KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szoszigabi, Módosítva: 2017. április 5.

Kategória:   Sminkek szájra

Az Ultra Matte Lipcream egy hosszantartó és intenzív színű folyékony rúzs. A kakóvajnak és a speciális applikátornak köszönhetően könnyű a felvitele, siklik az ajkakon. Matt finisű, valília, kókusz és karamell aromát tartalmaz, így biztosítva a kellemes illatot és ízt. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 600 Ft , Eladó: lildiko
Állapot: 3-szor hasznlt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten
Ár: 1000 FT / 3 db , Eladó: apple
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy előreutalás után ajánlott posta

Jelizz

2018. június 14.

Nekem egy Barbi pink szinu van meg (ajandekba kaptam) az aplikatora nagyon bena...🙁 tul sokat visz fel egy hatalmas spatula... szep a szine, elegge matt oke. De nem tartos, csomosodik kopik.

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

Anett19

2018. június 11.

Pár napja vettem akciósan a DMben két árnyalatban, az egyik egy nude a másik pedig egy vörös. Eredetileg azért vettem meg, hogy lássam hogy áll az adott szín, bár azért kicsit reménykedtem, hátha beválik tartósság szempontjából is, de sajnos nem. Nagyon szép a finish, de sem evést, sem ivást nem bír. Az applikátorral nagyon csúnyán tudtam csak felvinni a számra, ecsettel viszont szépen ment. Nekem bőven megérte darabjáért 200ft-ot, legalább tudom, hogy ez a két szín hogy áll nekem, de teljes árért nem venném meg.

Anett19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

kovacs12zita

2018. június 11.

Szép árnyalatai vannak, de nem túl tartós sajnos. Én kicsit bénázok a felvitelével is, valahogy sosincs megfelelő mennyiség az applikátoron, és egy húzással csíkos, egyenletlen stb, szóval meg kell dolgozni a szép eredményért. Hosszabb időre nem ajánlom, mert nem szép, ahogyan lekopik, és újrakenni sem lehet utána szépen. Az illata tényleg kellemes :)
Mindezek ellenére én még mindig kedvelem ezt a terméket :D lehet, hogy a szín az, amit nem tudok elengedni a minőség ellenére sem :D

kovacs12zita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

Rosegarden

2018. május 28.

Egy sötétebb színe van meg, eléggé csíkos és pillanatok alatt lejön :( lehet hogy nude árnyalattal elviselhető, de annyi jobb folyékony rúzsom van, hogy hónapszámra eszembe se jut használni.

Rosegarden
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

AnnaR

2018. május 26.

Bizonytalan vagyok még ezzel a rúzzsal kapcsolatban. Felkenve nagyon szép, egyébként egy nude árnyalatot választottam. Előtte nem sokkal még hidratáló volt az ajkaimon így viszonylag hosszú idő kellett neki száradásnak. Viszont a finish szép volt és összességben szépen mutatott az ajkaimon, de majd meglátjuk, hogy hosszú távon mit tud. Eddig tetszik :)

Update: Ezzel is úgy jártam, hogy félre tettem, mert nem tudtam használni aztán valahogy sűrűbb (?) lett a rúzs... Közben azt is kitapasztaltam, hogy mennyit érdemes felvinni (nagyon nagyon keveset) és akkor megkapom az optimális eredményt. Így lettünk végülis barátok :)
Viszont a csomagolása kezd a szégyen kategóriába átvonulni. A felirat hihetetlenül gyorsan lekopott róla... Az az egy menti meg, hogy rendesen záródik

AnnaR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

pinupdollstella

2018. május 23.

szerencsére akciósan vettem, de még így is sajnálom. igen-igen olcsó, de nagyon hamar szétfut a számon akkor is, ha használok körbe kontúrceruzát. nekem sötétlila árnyalatban (nem tudom a kódját így fejből, bocsi) van meg, elég foltosan szárad, már amennyit szárad..legalább a szín szép.

pinupdollstella
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 23.

Katia88

2018. május 23.

Első használat után azt hittem hogy olyan béna vagyok, hogy szétmaszatoltam a szám. De aztán rájöttem hogy nem, hanem egyszerűen olyan az állaga hogy kifut a legkisebb ráncokon is. Pupa primerrel próbáltam menteni a menthetőt, de végül kukában landolt. Legalább akciós volt.

