KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Uriage

Ár:   3480 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2014. május 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Termálvíz alapú habzó gél seborrhoeás, irritált, kipirosodó és hámló bőrfelületek kíméletes tisztítására. Arcra – testre – fejbőrre. Egyaránt kezeli a seborrhoea okait és tüneteit. Gyorsan megszünteti a hámlást, a szabadalmaztatott TLR-2 Regul komplex és a nyugtató
Uriage Termálvíz együttes hatása gátolja a mikroorganizmusok túlszaporodása által kialakuló gyulladásos folyamatot, már a korai fázisban. Szőrtüszőgyulladás, irritáció esetén borotvagélként is ajánlott.

Paraben-, illat- és színezékmentes, hipoallergén.

Kiszerelés: 150 ml

Ár: 1000 Ft , Eladó: andrea91
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta, foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sajtosszenya

2017. november 23.

Érzékeny, viszkető 3 naponta mosást igénylő fejbőröm van (egyes bőrgyógyászok sebosnak mondják, de van aki szerint nem). Lényeg a lényeg, hogy nem könnyű eset. Sajnos ez a lemosó gél sem lesz kedvencem: 3-4 hete használom, nem zsírosítja a fejbőrt, hajtövet, de már a hajmosás utáni első nap délutánján érzem a kezdődő viszkető érzést, ami a második napra sajnos kissé fokozódik. Ez még a tolerálható szint, de azért ettől kicsit jobbat vártam. Nagyobb baj nálam, hogy vannak bizonyos samponok, amik használata után hámló, kiszáradt fejbőr panasz jelentkezik (talán az SLS miatt, ezt még nem tapasztaltam ki bizonyossággal). És sajnos ez a készítmény is ilyen - legalább fél nap, amíg elmúlik és a fejbőr "visszazsírosítja magát".
Egyéb panaszt nem okoz, de szerintem ez is elég. Akciósan vettem 2800-3000 Ft környékén, de szinte biztos vagyok, hogy nem veszem újra

sajtosszenya
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 23.

papramona

2017. november 22.

Nagyon sok drága csodaszer kellemetlen tapasztalata után végre tálaltam egy terméket ami megszüntette az állandó undorító hámlást és viszketést.
Amikor elhagytam a használatát lassan megint kezdtek visszajönni a tünetek, úgyhogy ismét ezt használom és szuper jó! Kicsit drága.
Szép fényes selymes tőle a hajam, seb és hámlásmentes a fejbőröm.
Gondoltam rá, hogy kipróbálom a bioderma hasonló termékét, de nem merem mert ahhoz túl drága hogy csak úgy tesztelgessek.

papramona
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Szép fényes selymes tőle a hajam, seb és hámlásmentes a fejbőröm.

Mexy

2017. október 12.

Ööö.....Seborrheás fejbőröm van, és az itteni vélemények alapján rendeltem meg, nagy reményekkel... :D Hááááát...az arcbőrömet (amire nem terjed ki a seborrhea, de gondoltam nem árt, talán még jó is lesz esetleg a mitesszerek ellen) rendesen kimarta! Piros, égő, viszkető pöttyökkel lett tele...:( Kicsit féltem a fejbőrömre is használni, de ott nem okozott irritációt..viszont már másnap annyira csúnyán zsíros lett a hajtövem, hogy újra meg kellett mosnom...Elhiszem,hogy másoknak segít...de nálam kuka..

Mexy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

BLili

2017. szeptember 9.

Szeborreás fejbőröm van, ez az egyetlen sampon, ami az évek során bevált, szinte teljesen megszűnt vele a lemezekben való korpásodás és a viszketés a fejbőrömön.

BLili
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Kmerci

2017. május 13.

