KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szoszigabi, Módosítva: 2017. április 5.

Kategória:   Sminkek szájra

Az Ultra Matte Lipcream egy hosszantartó és intenzív színű folyékony rúzs. A kakóvajnak és a speciális applikátornak köszönhetően könnyű a felvitele, siklik az ajkakon. Matt finisű, valília, kókusz és karamell aromát tartalmaz, így biztosítva a kellemes illatot és ízt. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 500 , Eladó: KVanda
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, esetleg Vácon lehetséges
Ár: 600 Ft , Eladó: lildiko
Állapot: 3-szor hasznlt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten

Aryaa

2018. január 13.

Nekem a kedvenc folyékony-rúzs formulám. És ez nagy szó, mert majdnem megközelitik a Kat von D folyékony rúzsaim általi szerelmemet. Teljesen más a kettő, mert ez nem mattul úgy le, sosem köt meg a számon, de pont emiatt szeretem annyira. Folyékony, de mégis olyan, mintha rúzs lenne és sokkal könnyebb vele dolgozni. Egy piros és egy bogyós szinben birtoklom, de biztos, hogy fogok még belőlük vásárolni. Nem mondom, hogy túl tartós, az is tény, hogy minden, csak nem csókálló, de egy ilyen formulájú folyékony rúzstól nem is várhatjuk ezt el. Bár talán egy picit könnyebben maszatolódik, mint egy sima rúzs, ez tény.

Aryaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

cherry93

2018. január 11.

Mi ez a borzalom???
Szep szin, pigmentalt, finom illat.. erre eltelik tiz perc (!!) es szetfolyik a szamon, az apro rancokon at. Pedig igy 24 evesen nincsenek nagy rancaim a szam korul, de ez a Joker mosoly total kiakaszt. Hogy a fenebe lehet igy elrontani egy termeket?
Ezen kivul eros tulzasnak erzem Ultra mattnak titulalni, ez egy barsonyos finisu tragedi.. akarom mondani, ruzs.

cherry93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Mi ez a borzalom???

curlsandcurves

2017. december 28.

most tértem haza egy gyönyörű mély bogyós színnel (071-es) és külön örömet okozott, hogy kiárusításon mindössze 650 ft-ért vettem. aztán itthon jött a csalódás, hogy ez a termék soha nem fog megszáradni, és a legapróbb mozdulattól is teljesen szétkenődik. nem akartam hagyni, annyira szerelmes lettem a színébe, hogy én tudni akartam tartósan viselni ezt a rúzst. végül kipróbáltam egy essence-es ceruzával és lepúderezve, és azt kell mondja, hogy egy nagyon vagány csókálló rúzst sikerült kreálni! 4 csillagot kap, mert plusz köröket kell futni vele

curlsandcurves
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Vikcsu98

2017. december 20.

Nagyon szép a színe, jól pigmentált, egy sötét bordós árnyalatban van meg nekem. Viszont bárhogy próbálom felvinni mindig elmaszatolódik egy idő után. Nagyon kell figyelni mert könnyen összekeni a fogakat. Összességében a színe gyönyörű, de nagyon kell rá figyelni, hogy szép maradjon a szánkon.

Vikcsu98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

Skyvin89

2017. december 19.

A 061-es bordós/pirosas árnyalatot vettem meg. Gyönyörűen pigmentált. Nekem alá kell hidratálnom. Nálam nagyon jól bírta az evést-ivást. Egy kis púderrel jól lehet fixálni. Viszont egy idő után a széleknél hajlamos elmászni. Ezért a 4 csillag. Csak szájkontúrral ajánlom használni. Az aplikátora is remek.

Skyvin89
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

tunderelefant

2017. december 10.

Első pár használat után 071-es árnyalat (sötétebb, bogyós szín):
Megvétel után rögtön teszteltem is evés közben :D Egész jól bírta. Nemrég bulizáshoz is ezt tettem fel, párszor újra kellett kenni, de maradt rendesen, lemosás után még másnap is kicsit színes volt az ajkam. Ceruza nélkül használtam, így kicsit elmászott a széle, de szerencsére gyorsan lehet korrigálni.
Szerintem egy jó kis rúzs. Nyilván nem lesz az a száraz matt, mivel alapból is lipcream van ráírva, szóval én nem is vártam semmi ilyet. Akit zavar, hogy frissen nyomot hagy semmiképp se ezt vegye. Az applikátort tök jól lehet használni, az egyik oldala pont annyit vesz fel, ami elég az egész számra, ha esetlegesen még korrigálni kell, ott a másik fele és nem kell "tunkolni" benne.
Az egyik DMben féláron jutottam hozzá, teljesen megérte. Valószínűleg veszek még belőle.
A ceruza nélküli elmászás miatt -1*, egy L'oreal nem csinál ilyet :)

tunderelefant
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

Első pár használat után 071-es árnyalat (sötétebb, bogyós szín):
A ceruza nélküli elmászás miatt -1*, egy L'oreal nem csinál ilyet :)

cshrs

Korcsoport: < 18
2017. november 21.

Nagy harc volt, mire vegre talaltam a boltokban egy 045os arnyalatot, mert nagyon szerettem volna egyet magamnak. Amikor vegre meglett, fel is kentem. Rogton eszrevettem, hogy nagyon lassan "kot meg" a szamon, igy viszonylag sokat kell varni amig megszarad. Emellett meg el is tekintettem, de rajottem, hogy a tartossaga sem egy alom, nagyon konnyen lejon. Igazabol azert adok 2 csillagot mert vegan, es mert gyonyoruek a szinek, de sajnos semmi mast nem tud :(

cshrs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 21.

KVanda

2017. november 20.

Egyedüli pozitívuma, hogy szépek a színek, viszont túl krémes, ezért nekem nem mattul be teljesen és nem marad a helyén.

KVanda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Aidey

2017. november 20.

A színe szép de..nehezen mattult be, mikor be is mattult egy idő után újra krémes lett O.o Ezenkívül csúszkál és pikk-pakk lejön. Azért elhasználgatom, akciósan vettem így nem érzem pénzkidobásnak, de ha a teljes árát nézzük annyiért vannak ennél sokkal jobbak is.

Aidey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Diaaa

2017. november 15.

+ nem szárít, jól fed és szép intenzív színek.

- nehéz felvinni, nem tetszik az applikátor, nem tartós, össze vissza kenődik :(

Diaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

+ nem szárít, jól fed és szép intenzív színek.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.