KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 19.

Kategória:   Sminkek szájra

Rendkívül intenzív színű ajakrúzs hidratáló hatású Hyaluronic FSTM hatóanyaggal a bársonyos és telt ajkakért.

• intenzív színű

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ftmea13

2017. augusztus 3.

Rajtam sem kopik hamar, bár én mondjuk nem is szoktam olyan nagyon intenzíven használni, inkább amolyan ütögető mozdulatokkal viszem fel az ajkaimra, valóban a push-up hatás kedvéért (bár ígyis elég vastag a szám) és valahogy beválik és fent is marad egy darabig. Tény, evés, ivást nem bír ki, de én nagyon szeretem, nekem egy rózsaszínes, lilás árnyalat van, bár nem valószínű, hogy újra veszem, de nem is mondok neki nemet, még elválik :D

ftmea13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Anheszenamon

2017. augusztus 3.

A 020-as árnyalatot választottam,és nagyon jó döntésnek bizonyult. Rajtam nem kopik gyorsan, csodaszép, természetes rózsaszín árnyalat. Imádom viselni! Nagyon tetszik a textúrája, egyedül az illata nem, de ezt elnézem neki. Szerintem ár-érték arányban nagyon jó kis ajaktermék, lehet, hogy be fogok szerezni belőle már árnyalatokat is.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Dius89

2017. június 15.

A 30-as, elég élénk rózsaszín árnyalat van meg, imádom ilyenkor nyáron az élénk színeket. Nagyon intenzív, pigmentált szín, krémes, ezért könnyű felvinni. Ami nekem nehézséget okoz, az a kialakítása miatt a felvitel az ajkaim szélén. Egyébként imádom. Nagy tartósságot nem várok tőle, hiszen nem is ígéri ezt, de néhány órát kibír.

Dius89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

kisanyo

2017. június 15.

A 020-as árnyalatot használom és nagyon elégedett vagyok. Nem túlzottan élénk, hasonlít a szám természetes színére, kicsit elmélyíti, kihangsúlyozza azt. Ez az első olyan termék, ami tökéletesen egybeolvad a számmal, nem ordít rólam, hogy rúzsoztam. Szerencsére nem hangsúlyozza ki a ráncokat, mint más matt rúzsok, annál krémesebb. Persze, nem mondható, hogy hipertartós lenne, de örömmel utánakenek, mivel használni is élmény :) Nagyon praktikus a kiszerelése, akár tükör nélkül is ki merem rúzsozni magam vele! Nem elhanyagolható szempont, hogy jól záródó kupakja van, így magammal vihetem. Bár, az árát nézve, akár vehetek egyet külön az irodába is :)

kisanyo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Amadea

2017. május 7.

Ha egy hat tagból álló lánycsoport belép egy drogériába, annak indokolatlan bűnözés a vége. Mindenki részéről.
Már nézegettem ezt az új dm-es márkát, örültem is, hogy az engem érdeklő termékekről jó vélemények születtek - erre tegnap sikerült megvennem ezt, aminek 3,5 csillagos az átlaga, de nem mondhatnám, hogy megbántam a vásárlást.
Tudom, fura vagyok, de egy ajakterméktől nem várom el, hogy mindent kibírjon, nekem ez a Mikulás-meg fehér elefánt - kategória. (Utálok óvatosan enni, nézegetni, igazítani, a karikás szemeim sokkal vállalhatatlanabb látványt nyújtanak, mint a csupasz szám.) Kivéve, ha valami csillagászati összegbe kerül és extra tartósságot ígér, de egy 1200 Ft-os rúzs iránt annyi az elvárásom, hogy aláhidratálás mellett könnyen kezelhető-javítható, szép színű-finisű legyen, és addig ne irritáljon / peregjen / foltosodjon / ne műveljen suttyomban semmilyen undorítóságot, amíg nem vagyunk étel közelében. Ezeknek a kívánalmaknak megfelelt ez a kis rúzsceruza. A 030-as árnyalat van meg, egy elég élénk szín (a bézses nude árnyalatok rajtam borzalmasan mutatnak a szürkés tónusú bőröm miatt).

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

Black Fairy

2017. május 3.

010-es árnyalat van szintén...A színe nekem annyira nem tetszik - az én bőrömön a nude színek nem mutatnak jól - olyan öreges rajtam...Egyébként szépen fed, egyenletesen, nagyon jó állaga van, kellemes a tartóssága - nyilván evést, ivást nem bír, de magától megmarad magának pár óráig.
A szaga az valami iszonyat...ha nem szagolom meg, nem érezni, de én minden sminktermékemet megszagolom, szóval...nem tudom, hogy hogy fogom így felismerni, ha megromlott. Egyébként a csomagolása nagyon masszív, nagyon jól zár, kicsit talán akad is. Egyébként beleül a ráncokba, kiemeli a kicsit szárazabb részeket, és engem szárított is - normál állapotú ajkakra vittem fel.

Egy teljesen átlagos termék, nagyon korrekt áron, nem akarok senkit lebeszélni róla, én nem veszek többet.

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

B.Enci

2017. május 3.

A 010-es árnyalatot vettem meg, nagyon elégedett vagyok vele. A színe és a finise is gyönyörű. Egyáltalán nem emeli ki a száraz részeket és nem is szárít. Étkezés után érdemes frissíteni, de viszonylag tartós és nekem nagyon szépen kopott. Biztosan beszerzések 1-2 árnyalatot még ❤️

B.Enci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

BK19

2017. április 27.

A 010-es árnyalatot vettem meg. Egy nude szín ami szerintem nagyon sok mindenkinek jól áll. A finise a rúzsnak olyan mint egy matt rúzsnak kicsit " púderesebb" . Nagyon de nagyon hasonlít színben és az állagban is ugyan ennél a márkánál az ultra matte 400-as rúzsra ( a 010-es egy picit barnásabb, a 400-nál van benne egy kis rózsaszínes mauve árnyalat ).Ami 800 ft , ez a velvet sense pedig 1199 ft. Van egy nagyon furi illata ami nekem a hörcsög tápnak a szagára hasonlít. Nem egy rossz termék de nem lesz a kedvencem. Ennél is oda kell figyelni , hogy száradt ajkakon nem nézz ki vmi jól. De szépen pigmentált nem csúszkál el.

BK19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic / Capric Triglyceride, Isoamyl Laurate, Cetearyl Isononanoate, Hydrogenated Rapeseed Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Ethylhexyl Palmitate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Silica Dimethyl Silylate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hexylene Glycol
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines, CI 77491, Manganese Violet / CI 77742, Carmine / CI 75470, CI 77492, CI 77499, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Barnás sárga.