KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Macsek23, Módosítva: 2017. május 22.

Enyhén fedő korrektor szem alá. Nem szárít.

2 árnyalatban kapható

Caty88

2018. május 25.

Örök kedvenc, ár-érték arányban magasan a legjobb

Caty88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Örök kedvenc, ár-érték arányban magasan a legjobb

ravenclaw

2018. május 20.

Én nagyon szeretem. A fedése szerintem inkább a közepes felé hajlik (bár nem teljesen az). Legalábbis a karikáimat nagyon jól elfedi, pedig elég erősek. Könnyű eldolgozni, és építhető. Valamint a hófehér bőrömhöz tökéletes a szín.

ravenclaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Viki9727

2018. április 23.

Valóban elég enyhe a fedése, a színe pont jó. Nekem bejön ez a szivacsos, tekerős megoldás. Nap végére azért látszik h kicsit lekopik, kicsit fel kell frissíteni.

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Gina1978

2018. április 22.

Enyhe fedést ígér, de véleményem szerint az enyhénél jobb a fedése, én közepesnek mondanám. Nekem tetszik a tekerős/szivacsos megoldás, a színe is jó. Összességében szeretném. Viszont pár napos használat után észrevettem, hogy apró fekete valamik tapadtak a bőrömhöz, nem tudtam mi a csuda az, először nem is kötöttem az esetet ehhez a termékhez. Kellett kis idő, míg rájöttem, a tubusról használat közben lekoptak a kezemre a betűk, és sminkelés közben a kezemről az arcomra vittem fel jópárat. Vicces és bosszantó is egyben. A termékkel elégedett vagyok, a csomagolásra megharagudtam. Szerintem elég jó a korrektor kínálat a piacon ahhoz, hogy az ilyen apró dolgok eltántorítsanak attól, hogy újravegyem.

Gina1978
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 22.

brigi50c

2018. március 14.

A múltkor teljesen random indíttatásból vettem meg, de nekem nagyon bejött! Érdekes volt a szivacsos kivitel (pozitív értelemben), brutálul fed, könnyen oszlatható és világosít. Az utóbbi idők egyik legkellemesebb meglepetése.

brigi50c
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

simpe_dora

2018. január 27.

Én szem alatti karikákra használom és tökéletesen eltünteti azokat a csúnya árkokat egy-egy hosszú éjszaka után. Néha ha kijön egy pattanás az arcomon, akkor arra is rá szoktam kenni és nagyon jól elfedi a kis piros foltokat.

simpe_dora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

Colorful

Korcsoport: < 18
2018. január 18.

10-es árnyalatban vásároltam meg a márka megjelenésekor. Nekem nagyon bevált, nem csak szem alá használom. Legtöbbször alapozóval együtt hibátlan fedést tudok elérni. Bázisként nem nagyon funkcionál összegyűlik a szemhéjamon már sminkelés közben. Azóta már kétszer újravettem. :)

Colorful
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 18.

dorci993

2018. január 12.

Nem rossz, de kutatok még a tökéletes korrektor és bázis után.Bázisként főleg hasznavehetetlen, már akkor összegyűlik a szemhéjamon, mikor még be se fejeztem a sminkelést. Szem alá nem rossz, nem gyűlik be a ráncokba (juj de fáj ezt a szót leírni :D), szépen világosít, valóban csak enyhe a fedése, ez többnyire elég, alapozóval megtámogatva. Nem rossz, de semmi extra.

dorci993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

b.brigi93

2018. január 12.

Egynek elmegy, de újra venni nem fogom. A színe tökéletes, a fedése jelentéktelen. A Catrice folyékony korrektora mérföldekkel jobb.

b.brigi93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

kawaiichan

2018. január 2.

Nagyon imádom! Már csak magában ez majdnem elfedi a lila karikáim, (a rózsaszínesebb van meg, talán ez a 20as), és korrektorból is csak egy réteg kell fölé. Ezenkívül a pirosságot is eltünteti, ami érdekes, hisz rózsaszín. Mindegy, biztos újravevős!

kawaiichan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid, Sodium Lactate, Sorbitol, Tea-Lactate, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Sorbitol h 1 1

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.