KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tulasi

Ár:   680 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kovariviki, Módosítva: 2011. december 18.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Jól habzó, erős tisztító hatású alapanyagai a hajat könnyen fésülhetővé teszik, késlelteti a korpásodást, és az idő előtti zsírosodást. A sampon számos illatban elérhető. Normál és zsíros hajra ajánlott.

Kiszerelés: 250 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

pronto

2014. május 24.

az enyém átlátszó!

az illata teafa, ezen nincs mit elemezni. viszont nekem nagyon jól tisztítja a hajam, nyikorgós lesz vizesen, 1 nappal kitolódik a hajmosás. mióta natúr kozmetikumokat használok nem nagyon találtam normális sampont, de ez végre működik!

update: nem értettem hogy lehet, hogy mindenki szidja, nekem meg ilyen jó. hát megnéztem és nem teljesen egyeznek az összetevők. ezek szerint megváltoztatták.

nekem a kifésüléssel se volt semmi bajom, bár használok balzsamot, de már előtte fésülgetem a hajam az ujjaimmal. és ahogy korábban is írtam az enyém átlátszó, nem zöld!

pronto
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 24.

az enyém átlátszó!

eszti012

2013. október 17.

Az eddigi legrosszabb samponom. Tisztítást hajmosásnál nem éreztem, meg látszott is szárítás után, hogy zsíros maradt. Ennyit erről!!

eszti012
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 17.

Gogo89

2013. június 28.

Érdekes ,hogy mindenki az "illatát" tartotta pozitívumnak, engem valami csavarlazítóra vagy gépzsírra emlékeztet, apukám műhelyében van ilyen szag. Én érzékeny fejbőrre, viszketés miatt vettem. Hajmosás után elmulasztja a viszketést de csak rövid távon. Nem tud többet bármelyik másik samponnál.

Gogo89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 28.

Cicka

2013. május 6.

Az illata jó,de sajnos,ennél több pozitívumot nem mondhatok. Az én hajam kifésülhetetlen raszta lett tőle,nem tudom használni.

Cicka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 6.

kovariviki

2012. június 4.

Azért vettem meg mert "természetes" meg minden egyéb, kár, hogy ez csak reklámfogás volt. Tisztítani jól tisztít, meg az illata is egész kellemes, de ennyi. Ezt bármelyik sampon tudja. Kifésülhetőség...hát balzsam nélkül esélytelen, de nekem eleve nagyon gubancolódik a hajam.

kovariviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

Rony

2012. május 18.

Tavaly nyáron rendeltem az internetről, akkor azt hittem, hogy nagyon jót teszek magammal... hát tévedtem. Egyetlen pozitívumként talán az illatát tudom felhozni.
Ahogy hajat mostam, egy nagy száraz csomóba állt össze a hajam, amit nagy kín szevedés árán tudtam kifésülni.
Az összetevői sem valami szépek, mégis "tiszta" termékként reklámozták. Nagy csalódás!

Rony
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 18.

Balea11

2012. január 31.

Nekem sajnos nem vált be. Az illata jó de olyan érzésem van utána(és úgy is néz ki) mintha nem is mostam volna hajat..

Balea11
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth-11 Carboxylate
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone