KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mizantrop, Módosítva: 2017. április 5.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Speciális Triple Drying System formulájú, ellenállhatatlan színekben kapható, különleges gélhatású UV körömlakk. Kiegészítve az UV Powergel Top Coat-tal, a fényvisszaverő oligomereknek és a tengeri algakivonatnak köszönhetően akár hét napig is tartós. Két rétegben vigyük föl, majd az egészet tartósítsuk az UV Powergel Top Coat Matt vagy High Shine fedőlakkal - alaplakk és UV lámpa használata nem szükséges. Vegán termék.

Kodi

2017. november 12.

A helyre kis design miatt már hármat vettem belőle (020,110, 130) el kell mondani, hogy jobb színekben van, mint a kevésbé pofás (ámde jobb minőségű) kockaüveges. A felvitel nagyon szenvedős, az első réteg csíkos, a második sem hozza helyre tökéletesen. 2 réteg BTGN sokat javít a helyzeten, de én látom, hogy nem az igazi. Kár, mert szépek a színek, különösen a 020, amely egy hihetetlenül szép, világos, szinte bőrszínű mályvás nude.

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 12.

kesha420

2017. szeptember 30.

Egy rétegben durván csíkoz és abszolút nem egyenletes, a második réteg után azért sokat javul a helyzet, a színe szép (080-as van meg) az ára elfogadható. Az én körmeimen 4 napig bírta. Nem rossz, de nem ő lesz a kedvencem. Ha választani kell akkor inkább a S-he lakkokat dobálom a kosaramba.

kesha420
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

aalexaa

2017. szeptember 29.

Szintén 140-es árnyalat leárazva. Nekem a felvitellel semmi gondom nem volt, két rétegben szépen fedett, a száradási ideje átlagos, nem túl gyors, de lassúnak sem mondanám. Általában hetente egyszer szoktam manikűrözni, a jobb körömlakkjaim kibírnak ennyit, a rosszabbak is 4-5 napig teljesen jók. Na de ez... a második napra már több helyen lepattogott, ahol nem ott mindenhol megkopott a körömvégeimről. Ilyen névvel, leírással és ígéretekkel azért ennél többet vártam, tulajdonképpen ez a legkevésbé tartós lakkom.

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

anita

2017. szeptember 29.

140-es árnyalatot vettem meg leárazva 399Ft-ért, de ennyit sem ér. Kezelhetetlenül sűrű, abszolút nem terül szépen, se vékonyan, sem vastagabban kenve. Sajnos 2 rétegben még használhatatlanabb lesz.
Vastag az ecset és a szélső szálai kifelé állnak (mintha hibásan gyártották volna), már csak emiatt sem lehet vele szépen dolgozni.
Most úgy gondolom, tudva levő a márka részéről, hogy ez a típus nem sikerült, emaitt vonják ki, de inkább szép csendben be kellett volna szedni a polcokról és nem apró pénzen kiárulni. Maga a szín gyönyörű és a többi árnyalat, ami marad állandóra, az valószínűsítem jobb, de ez kuka.

anita
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Csokimano

2017. szeptember 23.

Tényleg tartós házi munka mellett is, és gyönyörű fénye van.

Csokimano
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Tényleg tartós házi munka mellett is, és gyönyörű fénye van.

anettvagyok

2017. szeptember 22.

2 szín is megvan, ez nekem eddig a legtartósabb körömlakk amit valaha próbáltam, pedig azért elég sokfélén túl vagyok már. Kicsit lassan szárad szerintem, de nem vészes. Ár-érték arány: teljesen jó, de azért még mindig nem érzem, hogy megtaláltam az "igazit" körömlakk téren :D ezért a 4*

anettvagyok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

slytherclaw

2017. szeptember 16.

Nekem a 020-as árnyalat van meg, egy halvány mályvaszín. Négy napig tökéletesen jól bírta a körmeimen, pedig elég sok házimunka volt most benne. Gyorsan szárad, két rétegben tökéletes a fedése és nagyon szép a fénye. Ami miatt levonok egy csillagot, az a szaga, mert egyszerűen penetráns. Nincs bajom a körömlakkok szagával általában, de ez tényleg brutális és minden jó tulajdonsága ellenére sem tudom elnézni neki.

slytherclaw
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

flamingo-80

2017. augusztus 13.

Egy nude árnyalatot választottam, és nem bántam meg. Nagyon tartós még egy rétegben, fedőlakk nélkül is. Viszont a felvitelével megszenvedtem, mert nagyon sűrű az állaga, és könnyen csíkokat hagy, ha nem szépen viszem fel. Ettől függetlenül újravevős a szép színe, a fénye, és legfőképp a tartóssága miatt.

flamingo-80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

tonic

2017. augusztus 2.

Sokféle körömlakkom van,de ez eddig a legtartósabb,bár azt nem tudom,h ennek vagy a rajta lévú Eveline fedőnek köszönhető-e,de már két hete ott van a helyén..

tonic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 2.

reka63

2017. július 20.

Nagyon szép és tartós körömlakk. Negyedik napja van fent a 060-as árnyalat és abszolút nem pattogott le. Simán megéri az árát. Mindenképp kipróbálom a többi színt is.

reka63
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

Hidratálók: Algae Extract, Mannitol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Színezék. Piros.