KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 19.

Kategória:   Sminkek szájra

Rendkívül intenzív színű ajakrúzs hidratáló hatású Hyaluronic FSTM hatóanyaggal a bársonyos és telt ajkakért.

• intenzív színű

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

ravasz

2018. április 3.

020-as árnyalatút vettem meg, amit egyáltalán nem bántam meg, mivel jobban teljesít, mint a drágább (MAYBELLINE, AVON) társai. Gyönyörű színe van, tartós, és nem szárítja az ajkaimat. 5★ Igaz az illata nem a legkellemesebb, de ez egy ajakrúzsnál nálam nem annyira fontos szempont. :)

ravasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

lovecreams

2018. március 15.

Hogy én ezt eddig miért nem fedeztem fel korábban??!! Egyszerűen imádom.
Tartós, baromi kényelmes viselet, könnyű felvinni, félmatt hatású. Tökéletes a mindennapokra és alkalmakra is.

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Hogy én ezt eddig miért nem fedeztem fel korábban??!! Egyszerűen imádom.

Anita1978

2018. február 23.

A 025-os arnyalatot vettem meg ami egy gondolatnyit sotetebb mint a 020as.Gyonyoru malyvas nude, beleszerettem..akciosan 800Ft. Nagyon kremesen, konnyen lehet felvinni, siklik az ajkakon.Eleg 1 reteg, es tokeletesen fed, nagyon tartos, es a csomagolasa is trendi.Ez most a kedvencem.

Anita1978
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

Eperke

2018. február 19.

Kiárúsítàson vettem 299 Ft -ért ... :-) Nagyon szép a színe és tartós is... Szuper...

Eperke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

a.muse.d

2018. január 30.

Idő kellett, mire megbarátkoztam vele, de utólag nem tudnám megmondani, mi volt az oka, hogy ennyi ideig tartott :) 050-es árnyalatot használom, nagyon szép élénk színe van, és az utóbbi időben használt többi rúzs mellett a tartóssága is kiemelkedő, egyedül evés után kell rajta valamennyit frissítenem. Az egyetlen problémám, hogy ahogy észrevettem, változó, hogy hol, mikor, melyik árnyalat kapható, pedig szeretnék további élénkebb színeket is beszerezni mellé.

a.muse.d
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

vadvirag919

2018. január 23.

Ősszel vettem egy barnás árnyalatot, amolyan szaladgálós-my lips but better feeling miatt, no meg mert annyira elkezdett szárítani még az ajakápoló is, hogy esélytelen volt a folyékony matt rúzsaimat használni... Rúzs létére kifejezetten tartós, és tényleg véd a széltől szóval szeretem. Kicsit cefet szaga van, de ez hamar elillan. Lehetne több árnyalatban.

vadvirag919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Sztellus

2018. január 3.

Szép színei vannak, tartósság is rendben van 5 *

Sztellus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

Szép színei vannak, tartósság is rendben van 5 *

hmanita1989

2017. december 29.

Szuper tartós, nagyon tutin pigmentált rúzs. Szeretem, és tuti venni fogok még, hogy a gyűjteményem bővülhessen.

hmanita1989
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

snivllus

2017. december 2.

Én is anno fél áron vettem, erősen pigmentált, tartós (simán kibírja egész napokat is) egyáltalán nem szárít, nem kenődik el.
Az egyetlen negatívum az a felkenéskor érezhető furi illat, de az ára végképp kárpótol.

snivllus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

gpetra22

2017. november 27.

Nagyon szép a színe (010-es) és tartós is, viszont nekem borzasztóan szárítja a számat.

gpetra22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic / Capric Triglyceride, Isoamyl Laurate, Cetearyl Isononanoate, Hydrogenated Rapeseed Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Ethylhexyl Palmitate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Silica Dimethyl Silylate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hexylene Glycol
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ethylhexyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines, CI 77491, Manganese Violet / CI 77742, Carmine / CI 75470, CI 77492, CI 77499, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Kaolin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Barnás sárga.