Katia88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

dynah13

2018. május 21.

En szeretem ezt a ruzst, ar-ertek aranyban maximalisan a legjobbak kozott van!
Isteni kakaovajas illata van, nem szaritja a szam, kellemes erzes felkenve. Valoban nem szarad meg rogton, de eleg ritka az a folyekony ruzs, ami rogton mattra szarad. Ha var az ember egy kicsit, akkor mar eleg jo az eredmeny.
Ha eszik-iszik az ember, akkor kopik, de nagyon szepen ujra lehet kenni, nem lesz egyenetlen sem a texturaja, sem a szine emiatt.
600Ft-ert szereztem be oket en is, es nem viccelek, nekem tovabb tart mint a NYX 2600 Ft-os hasonlo termekei. Van kb 4 arnyalatom, de biztosan fogok meg venni belole!
En azt gondolom, hogy ha extra matt extra tartos ruzst szeretne az ember, akkor jobban a zsebebe kell nyulnia, de a trend-it-up termekek a drogeriak sajat markas termekei kozul magasan verik a mezonyt nalam! 5 csillag :)

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

En szeretem ezt a ruzst, ar-ertek aranyban maximalisan a legjobbak kozott van!

KaradyAnn

2018. május 15.

Szegényke elég csúfos kudarcot vallott nálam. Nagyon finom illata van, azt meg kell hagyni és könnyű az applikátorral dolgozni. Az erénye nagyjából ennyi. Egy mályvás árnyalattal próbálkoztam, de 1 óra a múlva úgy ahogy volt lemászott a számról. Nagyon csúnya látvány volt.

KaradyAnn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

katalinmester13

2018. május 8.

Egy 050 és egy 061-es "boldog" tulajdonosa vagyok. Vagy inkább bolond? Amikor megláttam őket 600 Ft-ért, tényleg boldognak éreztem magam. Végre megtaláltam a tökéletes vöröset vagy pirosat (061)! Ez valami csodaszép árnyalat! De nagyon megtetszett a 050-es "fogalmam sincs, hogy nevezik" árnyalat is. Ő is kosárba került. De ha már lúd
(rúzs), legyen kövér! Bedobtam egy metálosat is! Az egy másik történet. Alig tudtam kivárni, hogy otthon rendesen kipróbálhassam őket. Elsőnek a dögös vöröst. Illatos, krémes, csodaszínű. Az applikátorral elsőre tökéletesen sikerült felvinni. Matt létére szép a fénye, kissé nehéz. De kit érdekel, ha dögös bögyösnek éreztem magam tőle! Majd tettem-vettem agyontükrözött kis lakásomban. (Ugyebár, hogy tágítsam a teret!) Egy óvatlan pillanatban véletlenül megláttam magam az egyik tükörben. Messziről látszott, hogy megnőttek az ajkaim. Kis tükrömbe tekintve megvizsgáltam a jelenséget. Fizika tanulmányaimból egyből a kapilláris jelenségre asszociáltam. Rádöbbentem, hogy ráncosodom. Már nem is vagyok dögös? Eddig még egy rúzs sem figyelmeztetett arra, hogy pár év és 50 leszek. Köszi a segítséget! Lassan felfogom! :) Ezenkívül volt egy halvány csík a homlokom, és néhány folt a villanykapcsolókon.
A 050-es kevésbé futkos, de ő is utal a koromra.
De nem adtam fel! Vettem rúzsalapot (1000 Ft), láthatatlan ajakkontúr ceruzát (1600 Ft). Kordában ők sem tudták tartani egyiket sem. Lepúdereztem. Megváltozott a színük, csomósodtak, eltűnt a kellemes fényük, szárítottak. Végülis a rúzsalap, a színtelen ajakkontúr és a jó öreg papírzsepis leitatás hozott valamit ki belőlük. Fél év alatt egyszer használtam terepen a piszkos rózsaszínest, vagy milyet. Tehát jó BÓT volt! :)

katalinmester13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 8.

A 050-es kevésbé futkos, de ő is utal a koromra.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.