KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ragyogó, élénk trópusi színekben pompázó körömlakk.

cattitude

2017. október 4.

beleszerettem a 040-es zöldbe a dm-ben. sajna mire hazavittem, a fellángolás el is múlt, valahogy az üzletben szebbnek láttam a színt. azért kidobni nyilván nem fogom, tesztelésként felkentem egy körmömre, de újabb csalódás ért, mert a lakk sajnos nem eléggé pigmentált, 3 réteg után köszön vissza a körmeimen az a szín, amit az üvegben is látok. egyébként így 3 rétegben szépen csillog, ezért pluszpontot kap, illetve az üvegéért/ecsetért is. azt még nem tudom, mennyire lesz tartós, szóval egyelőre 3 csillag.
nagyon örülök egyébként, hogy a 030-as kékkel megegyező színem már van egy Deborah lakk személyében, ami sokkal jobb minőségű :3

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

Nicu

2017. szeptember 21.

A kéket vettem meg féláron. Sajnos eléggé gyenge a fedése, így 3 réteg kell, és nehezen szárad. 2 napot bírt a körmömön.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

hivettivy

2017. szeptember 15.

Végre megvettem a 30 -as, gyönyörű csillámos kéket. Nagyon rég keresek pont ilyen kék színt, és hát most van kiárusítás és - 50% ... Nem tudtam otthagyni :) (na meg ez volt az utolsó)
Ma festettem vele, egyenlőre totál szerelem ;)

hivettivy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Ma festettem vele, egyenlőre totál szerelem ;)

Magnolieae

2017. augusztus 20.

Bizalmatlan voltam a trend IT UP-pal kapcsolatban, de a 30-as kék, és 40-es zöld árnyalatnak nem bírtam ellenállni, annyira gyönyörűen csillogtak az üvegben. Szerencsére nem csak ott! A lakk folyékonyabb, az átlagnál, ezért egy vékony rétegben nem is fed szépen, áttetsző marad, de két rétegben szépen fed (az első réteget vastagon érdemes felvinni). A második réteg felvitelénél érdemes óvatosnak lenni, hogy az elsőt ne szedjük fel az ecsettel. Az ecset vastag, a vége lekerekített, széles körmökre ideális! Szépen lehet vele dolgozni. Egyenletesen, csíkmentesen fed, gyönyörűen szikrázik, egyedi szín. A tartósságáról még nem tudok beszámolni.

Magnolieae
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

msvelvet

2017. augusztus 4.

Nekem a 10-es árnyalat van meg, az üvegben nagyon megtetszett, de felkenve nem az igazi, olyan nyanyás. Az ecsetnek rendkívül rossz formája van, lehetetlen vele pontosan dolgozni. Nem lettünk barátok :(

msvelvet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

BergerZsofia

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 2.

Nagyon kellemeset csalódtam ebben a termékben. Eddig nem találkoztam ezzel a márkával DM-ekben, egy próbát a színe alapján mindenképp adni akartam, mert egyszerűen gyönyörű volt (030-as árnyalat van meg). Könnyen szárad, teljesen optimális az applikátora, és IMÁDOM a színét. Kell a 2-3 réteg, de megéri, mert gyönyörűen visszaadja az üvegben lévő színt. :) Pluszpont: öt napja van a körmeimen, tökéletes ép állapotban.

Szerkesztés: WOW! Nyaraláson vagyok, és azt kell mondanom, ez a lakk egy csoda. Alap- és fedőlakk nélkül 5 napig bírta ép állapotban, mostanra kezd megkopni a végeknél, ami figyelembe véve, hogy napi 2-3-szor órákat voltam vízben, EGYSZERŰEN... 😍 Amint hazamegyek, veszek még belőle párat...

BergerZsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

LauuKovacs

2017. július 15.

Ár érték arányban nálam ez visz mindent! Nagyon szép színe is van, és napokig fent marad alap és fedő lakk nélkül. Nekem nagyon bevált. Több körömlakkom is van a márkától és meg fogok is venni szerintem ;-) Pigmentalt, és elég könnyű felvinni és szerintem gyorsan is szárad :-)

LauuKovacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

alycethetyger

2017. június 27.

Ma találkoztunk, hárman jöttek haza velem (30, 40, 50). Jelentem, imádjuk egymást, nem akarunk elválni!

Szóval tényleg nagyon jó lenne ha ezt a vonalat meghagynák az állandó kínálatban, nagyon régen láttam/használtam már ilyen gyönyörű és ragyogó lakkokat. Nem csíkoz, álomgyorsan szárad, könnyen keverhető az összes szín egymással, és ez a csillogó hatás... It's EEEEVERYTHING!!! Imádat van!

alycethetyger
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

MrsWolf

2017. június 26.

2017.06.20.:
A 020-as narancsos-aranyos sárga árnyalat van meg. Egyelőre ott tartok, hogy ennek jó az illata! :D Gumicukor/trópusi illata van:) Durva...:)
Szóval nagyon hamar szárad, ez is nagy pozitívum. Az a baj, hogy áttetsző, nem elég 2 réteg. Majd jövök az update-tel. :)

2017.06.26.:
Nagyon meglepődtem, mert nagyon tartós a lakk! Durva igénybevétel mellett 5-6 napig bírja, ma van a 6. nap, és picit kopott meg a teteje, de csak néhánynak, nem is az összes körmömnek. Kipróbálom majd a többi árnyalatot is, remélem azok is ilyen jók. Más lakkok a 3. napon kopnak meg ennyire. Szerintem összességében jó termék, megéri! Persze a Moyra olcsóbb, és az is jó tartós, de 4*-ot megér ez a lakk.

MrsWolf
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

2017.06.20.:

2017.06.26.:

fuge7

2017. június 13.

Nagy csalódás számomra sajnos. A 040-es árnyalatot vettem meg, de egészen semmilyen, halovány színe van felkenve. 3-szor kellett átkennem, hogy kicsit élénkebb legyen. Tűrhetően szárad (tehát kb 5 perc végén a 3. réteg)... A tartóssága nagyjából másfél nap. Úgyhogy háát érdekes.

fuge7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Algae Extract, Mannitol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Színezék. Piros.