KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: agica7, Módosítva: 2017. november 14.

Speciális végű szemceruza a tökéletes vonalú és hangsúlyos szemöldökért. Tartós és vízálló.

cshrs

Korcsoport: < 18
2018. január 4.

Cf es vegan, ami csodalatos. A szint is sikerult eltalalnom, es sokaig is eleg volt egy ceruza. Szepen tartott egesz nap, bar a vizallosagat nem teszteltem. Amiatt nem tokeletes, az az, hogy nekem tul vastag a ceruza, es a szemoldokom veget neha nehez volt tokeletesre meghuzni. Ezenkivul imadtam, meg biztos ujraveszem.

cshrs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 4.

Netta97

2017. december 5.

Tartós, és könnyen lehet vele dolgozni, sajnos nekem kicsit sötét a színe a vörös hajamhoz, de ettől eltekintve ár-arány értékben jó kis termék de tény hogy hamar fogy! :)

Netta97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

agica7

2017. november 3.

Tényleg tartós és szép szemöldököt lehet vele formázni, viszont a színek kicsit sötétek nekem.

agica7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.