KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,25 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 19.

Kiszerelés:   0,25 g

A tökéletesen formált és precíz kontúrú szemöldökért.

• vízálló
  • jó fedőképességű
  • tökéletesen formált szemöldök
  • speciális formájú precíziós betéttel
  • szemöldökkefével

Ár: 1000 , Eladó: Encii
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Annavölgy, fizetés: Személyes átvétel/postázás is de csak banki előreutalással
700 Ft - Trend It Up Vízálló Szemöldökceruza - 30
Ár: 700 Ft , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten / Foxpost/postán maradó előre utalás után

Nymeria94

2017. október 18.

Egyszer a Dm-ben járva nézegettem ezeket a szemöldökceruzákat, swatcholtam őket, majd továbbálltam. Néhány óra múlva vettem észre, hogy nem töröltem le a kezemről a nyomukat, viszont, amikor megpróbáltam az ujjammal ledörzsölni, szinte alig kopott meg a nyomuk. Több sem kellett nekem, a tartósság eme kézzelfogható bizonyítékánál, rohantam vissza Dm-be és megszereztem a 010-es árnyalatot.

Nos az én problémám ott kezdődik, hogy elrontottam az árnyalat választást (bár, ha jól emlékszem nem volt annyira sok alternatíva) és sikerült egy annyira barnás tónusú ceruzát kiválasztanom, ami az én hófehér bőrömön, akárhogyan is trükközöm vele, a lehető legkevésbé sem hat természetesnek. Vélhetően a krémes állagnak köszönhető ez az intenzív hatás, illetve az ebből fakadó tartósság. Összehasonlítva a másik (Catrice) szemöldök ceruzámmal jobban ellenáll a dörzsölésnek, viszont nem is olyan régen volt szerencsém megtapasztalni, hogy egészen kiválóan képes nyomot hagyni a lepedőn, ha botor módon fejjel előre hanyatlasz bele az ágyba. Nos, ha az ágyban, nem is viszont ígéretéhez híven vizes körülmények között egészen jól teljesít, egy-két alámerülést követően, ha nem is makulátlanul, de egészen kulturáltan festett a szemöldököm. Maga a ceruza kialakítása szerintem megfelelő, a háromszög alakú heggyel szépen lehet dolgozni, illetve a végén lévő kis szemöldökkefe is ügyesen teszi a dolgát. Számomra a tekerős megoldás is praktikus volt, lusta ember hírében állok, így kifejezetten örültem, hogy nem kellett a hegyezéssel bíbelődnöm. Ellenben az is egy fontos szempont, hogy a korábban emlegetett krémes állagnak köszönhetően jóval gyorsabban fogy, mint egy hegyezni való szemöldökceruza. Ha rápillantunk arra, hogy mennyibe kerül ez a termék és összehasonlítjuk a Catrice ceruzájának "élettartamával" (az enyém szinte napi használat mellett már március/ április óta megvan) és árával, akkor ebből az összehasonlításból már inkább az utóbbi termék jön ki győztesen.

Összességében elmondható, hogy bizonyos megfontolásból a Trend it up szemöldökceruzája megfelelő választás lehet, hiszen intenzív színe van és tartósnak is mondható, viszont a természetes szemöldökök híveinek nem kifejezetten ajánlom. Én a magam részéről nem fogom újra venni, viszont igyekszem alkalomadtán elhasználgatni a maradékot.

Nymeria94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.

casa17

2017. október 17.

Nekem túl puha,krémes az állaga, sajnos nem tudom szeretni... elhasználom,de tuti nem veszem újra...

casa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

CandyAndi

2017. október 16.

Nagyon szeretem! A színe tökéletesen passzol, és magának a ceruzának is szuper a kialakítása, jól pigmentált, és nagyon könnyű vele dolgozni. Tartósnak is tartós. Ár-érték arányban szerintem kitűnő! Biztosan újraveszem.

CandyAndi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

adrika128

2017. szeptember 15.

Már lassan elfogy az első ceruza, ezért beszereztem a másodikat is, mert jól bevált. Negatívumként azt tudom írni, hogy gyorsan fogy és ez a tekerős megoldás..hát lehet én vagyok a béna, de a visszatekerésnél nem nagyon akart visszamenni. Ezért nem vonok le pontot, mert szuper kis ceruza. Tökéletesen ottmarad a helyén, úgy ahogy azt reggel felkenem.

adrika128
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

szzh01

2017. augusztus 29.

A 010-es árnyalat van meg, azt véleményezem.
Amikor megvettem elkezdtem használni, majd csalódottan félretettem, mert túl sötétnek és erősnek, boszorkányosnak tartottam a végeredményt.
Később elővettem újra, és elkezdtem próbálgatni. Rájöttem, hogy nagyon finoman, óvatosan, apró mozdulatokkal kell felvinni, nem szabad erősen rányomni a bőrre. Mivel nagyon puha, krémes a festék, így is szépen színez. Ha elmázolódik vagy kimegyünk a vonalból ujjal vagy fülpiszkával rögtön letörölhető.
Később viszont gyönyörűen a helyén marad, ha elfelejtkezem róla, hogy van rajtam és elkezdem piszkálni a szemöldökömet, akkor sem maszatolódik, estig tartós. Micellás vízzel könnyedén letörölhető.

