KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tulasi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kutvolgyiemese, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. április 23.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók

Natúr hajápoló balzsam

Kiszerelés: 290 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

mstindigo

2014. július 19.

Bár illatanyagmentes, van egy számomra émelyítően édeskés, amolyan mű-méz illata. A hatásától sem vagyok elájulva, a samponjával együtt használtam. Nincsenek nagy elvárásaim rövid hajúként egy balzsamtól, a szőkítés miatt használom, de ezzel azért nem lett annyira könnyen kifésülhető a hajam. Hosszú-hajúaknak szerintem ez szenvedős lehet. Olcsó és felejthető termék. Sajnálom, pedig szerettem volna végre egy illatmentes balzsamot. Mondjuk ez még mindig jobb, mint a samponja, szerintem az végképp felejtős.

mstindigo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 19.

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2