KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Uriage

Ár:   3480 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2014. május 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Termálvíz alapú habzó gél seborrhoeás, irritált, kipirosodó és hámló bőrfelületek kíméletes tisztítására. Arcra – testre – fejbőrre. Egyaránt kezeli a seborrhoea okait és tüneteit. Gyorsan megszünteti a hámlást, a szabadalmaztatott TLR-2 Regul komplex és a nyugtató
Uriage Termálvíz együttes hatása gátolja a mikroorganizmusok túlszaporodása által kialakuló gyulladásos folyamatot, már a korai fázisban. Szőrtüszőgyulladás, irritáció esetén borotvagélként is ajánlott.

Paraben-, illat- és színezékmentes, hipoallergén.

Kiszerelés: 150 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Alice83

2018. július 1.

Már egy használat után is levitte a korpát és a viszketést is csillapította..én a spray-el együtt használom(az jobb de gyorsan fogy)..arclemosónak is működik de nem habzik eléggé..nem tudom biztosan de a pórusaim szépen tisztultak pár nap alatt..lehet ettől..én hagyom hatni pár percig állítólag kezeli a seborrheát..
Lassan 1,5 hónapja használom.. arcra szuper, nem szárít de szépen tisztít nagyon gyengéd, pattanásokat megelőző hatású, de van azért nekem ettől jobb arclemosó jelöltem(bioderma olajos tusfürdő..imádom)..ami miatt valószínű hűséges leszek hozzá az h nagyon szépen tisztítja a hajat, rendben tartja korpásodást (konkrétan nincs jele sem) és fényesíti puhítja a hajam..nem tudom hogy de már 3 hete hozzá sem nyúltam a szilikonos hajvégápolókhoz..szép fényes nélkülük is:D..

Alice83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

evettke7

2018. május 20.

Eredetileg a pikkelysömörös fejbőrömre vettem sampon helyett, és olyan szépen rendbe tette, hogy néhány hetes használat után szinte semmi seb nem volt a fejbőrömön. Utána még kb fél évig használtam rendszeresen sampon helyett, majd áttértem a head & shoulders-re. Sömörnek azóta sincs nyoma, de időnként azért átmosom vele a buksim, biztos ami biztos alapon. Amire pedig azóta is használom, ha elfogy mindig újra veszem, az az arcmosás: minden szennyeződést és sminket leszed az arcomról, kb egy lépésben, kíméletesen. Mammut napokon szoktam beszerezni 20%-os kedvezmény kuponnal, így egész jó áron jutok hozzá, és nekem egy tubus általában fél évig elegendő.

evettke7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Kmerci

2018. április 9.

Oké jó az összetevői listája már annak örülök ha egy piros pötty sincs benne DE. Én valami baromi drágán vettem patikában 4450Ftért és egyáltalán nem használ annyit. :( Már alig van benne mert próbálkoztam vele, kitartottam mellette de hiába. Ugyan úgy tele voltam zsíros korpával, viszkettem és már a haj vonalában is előjöttek pirosas, hámló foltok eléggé látható helyen, jó időbe se tudtam felfogni a hajam...Nagy csalódás volt ez nekem. :( Nem tud többet az 1400Ftos Pala samponnál számomra...

UPDATE!!
Aki ezt a gélt használja seborrheás fejbőrre az próbálja ki ezt a jóval olcsóbb terméket (1500ftért szoktam venni), szívből ajánlom 100%-osan ELMÚLASZTOTTA a zsíros korpámat, a viszketést mindent...

Kmerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

UPDATE!!

syrin

2018. április 5.

A kozmetikusom szerint seborrheás bőröm van, az arcom könnyen kipirosodik, a hajam meg zsírosodik, úgyhogy kipróbáltam ezt a terméket samponnak (meg arclemosónak). Két tubust szereztem be, az egyiket már elhasználtam, samponként elég jól teljesített. Most a lush "New" nevű samponjával versenyeztetem, ami mondjuk nem fair összehasonlítás, de egyelőre az vezet, így az Uriage gél max. 4 csillagot kaphat. Ha változás van, updatelek.

syrin
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Bei

2018. március 30.

