Minőségre ugyanazt hozza, mint a N1 szériából beszerzett lakkom, jól fed (hiába világos szín, két réteg pont elég), egész szépen terül, és ennek az ecsete is kicsit nagyobb, így nekem jobban kézre is esik. Az egyetlen aprócseprő problémám, hogy az üvegen át nem tűnt fel, hogy csillámos lenne, pedig nagyon nagyon apró ezüstös csillámpor van benne, ami alapból a körmön sem túl feltűnő, aki szereti az ilyesmit annak határozottan tetszhet is, de én kifejezetten totál natúr krém finishre számítottam, szóval kicsit húztam rá a számat. Emiatt az apróság miatt neki csak 4*-ot előlegezek meg.

HontiAgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.