A fej nagyon jó formájú, pontosan lehet vele dolgozni, nem szükséges hegyezni. Az ecset is hasznos, végig szoktam simítani vele a kész művet.
Alapvetően nem sminkelek erősen, de a szemöldököm külső egyharmada már erősítésre szorul. Elsősorban ezt a részt rajzolom meg, a másik kétharmadon csak egy leheletnyi alásatírozok, hogy a végeredmény egyöntetű legyen. Nagyon szép, természetes hatás érhető el vele, javaslom annak is, aki nem szereti a művi, túl sok sminket. Persze ütősebb sminkhez is bátran használható, abszolút alkalmas arra is.

A színpalettát egy kicsit keveslem. Több dm-ben is megnéztem mielőtt megvettem, de csak kétféle volt belőle: ez a 010-es és egy sokkal világosabb, ami nekem olyan hamu színű sötét szőkésnek tűnt, így a vörösesbarna hajamhoz ezt választottam. Később láttam a neten, hogy háromféle árnyalat létezik belőle, így nem értem, miért csak 2 árnyalatot tartanak a legtöbb helyen. Szerintem lehetne még belőle +1-2 árnyalat, akár egy vörösesebb barnát is üdvözölni tudnék, de ez a meglévő is egész jól illeszkedik a haj- és bőrszínemhez.

Nagyon megszerettem, sokat emel az összhatáson egy diszkréten kiemelt szemöldök, s mivel alapvetően kimondottan ügyetlen vagyok a sminkelésben, s ezzel mégis szépen, könnyedén tudok dolgozni, így kezdőknek is jó szívvel ajánlom.

szzh01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

A 010-es árnyalat van meg, azt véleményezem.

im

2017. augusztus 12.

olyan darab a készletemben, amely nélkül tudnék élni, de ennek mindössze annyi az oka, hogy kicsit mellélőttem a színnel. A 010 sötét lett, de a háromszögletű kialakítás és a kis kefe nekem nagyon tetszik. Lehet vele vonalkázni, de aztán át szoktam fésülni az egészet a természetesebb végeredményért, és így ez a puha textúra mintha kicsit dúsítaná a szemöldököm.
A kedvenc felhasználási módom az, ha a szemöldökömet először a ColourPop szemöldökkrémmel satírozom át, majd az ívet és a szemöldököm végét a Trend It Up ceruzával kicsit sötétítem, kiemelem. Időigényesebb, de nekem ez a verzió adja meg az abszolút good brow day élményt.
Nem teszteltem, hogy valóban vízálló-e a ceruza, de az biztos, hogy ott marad, ahová kentem. Micellás vízzel különösebb dörzsölés nélkül lejön. Ha kisebb lenne a fej átmérője, még jobban szeretném, de azt hiszem, ez nem fogja az újravételt megakadályozni, csak majd ügyesebben választok színt. Nem fogy túl gyorsan.

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

tonic

2017. augusztus 2.

Jó kis ceruza, tartós, szép a színe, az érdekes fejjel könnyedén lehet dolgozni

tonic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Jó kis ceruza, tartós, szép a színe, az érdekes fejjel könnyedén lehet dolgozni

umpalumpa

2017. július 31.

Ennyiért ki kellett próbálnom.
A 030-as hasonlít az YR Cendre árnyalathoz. A 030-es picit szürkésebb, krémesebb, mégis egész nap kitart. Kicsit pomádé-szerűen viselkedik, ha többször húzom át a szőrökön és megfésülöm, akkor irányban is maradnak a szálak. Egy kicsit hamvasabb a szín, mint szeretném, de használható a sötét szemöldökömön, nem üt el nagyon. Elég jó darab.

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 31.

Ennyiért ki kellett próbálnom.

Dorkica

2017. július 25.

Imádom!!
Nekem a 030- as nem jött be, ezért megvettem a 020-as árnyalatot :) a szőke hajamhoz ez se túl sötét:) Végre egy olyan termék amin rajta van, hogy vízálló, és tényleg az.. strandon teszteltem, és hibátlan maradt!! A fejével kitűnően lehet formázni, és rajzolni. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Dorkica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

Imádom!!

sugarcane

2017. július 23.

Első használatra beleszerettem. A 030-as árnyalatot vettem meg én is, a színe tökéletes és szerencsére tényleg semmi vöröses tónust nem tartalmaz. Nagyon egyszerű a használata, és tartós, egy munkanapot simán kibír. De ami a legjobban tetszik benne az az, hogy elképesztően természetes végeredményt ad. Az ára pedig, több, mint baráti.

sugarcane
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 23.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!