KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,25 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 19.

Kiszerelés:   0,25 g

A tökéletesen formált és precíz kontúrú szemöldökért.

• vízálló
  • jó fedőképességű
  • tökéletesen formált szemöldök
  • speciális formájú precíziós betéttel
  • szemöldökkefével

Ár: 1000 , Eladó: Encii
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Annavölgy, fizetés: Személyes átvétel/postázás is de csak banki előreutalással
1000 Ft - Trend It Up Vízálló Szemöldökceruza - 020
Ár: 1000 Ft , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten / Foxpost/postán maradó előre utalás után

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

im

2017. augusztus 12.

olyan darab a készletemben, amely nélkül tudnék élni, de ennek mindössze annyi az oka, hogy kicsit mellélőttem a színnel. A 010 sötét lett, de a háromszögletű kialakítás és a kis kefe nekem nagyon tetszik. Lehet vele vonalkázni, de aztán át szoktam fésülni az egészet a természetesebb végeredményért, és így ez a puha textúra mintha kicsit dúsítaná a szemöldököm.
A kedvenc felhasználási módom az, ha a szemöldökömet először a ColourPop szemöldökkrémmel satírozom át, majd az ívet és a szemöldököm végét a Trend It Up ceruzával kicsit sötétítem, kiemelem. Időigényesebb, de nekem ez a verzió adja meg az abszolút good brow day élményt.
Nem teszteltem, hogy valóban vízálló-e a ceruza, de az biztos, hogy ott marad, ahová kentem. Micellás vízzel különösebb dörzsölés nélkül lejön. Ha kisebb lenne a fej átmérője, még jobban szeretném, de azt hiszem, ez nem fogja az újravételt megakadályozni, csak majd ügyesebben választok színt. Nem fogy túl gyorsan.

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

tonic

2017. augusztus 2.

Jó kis ceruza, tartós, szép a színe, az érdekes fejjel könnyedén lehet dolgozni

tonic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Jó kis ceruza, tartós, szép a színe, az érdekes fejjel könnyedén lehet dolgozni

umpalumpa

2017. július 31.

Ennyiért ki kellett próbálnom.
A 030-as hasonlít az YR Cendre árnyalathoz. A 030-es picit szürkésebb, krémesebb, mégis egész nap kitart. Kicsit pomádé-szerűen viselkedik, ha többször húzom át a szőrökön és megfésülöm, akkor irányban is maradnak a szálak. Egy kicsit hamvasabb a szín, mint szeretném, de használható a sötét szemöldökömön, nem üt el nagyon. Elég jó darab.

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 31.

Ennyiért ki kellett próbálnom.

Dorkica

2017. július 25.

Imádom!!
Nekem a 030- as nem jött be, ezért megvettem a 020-as árnyalatot :) a szőke hajamhoz ez se túl sötét:) Végre egy olyan termék amin rajta van, hogy vízálló, és tényleg az.. strandon teszteltem, és hibátlan maradt!! A fejével kitűnően lehet formázni, és rajzolni. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Dorkica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

Imádom!!

sugarcane

2017. július 23.

Első használatra beleszerettem. A 030-as árnyalatot vettem meg én is, a színe tökéletes és szerencsére tényleg semmi vöröses tónust nem tartalmaz. Nagyon egyszerű a használata, és tartós, egy munkanapot simán kibír. De ami a legjobban tetszik benne az az, hogy elképesztően természetes végeredményt ad. Az ára pedig, több, mint baráti.

sugarcane
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 23.

lilitakacs

2017. július 18.

Nagyon bevált! Krémes, tartós és a színe is gyönyörű. A legtöbb barna szemöldökceruzának van egy kis vörös beütése, de ennél ezt egyáltalán nem tapasztaltam. Nagyon könnyen fel lehet vinni, szép íveket lehet rajzolni. Annyi negatívumot tudok mondani, hogy nagyon gyorsan elfogyott. Ennek ellenére is megy az 5*

lilitakacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 18.

Titvog

2017. május 26.

Én is a 030-as árnyalatot vettem meg, ez elvileg a legvilágosabb szín, de tökéletesen illik a világosbarna hajamhoz.
Nagyon klassz a ceruza vége, remekül lehet vele rajzolni, pont ilyenre vágytam. :)
Tartós, tényleg nem kenődik el, nem mászik el és még a kis fésű is masszív.
Kedvenc lett rövidke két hét alatt. :))

Titvog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 26.

Tartós, tényleg nem kenődik el, nem mászik el és még a kis fésű is masszív.
Kedvenc lett rövidke két hét alatt. :))

monarizsa

2017. május 16.

030-as árnyalatban vettem meg,a sötétszőke szemöldökömhöz tökéletes. elég tartós, nekem egyből a kedvencem lett! :)

monarizsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!