KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

ÜNT

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: Sakura81, Módosítva: 2016. január 11.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Az ÜNT jelenleg legnépszerűbb tonikja. Halványítja a pigment-foltokat, kiegyenlíti a bőrtónust az m-Tranexamic sav segítségével. Egyéb fő hatóanyagai az igazgyöngy, fecskefészek kivonat,keramidok. Intenzíven hidratál és puhítja a bőrt.

Sakura81

2015. december 30.

Mivel az ÜNT eddig nem szerepelt a krémmánián, úgy döntöttem, felteszem azokat a termékeket, amiket használok tőlük. Én magam is áldozatául estem a koreai hullámnak, és ennél jobb dolog nem is történhetett volna velem, főleg, mert kalandozásaim során felfedeztem az ÜNT-t, ami viszont taiwani, de így is kimeríti az 'ázsiai' jelzőt. Egészen véletlenül bukkantam rá a névre egy beauty blogger által írt kommentben. Csak arra emlékszem, hogy '...az ÜNT a legjobb mindközül, csak kicsit drága'. Több se kellett, máris írtam be a keresőbe. Profi honlap fogadott, és perceken belül már be is lettem szippantva, hogy csúnyán fogalmazzak.
Ez a toner volt az első rendelésem, 25%-os kedvezménnyel vettem, de még így sem olcsó, viszont azonnal meggyőzött. A tipikus 'ázsiai' toner kategoria, ami nagyon jó hidratál és kicsit sűrűbb állagú, mint a víz. Szinte semmi illata, talán mintha ott lenne benne valahol a grapefruit, de ha 2 másodpercre. Az ex-white fehérítő család tagja. Nagyon szeretem. Miután ez meggyőzött, sorra rendeltem a többi ÜNT terméket és azt hiszem, megtaláltam a márkámat. Nem olcsó, de állandóan van valamilyen kedvezmény, érdemes akkor rendelni.
Sok koreai dolgot kipróbáltam már, de az ÜNT (dehát taiwani!:))) messze viszi a pálmát. Iskolapéldája, mikor a természetest ötvözik a tudományossal. Csak ajánlani tudom.

Sakura81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 30.