KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Urban Decay

Ár:   $49   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   21 x 0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anheszenamon, Módosítva: 2018. július 10.

Ár:   $49
Kiszerelés:   21 x 0,8 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

21 bársonyos textúrájú, gazdag színű, jól satírozható szemfestéket és egy nagy méretű tükröt tartalmaz.

Urban Decay Troublemaker szemhéjárnyaló paletta - új
Ár: 7500Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom is
Ár: 15.000,- Ft , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

xandraG

2018. november 11.

Nagyon megtetszett ez a paletta a csodálatos színei miatt, a márka nevét pedig biztosítéknak éreztem a minőséget illetően. Emellett zömmel pozitív véleményeket is hallottam róla. Több minőségi palettám is van, (mint pl. Lime Crime, Morphe, Zoeva) ezért van összehasonlítási alapom.
Sajnos erről a termékről vegyesek az érzéseim. :( A pigmentáltságával nincsen problémám, de van pár szín, ráadásul pont ilyen a 2 barna, amiket biztosra vettem, hogy sokat fogok használni, amiket nehezen lehet elsatírozni. Ügyesen kell használni, persze nem megoldhatatlan, hogy a végeredmény szép legyen, de nagyon bosszantó, hogy ennyi pénzért nem gördülékeny vele a smink készítés.
Még szeretném hozzátenni, hogy az alapommal sem lehet probléma, mert nagy hangsúlyt fektetek az arcápolásra, és a szemsmink alá is mindig teszek primert.
Egy Revolution palettának tudnám ezt a minőséget elnézni, de konkrétan még az ő minőségükkel is sokkal jobban meg vagyok elégedve.

xandraG
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

Lencseee

2018. november 6.

Végre megint virított egy nagyot az UD. Hibátlan paletta, és nagy valószínűséggel meg is lepem vele magamat Karácsonyra. Nagyon pigmentált, nem unalmas neutral színek, hanem izgalmasak, jól kombinálható mindegyik mindegyikkel...Csodás, mesés....csakis szuperlatívuszok jutnak róla eszembe:-) A Sephoraban egy hosszú időt töltöttem el a tapogatásával, swatcholásával...és csak a mértéktartásom miatt nem repült egyből velem haza...megadom a módját, hogy az enyém lehessen:-)

Update: megvettem, megjött, csatasorba állítottam és és és az UD paletták közül (nekem a Naked 2,3 volt meg, és az ultimate basics van meg, és még valami limitált színes is, aminek nem emlékszem a nevére) és pont annyira elégedett vagyok a használatával, mint az ultimate basics-nek...krémes, tartós, jól satírozható, változatos. Csak ez a verzió olyan szép élénk színeket tartalmaz és csillog, hogy lehetetlen unalmas szemeket varázsolni vele,-) Számomra ez a legjobban sikerült UD paletta! (Imáim - amit a Morphe Jaclyn Hill paletta színkavalkádjánál elrebegtem - meghallgatásra kerültek, sőt felül is múlták az én elképzeléseimet:-D) Sőt azt mondom - ha nem lennék sminkmániás - a matt Ultimate Basics és ez a paletta megoldaná az összes szemsminkemet egy életre...(de jaj ....olyan jó véleményeket hallottam, láttam a Heat-ről is...:-o)

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 6.

fruzsinax

2018. november 1.

Nagyon jó kis paletta gyönyörű színekkel, de a pigmentáltság nem túl jó néhány szín esetében. Nekem főként a két rózsaszín volt csalódás mert az élénk pink helyett lagymatag árnyalatokat kaptam. Ettől függetlenül mindenképpen megéri beruházni rá, a többi színnel nem igazán van gond és nagyon jól kombinálhatóak, mindenféle alkalomra készíthető belőle csodás smink.

fruzsinax
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

tika

2018. október 23.

I.M.Á.D.O.M.! Nagyon jól kombinálható, tartós árnyalatok. Örök szerelem! :)

tika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

I.M.Á.D.O.M.! Nagyon jól kombinálható, tartós árnyalatok. Örök szerelem! :)

Monika1119

2018. október 19.

21 fantasztikus, jól kombinálható szín van benne. Nagyon jól pigmentáltak, de hát ez nem is meglepő. Szemhélyalap a tarósság miatt szerintem szükséges, és a pigmentáltság miatt, csak óvatosan, de jól eldolgozhatóak a színek. Utazáshoz tökéletes, ha ez velem van bármilyen smink elkészíthető.

Monika1119
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.