KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tulasi

Ár:   670 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lujzi, Módosítva: 2011. április 20.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Samponok

Többféle változatban kapható: Rozmaring, Levendula, Rózsa, Teafa, Méz, Körömvirág, Citromfű, Barack, Natúr, Kamilla

Az INCI a natúr sampon összetevőit mutatja.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

micirpicir

2017. május 1.

Citromfüves változatát használom, mindig újra veszem. Rövid hajam van, emiatt gyakorlatilag naponta mosom a hajam. Más samponnal ellentétben ez nem okoz gondot, jó a hajam tartása, nem roncsolja. Elégedett vagyok vele. Fél literes változatban veszem, az ára is rendben van.

micirpicir
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

Mylord01

2017. április 22.

Na, azt hiszem én leszek az egyedüli, aki pozitívat ír erről a termékről. Több kemoterápián részt vevő barátom, ismerősöm is használta a rozmaringosat. A rozmaring tulajdonsága, hogy segít serkenteni a hajhagymákat. Pár hét eltelte után olyan gyönyörű sörényük lett, hogy előtte sem. A teafa sampon pedig a pszoriázisban szenvedőknek nyújt enyhülést.

Mylord01
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 22.

Ashmatiii

2015. augusztus 28.

Nekem sajnos nem jött be, mert összeragadt tőle a hajam annyira, hogy csak egy liter balzsam után tudtam kifésülni.

Ashmatiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

rekeszke

2014. augusztus 6.

Bárcsak előbb olvastam volna a véleményeket! Egyébként úgy szoktam, de ezt a Völgyben vettem, és azt hittem, ha természetes, csak jó lehet. Levendulásat vettem, ami a zsíros hajra való. 1x próbáltam, katasztrófa lett tőle a hajam: egyszerre kócos, a frufrumnál meg már másnapra zsírosodott.:/

rekeszke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

panna88

2014. július 1.

Nem vált be. A hajam szinte nemezessé vált mosás közben, alig tudtam utána balzsammal kibontani.

panna88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Cicka

2013. május 6.

Nem vált be.Nagyon szárít.Az illata tetszett.

Cicka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 6.

Nem vált be.Nagyon szárít.Az illata tetszett.

lujzi

2011. augusztus 20.

még nem ismertem az összetevőlistát, amikor megrendeltem, és valamiért azt hittem, hogy a tulasi csak tiszta termékeket gyárt. nagy csalódás volt, amikor elolvastam a címkét. nálunk költözés utáni takarítószerként végezte, mert nagyon megharagudtam rá. különben az illatáért sem rajongtam.

lujzi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 20.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth-11 Carboxylate
Tartósítószerek: Methylchloroisothiazolinone