KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Uriage

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagyorsolya78, Módosítva: 2015. április 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Aktív ránctalanító, ráncmegelőző és arcszínt fokozó hatóanyagok egyedi szinergiája. Bőrgyógyászati formula, tökéletes összhangban a bőr fiziológiájával. Szabadalmaztatott összetétele védi a bőrt a mindennapos agresszív hatásoktól, késlelteti, halványítja az öregedés jeleit, kisimítja a finom ráncokat és segít láthatóan fiatalabbnak megőrizni a bőrt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

evi907

2018. április 17.

Először kicsit drágának találtam, de megéri az árát. Ez az első ránctalanító, bőrfeszesítő krém, amelynek tényleg érzem a hatását.

evi907
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Turdusmerula

2018. április 17.

Nagyon elégedett vagyok vele. Könnyű állagú, gyorsan beszívódik, smink alá is tökéletes. Mióta használom kevesebb a pattanásom. És nem utolsó sorban remek az illata! :-)

Turdusmerula
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Juliette Cavill

2018. március 27.

Esti krémnek vettem szérum fölé, kellően hidratált, feszesíti a bőröm, az illata nekem nem annyira kellemes, illetve a patikában az ára sem volt túl kedvező, de az eddig kipróbált arckrémek közül hozza az ár/érték arányt.

Juliette Cavill
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Martini

2017. szeptember 24.

Jelenlegi kedvenc nappali és éjszakai hidratálóm!Gyorsan beszívódik,nem hagy ragacsos érzetet!Pihe puha bőr az eredmény!Ami a legfontosabb,hogy nem okozott pattanásokat!

Martini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Judy1

2017. június 6.

Szerettem volna valamilyen első ránctalanító krémet, és épp akcióban volt. Első használattól kezdve imádom, már a második tubussal vásároltam meg. Könnyen felszívódik, finom az illata, kiválóan hidratál, gyorsan felszívódik. Habár nem ez az elsődleges funkciója, de még a pattanásaim számát is csökkentette. Csak jót tudok róla mondani. :)

Judy1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Henike1984

2016. november 26.

Kb. 2 hete használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Nagyon jól feszesít és hidratál, anélkül, hogy zsíros érzetet hagyna a bőrön, jól lehet rá sminkelni is. Én szemránckrémnek is ezt használom (egyelőre) és messze ez a legjobb csodaszer. A szem körüli duzzanatot már az első használat után levitte,reggelente nem ödémás szemmel kelek. Tervezem, hogy a szemránckrémet is megveszem.
Összegezve: Fantasztikus termék!

Henike1984
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

Összegezve: Fantasztikus termék!

pilot

2016. április 26.

A kialakult ráncokra nem hat, az én normál bőrömnek kevés volt.

pilot
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 26.

A kialakult ráncokra nem hat, az én normál bőrömnek kevés volt.

lilaszilva

2016. március 14.

Karácsonyi csomagban kaptam, azóta vártam a vélemény írással. Szerintem ez egy nagyon kellemes, nagyon jól hidratáló, szuper kis krém. Könnyen beszívódik, nem lesz zsíros a bőr utána, és igen, az illata kicsit talán erős, de meg lehet szokni! Kialakult ráncokra nem tudom mennyire hatásos, de 25 év körüli bőrre abszolút ajánlom!

lilaszilva
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 14.

dbogi95

2016. február 23.

Kb fél éve minden nap használom reggel-este. IMÁDOM... Isteni illat, nem érzem nehéznek tőle a bőrömet, jól felszívódik és felkenés után 15-20 perccel sokkal egyenletesebbenek simábbnak tűnik az arcom.

dbogi95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 23.

anile

2015. december 12.

Kb egy hónapja használom és elégedett vagyok. Könnyű kis krém, ezért a hidegebb napokon több kell belőle. Szép, üde lesz tőle az arcbőr és a halvány ráncokat is kisimítja. Egyedül az erős illatával nem sikerült megbarátkoznom, tömény "avonosparfümillat".

anile
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gombaellenes tartósítószer.

A hialuron sav egy újabb formája, ami a gyártó állítása szerint kivételeses jó vízmegkötő tulajdonságokkal rendelkezik. 24 óra elteltével a hidratáló hatása állítólag a sima hialuronsav hatásának 5-szöröse.