KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 19.

Bőrtípus:   Normál

A tökéletesen formált és kontúros szemöldökért.

• nem kenődik és vízálló
  • jó fedőképességű
  • tökéletesen formált szemöldök
  • precíziós minikefével

lovereira

2018. január 16.

Egy hete használom és nagyon elégedett vagyok vele. Helyén tartja a szemöldököm (amit az eddig próbált Essence, L'Oréal, Maybelline, H&M gélek se tudtak sajnos). Nem akartam többet kiadni egy szemöldökformázó gélért, de ennyi pénzért megéri szerintem. És a színe se kopik meg napvégére. Én a L'Oréal és a Nyx szemöldök ceruzáját használom alá felváltva és a Rimmel szemöldök púderét.

lovereira
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

nkltt

2017. december 21.

A legjobb szemöldök spirál amit valaha használtam . A színe természetes , tartós és könnyű használni

nkltt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

HFanni22

2017. november 25.

Ő lett az új kedvenc sminktermékem. Mindent megtesz, amit ígér. Nagyon szépen illeszkedik a színe az én szemöldökömhöz (010-es árnyalat). Nagyon erős tartása van, nekem eddig folyton kócolódott a szemöldököm, de amióta ezt használom, már nincs ilyen problémám, sőt szépen ki is emeli. Micellás vízzel szépen le lehet mosni. Az ára nekem egy kicsit húzós, de megéri.

HFanni22
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 25.

kecskesszuszu17

2017. október 4.

A színe szuper, a kefe szuper, az állaga szuper. Az egyetlen dolog amit ki kellett tapasztalni és nem is annyira szeretem, hogy sok szokott lenni az anyag a keféjén. Viszont tényleg vízálló, egész nap tart, úgy ahogy fésültem reggel. Nem pereg, nem kenődik. Imádom.

kecskesszuszu17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

Csokimano

2017. szeptember 23.

Nagyon jó kis termék, a keféje lehetne picit kisebb, hogy a vékonyabb részeket könnyebb legyne átfésűlni. Természetes árnyalatai vannak, szépen rögzíti a szemöldököt.

Csokimano
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Leyna

2017. szeptember 22.

A legjobb szemöldökfixáló, amit valaha is használtam. Ahogy megszárad, kemény réteggel vonja be a szemöldökszálakat, fix tartást biztosítva egész napra.

Leyna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Reccha

2017. szeptember 21.

Nagyon jó a termék feje.Jól lehet vele dolgozni, és a színe is szép. Egyszer rajtam maradt éjjel, és másnap is szép volt.:D De sajnos a vízállósága nem az igazi.

Reccha
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

juditunk

2017. július 25.

Csatlakozom az előttemszólóhoz: kitöltéshez nem az igazi (bár használható) viszont nekem a színe tökéletes és simán kibír egy munkanapot.

juditunk
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 25.

csillu

2017. április 27.

Formázásra tökéletes, a kis spirálos feje miatt nagyon jól lehet dolgozni vele. Színe megfelelő, elég intenzív és tényleg vízálló. Fix tartásban marad a szemöldök.
Ha kitölteni kell a szemöldököt, szerintem arra más eszközt is be kell vetni, mert csak ennek a használatával nem lesz szép a végeredmény. De mondjuk ceruza a kitöltéshez + ez a formázó gél nagyon ütős páros lehet.

csillu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 27.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Biotin