KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mizantrop, Módosítva: 2017. április 5.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Speciális Triple Drying System formulájú, ellenállhatatlan színekben kapható, különleges gélhatású UV körömlakk. Kiegészítve az UV Powergel Top Coat-tal, a fényvisszaverő oligomereknek és a tengeri algakivonatnak köszönhetően akár hét napig is tartós. Két rétegben vigyük föl, majd az egészet tartósítsuk az UV Powergel Top Coat Matt vagy High Shine fedőlakkal - alaplakk és UV lámpa használata nem szükséges. Vegán termék.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

slytherclaw

2017. szeptember 16.

Nekem a 020-as árnyalat van meg, egy halvány mályvaszín. Négy napig tökéletesen jól bírta a körmeimen, pedig elég sok házimunka volt most benne. Gyorsan szárad, két rétegben tökéletes a fedése és nagyon szép a fénye. Ami miatt levonok egy csillagot, az a szaga, mert egyszerűen penetráns. Nincs bajom a körömlakkok szagával általában, de ez tényleg brutális és minden jó tulajdonsága ellenére sem tudom elnézni neki.

slytherclaw
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

flamingo-80

2017. augusztus 13.

Egy nude árnyalatot választottam, és nem bántam meg. Nagyon tartós még egy rétegben, fedőlakk nélkül is. Viszont a felvitelével megszenvedtem, mert nagyon sűrű az állaga, és könnyen csíkokat hagy, ha nem szépen viszem fel. Ettől függetlenül újravevős a szép színe, a fénye, és legfőképp a tartóssága miatt.

flamingo-80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

tonic

2017. augusztus 2.

Sokféle körömlakkom van,de ez eddig a legtartósabb,bár azt nem tudom,h ennek vagy a rajta lévú Eveline fedőnek köszönhető-e,de már két hete ott van a helyén..

tonic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 2.

reka63

2017. július 20.

Nagyon szép és tartós körömlakk. Negyedik napja van fent a 060-as árnyalat és abszolút nem pattogott le. Simán megéri az árát. Mindenképp kipróbálom a többi színt is.

reka63
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

zoknismacska

2017. június 28.

Felejtős. Olyan sűrű, hogy amikor felemelem az ecsetet, nyúlós szálat képez, ezt kell újra és újra elsimítani. Gyorsan száradt, ezért 1 csillag.

zoknismacska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 28.

tikva

2017. május 24.

Nem fűztem hozzá sok reményt, de kellemesen csalódtam.
2 rétegben mese szépen fed, hamar szárad és nem pattog le 1-2 nap után, ahogy a legtöbb körömlakk.:)
Ezentúl a dm saját márkás lakkjait fogom használni. 8-900Ft-ért teljesen megéri.

tikva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 24.

Nem fűztem hozzá sok reményt, de kellemesen csalódtam.

pocakoslany

2017. május 24.

A színválaszték és kiszerelése tetszik, de ezzel véget is értek a pozitívumok.. Nagyon vastagon kell mindkét rétegben felkenni, mert csíkos lesz. (Ez egyébként inkább az ecset hibája szerintem). Emiatt egy örökkévalóság mire megszárad. Én maradok a SHE körömlakknál, ezerszer jobb ennél a gél hatású lakkja, sokkal tartósabb is. El fogom használni hogy ne dobjam ki, de nem veszek többet.

pocakoslany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

susanik

2017. május 3.

Számomra ez a tökéletes körömlakk! Simán tudja azt, amit a 4490 Ft-os Isadora gél-lakkok. Most van fent 5. napja, csak egy plusz réteg fedőlakkot kellett rávinnem, hogy ugyanúgy csillogjon (megjegyzem takarítottam, nem keveset, mosogatás, hajmosás) 10 perc alatt tökéletesre száradt, alaplakkal, 2 rétegben, fedőlakkal együtt. Mindenki azt kérdezni, géllakkot csináltattam-e! :-) Leszedni is pofonegyszerű, könnyen lejön (kipróbáltam az egyik körmömön, olyan kíváncsi voltam, hogy hogyan jön majd le, ha ennyire tartós).

susanik
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 3.

KarolinaLina

2017. április 30.

A 110-es és a 130-as árnyalatot kaptam le a polcról kísérletezésre. Figyelni kell rá, hogy mind a két réteget kicsit vastagabban kenjük fel, ellenkező esetben borzasztóan csíkos a végeredmény. Tartóssága kb. az Miss Sporty lakokkal egyenlő. 3 nap után a szélek pattognak. Ára valahol 700 körül mozog. Engem nem győzött meg. Magasabb az ára mint az Miss Sportynak , színpalettában sem különleges, végeredménye nem túl szép, nem túl tartós. Gyorsan szárad , ezért a 2 pont.

KarolinaLina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

mizantrop

2017. január 6.

azt kell mondjam, egyre nő a bizalmam a dm saját márkás sminktermékei iránt. ez a körömlakk tényleg kibír legalább egy hetet! szilveszterkor lakkoztam, még mindig tart, még kopás sincs, körömvégeknél sem. ráadásul tényleg szépen csillog, jó az ecsete, az állaga és nem hagy buborékos vagy csíkozott nyomokat. a képen látható piros illetve egy sötétebb, bordó árnyalat van meg. biztos, hogy veszek még belőle! agyő, rossz minőségű lakkok!

mizantrop
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Hidratálók: Algae Extract, Mannitol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Színezék. Piros.