KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Urban Decay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. július 30.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Az Urban Decay Book Of Shadows elnevezésű kollekció 3. kiadása, mely 16 szemhéjpúdert-köztük 7 új árnyalatot-, 2 darab 24/7 Glide-On Pencil szemceruzát illetve egy mini Primer Potion szemhéjpúder alapozót tartalmaz. (A ceruzák és a primer összetevői nincsenek részletezve, azok külön megtalálhatóak itt a Krémmánián.)

Kiszerelés: 16x0.8gr + 2x0.8gr + 1x3,7ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Shona21x

2017. december 22.

Második Urban Decay paletta, amit megvettem. Nagyon szeretem a márka limitált kiadásait, ez is fantasztikus. Nagyon Urbanos a csomagolás :). A színek fantasztikusak, szépen pigmentáltak. Remélem kapható még, szívesen újravenném, már csak a csomagolás miatt is.

Shona21x
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

Reya Arte blog

2017. március 15.

Imádom ezt a palettát, gyönyörű és pigmentált árnyalatok vannak benne, igaz picit hullik, főleg, amiben nagyobb csillámok vannak, akkor az egész arc csillog-villog, győzzem levakarni, de ettől függetlenül nagyon szeretem, és az asztalon is jól mutat :)

Reya Arte blog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

Biu

2016. május 3.

Bár már legjobb tudomásom szerint nem kapható, de életem vétele volt, igazy eyecandy, bár nem sokszor veszem elő, amit midnig meg is bánok amikro mégis előveszem, mert baromi szép színei vannak, megpróbálom avlami központi helyre kirakni, hogy többször eszembe jusson :)

Biu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

UnVraiAnge

2011. július 20.

Szerintem a Book of Shadows paletták közül ez idáig a legjobb! Az árnyalatok nagyszerűek, a pigmentáltságuk kiváló és hozzák a szokásos, krémes formájukat, amit nagyon szeretek ennél a márkánál. Egy-két színnel van aprócska gondom, mert ezekben kicsit túl nagyok a glitterek, de azért nem kiábrándítóak, és ha hozzáveszem, hogy még 2 ceruza és egy mini primer is jár ehhez a dobozkához, akkor máris megfeledkezem róluk. A csomagolásért egyébként én nem vagyok oda, de ez egyéni megítélés. Mondjuk utazáshoz semmiképp sem praktikus, azért a fésülködő asztalkámon remekül mutat!

UnVraiAnge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 20.

Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Aluminum Powder / CI 77000, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 42090, CI 77400, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Ferric Ferrocyanide, Manganese Violet / CI 77742, Ultramarines, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Sorbic Acid

Tartósítószer.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.