KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Enne, Módosítva: 2018. június 14.

Kiszerelés:   1,8 g
Kategória:   Sminkek szájra

Az intenzív fedőképességű Waterdrop ajakrúzs káprázatos ajkakat varázsol. Speciális esőcsepp formájának köszönhetően különösen precízen vihető fel. Ápoló hatású avokádóolajjal és hialuronsavval óvja az ajkakat a kiszáradástól. Selymesen lágy finish-t kölcsönöz. Finom, diszkrét vanília-kókusz-karamell illata gyengéden körbejárja az ajkakat és cirógatja az érzékeket.

5 árnyalatban kapható

Enne

2018. június 14.

Utoljára tinikoromban volt (igazi) rúzsom. De mivel nagyon vékonyak az ajkaim, leszoktam róla, bohócnak éreztem magamat kikenve. Most azonban újra elkezdett foglalkoztatni a gondolat. Mi lenne, ha mégis....? Hónapok óta keresem a megfelelő árnyalatot, és most végre rávettem magam a vásárlásra. A 050-es bogyószínű (vagy vörösboros) árnyalatra böktem rá és amikor először kipróbáltam... hihetetlenül meglepődtem az új külsőn, amit varázsolt nekem! Mintha egészen másvalaki nézne rám a tükörből és ezt teljes mértékben pozitív értelemben értem. Tudom, tudom, hogy kivételes alkalmakra használunk csak erős árnyalatokat, de olyan izgatott vagyok, ha felkenhetem, mint egy elsőbálozó. :D Valami eszméletlenül gyönyörű, vibráló árnyalat, akár az érett eper egy csipetnyi szederrel, vagy nem is tudom.
Ja a termékről...nem egyszerű a használata, mivel valóban erősen pigmentált, rúzsecsettel ajánlom. Felkenve inkább matt hatású, bársonyos. Illata egyszerű, nem tolakodó. És rendkívül tartós. Evést-ivást is néhány órán át kibír, az ajkak közepén kell egy kicsit korrigálni. És mindezt egy drogéria sajátmárkás terméke hozza. Engem meggyőzött. Imádom!

Enne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Kaolin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Színezék. Piros.