KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Uriage

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. október 20.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Száraz, érzékeny bőr mindennapi ápolására. Gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt.

Ár: 2000 , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta
Ár: 2000 Ft+posta , Eladó: Kremcica
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: előre utalás után posta csomagautomata/webox esetleg foxpost
csill87

2017. január 17.

Teljesen jó, használható testápoló, emberi áron. De nem csodaszer nekem.
Amúgy kellemes az illata, bár néha picit erősnek érzem,és biztos vagyok benne hogy a télen olyan irritálódó bőröm sem örül neki mindig. Mármint az illatanyagnak. De annyira nincs benne sok, nem érzem soknak általában, pedig érzékenyebb vagyok rá.
A hidratáló hatása megfelelő, erős közepes, de télen kevés szerintem. Ami miatt egyértelműen jobb, mint a drogériás testápolók nagy része, az az, hogy nem ragad. Ennyi. Jó, de nem venném újra.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Teljesen jó, használható testápoló, emberi áron. De nem csodaszer nekem.

karaibrahimgil

2017. január 11.

Könnyed, jó illatú, kicsit nyári jellegű testápoló. Télen ennél masszívabb testápolót vagy testvajat használnék, de ez annyira könnyen beszívódik és olyan kellemes érzés használni, hogy nem szeretném lepontozni.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

vszandraa

2017. január 10.

Örülök, hogy hozzá jutottam a Pixi által.Még csak most kezdtem el használni, és nagyon szuper. Mindennapi használat mellett sajnos hamar el fog fogyni, előre sajnálom, mert az ára miatt nem fogom megvenni. Hidratálása megfelelő. Könnyen beszívódik, van benne parfüm is, de nem zavar, mert eszméletlenül tetszik az illata. Nekem tisztaságillat. Állagát úgy határolnám be, hogy a testápoló és a tej között lehet. Megszerettem ezt a kis testápolót nagyon.

vszandraa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

alexandrasz

2017. január 9.

Az egyik kedvenc testápolóm. :) Nekem kicsit nehezen szívódik be, de remekül hidratál.

alexandrasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

SchSzilvia

2017. január 6.

Nagyon kellemes testápoló, nem a legerősebb hidratálással-regenerálással, de cserébe könnyed, és jól beszívódik. Az illata is nagyon kellemes. Többször újravettem már.

SchSzilvia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

bobherceg80

2017. január 2.

Állítólag hipoallergén márka.Szerencsére csak a kezemet,és az alkaromat kentem be vele néhányszor,mert durván kiütéses lettem tőle.Más illatszerek nem szoktak problémát okozni.Nem vagyok beteg,és a táplálkozásom sem változott,szóval biztos,hogy ettől a testápolótól van baj.Hólyagos,ég,viszket,vörös a bőröm nagy felületen,rettenetesen küszködök már napok óta...Remélem,a Fenistil majd lassan meggyógyítja!
Felháborító,hogy ilyen termék egyáltalán lehet forgalomban!!!
...Életemben először vettem Pixiboxot,amiben ez volt az egyik nagyban reklámozott teljes méretű termék.Még boldog is voltam,hogy de jó az ár-érték arány...Hát ezentúl a Pixit sem veszem meg majd....

bobherceg80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

Felháborító,hogy ilyen termék egyáltalán lehet forgalomban!!!

ylexe

2016. december 1.

Kellemes az illata, kissé folyós, mégis krémes az állaga, ami nekem bejön, mert utálok várni rá, hogy beszívódjon a testápoló. Azt még nem tudtam eldönteni, hogy a 3. összetevője zavar -e... Meglátjuk!
UD: Továbbra is kedvelem, de nekem kevés a hidratálása télire.

ylexe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

UD: Továbbra is kedvelem, de nekem kevés a hidratálása télire.

barbyka01

2016. november 30.

Könnyed állaga és finom illata van. Szépen hidratál, bár már a hidegebb napokon nekem néha kevés. Ettől függetlenül nagyon szeretem, jó kis testápoló.

barbyka01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 30.

bomberoo

2016. november 29.

Hidratál, mégis könnyen beszívódik. Az illata is kellemes.

bomberoo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Hidratál, mégis könnyen beszívódik. Az illata is kellemes.

Mackobunda

2016. november 23.

Nyugtató és extra FINOM illata van, ráadásul tartós! Már ezért 5* lenne.
Pixibox-os 200 ml sokáig elég, arcra is kenem. Könnyű állaga van, kellemes érzés magamra kenni, pedig én egyáltalán nem vagyok nagy testápolós.
Jól hidratál, nem érzek utána tapadós ragadós érzést.
Árban sem drága, ha cserébe nem csak áll a szekrényemen, hanem el is használom.

Mackobunda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 23.

Nyugtató és extra FINOM illata van, ráadásul tartós! Már ezért 5* lenne.
Jól hidratál, nem érzek utána tapadós ragadós érzést.
Árban sem drága, ha cserébe nem csak áll a szekrényemen, hanem el is használom.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő, stabilizáló anyag. Bársonyos, puha érzést hagy maga után.

Gombaellenes tartósítószer.