KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ragyogó, élénk trópusi színekben pompázó körömlakk.

Krémmánia Kedvencek a -től
alycethetyger

2017. június 27.

Ma találkoztunk, hárman jöttek haza velem (30, 40, 50). Jelentem, imádjuk egymást, nem akarunk elválni!

Szóval tényleg nagyon jó lenne ha ezt a vonalat meghagynák az állandó kínálatban, nagyon régen láttam/használtam már ilyen gyönyörű és ragyogó lakkokat. Nem csíkoz, álomgyorsan szárad, könnyen keverhető az összes szín egymással, és ez a csillogó hatás... It's EEEEVERYTHING!!! Imádat van!

alycethetyger
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

MrsWolf

2017. június 26.

2017.06.20.:
A 020-as narancsos-aranyos sárga árnyalat van meg. Egyelőre ott tartok, hogy ennek jó az illata! :D Gumicukor/trópusi illata van:) Durva...:)
Szóval nagyon hamar szárad, ez is nagy pozitívum. Az a baj, hogy áttetsző, nem elég 2 réteg. Majd jövök az update-tel. :)

2017.06.26.:
Nagyon meglepődtem, mert nagyon tartós a lakk! Durva igénybevétel mellett 5-6 napig bírja, ma van a 6. nap, és picit kopott meg a teteje, de csak néhánynak, nem is az összes körmömnek. Kipróbálom majd a többi árnyalatot is, remélem azok is ilyen jók. Más lakkok a 3. napon kopnak meg ennyire. Szerintem összességében jó termék, megéri! Persze a Moyra olcsóbb, és az is jó tartós, de 4*-ot megér ez a lakk.

MrsWolf
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

2017.06.20.:

2017.06.26.:

BergerZsofia

Korcsoport: < 18
2017. június 14.

Nagyon kellemeset csalódtam ebben a termékben. Eddig nem találkoztam ezzel a márkával DM-ekben, egy próbát a színe alapján mindenképp adni akartam, mert egyszerűen gyönyörű volt (030-as árnyalat van meg). Könnyen szárad, teljesen optimális az applikátora, és IMÁDOM a színét. Kell a 2-3 réteg, de megéri, mert gyönyörűen visszaadja az üvegben lévő színt. :) Pluszpont: öt napja van a körmeimen, tökéletes ép állapotban.

BergerZsofia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 14.

fuge7

2017. június 13.

Nagy csalódás számomra sajnos. A 040-es árnyalatot vettem meg, de egészen semmilyen, halovány színe van felkenve. 3-szor kellett átkennem, hogy kicsit élénkebb legyen. Tűrhetően szárad (tehát kb 5 perc végén a 3. réteg)... A tartóssága nagyjából másfél nap. Úgyhogy háát érdekes.

fuge7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Anna-

2017. június 5.

Tökéletes. Komolyan.
Gyorsan szárad, nem csíkoz, nem kenhetetlen. Utálom a lakkokat amik túl krémesek és össze vannak állva és csíkoznak, de ez szuper jó. Olcsó is, szóval 5 csillag. Nekem a 010-es árnyalat van meg, 3 rétegben adja az igazi színét de nem baj, mert gyönyörű!

Anna-
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

Tökéletes. Komolyan.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Algae Extract, Mannitol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Színezék. Piros.