KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szoszigabi, Módosítva: 2017. április 5.

Kategória:   Sminkek szájra

Az Ultra Matte Lipcream egy hosszantartó és intenzív színű folyékony rúzs. A kakóvajnak és a speciális applikátornak köszönhetően könnyű a felvitele, siklik az ajkakon. Matt finisű, valília, kókusz és karamell aromát tartalmaz, így biztosítva a kellemes illatot és ízt. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 600 Ft , Eladó: lildiko
Állapot: 3-szor hasznlt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten
Ár: 500 Ft + posta , Eladó: zsazsi1
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Győr, fizetés: Banki utalás után postázom, vagy személyesen.

KRozi

2018. augusztus 20.

090: katasztrófa. egyenletesen fel sem tudom vinni, bár lehet én vagyok a béna... kb. egyszer használtam és fél óra után a fele a számon sem volt. pedig csak beszélgettem, egy korty vizet sem ittam.

035: erre adom a kegyes 2 csillagot, mert a színe tetszik, és az első órában a fedése sem volt olyan rossz.
éttermi kajálásra vittem magammal.. hát kétszer kellett újra kennem. azóta sem használtam.
nem beszélve arról, hogy kiszárítja a számat.. nem tetszett. : (

KRozi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

nem beszélve arról, hogy kiszárítja a számat.. nem tetszett. : (

nncsrny

2018. augusztus 10.

Simán kibírt egy péntek estét. Másnap reggel is jól nézett ki. Keveset kell használni belõle, és nem kopik. Ha eléggé hidratált alatta, nem szárít. 199Ft-ot teljesen megér. :)

UPDATE: Most vettem észre, hogy 1199-ért húzták le, pedig akciósnak volt kirakva. Így már nem éri meg. >:(

nncsrny
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

lena2611

2018. augusztus 8.

Nagyon tetszik a szine, az állaga, az illata.. DE kimászik a száj körvonalából, és mivel egy vöröses, sötétebb szinűt vettem, elég csúnya hatást kelt. Kár érte, mert minden másban tetszik.

lena2611
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Nileve

2018. augusztus 2.

Először ajándékba kaptam egy egészen sötét bordós-lilás árnyalatot, ami nem is igazán volt az én színem a hétköznapokban, és bulik esetén sem ez volt az első választásom. Aztán elég erősen kellett vele barátkozni, hogy public-ban merjem használni, mert amikor próbálgattam nem igazán jött át a dolog, túl krémes volt nekem és nem volt az az igazi matt hatás, amit vártam. Aztán betévedtem egy dm üzletbe és láttam, hogy kiárusítás van, köztük volt egy egészen cuki ebből a fajtából, sötétebb pinkes árnyalatban. 200 Ft volt, mondom egye fene, adok neki egy esélyt. Na vele már egyből össze is barátkoztunk, valamiért teljesen megváltozott a hozzáállásom ezekhez a fajta rúzsokhoz. Az a titka, hogy igen vékony rétegben kell kenni és igaz nem egy álom matt hatást kapunk, de attól még jól mutat. Nagyon érdekes számomra, hogy felkenés után ad egy ilyen kellemes, bizsergető érzést akárhányszor összemosom az ajkaim. Nem tudom más észrevette e már, nekem nagyon bejön.

Nileve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Pirosmasni

Korcsoport: < 18
2018. július 26.

Én teljesen áron vettem meg, mert a kedvenc rúzsomból nem találtam meg azt az árnyalatot,amit kerestem, ekkor bukkantam rá a Trend it up-os "matt" rúzsra. Hát.. Vegyes érzelmeim vannak.
Pozitívum:jó az illata, pigmentált, könnyű viselni az ajkakon
Negatívum: ha az van ráírva a tubusra, hogy ultra matte, akkor ne kenődjön el.. (nekem special nem is lesz annyira nagyon matt)
Szívem szerint 3,5 csillagot adnék, de kerekítsünk.. Nem sokat használom, így nem valószínű, hogy sor kerül arra, hogy újravegyem. Más kérdés, hogy nem is venném..

Pirosmasni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 26.

Pozitívum:jó az illata, pigmentált, könnyű viselni az ajkakon

Anheszenamon

2018. július 24.

Mivel benne van a nevében, hogy lipcream számomra egyértelmű volt, hogy ez nem egy tartós matt rúzs, ami kopogósra mattra szárad az ajkaimon. És mivel tudtam mire számítsak vele kapcsolatban emiatt nem is ért csalódás. A színe csodás, pigmentált, kellemes viselet. Evés-iváskor nyomot hagy, de szépen kopik. Nem szárít, nem húzódik alatta az ajkam, nem igazán tudok rosszat mondani róla. 4 csillagot azért kap, mert nem csodaszer, és a Trend it up rúzsok között még mindig a hagyományos ultra matt rúzsok a kedvenceim.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

bettuszkaaa

2018. július 19.

