KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Uriage

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. október 20.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Száraz, érzékeny bőr mindennapi ápolására. Gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt.

Uriage Silky Body Testápoló Tej
Ár: 2500 Ft , Eladó: melange
Állapot: Bontatatlan., Helyszín: Budapest (Belváros,13.ker,11.ker.), fizetés: személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

CeCeDrake

2017. augusztus 30.

Update: A harmadik nagy kiszerelésen vagyok túl és nem tervezem lecserélni. Nagyon elégedett vagyok a hidratáló hatásával, a finom és alig érezhető illatával, a pumpás adagolója is praktikus!

Pixiben jutottam hozzá először. Később megvettem ismét a kisebb kiszerelést, aztán váltottam, de visszatértem ehhez, megvettem nagy kiszerelésben.
Könnyű testápoló kellemes illattal.
A hidratáló hatásával is elégedett vagyok. Irritációt nem okozott.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Könnyű testápoló kellemes illattal.
A hidratáló hatásával is elégedett vagyok. Irritációt nem okozott.

eztak

2017. augusztus 6.

Gyorsan beszívódik, jól táplál és puha lesz tőle a bőröm. Az állaga könnyed, nem egy zsíros "téli" krém.
Nem rossz, de sajnos nekem kicsit drága. Problémásabb bőrre talán jobban megéri.

eztak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

SMH

2017. július 5.

Pixiboxban volt és nagyon megkedveltem, annak ellenére, hogy nem vagyok egy testápolózós fajta. Igényelné a bőröm, de valahogy lusta vagyok kenegetni mert nem szeretem azt a ragacsos érzést, meg várni a felöltözéssel. Viszont ezt a testápolót szerettem használni, nem volt ragacsos érzés a használata után, kellemesen visszafogott az illata, kellően hidratálta a bőrömet. Sikerült is elhasználnom, mielőtt megromlott volna, ami nálam hatalmas dolog. Egy szó mint száz, a hozzám hasonló lusta embereknek jó szívvel ajánlom ezt a terméket.

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

orsolyfanni

2017. július 4.

Nyaralásra vittem magam, kicsit vakmerően, de tökéletes társ volt. Hidratál, viszonylag gyorsan beszívódik, és segített megnyugtatni a megpirult bőrt is.

orsolyfanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Hanna83

2017. június 30.

Nagyon megszerettem, kiválóan hidratál, tökéletesen beszívódik, lehet pumpás kiszerelésben is kapni..

Hanna83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

carmenjade

2017. március 2.

Én is a Pixiben kaptam, nekem bejött, a barátommal felváltva használjuk, kellemes illatú, jól hidratál.

carmenjade
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Kremcica

2017. március 1.

Update:
Elajándékoztam. Bár a bőröm hajlamos a kiszáradásra és igényli a testápolót ez nekem túl sok. Nem szívja be a bőröm és tiszta ragacs vagyok tőle. Idősebbbeknek vagy extra száraz bőrre javaslom, nyárra pedig semmiképp!

Hozzám is a Pixi hozta el. Először félretettem mert volt pár másik testápolóm, de hogy elfogyott a testvajam és elmúlt a -20 fok elővettem. A hideg időben nem tudom elég lett volna e a hidratálása most így a kora tavaszi hűvösben már igen. Az illatát nem szeretem, szerencsére nem túl erős. És bár nem kenem vastagon de rajtam nehezen szívódik be, kicsit ragacsos semmiképp nem használnám nyáron. Irritációt nem okozott, szép az incije (leszámítva a parfümöt, bár ez engem csak az arckrémben zavar) címkéje szerint nem komedogén is. Hidratálásban meg vagyok elégedve, bár az előbb felsoroltak miatt no meg az ára miatt nem venném meg.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Update:

csill87

2017. január 17.

Teljesen jó, használható testápoló, emberi áron. De nem csodaszer nekem.
Amúgy kellemes az illata, bár néha picit erősnek érzem,és biztos vagyok benne hogy a télen olyan irritálódó bőröm sem örül neki mindig. Mármint az illatanyagnak. De annyira nincs benne sok, nem érzem soknak általában, pedig érzékenyebb vagyok rá.
A hidratáló hatása megfelelő, erős közepes, de télen kevés szerintem. Ami miatt egyértelműen jobb, mint a drogériás testápolók nagy része, az az, hogy nem ragad. Ennyi. Jó, de nem venném újra.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Teljesen jó, használható testápoló, emberi áron. De nem csodaszer nekem.

karaibrahimgil

2017. január 11.

Könnyed, jó illatú, kicsit nyári jellegű testápoló. Télen ennél masszívabb testápolót vagy testvajat használnék, de ez annyira könnyen beszívódik és olyan kellemes érzés használni, hogy nem szeretném lepontozni.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Skincaremania

2017. január 10.

Örülök, hogy hozzá jutottam a Pixi által.Még csak most kezdtem el használni, és nagyon szuper. Mindennapi használat mellett sajnos hamar el fog fogyni, előre sajnálom, mert az ára miatt nem fogom megvenni. Hidratálása megfelelő. Könnyen beszívódik, van benne parfüm is, de nem zavar, mert eszméletlenül tetszik az illata. Nekem tisztaságillat. Állagát úgy határolnám be, hogy a testápoló és a tej között lehet. Megszerettem ezt a kis testápolót nagyon.

Skincaremania
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gombaellenes tartósítószer.