KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 19.

Kiszerelés:   4,8 g

Tökéletesen sminkelt szemek - természetestől egészen a lélegzetelállító füstös szemekig.

• nude tónusok
  • intenzív színű
  • púderes hatás
  • erősen pigmentált
  • különböző fedőképesség (átlátszótól az intenzív színűig)
  • matt és csillogó

HFanni22

2017. november 17.

010-es palettát vettem meg. Gyönyörű natúr színei vannak. Kifejezetten a rózsaszínes és az aranybarna árnyalatok fogtak meg benne, ezeket szinte minden nap használom. Tényleg erősen porzik, de korrektor alappal használva szépen beépül, tartós marad. Eleinte féltem, hogy a kis csillámok majd a szemhéjamon is visszaköszönnek, és természetellenes lesz a hatása, de nem! Valahogy úgy természetesen fényes tőle a szemhéjam, ezért az árért csodálatos! Most nem veszem újra, mert egy kicsit meguntam már a színeit, de később majd tutira visszatérek hozzá! :)

HFanni22
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 17.

Tincu01

2017. november 12.

Hirtelen felindulásból vettem meg, és nem bánom.
Imádom a pigmentáltságát, elég olcsónak is tartom. Porol igen, de engem egyáltalán nem zavar, megtanultam használni így is. :D

Tincu01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

Hirtelen felindulásból vettem meg, és nem bánom.

Krivikuli

2017. október 13.

Intenzív színek, szép árnyalatok, tartós, valóban porzik, de egyszerűen leporolható. Az itteni vélemények alapján választottam ezt a palettát és nem csalódtam. Ár-érték arányban meg tökéletes.

Krivikuli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

hencikee0114

2017. szeptember 28.

Szerintem valóban intenzív színei vannak, pláne a középen lévő 2 matt színnek. Nekem "építgetni" sem kellett, szépen terül a szemhéjon. Korrektort szoktam vékonyan alá tenni, a szemhéjpúdert nem maszatoló, hanem ütögető mozdulatokkal viszem fel. Szépen terül, nem kell percekig satírozni. Így egyrészt tartósabb, másrészt pedig nem porzik :)
Érdemes kipróbálni, szerintem a drogériás termékek közül kiemelkedő és az ára sem vágja földhöz az ember lányát :)

hencikee0114
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

lenochka

2017. augusztus 31.

Először is kiemelném azt, hogy nagyon jól vannak benne összerakva a színek, de ez azért nem nagy művelet, általában minden alapszínekből álló palettában közel ugyanaz van. Jól felhasználható, hasznos színek, amik építhető fedést nyújtanak, de megint csak azt tudom ismételni, hogy ne várjunk tőle csodát. Ez a termék is tipikusan beleillik a drogériás minőség kategóriájába, viszont igényes, szép a csomagolása, kompakt, nagyon jó az ára.
Nem gondolom, hogy bármivel rosszabb lenne egy L’Oreal palettánál. Fontos, hogy sose az ujjatokkal teszteljétek vagy vigyétek fel a szemfestékeket – nem tesz nekik jót az bőr zsíros felülete, a termék is idővel elzsírosodik ha folyton belenyúlkálunk. egy lapos fejű, sűrű, kis méretű ecsetet érdemes beszerezni a színek felviteléhez, ezzel egyszer, határozott mozdulattal nyúljunk bele a festékbe, nem kell benne turkálni, ide oda húzogatni, elég egy erős, határozott mozdulat hogy az ecset elegendő festéket felvegyen, amit azzal a lendülettel szintén határozott mozdulattal kenjünk is fel a szemre. így tudjuk általában a legintenzívebb hatást elérni, ezt pedig nyilván minél többször ismételjük, a szín annál erősebb lesz.
Egy drogériás palettánál általában nem várható el, hogy kiemelkedően pigmentált legyen, hiszen az már más árkategória. viszont szolidabb, nappali sminkek elkészítéséhez tökéletesen alkalmas lehet. erősebb, smokey szemhez nem kifejezetten ajánlom, mert fekete valószínűleg sosem lesz, bármennyi színt is felpakolunk belőle. Sötétnek tűnnek az árnyalatok a palettában, de valójában egy közép szürkénél sötétebbet sajnos nem lehet elérni vele. viszont ismétlem: nagyon jó áron van!

lenochka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Kellnekem

2017. augusztus 16.

Tényleg nagyon porzik. Tele lesz vele a szemem alja. :-( Amúgy klassz színek, azért vettem meg.

Kellnekem
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

pgyongyi

2017. július 4.

Szép, pigmentált színei vannak, viszont eléggé porol és nem túl tartós, de egy jó alappal szép sminkeket lehet készíteni. :)

pgyongyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Pilence

2017. június 29.

Szep szinek,jo pigmentalas,hat sajnos nem tul tartos de jo az ara es 6szin van benne.jol ki lehet hasznalni ezeket a szineket valoban tobb alkalomra megfelel.

Pilence
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

monarizsa

2017. május 16.

Nagyon pigmentált, mind a matt, mind a csillogó színek szépen mutatnak, a tartósság miatt 4 csillag, de egyébként megéri :)

monarizsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

itsmealexaa

2017. május 14.

Nagyon szép színei vannak, tök jó, hogy vannak benne matt és csillogó színek is, de a tartósságával vannak kivetni valóim. Nekem pár óra alatt eltűnik a szememről szemhéjalap nélkül, lehet azzal tovább bírná, ezért nem pontozom le nagyon. Imádom, hogy ilyen kis pici, kompakt csomagolása van, de többféle hétköznapi sminket el lehet vele készíteni, úgyhogy próbálkozok még vele :)

itsmealexaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Glycerin

Színezék. Barnás sárga.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.