Szeborreás fejbőröm van,nekem nem vált be,viszketett a fejbőröm és az ekcémám úgy tombolt,hogy váltottam inkább sampont.Bioderma és ACM,ez a kettő vált be nekem.Utána gondoltam kipróbálom arclemosónak,hiszen a sminket remekül leszedi,de nagyon szárította a bőröm.Nekem nem hogy javul az ekcémám tőle,hanem rosszabb lesz az állapota a bőrömnek.

Bei
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Mexy

2018. február 16.

Ööö.....Elhiszem,hogy másoknak segít...de nálam kuka..

Mexy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Ööö.....Elhiszem,hogy másoknak segít...de nálam kuka..

BLili

2018. február 3.

Szeborreás fejbőröm van, ez az egyetlen sampon, ami az évek során bevált, szinte teljesen megszűnt vele a lemezekben való korpásodás és a viszketés. Tökéletes, nagyon hálás vagyok neki. Igaz, megoldani nem oldja meg a problémát, mivel ha már egy alkalommal nem ezt használom, visszaesik a fejbőröm állapota, de ezt nem is várom el tőle.
Rozaceás arcbőröm van, arra viszont nem ajánlom mosakodónak, mivel csak kiszárítja.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

sajtosszenya

2017. november 23.

Érzékeny, viszkető 3 naponta mosást igénylő fejbőröm van (egyes bőrgyógyászok sebosnak mondják, de van aki szerint nem). Lényeg a lényeg, hogy nem könnyű eset. Sajnos ez a lemosó gél sem lesz kedvencem: 3-4 hete használom, nem zsírosítja a fejbőrt, hajtövet, de már a hajmosás utáni első nap délutánján érzem a kezdődő viszkető érzést, ami a második napra sajnos kissé fokozódik. Ez még a tolerálható szint, de azért ettől kicsit jobbat vártam. Nagyobb baj nálam, hogy vannak bizonyos samponok, amik használata után hámló, kiszáradt fejbőr panasz jelentkezik (talán az SLS miatt, ezt még nem tapasztaltam ki bizonyossággal). És sajnos ez a készítmény is ilyen - legalább fél nap, amíg elmúlik és a fejbőr "visszazsírosítja magát".
Egyéb panaszt nem okoz, de szerintem ez is elég. Akciósan vettem 2800-3000 Ft környékén, de szinte biztos vagyok, hogy nem veszem újra

sajtosszenya
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 23.

papramona

2017. november 22.

Nagyon sok drága csodaszer kellemetlen tapasztalata után végre tálaltam egy terméket ami megszüntette az állandó undorító hámlást és viszketést.
Amikor elhagytam a használatát lassan megint kezdtek visszajönni a tünetek, úgyhogy ismét ezt használom és szuper jó! Kicsit drága.
Szép fényes selymes tőle a hajam, seb és hámlásmentes a fejbőröm.
Gondoltam rá, hogy kipróbálom a bioderma hasonló termékét, de nem merem mert ahhoz túl drága hogy csak úgy tesztelgessek.

papramona
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Szép fényes selymes tőle a hajam, seb és hámlásmentes a fejbőröm.

lamark

2017. április 17.

Seborrheás dermatitiszem van, a fejbőrömön és néha az arcomon is pár helyen.
Kellemes , nem csíp. 90%-ra megszünteti , azonban borsos ára van....

lamark
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Seborrheás dermatitiszem van, a fejbőrömön és néha az arcomon is pár helyen.
Kellemes , nem csíp. 90%-ra megszünteti , azonban borsos ára van....

Antioxidánsok: Asiaticoside
Hidratálók: Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: ITT

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.