KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Macsek23, Módosítva: 2017. május 22.

Enyhén fedő korrektor szem alá. Nem szárít.

2 árnyalatban kapható

Ár: 1000 ft , Eladó: googles
Állapot: 1x próbált, júniusi vétel, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétellel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Noncs

2017. október 16.

Nagyon jó kis korrektor, nincs brutál fedése de szépen világosítja a szem alatti területet. Nincs agyonillatosítva, mint a catrice, nem szárít. Megéri az árát :)

Noncs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Mano1234

2017. október 15.

Csak szem alá használom, arra tökéletes nekem. Jó a színe, a fedése is elég, szépen világosít, nem ül be a ráncokba. A szivacsos applikátor nagyon jó, könnyű vele eldolgozni a terméket.

Mano1234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

kovitami

2017. október 11.

Legjobb szem alatti korrektor amit valaha próbáltam. A világos árnyalat pont megfelelően világos, nem ül bele a ráncokba, könnyen eldolgozható. Ár/érték arányban zseniális!

kovitami
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

pixxie94

2017. október 10.

Nagyon kedvelem ezt a korrektort, a barackos árnyalat van meg, a fedése nem túl erős, de mindennapokra szerintem megfelelő, nagyon kényelmes viselet, könnyed és krémes, nem száraz a szemem alatt, akkor is lehet használni, ha semmi más sminket nem teszek fel.

pixxie94
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 10.

Dius89

2017. október 8.

Én csak korrektorként használom, alapként nem. Mint korrektor nem jött be igazán: az árnyalat az én világos bőrömre jó, pedig először túl narancsosnak tűnt, viszont a fedésével nem vagyok kibékülve. Elég sötétek a karikáim és ebből legalább 2 réteget kell felvinnem, hogy valami hatást elérjek, de erre nincs mindig időm, úgyhogy inkább a Catrice korrektorom után szoktam nyúlni. Hétvégente, amikor csak kis laza sminket dobok fel, elhasználom majd.

Dius89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

Holle

2017. szeptember 24.

Elvileg számomra is túl világos, mégis jól tudom használni. Nagyon vékony rétegben felvihető, ezért természetesen néz ki és nem ül be a redőkbe. Szépen teszi a dolgát, egy kicsit világosít, kevésbé tűnik karikásnak a szemem. Jelenleg ez a kedvenc korrektorom.

Holle
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Csobanka

2017. szeptember 23.

Sajnos mindkét árnyalat a nagyon világos bőrű lányoknak van. Az egyik a rózsás tónusúaknak, a másik a sárgás bőrre készült. Az utóbbit vettem meg. Jó a fedése (erős közepes), szépen világosít (nekem túlságosan is), eddig bb krémre kentem de ezt talán alapozó alá is lehet használni. Tetszik de a kevés árnyalat miatt levonok egy csillagot.

Csobanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

LiiL

2017. szeptember 11.

Inkább highlihterként használom mint korrektorként, de annak tökéletes. Könnyű kezelni magát a "tollat" , és jó az állaga is. Külön öröm hogy ilyen világos ányalatokban is beszerezhető. Viszont, valaki árulja már el hogy rakja vissza a szivacsot a helyére? Levettem, megmostam, de azóta csak finoman kenegetem a stiftet mert egy erősebb mozdulat és már lejön. :/ Egyszerűen nem tudom visszagyimálni a helyére. Ezért csak négy csillag.

LiiL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

AlexandraKiss9007

2017. augusztus 28.

Nemrég vásároltam meg a terméket 020-as árnyalatban és ebből a márkából ez volt az első, amit kipróbáltam, és bevált. Bár még van az előző korrektoromból is, miután használtam valahogy mindig ezért nyúlok. Imádom a szivacsos puha fejét és a krémes állagát. Könnyen eldolgozható, nem válik a bőrön darabossá. A fedése tényleg közepes, de nekem ez pont elég. Léteznek jobb termékek is, de ár-érték arányban szerintem tökéletes, sőt, bőven megéri az árát.

AlexandraKiss9007
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Chrissy

2017. július 31.

Ritkán használok korrektort, de terveztem beszerezni egyet, a régi (Lancome) szerintem már lejárt, de nem akartam drágát venni, hiszen alig nyúlok érte, de ha nincs, akkor meg az a baj, mert néha kell. Az itteni véleményeket olvasva erre esett a választásom, a 010-es árnyalat van meg, világos, rózsaszínes árnyalatú. Nagyon kényelmes a használata, a szivacsa nagyon puha, jó érzés vele a bőrön dolgozni, ráadásul le lehet venni és ki lehet mosni - ez plusz pont. Könnyű eloszlatni, a fedése természetes, nem túl matt. Nincs maszkos és/vagy poros hatása, szépen beépül a sminkbe. Fedése nem túl erős, mondjuk közepes, de építhető. Nekem beleül a ráncokba, ha túl sokat teszek, figyelnem kell a mennyiségre. Viszonylag híg az állaga, kicsit szoktam várni, míg szárad és egybeolvad a bőrrel, mielőtt rétegezem. Sötét karikáim nincsenek, de egy szuper tartós szemcerkám elkenődött a szemem sarkában és nem tudtam leszedni, befogta a bőröm, ez a korrektor szépen lefedte a "pacát", Jól működött piros, pattanás után maradt folton is.
Tetszik az adagolója is (a toll végét kell csavargatni).
Tulajdonképpen annyira megszerettem, hogy egyre gyakrabban használok korrektort....mivel világosabb a saját bőrszínemnél kiválóan működik highlighterként, csak nem csillog, ami néha nem baj. Előszeretettel használom a belső szemzugom kivilágosítására, de szemöldök alá is bevált. A hatás abszolút nude lesz, úgyhogy sima arckrémezés (és no smink) mellé tök jó egy laza napra.
Összességében teljesen elégedett vagyok vele, ár-érték arányban szuper, szerintem újra fogom venni, ha nem, akkor csak azért nem, mert hajlamos vagyok elcsábulni és rendszerint mindig akad egy-egy termék, amire kíváncsi vagyok.

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 31.

Tetszik az adagolója is (a toll végét kell csavargatni).

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid, Sodium Lactate, Sorbitol, Tea-Lactate, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Sorbitol h 1 1

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.