KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tulasi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: myosotis555, az összetevőket feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2012. augusztus 26.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Természetes alapanyagú, enyhén sós ízû fogkrém. Nem tartalmaz a fogzománcra káros fluor-származékokat, sem cukrot, édesítõszert. Legfontosabb összetevõje az õrölt mustármag.

Mower

2016. május 6.

Szerettem volna valami természetes "fogkrémet" beszerezni és most erre esett a választásom. Az íze megszokható, jobb mint egyes fogporok. Nagyon fura állaga van, kicsit bűvészkedni kell a kinyeréséhez. Viszont tényleg jól tisztít és látványosan fehérebbek lettek a fogaim, még sem durva a zománchoz. Nekem csak azzal van a bajom, hogy nagyon kell figyelni, hogy az apró kis szemcsék ne akadjanak fel a fogak között, mert az kínos tud lenni.

Mower
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

Leti01

2015. november 15.

Először nagyon fura az íze és az állaga, de igazi csodaszer! A barátaimat is rászoktattam, ilyet kell mindig ajándékba vinnem! Látványosan fehéríti a fogakat, kíméli a fogzománcot, takarékos. Nem folyamatosan használom, hanem más natúr fogkrémekkel felváltva.

Leti01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

gaboka

2014. augusztus 29.

Az ízét pár nap után meg lehet szokni. :) Jól tisztít és egy idő után tényleg látszik, hogy fehéríti a fogakat. A hosszan tartó friss lehelethez azonban tényleg nem árt szájvizet használni utána, de még így is simán megérdemli az ötöst.

gaboka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

tenyitomi

2014. március 28.

02.10.Hát, első alkalommal elég furi volt az őrölt mustármagot érezni a pofiba,de végül is szokható.Az íze nem egy csúcs de nem is gáz nagyon.Ami nekem a leggázabb benne hogy sika-mika után úgy néztem ki mint egy mákos-túrós tészta evés után,de alapos öblítés és selymezés után kezelhető a szitu.Mindezek ellenére nagyon jól tisztít,úgy érzem hálás a szájam utána.Én kb. 700-ért vettem pro és kontra egy 4-esre nálam is jó,Módosítás:Minden macerája ellenére baromira jól tisztít megérdemli részemről az ötöst.

tenyitomi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 28.

grizus

2014. február 22.

Mit mondjak... az állaga elég bizarr. Nehéz felpakolni a fogkefére. Nem kell belőle sok, úgyhogy úgy nézem, ez elég sokáig elég lesz. Én kb. 900 Ft-ért vettem. Az illata egyből ismerős volt, a gyerekkoromra emlékeztetett, és valóban, kiderült, hogy valami patikai sebgyógyítószernek volt ilyen illata, anyám legalábbis ezt mondta. Nem magában használom, hanem az aloe géllel. Azt hiszem, elég jól tisztít. Nálam most már alapszempont, hogy ne legyen a fogkrémben fluorid, és ez a szer, úgy tűnik, megfelelő.

grizus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 22.

mrs.imperator

2013. október 6.

Bioboltban kapható termék 550 Ft-os áron. Ízre hasonló a többi drogériában kapható fogínyproblémákra ajánlott gyógynövényes fogkrémekhez (pl. Paradontax), először furcsa, de pár nap alatt megszokható, így a sós íz frissítő, üde hatású lesz. Illatra olyan mint a Listerine szájvizek. Fekete mustármagot tartalmaz. Nem eget verő árú biotermék, pár száz forinttal kerül többe mint az átlag fogkrémek, az összetevőkbeli különbség pedig óriási. Talán a mentolos friss lehellet érzése az ami kevésbé érződik fogmosás után, én ezért használok szájvizet is utána, de az ilyen natúr biokrémektől ne is ezt várjuk, mint a reklámokban erőltetett tökéletes fehér mosolyt és egész napos friss leheletet egy használat után. Ezek a termékek nincsenek telenyomva mindenféle hatáskeltő, felturbózott vegyszerrel, (gondolok itt például a természetellenesen nagy habzásra a kemikáliákkal dúsított bolti samponokra egy natúr, természetes összetevőkből álló samponszappanhoz képest), de aki használ natúr biotermékeket, az tisztában van vele, hogy hosszú távon mindenképpen jobb és egészségesebb, ne egy használat után várjuk a csodát. A fogakat is szépen fehéríti rendszeres használat után. Mindenképpen érdemes kipróbálni!

mrs.imperator
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 6.

A metil-szalicilát egy természetes vegyület, melyet főként örökzöld növények állítanak elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő), a bőr komfortérzetét növelő hatású összetevő illetve illatanyag. Magasabb koncentrációban izületi- és izomfájdalmak kezelésére szolgáló kenőcsökben, kisebb koncentrációban antiszeptikus hatású szájvizekben fordul elő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!