KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szoszigabi, Módosítva: 2017. április 5.

Kategória:   Sminkek szájra

Az Ultra Matte Lipcream egy hosszantartó és intenzív színű folyékony rúzs. A kakóvajnak és a speciális applikátornak köszönhetően könnyű a felvitele, siklik az ajkakon. Matt finisű, valília, kókusz és karamell aromát tartalmaz, így biztosítva a kellemes illatot és ízt. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 500 Ft + posta , Eladó: zsazsi1
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Győr, fizetés: Banki utalás után postázom, vagy személyesen.
Ár: 990 , Eladó: dalmaflora
Állapot: 1-szer próbált., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, illetve kérés esetén foxposttal (jól becsomagolva) küldöm.
browning

2019. január 7.

Nem annyira rossz, csak baromira nem tartós és bénán kopik... szóval igazából rossz... Csak olyan finom az illata és olyan jó krémes- alig lehet normálisan felvinni az óriási aplikátorral...Fáj érte a szívem...

browning
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2018. december 15.

Egy bogyós gyümölcs színű árnylatot vettem. Az applikátor bumszli, nem lehet vele precízen dolgozni. Ecsettel szépen fel lehet vinni. Erősen pigmentált, a színe szép,. Viszont nagyon nem tartós és maszatolódik.

Zsu1003
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. december 15.

Vlaura

2018. december 1.

Szép a színe, szép a csomagolása. De nem matt és még a felvitele is a lehetetlennel vetekszik. De nem hogy nem matt mégcsak nem is tartós. A színe miatt nagyon imádom, de a macera miatt és a mattság hiánya miatt nem veszek belőle több fajtát. De nekem nem szárítja a számat és nagyon kellemes az illata is.

Vlaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

marysidehouse95

2018. november 13.

Semmi köze nincs a folyékony matt ajakrúzshoz, ugyanis nem szárad vízállóra. Kenődik, nehéz felvinni, főleg, hogy nekem egy bordó árnyalatom volt.

El is ajándékoztam, még szerencse, hogy akciósan vettem kemény 300 forintért.

marysidehouse95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

El is ajándékoztam, még szerencse, hogy akciósan vettem kemény 300 forintért.

CintreLow

2018. november 12.

Azon kívül, hogy jól mutat a sminkes dobozomban, semmire nem való. Semmit nem kell ahhoz csinálni, hogy le jöjjön, pár perc és volt, nincs. Színt nem, de cserepes ajkakat azt hagy maga után, mert nagyon szárít. Azt, hogy köze nincs a matthoz már meg sem említem...

CintreLow
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Eszti22

2018. november 9.

Először is, az "Ultra Matt" kifejezés költői túlzás, ez a termék még sosem mattult le teljesen a számon, inkább lip cream kategóriába sorolnám. Nem rossz kis termék, de sajnos nem túl tartós, cserébe pigmentált (sajnos nem tudom melyik árnyalat van meg, mert már rég lekopott a felirat, egy mályvás nude-os színt vettem) 400 ft-ért jutottam hozzá, ennyi pénzért fogjuk rá hogy megéri. Evést-ivást nem bírja sajnos. Az én számat nem szárította, de lehet hogy csak azért, mert annyi ideig még sosem maradt fent számon, hogy szárítani tudjon.. :) Ha tudom hogy nem betonbiztos tartósságra van szükségem aznap, akkor felkenem, de általában nem érte nyúlok.

Eszti22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

Kence123

2018. október 28.

Az eddigi legrosszabb matt rúzs amit próbáltam.Eléggé szárítja a számat.Egyáltalán nem szárad mattra, még akkor sem ha csak egy nagyon vékony réteget viszek fel.Ha nem eszek nem iszok semmit akkor is 10 perc után lekopik a számról. Sajnos a kukában végezte

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

ifju15

2018. október 24.

Nagyon megtetszettek a színek ezért be is szereztem 2 félét. Nem mondanám se mattnak, se tartósnak. Felkenve krémes marad, kis idővel mattul valamit, de nem az igazi. Valamint nekem nem valami tartós, es nem is szépen kopik. Ennek ellenére szeretem viselni, csak ritkábban nyulok erte. Ha lehetne három és fél csillagot adnék.

ifju15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

Incuss

2018. október 24.

Szép színek, jó applikátor, de szétfolyik az ajkakon. Nem szárad meg teljesen, krémes marad, ezért elmászik folyamatosan. Nem szeretem.

Incuss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

Hermina99

2018. október 11.

Tegnap kaptam ajándékba a vásárlásom mellé, egyből kipróbáltam. Nem szárad teljesen mattra, valahol a krémes rúzs és a matt között van félúton. Isteni kakaóvajas az illata, pedig alapból nem kedvelem az illatos kencéket. Az applikátorral nem vagyok teljesen kibékülve, de ma már valamivel egyszerűbben boldogultam vele, mint tegnap, nehéz a széleket szépen meghúzni a lekerekített lapka fejjel. A 017-es árnyalatot kaptam, üvegcse alapján picit mályvásabbra számítottam, felkenve inkább rózsaszínbe hajlik. Szerintem kellemes viselet, nem ül a ráncokba, nem érzem, hogy különösebben szárítaná az ajkaimat. Inni/enni viszont nem praktikus vele, gyorsan kopik. Összességében örülnék, ha a mai vásárlásomhoz is adnának egy másik árnyalatot, de lehet, hogy megnézem az állványon és akár fizetnék is érte párszáz forintot.

Hermina99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.