Oké jó az összetevői listája már annak örülök ha egy piros pötty sincs benne DE. Én valami baromi drágán vettem patikában 4450Ftért és egyáltalán nem használ annyit. :( Már alig van benne mert próbálkoztam vele, kitartottam mellette de hiába. Ugyan úgy tele voltam zsíros korpával, viszkettem és már a haj vonalában is előjöttek pirosas, hámló foltok eléggé látható helyen, jó időbe se tudtam felfogni a hajam...Nagy csalódás volt ez nekem. :( Nem tud többet az 1400Ftos Pala samponnál számomra...

Kmerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

lamark

2017. április 17.

Seborrheás dermatitiszem van, a fejbőrömön és néha az arcomon is pár helyen.
Kellemes , nem csíp. 90%-ra megszünteti , azonban borsos ára van....

lamark
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Seborrheás dermatitiszem van, a fejbőrömön és néha az arcomon is pár helyen.
Kellemes , nem csíp. 90%-ra megszünteti , azonban borsos ára van....

MrsWolf

2017. április 8.

A páromnak és nekem is korpás a hajunk. Ő már nagyon régóta használja, kb. 1-2 éve, és nagyon bevált neki, eddig ez a legjobb. Nem viszket hajmosás után a feje, csökkenti, van mikor el is tünteti teljesen a korpásodást. Én eddig 1 tubust használtam el a 150ml-es változatból. Ez 3 hónapra volt elég, és eddig én is azt tapasztalom, hogy ez a legjobb sampon erre a célra. Csökkenti a korpát, csökkenti a zsírosodást, és megszünteti a viszketést. Bár elég drága sajnos....most vettem 20% kedvezménnyel 2950 Ft-ért.

MrsWolf
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 8.

Creme

2016. október 9.

Az arcomon sajnos a rozeacea mellett seborrhea is kijött...az utóbbit teljesen megszüntette! Igaz, én rögtön nagy kiszerelésben vásároltam meg és napi kétszer használtam.

Creme
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 9.

balazsdora

2016. július 22.

Tizenkét éve küzdök sebesedő, viszkető, nagyobb darabokban hámló fejbőrrel. Jártam több bőrgyógyásznál, kipróbáltam ilyen-olyan csodasamponokat, de semmi sem segített, hagytam is, megtanultam együtt élni a problémával, amely hol jobban, hol kevésbé gyötör. Néha, stresszesebb időszakban, a hajas fejbőrömről az arcomra is átkúszik, na akkor meg tudok őrülni. Legutóbb a Bioderma egyik termékével próbálkoztam, de sajnos pár alkalom után hozzászokott a bőröm. Tovább kutattam rendületlenül, hogy mi segíthetne, így akadtam erre az Uriage termékre. Jaj. Nagyon nem akarom elkiabálni, de úgy tűnik találtam egy szert, ami végre csinál valamit. Eleve nagy öröm, hogy arcra és fejbőrre egyaránt használható. Az arcomat szinte első használat után rendbeszedte. A hajas fejbőröm a keményebb dió, de szép fokozatosan múltak el a tünetek, a viszketés, a sebek. És most, a negyedik használat után, majdnem tünetmentes lettem. Hurrá! Nagyon szeretném, ha ez hosszútávon is így maradna. Már csak azért is, mert egyből duopackot vettem a kedvezőbb ár miatt. Öt csillag eddig.

balazsdora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 22.

Szandus

2016. június 14.

mintát kaptam belőle kb. 2 hete használom és nekem nagyon tetszik,a korpás seborrheás bőröm tisztítja és mellette nem szárítja, volt hogy utána semmivel se kenztem be és szép volt a bőrőm
eddig csak arclemosásra használtam
nagyon drágállom a nagy kiszerelést még ha sokáig elég is, szóval max akkor fogom megvásárolni ha akciós lesz
nem volt vele bajom és tetszett a hatása szóval 5 csillag, ha további használat során gond lesz jövök lepontozni

Szandus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 14.

eddig csak arclemosásra használtam

Antioxidánsok: Asiaticoside
Hidratálók: Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: ITT

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.