KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Macsek23, Módosítva: 2017. május 22.

Enyhén fedő korrektor szem alá. Nem szárít.

2 árnyalatban kapható

Ár: 1000 ft , Eladó: googles
Állapot: 1x próbált, júniusi vétel, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétellel

Chrissy

2017. július 31.

Ritkán használok korrektort, de terveztem beszerezni egyet, a régi (Lancome) szerintem már lejárt, de nem akartam drágát venni, hiszen alig nyúlok érte, de ha nincs, akkor meg az a baj, mert néha kell. Az itteni véleményeket olvasva erre esett a választásom, a 010-es árnyalat van meg, világos, rózsaszínes árnyalatú. Nagyon kényelmes a használata, a szivacsa nagyon puha, jó érzés vele a bőrön dolgozni, ráadásul le lehet venni és ki lehet mosni - ez plusz pont. Könnyű eloszlatni, a fedése természetes, nem túl matt. Nincs maszkos és/vagy poros hatása, szépen beépül a sminkbe. Fedése nem túl erős, mondjuk közepes, de építhető. Nekem beleül a ráncokba, ha túl sokat teszek, figyelnem kell a mennyiségre. Viszonylag híg az állaga, kicsit szoktam várni, míg szárad és egybeolvad a bőrrel, mielőtt rétegezem. Sötét karikáim nincsenek, de egy szuper tartós szemcerkám elkenődött a szemem sarkában és nem tudtam leszedni, befogta a bőröm, ez a korrektor szépen lefedte a "pacát", Jól működött piros, pattanás után maradt folton is.
Tetszik az adagolója is (a toll végét kell csavargatni).
Tulajdonképpen annyira megszerettem, hogy egyre gyakrabban használok korrektort....mivel világosabb a saját bőrszínemnél kiválóan működik highlighterként, csak nem csillog, ami néha nem baj. Előszeretettel használom a belső szemzugom kivilágosítására, de szemöldök alá is bevált. A hatás abszolút nude lesz, úgyhogy sima arckrémezés (és no smink) mellé tök jó egy laza napra.
Összességében teljesen elégedett vagyok vele, ár-érték arányban szuper, szerintem újra fogom venni, ha nem, akkor csak azért nem, mert hajlamos vagyok elcsábulni és rendszerint mindig akad egy-egy termék, amire kíváncsi vagyok.

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 31.

Tetszik az adagolója is (a toll végét kell csavargatni).

kdorci

2017. július 26.

A négy csillagot soknak érzem ide, a hármat meg azért kevésnek. Szóval itt szólok, ez 3 és fél szeretne lenni :D Kicsit szomorú, hogy csak két árnyalatban kapható, mert én ezt a sárgásabb, bézsesebb árnyalatot vettem meg, de a mostani nyári bőrtónusomhoz egy kicsit világos. Sok fedése sincsen, de mégis valamit csinál. Egy átlagos korrektornak gondolnám, közepes fedéssel. És ez, hogy le lehet venni a fejét, életemben nem gondoltam volna :D

kdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 26.

legallybrunette

2017. július 22.

A szivacsa levehető és kimosható, csak szólok. :)

Update 2. : Nem nagyon használom, mert van nála jobb korrektorom, ami nem hangsúlyozza ki a ráncokat. De arra hasznos, hogyha véletlenül lepislogom a friss spirált a szemem alá, akkor a nyomait eltüntetem vele. Kb. ennyi.

Update: Ez nem költői kérdés, valaki tudja rá a választ? -----> Azt szeretném tudni, hogy a nevében mit jelent a Base!

Kipróbáltam szemhéjpúder alapnak is, de annak pocsék. Szem alatti korrektornak viszont remek, ezért megérdemli a 4-est (az ötöst más bitorolja a szívem csücskében).
Az alattam szóló nagyon jól leírta a pozitívumait,a zsírkrétás hasonlat meg szuper. :D És ez tényleg nem olyan! Ha reggel tiszta arcra használjuk, és nem pecsmegeljük napközben javítgatásképpen, akkor elenyésző lesz a bacik mennyisége.

legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 22.

