KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tulasi

Ár:   670 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lillababa, Módosítva: 2012. február 25.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Samponok

Jól habzó, erős tisztító hatású alapanyagai a hajat könnyen fésülhetővé teszik, késlelteti a korpásodást és az idő előtti zsírosodást.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Ryana

2012. július 18.

Ajándékba kaptam egy internetes rendeléshez. Nem rossz, tényleg szuperül tisztít, "elő"-samponként használtam: leöblítés után mindig egy márkás sampont még ráküldtem. Az én hajamat/fejbőrömet nem szárította, de csodaszernek sem nevezném. Jól tisztít, ennyi.

Ryana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 18.

Dóri tesztel

2012. július 10.

Kipróbáltam én is, és egy darabig jónak is tűnt a sampon. Olyat kerestem, ami érzékeny bőrre jó lehet, és nem kerül egy vagyonba. De sajnos néhány használat óta baromi száraz tőle a fejbőröm, és viszket is. Egész biztos váltok, lehet, hogy el sem használom. Az illata egyébként jó, és láthatóan a hajam is fényes tőle, viszont picit azt is szárítja. Ezen felül, zavaró nekem, hogy elvileg bio-krisnás cucc, és bio oldalakon is árulják, holott parfüm van benne, színezékek, meg totál szintetikus összetevők, nem látok viszont kamillát... Pedig reménykedtem benne. (Épp ezért jobban szeretem az olyan webshopokat, ahol szerepelnek az összetevők...)

Dóri tesztel
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

Lillababa

2012. február 14.

Csak ezt a sampont használom a száraz,szőke hajamra és fejbőrömre.Nagyon kíméletes, nem irritál(a legtöbb sampon igen),eléggé gubancolja a hajamat,de azon segítek balzsammal. Nem cserélném le.

Lillababa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 14.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth-11 Carboxylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140