KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Macsek23, Módosítva: 2017. május 22.

Enyhén fedő korrektor szem alá. Nem szárít.

2 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

simpe_dora

2018. január 27.

Én szem alatti karikákra használom és tökéletesen eltünteti azokat a csúnya árkokat egy-egy hosszú éjszaka után. Néha ha kijön egy pattanás az arcomon, akkor arra is rá szoktam kenni és nagyon jól elfedi a kis piros foltokat.

simpe_dora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

Colorful

Korcsoport: < 18
2018. január 18.

10-es árnyalatban vásároltam meg a márka megjelenésekor. Nekem nagyon bevált, nem csak szem alá használom. Legtöbbször alapozóval együtt hibátlan fedést tudok elérni. Bázisként nem nagyon funkcionál összegyűlik a szemhéjamon már sminkelés közben. Azóta már kétszer újravettem. :)

Colorful
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 18.

dorci993

2018. január 12.

Nem rossz, de kutatok még a tökéletes korrektor és bázis után.Bázisként főleg hasznavehetetlen, már akkor összegyűlik a szemhéjamon, mikor még be se fejeztem a sminkelést. Szem alá nem rossz, nem gyűlik be a ráncokba (juj de fáj ezt a szót leírni :D), szépen világosít, valóban csak enyhe a fedése, ez többnyire elég, alapozóval megtámogatva. Nem rossz, de semmi extra.

dorci993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

b.brigi93

2018. január 12.

Egynek elmegy, de újra venni nem fogom. A színe tökéletes, a fedése jelentéktelen. A Catrice folyékony korrektora mérföldekkel jobb.

b.brigi93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

kawaiichan

2018. január 2.

Nagyon imádom! Már csak magában ez majdnem elfedi a lila karikáim, (a rózsaszínesebb van meg, talán ez a 20as), és korrektorból is csak egy réteg kell fölé. Ezenkívül a pirosságot is eltünteti, ami érdekes, hisz rózsaszín. Mindegy, biztos újravevős!

kawaiichan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

hadri

2018. január 1.

Kipróbáltam ezt is és a Maybellinet is. Ez sokkal jobban bejött, mert a világos bőrömhöz tökéletesen passzol a 020-as árnyalat. Könnyű vele dolgozni, nem ül bele a ráncokba és az ára sokkal kedvezőbb, mint a Maybellinenek.

hadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

Smurfette26

2017. december 22.

Fú, én leszek a mumus :D nekem ez nem jött be. Tejfölke levén a világosabb verzió van meg, a színe jó is lenne, ha fedne is. A szem alatti karikáimon nem segít, sőt, ahol nem nagyon sötét ott világosít, ahol meg kellene fedni ott átüt a lila, foltos, maszatos. Több rétegbe már hasonlít valamire, dehát vacakoljon vele akinek két anyukája van :D Visszatérek gyorsan a Catrice-hez

Smurfette26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

lora4444

2017. december 21.

Nagyon tetszik ez a korrektor. A sárga árnyalatot vettem meg belőle, a szem alatti karikákkal szépen elbánik. Nagyon dilemmáztam a Maybelline és ez között, végül nem bántam meg, hiszen ennek sokkal kedvezőbb volt az ára.

lora4444
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 21.

pankajanosi

2017. december 15.

A Maybellines korrektorom helyett vettem meg, mivel közel azonos a tartalmuk, de ez kb. fele annyiba kerül. A sárgás árnyalatot hoztam haza, és nagy a szerelem , mert végre valaki gyárt elég világos korrektor a téli színemhez :) Emellett tartóssága is jó, és a Catrice korrektorral ellentétben nem lesz tőle iyen ,,pikkelyes" hatása a bőrömnek.

pankajanosi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 15.

gabriellambr

2017. november 22.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg ezt a korrektort, a fedése nem valami erős számomra, nekem építenem kell, elég sötét karikáim vannak, de a színe jól kiüti az én lilás, kékes táskáimat, viszont számomra nagyon száraz érzetet nyújt a szemem alatt, picit beül a ráncocskákba, még jobban kiemelve őket. Nem rossz korrektor, elhasználom, aztán visszatérek a Catrice Liquid Camouflage-hoz!

gabriellambr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid, Sodium Lactate, Sorbitol, Tea-Lactate, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Sorbitol h 1 1

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.