KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 19.

Bőrtípus:   Normál

A tökéletesen formált és kontúros szemöldökért.

• nem kenődik és vízálló
  • jó fedőképességű
  • tökéletesen formált szemöldök
  • precíziós minikefével

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Enszi

2018. április 20.

Először kicsit tartottam tőle, hogy milyen lesz, de nem bántam meg a vásárlását. Nagyon szeretem. Jól fel lehet vinni a szemöldökre, nem kenődik el és tartós is. Az applikátor mérete pedig tökéletes.

Enszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

fblnk

2018. április 18.

Nekem nagyon bevált! Alapjáraton elég ritkás szemöldököm van, de már nagyon meguntam a ceruzás rajzolást. E mellett a gél mellett egyáltalán nincs szükségem ceruzára! A meglévő szálakat szépen a helyén tartja, és a bőrt is befogja annyira, hogy ne látszódjanak a hézagok. A vízállóság is stimmel egy bizonyos mértékig, de ennél több nem is várható. Már a negyedik tubusnál tartok.

fblnk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

illesbb

2018. március 11.

Nagyon jó ez a szemöldökspirál. Nekem nem igazán kell kitölteni a szemöldököm, csak fixálni szeretem és ez nagyon jól tart és ad egy kis színt is neki. A keféje is pont jó méretű.

illesbb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

szfanni9

2018. március 1.

Mar reg ota sminkelek rendszeresen, de mivel a szemoldokom szep formaju es eleg dus ezert sokaig nem hasznaltam ra semmit. Viszont egyre tobbszor lattam vissza fotokon vagy a tukorben hogy valahogy olyan furcsa matt szinu lett, mintha rakerult volna a puder amit nem tudtam soha sem eleg jol leszedni, pedig a szemoldokom aztan igazan sotet. Az is egyre jobban zavart, hogy ha nagyon megnott akkor a hosszabb szalak ossze-vissza alltak es ezekkel sem tudtam idaig mit kezdeni (csak levagni de azt valahogy nem szerettem). Aztan osszel elhataroztam, h jo akkor kiprobalok valamit, de nem akartam szemoldokceruzat mert az nem oldotta volna meg a szalak osszevisszasaganak problemajat. Igy tudtam, hogy valamilyen szinezett gelt akarok de otletem sem volt, milyen markat, milyen szint, stb. Vegul megtalaltam ezt a termeket es hosszas vacilalas utan el is vittem a sotetebb szinarnyalatban. Nem tudtam jo lesz e a szin de ezt ereztem a legjobbnak az osszes szemoldokformazo kozul ami a kezembe kerult.
Nagyon jol dontottem! A szine csodalatosan illeszkedik a szemoldokom szinehez, egy arnyalattal nem sotetebb es nem is vilagosabb. Kiemeli a szemoldokom formajat es egyuttal rogziti is a kilogo szalakat az iv menten. Nagyob jo kis termek.
Mikor az elso kifogyott, gondoltam kiprobalok egy masik markat, de aztan megint ezzel jottem haza. Engem nagyon meggyozott!
Ami talan kicsit zavar az az, hogy a fejevel nem lehet tokeletesen, teljesen precizen dolgozni, mert kicsit “kocos” lesz a hasznalat soran a fej/spiral resze, de ezt leszamitva maximalisan elegedett vagyok! Viszont ezert 4/5.

szfanni9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 1.

vadvirag919

2018. február 2.

Vakon vettem meg a beszáradt milani pomádé feletti elkeseredettségemben. Nagyon jól tettem, gyorsan használható, tartós és pont jó a színe. A bőrt sajnos nem fogja be, és vigyázni kell h ne is menjen rá mert porosodik/nehéz leszedni, de a szőrszálakra nagyon jó. Korrekciót ezáltal kevésbé lehet vele végezni, de szépen javítja optikailag a formázott szemöldököt méghozzá teljesen természetes összképpel. Nekem nagyon tetszik.

vadvirag919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

lovereira

2018. január 16.

Egy hete használom és nagyon elégedett vagyok vele. Helyén tartja a szemöldököm (amit az eddig próbált Essence, L'Oréal, Maybelline, H&M gélek se tudtak sajnos). Nem akartam többet kiadni egy szemöldökformázó gélért, de ennyi pénzért megéri szerintem. És a színe se kopik meg napvégére. Én a L'Oréal és a Nyx szemöldök ceruzáját használom alá felváltva és a Rimmel szemöldök púderét.

lovereira
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

nkltt

2017. december 21.

A legjobb szemöldök spirál amit valaha használtam . A színe természetes , tartós és könnyű használni

nkltt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

HFanni22

2017. november 25.

Ő lett az új kedvenc sminktermékem. Mindent megtesz, amit ígér. Nagyon szépen illeszkedik a színe az én szemöldökömhöz (010-es árnyalat). Nagyon erős tartása van, nekem eddig folyton kócolódott a szemöldököm, de amióta ezt használom, már nincs ilyen problémám, sőt szépen ki is emeli. Micellás vízzel szépen le lehet mosni. Az ára nekem egy kicsit húzós, de megéri.

HFanni22
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 25.

kecskesszuszu17

2017. október 4.

A színe szuper, a kefe szuper, az állaga szuper. Az egyetlen dolog amit ki kellett tapasztalni és nem is annyira szeretem, hogy sok szokott lenni az anyag a keféjén. Viszont tényleg vízálló, egész nap tart, úgy ahogy fésültem reggel. Nem pereg, nem kenődik. Imádom.

kecskesszuszu17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

Csokimano

2017. szeptember 23.

Nagyon jó kis termék, a keféje lehetne picit kisebb, hogy a vékonyabb részeket könnyebb legyne átfésűlni. Természetes árnyalatai vannak, szépen rögzíti a szemöldököt.

Csokimano
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Biotin