KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tulasi

Ár:   680 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szepbambi, Módosítva: 2012. november 9.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Márti85

2014. április 15.

A hajfestéket szedi, ha piszkorabb a hajam, ezzel néha 3-szor is kell samponoznom. Szeretek a hajammal foglalkozni, de ezzel inkább csak átestem a rutinon. Én Anyutól kaptam ajándékba, azóta láttam boltban és elég drága, kb. 1500-2000 Ft. Ár érték arányban nagyon nem éri meg. :-(

Márti85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth-11 Carboxylate
Tartósítószerek: Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.