KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Urban Decay

Ár:   $12-22   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4 ml és 12 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. április 27.

Ár:   $12-22
Kiszerelés:   4 ml és 12 ml
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Hosszabbító és dúsító szempillaspirál az elképzelhető legtisztább, legmélyebb, legintenzívebb fekete színben, krémes textúrával.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Milendoria

2017. október 2.

szerencsémre le tudtam csapni rá olcsóbban a sephorában, így hirtelen ötlettől vezérelve megajándékoztam magam ezzel a spirállal. és milyen jól tettem! szeretem benne hogy építhető, egy rétegben csak szépen szétválasztja a pilláimat és kicsit kiemeli őket de nem pakol rá egyből két kiló festéket (khm MAC extreme dimension); több rétegben pedig drámaibb pillázatot teremt. Tartós, nem pereg, nem maszatol, könnyen kezelhető, pont megfelelő sörtézete van és viszonylag könnyen lemosható. nagy szerelem :)

Milendoria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

Rakavili

2017. augusztus 12.

Tökéletes szempillaspirál! Nekem pont annyi festéket vesz fel, amennyit kell, könnyen szépen felvihető, brutál szép pillákat csinál, még az én rövid, egyenes szempilláimból is. Soha egyetlen spirálom nem volt ilyen jó (nem jött be a Lancome, Bobby Brown agyondícsért cucca sem). Imádom, csak ezt fogom venni. 6 csillag :)

Rakavili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Eszterke9

2017. május 13.

Nem tudom, hogy nekem sikerült kifognom egy jó szériát vagy másoknak sikerült kifogni rosszat, de nekem ez a spirál tökéletesen bevált. Kicsit megijedtem az itteni véleményektől, de kellemesen csalódtam. Egy hetet akartam várni a véleményezéssel szándékosan. Szóval íme:
A keféje elég sok anyagot vesz fel, így csak óvatosan lehet használni, de ezen kivül nem tudok rá rosszat mondani. Gyönyörű hosszú pillákat csinál, nekem nem kenődött, nem hullott le egyszer sem, Nem tapad össze, nem lesznek 'póklábaim'. Amit tudnia kell egy szempillaspirálnak azt szerintem tudja.
Imádom és kész! :)
Sajnálom, hogy itthon nem lehet hozzájutni.

Eszterke9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Imádom és kész! :)
Sajnálom, hogy itthon nem lehet hozzájutni.

Tvylvis

2017. február 25.

UD: Egy pontot adok még, mert végül elhasználtam. De újra soha az életben nem veszem meg. A végére, mikor egészen jól megszáradt, illetve nem tudott annyi festék kerülni a kefére, egészen elfogadható lett. Mondjuk ez így is egy vicc.

Röviden összefoglalva: pocsék.
Hosszabban kifejtve: Hát persze, hogy izgatott a név, emellett az UD azért elég jó termékeket gyárt. Ez nem lett az, ezt tényleg kizárólag a névvel akarják eladni (én lökött meg meg is vettem). Rájöttem, miért ez a név. Egy buja, áttáncolt, forró nyáréjszaka során megtörtént szabad ég alatti szeretkezés közben maszatolódik el ennyire a szempillaspirál....
Szóval komolyra fordítva a szót. A szomagolás szép. Viszont amint kihúztam a kefét, már tudtam, hogy gond lesz. A teljes kefe szinte tömör buzogánynak nézett ki, annyira egy csomóban állt rajta a festék. Visszadugtam, lehúzogattam. Amúgy maga a keje jó formájó, inkább nagyobb fejjel, nagyon sűrű, hosszú sörtékkel (nem szilikonos a kefe). A festék elég híg, szinte érzem, hogy nedves lett a pillám tőle, kicsit hosszabb ideig is várni kell a száradással. Viszont igen sokszor át kell festeni a pillákat, hogy valami eredményt is elérjünk, pedig alapból hálás és viszonylag hosszú pilláim vannak. Csomósítani nem csomósított (persze csak akkor, ha kellően lehúztuk a festéket). Én semmilyen drámai hatást sem vagyok képes elérni vele, pedig próbáltam már párszor. Inkább hétköznapi az eredmény (nem lenne ezzel baj, csak nem ezt ígérik). És ami aztán tényleg katasztrófa, az a tartóssága. Először az alsó pillasorra is kentem, abszolút felejtős. Kb. egy óra után már a szemem alatt volt minden. A döbbenet viszont az, hogy ha alul nem is használom, akkor is képes pandaszemet csinálni, csak akkor mondjuk kibír 3-4 órát. Mindezt úgy, hogy nem nyári hőségben teszteltem, hanem kb. 20-22 fokban. Szóval most ott tartok, hogy igyekszem valahogy elhasználgatni, meg naponta nyitogatom, hogy kicsit száradjon már be, mert ez így nem lesz jó. Ami poztívum, hogy nem irritált (viszont nincs is hisztis szemem), illetve én pillahullást sem tapasztaltam. Ennek csak egy pontot lehet adni, az utóbbi idők legnagyobb mellényúlása cím mellé.