A szivacsa levehető és kimosható, csak szólok. :)

masnis

2017. július 12.

Szinte tapsikoltam az örömtől, amikor megláttam a rózsaszínt. Végrevégrevégre. Számomra ez az árnyalat hiánypótló, mivel rajtam szinte minden korrektor túl sárgásnak hat. Sosem volt még szivacsos korrektorom, igazából ezt tartom a legkevésbé sterilnek, szóval nem ez döntött, hanem a szín. Azóta is nagyon elégedett vagyok vele. Öröklötten karikás a szemem, és bár a mély árkot nem tünteti el (de tisztában vagyok vele, hogy nem is erre hivatott), ez a kis korrektor sokkal kipihentebbnek mutatja az arcomat. Számomra tartósnak is bizonyult, volt, hogy egy-egy kósza pattanásra is felvittem belőle ujjal, és kibírta rajta, amennyit kellett, még a nyári melegben is. Nem használom nagyon gyakran, mert újabban sok sminkmentes napot tartok, de amikor kifestem magam, mindig szívesen nyúlok érte. Megérte beszerezni!

masnis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

tara95

2017. július 4.

Csak nem hagyott nyugodni, ma meg is vettem. Az első ami sokkolt az a hullafehér színe (20), sárgás tónusú, már ez egy hatalmas plusz. A másik a fedése, ami lazán a liquid camouflage szintet hozza (catrice) parfüm nélkül. A szivacsos kis applikátora szuperpuha, a maybelline age rewind régóta piszkált, de már annyira nem, pláne hogy állatkísérletes. A másik árnyalat konkrétan lazacrózsaszín, szerintem inkább színkorrektornak jó, vagy nagyon rózsás tónusú bőrre. Egyébként nedves szivaccsal szerintem a legjobb eldolgozni, így egész nap (!) Tartós, nem ül bele a ráncokba (wow) és fullra elfedi a lilás karikáim. Mit ne mondjak egyre jobban szeretem.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Csilla06

2017. július 3.

Nekem a 20 árnyalat van meg , de tervezem a rózsaszínes változatát is be szerezni. Sok féle korrektorom volt , de ez egy csoda . Nekem nagyon mély és sötét karikáim vannak. Teljesen eltünteti, nem ül bele a ráncokba, és még én egy kis hűsítő hatást is eszre vettem . Fantasztikus csak ajánlani tudom.

Csilla06
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

kawaiichan

2017. július 1.

Nagyon imádom! Már caak magában ez majdnem elfedi a lila karikáim, (a rózsaszínesebb van meg, talán ez a 20as), és korrektorból is caak egy réteg kell fölé. Ezenkívül a pirosságot is eltünteti, ami érdekes, hisz rózsaszín. Mindegy, biztos újravevős!

kawaiichan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 1.

googles

2017. június 26.

Nekem nem jott be. Jottem lepontozni es felajanlom a vadiuj darabot, amit ketszer probaltam, szinte ingyen :) (aprosagert cserebe)

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 26.

prne0919

2017. június 25.

Régóta terveztem egy ilyen korrektor megvásárlását, de csak nemrégiben szántam rá magam. A rendszeres korán kelés nyomait szerettem volna eltusolni. Ezzel a termékkel sikerült. Én nagyon elégedett vagyok az eredménnyel, ráadásul észre sem lehet venni a viselését: nem ül bele a szemkörnyéki ráncokba és nem foltosodik.

prne0919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 25.

Helikon

2017. június 25.

Nagyon jó! Szépen felvihető, észrevétlen fed, természetes hatású és tartós. Kellemes viselet, szuper kis termék, csak ajánlani tudom.

Helikon
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 25.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid, Sodium Lactate, Sorbitol, Tea-Lactate, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Sorbitol h 1 1

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.