KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trussardi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2014. június 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: bőrös

Fejjegy: itáliai citrom, vizes jegyek,

Szívjegy: szilva, írisz,

Alapjegy: vetiver, bőr, pacsuli, fás jegyek.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Lapo

2017. július 17.

Fura az elnevezése.. számomra egyáltalán nem egy "fekete" illat.. sőt a vizes tónus miatt nekem semmi mély és sötét nincs benne, bár kétség kívül egy inkább esténként hordható valamivel nehezebb illat mint a sima Trussardi Uomo de, hogy ez mitől "extreme"..azt sem tudom.
Ennek ellenére nagyon egyedi kis kellemes finomság kerekedik belőle 15-20 perc után (az első pár perc az esetében is elég kusza)..Nem tudom mihez hasonlítani és tetszik is.. Van benne egy eddig csak Trussardi illatokon érzett egyéniség.. Próbálni kell és akinek tetszik az végtelenül fogja szeretni!
Legyen egy erős 4 csillag.

Lapo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Legyen egy erős 4 csillag.

Hellcall666

2015. december 21.

Van benne tűz, vágy, izgalom, bizsergő bőr, amire egy nő válaszként csak annyit tudna mondani egy férfinak, hogy : meg hát..

Hellcall666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 21.

Carlito

2015. október 2.

Nagyon jó ! nem lágy hanem férfias . hasonlít a sima Uomo 2011-re.

Carlito
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 2.

Nagyon jó ! nem lágy hanem férfias . hasonlít a sima Uomo 2011-re.

rosa.love

2014. december 4.

Kíváncsi voltam rá a plakátja és neve alapján. Sehol nem találtam tesztcsíkot, így a pulcsim ujjára fújtam egyet. Az első benyomásom az, hogy NEM, nem tetszik, túl egyszerű, olcsócska, kölnis. Aztán mentem hazafele, és megcsapott vmi szexi férfiillat. Megfordultam, hogy ugyan megnézem, mégis kihez tartozik ez az illat, de nem volt pasi a közelben. Ekkor jutott eszembe, hogy ja, a pulcsimra fújtam a parfümből. Úgy látszik, kell neki egy kis időt hagyni, hogy kifejtse a hatását. 14ezer ft, tökéletes az ár-érték aránya, mert az üvege és neve alapján nagyon drága és elegáns illatnak tűnik. Bár a páromnak annyira nem tetszik, hogy megvegyem, de sztem a család valamelyik férfitagja tuti ezt kapja karácsonyra. Igazából tipikusan az az illat, amivel nem lehet mellélőni, mert nem túl különleges, de mégis kellemes és viselhető a mindennapokra,nincs benne semmi hivalkodó.

rosa.love
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 4.

izisz

2014. november 21.

A párom tegnap vette. A parfümériában mikor magára fújta, nem volt kedvenc, na de pár perc elteltével!!! Bódító!!! Csodás! Legszívesebben a csuklójába haraptam volna! ;-)

izisz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.