KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trussardi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: radioaktiva, Módosítva: 2011. november 22.

Lelőhely:   parfümériák, online

KERESEM *Trussardi Jeans
Ár: megegyezes szerint , Eladó: NormanMama
Állapot: barmilyen, Helyszín: M.o., fizetés: -
Ár: 1200 Ft , Eladó: andrea91
Állapot: 10ml / kép, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta, foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

eternity

2017. november 9.

nem is tudom...love or hate, vagy egyszerre mindkettő. füstös égetett falevelek illat.

eternity
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 9.

andrea91

2017. június 5.

Kellemeske, egyszerű illat, amit tényleg amolyan farmer+polo típusú lányokon tudok elképzelni, ami eddig még igaz is lenne rám, de kell hozzá valami extra különleges természetes szépség, és még egy kis plusz belülről. De szerintem aki ilyen érdekes és vonzó jelenség minden smink és divat nélkül, az akármit fújhatna. Ki kell egészíteni az illatot, na. Velem nem passzolt annyira, vagyis én nem ezt a fajta egyszerű illatot tudom kiegészíteni. Különben tényleg nagyon finom, nem arcbamászós de minőségre teljesen jó, csak nem erőszakosan erős. Azért örülök hogy megismertem, és megér öt csillagot, csak nem rajtam:) az üvege szörnyű amúgy, főleg a kupak ami nagy is ronda is és nem is zár csak így ráteszed és rajta van, amit egyedül a gravitációnak köszönhet.:D

andrea91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

mplaura89

2016. február 7.

Nagyon különleges illat. Egyszerre púderes-ibolyás, és közben mégis van benne valami nagyon dögös, amit nem is tudok leírni..talán más ezt patikaszagnak írja le...és tényleg az...de a többi összetevő úgy egyensúlyozza ki, hogy eszméletlen dögös illat lesz belőle. Mikor befújtam vele magam, sajnos mégsem hozta ezt az érzést, így továbbadtam. Ma már nehezen beszerezhető, így lehet egyszer megbánom...

mplaura89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

galagonyanya

2015. január 18.

Minden további nélkül elmehetne pasiparfümnek:) Nálam ami Trussardi, az eleve plusz egy ponttal indul, őellene sincsen kifogásom, csupán hogy tavasz vagy nyár szükségeltetik hozzá, napsütéssel, levegővel... télen a bőröm, az orrom mélyebb, édesebb illatok után sóvárog, de várom a melegebb időt, hogy Jeans legyen rajtam. Számomra nem patikaszagú, és púderesnek sem találom, olyan - enyhén fűszeres - tisztaságillat.

galagonyanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 18.

La-Fee

2014. május 9.

Ò egyik régi illatom! :) Frissen kaszált széna, napfényes ózon és friss rét illata, vagány laza pólós, nem tucat, sorból kilógó farmeros illat. Szerettem.

La-Fee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 9.

bellehercegno

2014. január 21.

Van egy nagyon kedves ismerősöm,akinek imádom a parfjümjeit.A Jeans-el is így találkoztam,megéreztem rajta és szerelem volt első illatolásra! :) Tényleg egy igazi jeans illat,ahogy már előttem is írták.Rajtam borzasztóan tartós,virágos,de nem a kommersz vonalat képviseli,hanem belevegyül az extravagancia is.Mindenkinek ajánlani tudom 1 próba erejéig,szerintem ez is az a parfüm,amit igazándiból a viselője tesz különlegessé.Kora ősztől tavaszig szoktam használni,akkor az igazi :)

bellehercegno
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 21.

fruzsicaaa

2013. augusztus 16.

Tenyleg patikas, de aztan puderes, sima, finom. Korulolel, simogat, nem tolakszik. Igazi jeans illat.

fruzsicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

radioaktiva

2011. november 6.

Ez azon illatok egyike, amiből nem csak 1 üveget "fogyasztottam" el. A Trussardi illatait elég nehéz itthon beszerezni, a régieket különösen, pedig egyik-másik valódi csoda. A Jeans elsőre kicsit fura, olyan "patikaszagú", de ahogy telik az idő egy hihetetlenül finom, púderes, nőies tiszta illattá válik a bőrömön. Lehetne picit tartósabb is, de ezzel együtt is nálam 5 csilag !

radioaktiva
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane