KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tulasi

Ár:   830 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 830 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2012. szeptember 4.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 830 Ft

Nátrium lauril étersulfát (SLAS) mentes, alig habzik, mégis kíváló tisztítóhatású. Sajátosságok:

• pH-ja enyhén lúgos 8.5 Citromsavat nem tartalmaz!
  • kíváló bőrtápláló • erősen száraz bőr esetén is megszünteti a viszkető érzést!
  • hidratálja simává, rugalmassá teszi a bőrt
  • színezéket nem tartalmaz
  • természetes illóolaj tartalmú
  • könnymentes (érzékeny bőrű babáknak és felnőtteknek is adható)
  • 100 % biológiailag lebomló és 100% környezetbarát termék
  • tiszta növényi eredetű alapanyagok
  • minden bőrtipusra ajánlott

Összetétel Tisztított víz, glicerin-2-kókuszzsírsavészter, polietilénglikol-4-szőlőmagolajamid, természetes illóolajok, tartósítószer.

A felsorolt alapanyagok a kozmetikában visszazsírozó szerként illetve babaápoló szerek komponenseiben használatosak. Bőrre és a hajra teljes mértékben ártalmatlanok, nem okoz túlérzékenységet!

Kapható változatok:

• citromfű-rozmaringos fürdőbalzsam
  • eukaliptuszos-mentás fürdőbalzsam
  • mandarinos-gerániumos fürdőbalzsam
  • narancsos-mézes fürdőbalzsam
  • natúr fürdőbalzsam

Ár: 830 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Ashmatiii

2015. augusztus 28.

Én a natúrt használtam. Szerettem mert nem volt szükségem utána testápolóra, nem szárította a bőröm, és bár nem habzik, az érzés hasonlít a tusfürdős fürdéshez.

Ashmatiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Nyuszitekercs

2014. május 11.

nekem a narancsos mézes verzió van meg, és nagyon szeretem, finom az illata és egészen puha lesz :)

Nyuszitekercs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

Suklaakeiju

2013. május 9.

Pár napja használom. A natúr változatát vettem meg, és tettem bele a párom és magam igényeire szabott illóolajakat. Így is érződik kicsit az alapszaga - ami nem kifejezetten rossz, csak szokatlan az agyonillatosított cuccok után -, de fürdés után már csak az olajok kellemes illata marad a bőrömön és a fürdőszobában.
Híg és szinte egyáltalán nem habzik, ezért kicsit másképp kell vele mosakodnom, mint ahogy a "normál" tusfürdőkkel tettem korábban, de ugyanazt a tisztaságérzetet nyújtja - annyi különbséggel, hogy ez nem hagy olyan "lemoshatatlan nyálkát" a bőrömön, mint a tusfürdők.
Nagyon jó alapnak, és természetes olajokkal testre lehet szabni a plusz hatását és illatát. Szeretem.
4 csillag, mert még várom a csodát.

Suklaakeiju
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

4 csillag, mert még várom a csodát.

Zsenike

2012. szeptember 4.

A citromfüves verziót próbáltam egyszer és nagyon szerettem. Nagyon finom, természetes illata volt, az állaga pedig tényleg balzsam-szerű. Egyáltalán nem habzik, de ugye a tisztítóhatásnál ez egyáltalán nem mérvadó, mert jól tisztít, nem szárítja a bőrt.
Ha jól emlékszem, az ára is egészen korrekt volt. Szuper termék, ajánlom!

Zsenike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Ha jól emlékszem, az ára is egészen korrekt volt. Szuper termék, ajánlom!

Emulgeálószerek: Cocamidopropyl Betaine, Glycereth-2 Cocoate
Tisztítószerek: Cocamidopropyl Betaine, Glycereth-2 Cocoate
Tartósítószerek: Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone

Nem szabályos INCI név. Jelentése illóolajok.