KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 19.

Kategória:   Sminkek szájra

Rendkívül intenzív színű ajakrúzs hidratáló hatású Hyaluronic FSTM hatóanyaggal a bársonyos és telt ajkakért.

• intenzív színű
  • selymes, matt végeredmény
  • erősen pigmentált
  • optikai push-up hatás
  • nedvességmegőrző

Beya93

2017. október 20.

Az első rúzs amit el tudok viselni magamon!! Munkában kötelező rúzsozni, és mindig bajban voltam mert sose használtam se rúzst,se szájfényt se semmit. Vettem többféle rúzst is de borzasztó volt mindegyik...nehezen lehetett dolgozni velük,csúsztak másztak kenődtek összevissza.. Sajnos elég száraz a szám, és valóban hajlamos beleülni a cserepekbe (melyik nem?) de mégse olyan vészes. A 030-as árnyalatot vettem meg, meg a hozzá passzoló szájkontúrt azzal alá alapozok és szuper lesz. Az ivást viszonylag jól bírja, de az evést már nem, de nekem ez nem probléma, evés után megigazítom és kész. Amúgy se egy drága dolog de én még akciósan is vettem, nagyon megérte! Venni fogok még több színt is.

Beya93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

csuszka

Korcsoport: < 18
2017. október 16.

A 010-es árnyalag gazdája vagyok, és vegyes érzelmeket táplálok iránta. Tökéletes nude szín, de tényleg. Szép matt hatású, és csak egy kicsit szárít, viszont sajnos beül a ráncokba. Ha más miatt nem is, a színe miatt biztos újra veszem majd.

csuszka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 16.

Theatreni

2017. október 11.

Én kipróbáltam, de használat után égett tőle a szám..én nem tudom milyen anyagok vannak benne, de azt az érzést nem kívánom senkinek...

Theatreni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

MoHajnalka

2017. október 8.

Ajándékba kaptam egy barátnőmtől. Biztosan be fogok szerezni még néhány árnyalatot. Sokáig fent marad az ajkaimon:)

MoHajnalka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 8.

mikkamakka75

2017. szeptember 28.

Nekem a 020 àrnyalat van meg, ami csak picit màlyvàsabb mint a szàm sajàt színe. Kellemes viselet, nem ragad, nem szàrít, tartòssàga àtlagos. Az àràt megèri de semmivel sem többet..

mikkamakka75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Metti0331

2017. szeptember 28.

Nekem a 030-as van meg, nagyon szeretem, erősen fed, nem is szoktam csak egy kicsit felvinni belőle a számra. Fennmarad egy jó 2 órát, szinte nem is érezni hogy rajtam van, nem ragad. A tartamossága lehetne kicsit több, de bőven jó.

Metti0331
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Katia88

2017. szeptember 26.

Akció során szereztem be a napokban, de teljes áron is megéri. Engem icipicit szárított, de matt rúzsokra ez jellemző. Könnyen kenhető, viszonylag tartós.

Katia88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

blankasara

2017. szeptember 23.

Mindösszesen 600 Ft-ért vettem meg a 040-es árnyalatot. Picit pinkes - picit bordós, pont amilyen színre vágytam. Könnyű használni, tükör nélkül is simán és veszély nélkül kenhető, a végeredmény szép matt. Viszonylag tartós, 2-3 órát elvan. A kajálást nem bírja, de egy zsepivel le szoktam törölni evés előtt, ami egy mozdulat és nem kell vele vacakolni, abszolút nem kenődik el. Tipikus négyes.

blankasara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Kence123

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 29.

A 010 es nude-os árnyalat van meg mely nagyon hasonlít a szám színéhez.Szép matt hatást ad.Lehetne kicsit tartósabb.

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

ftmea13

2017. augusztus 3.

Rajtam sem kopik hamar, bár én mondjuk nem is szoktam olyan nagyon intenzíven használni, inkább amolyan ütögető mozdulatokkal viszem fel az ajkaimra, valóban a push-up hatás kedvéért (bár ígyis elég vastag a szám) és valahogy beválik és fent is marad egy darabig. Tény, evés, ivást nem bír ki, de én nagyon szeretem, nekem egy rózsaszínes, lilás árnyalat van, bár nem valószínű, hogy újra veszem, de nem is mondok neki nemet, még elválik :D

ftmea13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic / Capric Triglyceride, Isoamyl Laurate, Cetearyl Isononanoate, Hydrogenated Rapeseed Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Ethylhexyl Palmitate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Silica Dimethyl Silylate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hexylene Glycol
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines, CI 77491, Manganese Violet / CI 77742, Carmine / CI 75470, CI 77492, CI 77499, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Barnás sárga.