KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tresemmé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   külföld (USA)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timcsi_i, Módosítva: 2013. november 8.

Lelőhely:   külföld (USA)
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A hajat simává, egyenessé varázsolja.

ayse

2017. április 6.

Angliából jott (6font) legjobb eddig.sima puha kezelhető haj

ayse
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 6.

Angliából jott (6font) legjobb eddig.sima puha kezelhető haj

Pandácska

2014. május 10.

Egészen jó kis sampon, de olyan hűha hatást nem tapasztaltam vele. Nekem a balzsamja nem tetszik, kevés a hajamnak, ezért még pluszban egy másik balzsamot is hozzákeverek. Szóval a sampon kellemesen tisztít, nem szárítja a hajat és a fejbőrömet se. Én a kisebb tubusos kiszerelésben vettem meg, szívesen elhasználom, de nem vásárolom újra meg.

Pandácska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 10.

timcsi_i

2013. november 10.

Angliában kapható, nem tudom Magyarországon forgalmazzák-e. Az illata nagyon jó és hatalmas csomagolásban kapható, nagyon sok ideig elég még hosszú hajra is. A hozzá való balzsammal használom. Könnyen habosodik, viszont ha nem használnám utána a balzsamot szerintem nem tudnám kifésülni a hajam. Egyedül a balzsamja nélkül nem használnám, viszont így a kettő együtt nagyon jó, szebb tőle a hajam mint a Loreal samponoktól,balzsamoktól ( előtte azt használtam). Szerintem nagyon szépen helyreteszi a hajat, szép fényes lesz a hajam hajmosás után. 4 pontot adok csak mert a balzsam nélkül nem használnám.

timcsi_i
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Persea Gratissima (Avocado) Oil