KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 19.

Kiszerelés:   4,8 g

Tökéletesen sminkelt szemek - természetestől egészen a lélegzetelállító füstös szemekig.

• nude tónusok
  • intenzív színű
  • púderes hatás
  • erősen pigmentált
  • különböző fedőképesség (átlátszótól az intenzív színűig)
  • matt és csillogó

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Gina1978

2018. április 18.

Nagyon szép színősszeállítás, és pigmentáltabb, mint gondoltam. Viszont nagyon porol, még fixáló folyadékkal befújt ecsettel sem boldogultam vele. Vagy ujjal ajánlanám felvinni ütögető mozdulatokkal, vagy nagyon rövid, tömött, kis fejű ecsettel. Nem felejtős termék, de nem lett a kedvencem. Ha elfogy, nem veszem újra.

Gina1978
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

Incuss

2018. április 16.

Annyira csodálatosan szépek a színek a palettában, hogy öröm rájuk nézni. Az első kettő balos színt szoktam legtöbbször használni, eszméletlen gyönyörűek a szemhéjon, persze alappal, és 2 rétegben. Személyes kedven a púderrózsaszín, de az első balos például highligtnak vagy szemöldökcsontra is szép. A barnák is intenzívek, építhetők. Akcióban vásároltam, 1000 ft-ért teljesen megérte, viszont nagyon nagyon porzik az összes szín, így érdemes a sminket ezzel kezdeni. A porzás végett kap egy csillaggal kevesebbet, de ár- érték arányban rendben van.

Incuss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

kencecica

2018. március 3.

Elég rég óta szemeztem vele, végül rászántam magam hogy veszek egyet. Nem csalódtam, szépen lehet vele dolgozni, igaz eléggé porzik, de rendkívül tartósnak bizonyult!

kencecica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

CutestLamb

2018. február 9.

Az üzletben nagyon tetszettek a paletták, vettem rögtön kettőt is, annyira meggyőztek. Itthon nagy buzgalommal és izgatottsággal kezdtem velük kísérletezgetni, és őszintén szólva, nem vagyok tőlük elájulva. A színek szépek, de rettenetesen porzanak,úgyhogy amikor ezekért a palettákért nyúlok, a szemsminkkel kezdek először, mert szinte minden újabb szín felvitelénél az utolsó lépés a sminklemosó kendő. :D Hogy a szemhéjon is úgy hassanak a színek, mint a palettában, párszor meg kell őket erősíteni, különben szürkésnek hat szinte az összes. Nem ajánlanám azoknak, akik most kezdik a sminkelést, nagyon megszaladhat velük az ember keze. Összességében használható, én is el fogom használni, de semmiféleképpen nem újravevős. :D

CutestLamb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

akezdetlanya

2018. január 21.

A 020-as palettát kaptam ajándékba, nagyon vártam hogy kísérletezzek vele mert még nem volt Trend It Up palettám. Sajnos nem igazán nyerte el a tetszésem. Eléggé porzik, a barna színek inkább szürkésnek hatnak. Elhasználgatom, annyira nem rossz hogy kidobjam viszont másik palettát nem vennék ezek alapján

akezdetlanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

HFanni22

2017. november 17.

010-es palettát vettem meg. Gyönyörű natúr színei vannak. Kifejezetten a rózsaszínes és az aranybarna árnyalatok fogtak meg benne, ezeket szinte minden nap használom. Tényleg erősen porzik, de korrektor alappal használva szépen beépül, tartós marad. Eleinte féltem, hogy a kis csillámok majd a szemhéjamon is visszaköszönnek, és természetellenes lesz a hatása, de nem! Valahogy úgy természetesen fényes tőle a szemhéjam, ezért az árért csodálatos! Most nem veszem újra, mert egy kicsit meguntam már a színeit, de később majd tutira visszatérek hozzá! :)

HFanni22
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 17.

Tincu01

2017. november 12.

Hirtelen felindulásból vettem meg, és nem bánom.
Imádom a pigmentáltságát, elég olcsónak is tartom. Porol igen, de engem egyáltalán nem zavar, megtanultam használni így is. :D

Tincu01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

Hirtelen felindulásból vettem meg, és nem bánom.

Krivikuli

2017. október 13.

Intenzív színek, szép árnyalatok, tartós, valóban porzik, de egyszerűen leporolható. Az itteni vélemények alapján választottam ezt a palettát és nem csalódtam. Ár-érték arányban meg tökéletes.

Krivikuli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

hencikee0114

2017. szeptember 28.

Szerintem valóban intenzív színei vannak, pláne a középen lévő 2 matt színnek. Nekem "építgetni" sem kellett, szépen terül a szemhéjon. Korrektort szoktam vékonyan alá tenni, a szemhéjpúdert nem maszatoló, hanem ütögető mozdulatokkal viszem fel. Szépen terül, nem kell percekig satírozni. Így egyrészt tartósabb, másrészt pedig nem porzik :)
Érdemes kipróbálni, szerintem a drogériás termékek közül kiemelkedő és az ára sem vágja földhöz az ember lányát :)

hencikee0114
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 28.

lenochka

2017. augusztus 31.

Először is kiemelném azt, hogy nagyon jól vannak benne összerakva a színek, de ez azért nem nagy művelet, általában minden alapszínekből álló palettában közel ugyanaz van. Jól felhasználható, hasznos színek, amik építhető fedést nyújtanak, de megint csak azt tudom ismételni, hogy ne várjunk tőle csodát. Ez a termék is tipikusan beleillik a drogériás minőség kategóriájába, viszont igényes, szép a csomagolása, kompakt, nagyon jó az ára.
Nem gondolom, hogy bármivel rosszabb lenne egy L’Oreal palettánál. Fontos, hogy sose az ujjatokkal teszteljétek vagy vigyétek fel a szemfestékeket – nem tesz nekik jót az bőr zsíros felülete, a termék is idővel elzsírosodik ha folyton belenyúlkálunk. egy lapos fejű, sűrű, kis méretű ecsetet érdemes beszerezni a színek felviteléhez, ezzel egyszer, határozott mozdulattal nyúljunk bele a festékbe, nem kell benne turkálni, ide oda húzogatni, elég egy erős, határozott mozdulat hogy az ecset elegendő festéket felvegyen, amit azzal a lendülettel szintén határozott mozdulattal kenjünk is fel a szemre. így tudjuk általában a legintenzívebb hatást elérni, ezt pedig nyilván minél többször ismételjük, a szín annál erősebb lesz.
Egy drogériás palettánál általában nem várható el, hogy kiemelkedően pigmentált legyen, hiszen az már más árkategória. viszont szolidabb, nappali sminkek elkészítéséhez tökéletesen alkalmas lehet. erősebb, smokey szemhez nem kifejezetten ajánlom, mert fekete valószínűleg sosem lesz, bármennyi színt is felpakolunk belőle. Sötétnek tűnnek az árnyalatok a palettában, de valójában egy közép szürkénél sötétebbet sajnos nem lehet elérni vele. viszont ismétlem: nagyon jó áron van!

lenochka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Glycerin

Színezék. Barnás sárga.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.