KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mizantrop, Módosítva: 2017. április 5.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Speciális Triple Drying System formulájú, ellenállhatatlan színekben kapható, különleges gélhatású UV körömlakk. Kiegészítve az UV Powergel Top Coat-tal, a fényvisszaverő oligomereknek és a tengeri algakivonatnak köszönhetően akár hét napig is tartós. Két rétegben vigyük föl, majd az egészet tartósítsuk az UV Powergel Top Coat Matt vagy High Shine fedőlakkal - alaplakk és UV lámpa használata nem szükséges. Vegán termék.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

lhi

2018. június 18.

Tavaly vettem egy 060-as pirosat (ez nem az a piros, ami most tavasszal került a polcra) és egy 020-as rózsaszín/nude lakkot ebből a sorozatból. Míg a piros jól kenhető és szépen terül (annak ellenére egyenletes színt ad két rétegben, hogy enyhén áttetsző és látszik a bevert lábujjkörmöm alatti lila folt), a nude ahhoz képest is elképesztően csíkoz, hogy a világos lakkok erre hajlamosak, úgyhogy ezt végül kidobtam, miután párszor próbálkoztam vele. Tényleg szupergyorsan szárad (napfény kell hozzá), de a fedőlakkjával együtt sem különösen tartós. Szóval főleg arra jó, ha egy estére akarsz szép és gyors manikűrt, végülis az ára nem vészes.

lhi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 18.

Tina88

2018. április 15.

Rögtön 2dbot is vettem ebből a termekből!
Megbántam!csikozodva lehet felkenni
Lepattan kb 3óra elteltével,pedig alap-es fedő lakk is van a körmömön es meg fizikai hatas se érte a körmömet!!!
Nem éri meg az árát!!!

Tina88
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 15.

Rögtön 2dbot is vettem ebből a termekből!
Megbántam!csikozodva lehet felkenni
Nem éri meg az árát!!!

csudex

2018. április 14.

Nagyon nagy remenyekkel futottam neki, egybol 2 szinben is megvettem.... elso haszbalatnal ugy voltam vele, hogy meg biztos tul hig a lakk ezert csikos, es ezert kopik kb 5 perc utan a lakk. Nem baj majd ha besurusodik egy kicsit..... masodik alkalommal meg a kedvenc fedolakkomat is felraktam ra, amivel konkretan barmi egy hetig tart. Felkentem majd miutan megszaradt kb 2 oraval lezuhanyoztam. Mar ott megpattant 2 kormomnel. Nem baj kijavitottam. Masnap munkaban elkovettem azt a hibat, hogy egy kis cellux darab raragadt a kormomre es konkretan a fel lakkot leszedte. Na aznap este lemostam es soha tobbet nem akarom felkenni. Kar erte mert gyonyoru szinekben vettem meg....

csudex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Sarkanyka01

Korcsoport: < 18
2018. április 11.

Egyszerűen csodálatos! *.*
15-20p alatt megszaradt, amit még egy körömlakknál sem tapasztaltam! Nekem a 120-as árnyalatban van meg, de még muszáj beszereznem más színekben is, mert ennél jobb lakkal még nem találkoztam. Általában az én körmömről már másnap elkezd lepattogni a festék, de ez már második napja tart.

Sarkanyka01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 11.

Egyszerűen csodálatos! *.*

uvegespetra

Korcsoport: < 18
2018. április 5.

A 110-es árnyalat van meg belőle.
Csak 2 réteget kenek fel, fedőlakkot kihagyom és még így is 1 hétig kibírja. Csak ajánlani tudom.

uvegespetra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 5.

A 110-es árnyalat van meg belőle.

kea

2018. március 18.

A márkatestvérét - double shine - több színben is használom, imádom. Ezt nem vettem meg, mert nagyon lehúzták itt a vélemények, aztán leárazva találtam egyet, ami egyébként is tetszett - 24M - nagyon sötét padlizsán. Alap- és fedőlakkal, két rétegben 6 napig simán kibírta. Engem megvett, maximális pontszám.

kea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 18.

Fincsodrett

2018. március 5.

Kettő van belőle (020-rózsaszín nude, de ezt még nem próbáltam), a 120as árnyalatról tudok véleményt mondani. Ez egy szürkés, enyhén lilás szín.
Két rétegben kentem fel. Szupertartós, bár én fedőlakkal használtam (Orly top2 bottom), mint minden lakkot, de több mint egy hétig szépen tartott. Szokásos mennyiségű házimunkát végzek kisebb mosogatásokkal (amit Bosch Robira nem bízok rá).
Szerintem megéri az árát, tud annyit, mint egy 3x ennyibe kerülő darab.

Fincsodrett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 5.

Szerintem megéri az árát, tud annyit, mint egy 3x ennyibe kerülő darab.

laurahorvath95

2018. január 31.

A legjobb minőségű körömlakk, amit valaha próbáltam, és a legtartósabb is. 2 rétegben használom, utána az avon Mark.gel shine lasting finish fedőlakk kerül rá, ami védi, és egy még fényesebb bevonatot képez az alsóbb rétegeken. Szinte géllakk hatást eredményez nálam! A színek is gyönyörűek, nagyon sok dicséretet zsebeltem be vele :)

laurahorvath95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

hermelinke7

2017. november 25.

Egy nude mályvás szín és egy sötét lila van meg, nekem majdnem egy hétig bírták a lakkok a körmeimen, pedig mosogattam is vele. Kicsit gumisabb állagú, de ez a vékony, könnyen hajló körműeknek jó hír, mert nem pattog le. Egy rétegben semmiképp, két rétegben nagyon szép. Mivel mindig használom az Essence szárító szérumát, így nekem a száradással sincs problémám.

hermelinke7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

Kodi

2017. november 12.

A helyre kis design miatt már hármat vettem belőle (020,110, 130) el kell mondani, hogy jobb színekben van, mint a kevésbé pofás (ámde jobb minőségű) kockaüveges. A felvitel nagyon szenvedős, az első réteg csíkos, a második sem hozza helyre tökéletesen. 2 réteg BTGN sokat javít a helyzeten, de én látom, hogy nem az igazi. Kár, mert szépek a színek, különösen a 020, amely egy hihetetlenül szép, világos, szinte bőrszínű mályvás nude.

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 12.

Hidratálók: Algae Extract, Mannitol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Színezék. Piros.