KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Uriage

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. március 21.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Pelenkakiütés és bőrirritációk kezelésére, csecsemők, gyerekek részére, arcra, testre, pelenkával fedett területekre egyaránt. Irritált, kivörösödő bőrfelületek nyugtatására, atópiára hajlamos, irritált bőrre.

Használható szteroidos bőrgyógyászati kezelés alternatívájaként vagy kiegészítésére.

Makk Zsuzsó

2017. március 14.

Egyelőre nagyon tetszik. Főleg az állaga miatt örültem, hogy ezt vettem meg és nem a felnőtt verziót. Abban is ugyanezek a hatóanyagok, viszont ez egy könnyű, azonnal felszívódó permet, míg a másik egy nehéz, paraffinos krém, amit én nem szívesen kenek az arcomra.
Úgy vettem észre, teszi a dolgát, csökkenti a gyulladást, mérsékli a kipirosodást, és a viszketést. Úgy is remek, ha 1-2 pumpányit hozzákeverek a hidratálóhoz.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Antioxidánsok: Asiaticoside
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

PVP 0 0

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.