KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Uriage

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. június 9.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Dezodorok

Golyós dezodor, mely egész nap hatékony az izzadás és a testszagok kialakulásával szemben. 24 órán keresztül nyújt frissességet és tisztaságérzetet anélkül, hogy fehér vagy sárga foltot hagyna a ruhán.

• Gátolja az izzadást: Az aluminium-sók szabályozzák az izzadást.
  • Megelőzi a kellemetlen testszagot: Antibakteriális és enzimgátló aktív összetevői hatásosan száll harcba a testszagok ellen.
  • Nyugtatja az érzékeny bőrt: Uriage termálvízzel és bőrnyugtató hatású aktív összetevőkkel gazdagított összetétele nyugtatja a hónalj érzékeny területét.

ÚJ! Uriage Deodorant Puissance3 Izzadásgátló Dezodor
Ár: 2500 Ft , Eladó: e.m.e.s.e
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Postázom vagy személyes átvétel az M2/M4 vonalán, illetve az Apor Vilmos téren

Spvirgi

2018. december 7.

Nagyon örülök hogy rá találtam erre a dezodorra, istenem. 😘Augusztus óta használom és szuper jóóóó. Már évek óta Doveot használtam,és teljesen meg voltam elégedve vele, de valahogy most az utolsó amit vettem olyan semmilyen, mintha nem kentem volna semmit......
Barátnőm már évek óta ezt használja így ő ajánlotta és de jó hogy hallgattam rá, egész napi jövés-menést is bírja, szagok nélkül!!!!!! 💟

Spvirgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Annacska25

2018. december 6.

Kellemes érzetet biztosít, nem irizál, nincsenek pattanások tőle. Nem izzadok tőle. Az ára elég borsos, de sokáig tart.

Annacska25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Cseniko

2018. december 4.

Hosszú éveken keresztül csakis a Vichy világos-kékes-zöldes kupakos deóját használtam, amit kb egy éve megváltoztattak és szinte teljesen hatástalannà tettek.

Ekkor kezdtem lázas kutatásba, melyik dezodor léphetne a helyébe!
Itteni jó vélemények alapján esett a választásom erre az Uriage dezodorra, (valamint egy másik márka termékére, de azt azoknak ajnánlom akiknek ez túl erős, irritáló. Ez előtt írtam róla véleményt.)

Ez a dezodor egy megváltás! Nekem még a 8 éven át töretlenül szeretett Vichy-től is hatékonyabb, még egy picit olcsóbb is, főleg duo packban.

Kellemes illat, gyorsan szárad, száraz hónalj. Engem nem iritál, de el tudom képzelni, hogy az érzékenyebb bőrűeknek már sok lehet.

Vigyázat nem összekeverendő a kímélő, mindenmentes társával, ami első blikkre pontosan ugyanígy néz ki, a különbség hogy azon 1, ezen pedig 3 kék csepp van az Uriage felirat alatt!

Cseniko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Ekkor kezdtem lázas kutatásba, melyik dezodor léphetne a helyébe!

Dori320

2018. november 18.

Valóban nem izzadok tőle, azonban nekem szörnyű foltokat hagy a ruhákon, amik utána nem is jönnek ki :( (szinte összemosódnak tőle a színek hónalj részen).

Dori320
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

R3ka

2018. október 10.

Munkámból adódóan fehérben kell lennem minden nap és eddig előbb-utóbb megjelentek a sárga foltok a ruhákon. Ez nagyon zavart és sok keresés után erre a dezodorra találtam rá anyukám segítségével. Enyhe, fincsi illat, gyorsan felszívódik, nem hagy nyomot és ahogy észrevettem eddig nem lett tőle sárga a ruhám se, pedig már kb 1 éve használom. Kifejezetten ajánlom!

R3ka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

papramona

2018. augusztus 31.

Nagyon szuper, bár csak két hete használom, előtte mindig nivea volt, de nem volt elég már. Kellemes enyhe illatú, hamar szárad, nem ragad, kiállta a nagyon lótifutis izzadós napokat is, pedig a hátamról is folyt a víz, de az illatom jó maradt és a blúzomon sem hagyott még foltot. Eddig nekem ez az első dezodor az életemben, amivel egy végigrohant nap után sincs semmi mellékszag. 👍

Update: május óta használom, nagyon szuper, egész nyáron nem voltam büdös, pedig 45 fokban Madridban kirándulni igazán nagy kihívás volt e téren. Ajánlom! 😊

papramona
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Kriptonhanna

2018. augusztus 25.

Tetszik az illata és tényleg nem izzadok tőle. Egy nagy bajom van vele,hogy rettenetesen viszket tőle a hónaljam :( Ezért nem tudom használni.

Kriptonhanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

duleszq

2018. július 23.

Deo ügyben szerintem lassan nincs olyan termék, amit ne használtam volna már, ez ABSZOLÚT KEDVENC lett, nem is tervezem cserélni. Igaz, hogy van benne aluminium, aminek nem örülök, de valószinűleg nem tolták vele tele, korábban is használtam aluminiumosat, de közel sem volt ilyen jó. Nem szárit, ami nagyon fontos, és isteni az illata. Korábban sok termékkel volt bajom, avgy nem védtek az izzadástól vagy fura/büdike illatom lett egy idő után, pedig alapjáraton nem vagyok erre hajlamos (értsd: ha nem kenem magam semmivel, akkor sincs testszagom) Ennek az illata is nagyon finom nekem, nem irritál kicsit sem, amióta ezt használom, szerintem nem nagyon növesztettem 'pisztolytáskát'. Nem valószinű hogy lecserélem ezt a terméket. Az alu mentes verziója érdekel, de nem sok jót olvastam eddig róla, hát majd meglátjuk. Az árát húzósnak tartom, de sokáig, kb 5-6 hónapig elég igy azért nem olyan vészes és egynél többször sosem kellett használnom egy nap. Nagyon imádom!

duleszq
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

vrgdo1991

2018. június 4.

A Dove dezodor sajna bemondta az unalmast, ezért keresnem kellett valami mást. Végül erre esett a választásom, bár bevallom megvoltak a félelmeim ( az Isana Sensitiv dezodor tavaly nyáron véresre szárította a hónaljamat, és a kellemetlenségektől sem védett). Ez a dezodor nagyon jól vizsgázott ( Velence körbetekerése és a 3 órás fűnyírás -kánikulában), semmilyen szag vagy egyéb kellemetlenség. Imádom!

vrgdo1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

pqampuska55

2018. április 20.

Nagyon ajánlott termék, imádom. Miután teljesen megszáradt, nekem nem fogja össze a ruhákat se és tényleg izzadásmentes napot varázsol. Irány a patika és tessék betárazni belőle, mert remek.

pqampuska55
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Butylene Glycol, Propanediol, Rhamnose, Glucose, Glucuronic Acid

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!