Tvylvis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 25.

Röviden összefoglalva: pocsék.

Montelino

2017. január 25.

Nem egy olcsó spirál, de szép pillákat alkot ha megfelelően alkalmazza az ember. 12ml-s, nagy mennyiség. Első használat után nagyon csalódott voltam, mert ragadtak a pilláim meg minden, majd elkezdtem úgy használni, hogy kicsit meghempergettem a kefét egy (tiszta) zsepin és csak azután kentem fel a pilláimra ami rajta maradt, ugyanis túl sok festéket vesz fel. Szép pillákat alkot, nem pereg, koromfekete. 12ml-s, még így is hamarabb fog megromlani, mint elfogyni, hogy egy részét letörlöm. Két rétegben nagyon hangsúlyos pillákat alkot (lehet innen ered a neve) hétköznap nekem elég az egy réteg is. Megvan hozzá az alap is, azt nem használom hozzá. Idáig csak egy jobb spirálom volt, az egy Estée Lauder spirál volt, amit kivontak (köszi :-S ), a többi drogériás sajnos valamivel gyengébb.

Montelino
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

greta333

2017. január 4.

Nagyon elegáns csomagolás, én a keféjét is nagyon szeretem. Dúsít, hosszabbít, nekem csodás pillákat csinál és nem tapadnak össze a szempilláim. Imádom a végeredményt, amit el lehet vele érni, de sajnos néha nekem is elmászik kicsit. Én úgy szoktam használni, hogy a végén felviszek rá egy réteg vízálló szempillaspirált.

greta333
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

dorsia

2016. május 26.

A sok kipróbált márka közül ez vált be a legjobban. Lecsukott szemre szoktam spirálozni szóval nekem a póklábhatás kimaradt, helyette szinte műszempilla-hosszúságú szempilláim lettek. Ez az első spirálom amit eddig még egyszer sem kellett a szemhéjamról levakargatni, nem maszatolódik és a szempilláim sem hullanak lemosásnál. A hozzá ajánlott Subversion primerrel együtt használom.

dorsia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

makeupmaniac

2016. április 13.

Őszinte leszek:kifejezetten dühít hogy az Urban Decay képes volt egy ilyen spirált kiadni a kezei közül.Olyan mintha összecsaptak volna egy legalja minőségű drugstore szempillaspirált, aztán pedig a figyelemfelkeltő névre és hatásos reklámokra bízták volna a dolgot.Az enyém konkrétan szétesett.Én nagyon sok szempillaspirállal jól kijövök, de ez szinte vállalhatatlan póklábakat csinál nekem, amiket néha legszívesebben azonnal lemosnék, de idő hiányában egy másik, használható spirállal próbálom szétszedni.Ha ez egy 600 forintos spirál lenne azt mondanám hogy decens, de azért a kb. 7000 forintért amit bizakodóan ráköltöttem röhejesen rossz.

makeupmaniac
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 13.

vtina85

2015. december 6.

Nagyon szép, elegáns csomagolása van. A keféje viszonylag nagy, így könnyen és gyorsan lehet vele szép nagy pillákat alkotni. Szintén pozitív, hogy nem tapasztja össze, vagy keményíti meg a szempillákat. De van sajnos negatívum is (így le is kell vonnom néhány csillagot) hajlamos a drága egy idő után elkenődni. Emiatt nem hiszem, hogy újra venném. Számomra nem éri meg az árát.

vtina85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 6.

mimi258

2015. szeptember 13.

A kisebb változatot vettem meg. Csomómentes, hosszú, dús szempillákat csinál high end-es kivitelben, nem kelt mezei drogériás hatást. VISZONT 2-3 órán belül masszív elkenődésre számíthatunk, borzalmas "krémes" fekete karikákat csinál a szem alá. Ja és mellékesen hullik a szempilla tőle.. Felváltva használtam más spirállal (amíg használtam) és mindig amikor ez a spirál volt rajtam, este lemosásnál csak úgy hullottak a szempilláim..

mimi258
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Soluble Collagen, Glycerin, Propylene Glycol, Honey, Sodium PCA, Hydrolyzed Elastin, Glycogen

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.