KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szoszigabi, Módosítva: 2017. április 5.

Kategória:   Sminkek szájra

Az Ultra Matte Lipcream egy hosszantartó és intenzív színű folyékony rúzs. A kakóvajnak és a speciális applikátornak köszönhetően könnyű a felvitele, siklik az ajkakon. Matt finisű, valília, kókusz és karamell aromát tartalmaz, így biztosítva a kellemes illatot és ízt. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 600 Ft , Eladó: lildiko
Állapot: 3-szor hasznlt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten
Ár: 500 Ft + posta , Eladó: zsazsi1
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Győr, fizetés: Banki utalás után postázom, vagy személyesen.

Hermina99

2018. október 11.

Tegnap kaptam ajándékba a vásárlásom mellé, egyből kipróbáltam. Nem szárad teljesen mattra, valahol a krémes rúzs és a matt között van félúton. Isteni kakaóvajas az illata, pedig alapból nem kedvelem az illatos kencéket. Az applikátorral nem vagyok teljesen kibékülve, de ma már valamivel egyszerűbben boldogultam vele, mint tegnap, nehéz a széleket szépen meghúzni a lekerekített lapka fejjel. A 017-es árnyalatot kaptam, üvegcse alapján picit mályvásabbra számítottam, felkenve inkább rózsaszínbe hajlik. Szerintem kellemes viselet, nem ül a ráncokba, nem érzem, hogy különösebben szárítaná az ajkaimat. Inni/enni viszont nem praktikus vele, gyorsan kopik. Összességében örülnék, ha a mai vásárlásomhoz is adnának egy másik árnyalatot, de lehet, hogy megnézem az állványon és akár fizetnék is érte párszáz forintot.

Hermina99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 11.

CocoBellemare

2018. október 10.

Ajándékba kaptam. Baromi jó! Meglepően tartós, ettem ittam és nem jött le. Először fura a szájon, de később beleépül, megszínezi az ajkakat. Az illata is finom. Érdemes kipróbálni.

CocoBellemare
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

stab

2018. október 4.

016-os árnyalatot vettem meg, ami egy szép mályvás szín, nagyon hasonló a szám színéhez, így nem zavaró hogy nem tudja azt az extra minőséget hogy egész nap fent marad. Mert kopik evésnél, ivásnál, nem is feltétlen szárad teljesen mattra. De ilyen nudeosabb színben teljesen jó, pláne, hogy szerintem eszméletlen jó ez a kakaóvajas illat, nem is bánja az ember hogy újra fel kell kenni és megszaglászni.

stab
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 4.

kitti92

2018. szeptember 29.

Egy mély bordó színt szereztem be belőle, de elajándékoztam. Egyáltalán nem lesz matt, nem ragad hanem csúszik mászik a szájon, akármilyen precízen kenem fel elmosódik, folyik szét, nem ajánlom!

kitti92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Kence123

Korcsoport: < 18
2018. szeptember 1.

Az eddigi legrosszabb matt rúzs amit próbáltam.Eléggé szárítja a számat.Egyáltalán nem szárad mattra, még akkor sem ha csak egy nagyon vékony réteget viszek fel.Ha annyit kenek fel a számra mint ami egyszer kijön az aplikátoron akkor elég csúnya hatást kelt viszont a vékonyabb réteget használok akkor sokkal világosabb lesz a szín:(

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

KRozi

2018. augusztus 20.

090: katasztrófa. egyenletesen fel sem tudom vinni, bár lehet én vagyok a béna... kb. egyszer használtam és fél óra után a fele a számon sem volt. pedig csak beszélgettem, egy korty vizet sem ittam.

035: erre adom a kegyes 2 csillagot, mert a színe tetszik, és az első órában a fedése sem volt olyan rossz.
éttermi kajálásra vittem magammal.. hát kétszer kellett újra kennem. azóta sem használtam.
nem beszélve arról, hogy kiszárítja a számat.. nem tetszett. : (

KRozi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

nem beszélve arról, hogy kiszárítja a számat.. nem tetszett. : (

nncsrny

2018. augusztus 10.

Simán kibírt egy péntek estét. Másnap reggel is jól nézett ki. Keveset kell használni belõle, és nem kopik. Ha eléggé hidratált alatta, nem szárít. 199Ft-ot teljesen megér. :)

UPDATE: Most vettem észre, hogy 1199-ért húzták le, pedig akciósnak volt kirakva. Így már nem éri meg. >:(

nncsrny
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

lena2611

2018. augusztus 8.

Nagyon tetszik a szine, az állaga, az illata.. DE kimászik a száj körvonalából, és mivel egy vöröses, sötétebb szinűt vettem, elég csúnya hatást kelt. Kár érte, mert minden másban tetszik.

lena2611
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Nileve

2018. augusztus 2.

Először ajándékba kaptam egy egészen sötét bordós-lilás árnyalatot, ami nem is igazán volt az én színem a hétköznapokban, és bulik esetén sem ez volt az első választásom. Aztán elég erősen kellett vele barátkozni, hogy public-ban merjem használni, mert amikor próbálgattam nem igazán jött át a dolog, túl krémes volt nekem és nem volt az az igazi matt hatás, amit vártam. Aztán betévedtem egy dm üzletbe és láttam, hogy kiárusítás van, köztük volt egy egészen cuki ebből a fajtából, sötétebb pinkes árnyalatban. 200 Ft volt, mondom egye fene, adok neki egy esélyt. Na vele már egyből össze is barátkoztunk, valamiért teljesen megváltozott a hozzáállásom ezekhez a fajta rúzsokhoz. Az a titka, hogy igen vékony rétegben kell kenni és igaz nem egy álom matt hatást kapunk, de attól még jól mutat. Nagyon érdekes számomra, hogy felkenés után ad egy ilyen kellemes, bizsergető érzést akárhányszor összemosom az ajkaim. Nem tudom más észrevette e már, nekem nagyon bejön.

Nileve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Pirosmasni

Korcsoport: < 18
2018. július 26.

Én teljesen áron vettem meg, mert a kedvenc rúzsomból nem találtam meg azt az árnyalatot,amit kerestem, ekkor bukkantam rá a Trend it up-os "matt" rúzsra. Hát.. Vegyes érzelmeim vannak.
Pozitívum:jó az illata, pigmentált, könnyű viselni az ajkakon
Negatívum: ha az van ráírva a tubusra, hogy ultra matte, akkor ne kenődjön el.. (nekem special nem is lesz annyira nagyon matt)
Szívem szerint 3,5 csillagot adnék, de kerekítsünk.. Nem sokat használom, így nem valószínű, hogy sor kerül arra, hogy újravegyem. Más kérdés, hogy nem is venném..

Pirosmasni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 26.

Pozitívum:jó az illata, pigmentált, könnyű viselni az ajkakon

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.