Szépen pigmentált, az ára is megfelelő és szép árnyalatokban kapható. Evés-ivást nem bírja úgy mint egy magasabb kategóriás matt rúzs, de szerintem hétköznapra teljesen megfelel, előnye hogy nem foltosan kopik. Elsősorban azoknak ajánlanám akiknek kicsit szárazabb az ajkuk vagy hajlamos kiszáradni mert nem mattul le teljesen, így nem néz ki benne úgy az ember lánya/fia mint egy ezeréves múmia. Pozitívum még az ára is.

bettuszkaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Busaandrea

2018. július 17.

A kedvenc folyékony rúzsaim. Imádom a szinét és az állagat. Szeretem hogy nem keményedik rá az ajkaimra

Busaandrea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

szlilly

2018. július 11.

Érdekes ez a termék, értem, hogy sok embernek mi vele a baja. Ez igazából nem egy matt rúzs, amit várnék tőle. Szintén leárazáson vettem több árnyalatot is (025, 035, 045-ös árnyalatokat), melyekkel tökéletesen elégedett vagyok. Nem a matt rúzsok tökéletessége miatt :D (rengeteg tökéletesen működő matt rúzsom van, ami szépen megszárad a számon és jól mutat, de ezekkel nekem az volt a bajom, hogy ha elkezdenek kopni, akkor borzalmasak és le se lehet szedni a maradékot egy zsepivel (igen, lehetnék körültekintő és vihetnék magammal sminklemosót, de ez nem szokott eszembe jutni reggelente). Szóval ebben a termékben pont az tetszett meg, hogy nem egy matt rúzs, nem szárad meg teljesen (nekem nem szárítja a számat), de nem mozdul el. Hátránya , hogy evést/ivást nem él túl, a maradékot viszont tökéletesen le lehet törölni 1 mozdulattal (ez nálam hatalmas előny), így bármikor újra gyönyörűen ki tudom festeni vele a számat, ami nekem nagyon fontos, mert nincs szörnyűbb dolog, mint mikor az irodában úgy kell fél napig ülnöm, hogy borzalmas a rúzsom. Nekem bevált a termék, pont amiatt, hogy nem tartós. Mindennapi használatra számomra tökéletes.

szlilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Yume

2018. július 3.

Update: Azóta szülinapomra megkaptam az egyik sötétvörös árnyalatot. Textúra, illat ugyanolyan mint az előbbi, azonban ha itt leitatjuk a felesleget és próbáljuk minél jobban beledolgozni az ajkakba, akkor egy kellemes, és viszonylag tartós színt kaphatunk. Sajnos még mindig nagyon szárít, és az üveghez képest gyengébb színt kapunk ezzel a leitatós módszerrel, mégis az utóbbi időben szívesen nyúltam ehhez a sötét árnyalathoz.

Nagyon akartam szeretni ezt a terméket...
De egyszerűen nem ment, pedig most is sokat hordom és próbálkozom.
Először a színe fogott meg, gyönyörű nude színei vannak, így abba rögtön beleszerettem. 036-os árnyalat tulajdonosa vagyok.
Már a boltban érezni lehetett az illatán, hogy fantasztikus. Igaz kicsit tömény és nagyon édes, de nekem először nagyon tetszett...bár most már van hogy túl sok...
Mikor otthon felkentem, érezni lehetett, hogy érdekes a textúrája. Nagyon selymes, azonban ennek ellenére igenis szárít, vagyis inkább nagyon csúnyán kiemeli a cserepes szájat.
A finishe inkább szaténos, aki teljesen mattot akar, szerintem ne ezzel a termékkel kísérletezzen.
És a legnagyobb kár érte, hogy a tartóssága szinte 0. Ha csak picit hozzá érünk, brutálisan kenődik. Próbáltam zsepivel leszedni a felesleget....de akkor meg lejött az egész, alig maradt szín...
Szóval nagyon sajnálom, de ebben a termékben csak a színválaszték gyönyörű :(
De még próbálkozom...hátha csak valami praktika kell hozzá :P

Yume
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

Nagyon akartam szeretni ezt a terméket...
De egyszerűen nem ment, pedig most is sokat hordom és próbálkozom.
Szóval nagyon sajnálom, de ebben a termékben csak a színválaszték gyönyörű :(
De még próbálkozom...hátha csak valami praktika kell hozzá :P

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.