KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Uriage

Ár:   1529 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: molnaragnes1982, Módosítva: 2014. november 27.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hosszantartó hatású ajakápoló stift kiszáradt, károsodott, érzékeny ajkak ápolására. Védelmet nyújt a környezeti hatásokkal szemben. Értékes borágó olaj, avokádó kivonat és shea vaj tartalma tápláló, regeneráló, hidratáló hatásúak.

Hipoallergén.

Timi8

2019. január 12.

Gyògyszert szedek az arcbőrömre, melynek mellékhatásaként a nyálkahártyám és az ajkaim is rendesen odavannak. Illetve legalább az ajakszárazság az ami már csak mùlt idő, mert ez a kis ajakápolò tényleg kiválòan teszi a dolgát. A gyògyszertárban ajánlotta a patikus hölgy, azòta szorgalmasa használom is éjszakára valamint reggel amikor ùtra kelek, meg még amikor napközben észreveszem, hogy hùzòdik, akkor ùjrakenem. Minden fillért megér! Miòta ezt
használom, ùjra elő tudtam venni pár kedvenc rùzsomat is amiket a gyògyszer szedése òta mellőznöm kellett. Nagyon jòszìvvel ajánlom!

Timi8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

oznob64

2018. november 18.

Nem nehezíti el az ajkakat, sokáig érezhető a hatása, a kicserepesedett, kiszáradt ajkakat is hamar rendbehozza. A legjobb ajakápoló, amit eddig használtam. Könnyű, nem zavaró hatású a szájon, egészséges, természetes fényt ad.

oznob64
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

holler

2018. október 21.

A legjobb ajakápoló amit eddig használtam. Finom, krémes állagú, azonnal puhává varázsolja az ajkakat, anélkül, hogy azt érezném, egy kellemetlen réteg van rajtam.Más termékeknél mindig azt éreztem, ahogy lejön a számról, a hatása is rögtön elmúlt, ennél viszont puha marad a szám nagyon sokáig használat után.Nem is próbálkozom mással ezután, csak ezt fogom venni újra és újra!:)

holler
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 21.

hajnalkaeva

2018. augusztus 8.

Egyik kedvenc ajakápolóm. Évi kb 5-6 darabot használok el ebből.
Én nem kiszáradt csak és kizárólag ajakra használom, hanem csak úgy védelemből a szél, hideg ellen. Van olyan ajakír, amelyik gazdagabb ,és talán gyorsabban beszívódik. Ez ad egy enyhe fényt. Ellenben jó szolgálatot tesz, jól ápol, ráadásul lassan fogy.
Az ajkaim fel vannak töltve és a plasztikai sebészem javasolta ,hogy mindenmentes jobb minőségű ajakápolóval kenjem be mindig éjszakára. meg is fogadtam a tanácsát ezt és a La Roche ajakáplóját használom esténként. (mikor melyik akar a kezembe)

hajnalkaeva
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Egyik kedvenc ajakápolóm. Évi kb 5-6 darabot használok el ebből.

Dessja

2018. július 19.

A legjobb termék, ami csak létezik! Amióta ezt használom, a 'kiszáradt ajkak' egy nem létező fogalom lett számomra. Egyszerűen tökéletes. Végre egy ajakápoló, ami tényleg használ.

Dessja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

KataMayaNagy

2018. június 6.

Szépen hidratál, rúzs alá is kiváló, és pihe-puha ajkat csinál :)

KataMayaNagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

Szépen hidratál, rúzs alá is kiváló, és pihe-puha ajkat csinál :)

Doozy

2018. június 2.

A rongyosra-cserepesre száradt ajkaimat és körülötte lévő bőrt, szájzugot 24 óra alatt újraélesztette. A többi véleményezővel egyetemben kedvelem hogy nincs különösebb illata és íze.

Doozy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

adorei

2018. május 22.

Ajakápoló-mániás vagyok, több tucatot próbáltam az évek során. 5 éve megtaláltam a legjobbat mind közül, a Clarins rózsaviaszos kék tubusos változatot. Eddig semmi nem ért még közelébe sem, egészen míg ki nem próbáltam az Uriage kis csodáját :)
Visszafogott illata van. Nincs különösebb íze. Kicsavarós stift. Nem is drága. A legtöbb átlag ajakápolóval ellentétben nem csak felpuhítja az ajkakat, hanem ténylegesen hidratál.
Szerelem, végre egy jó stiftes ajakápoló aminek nincs tolakodó szaga/íze!

adorei
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Szerelem, végre egy jó stiftes ajakápoló aminek nincs tolakodó szaga/íze!

gyulzsuzsi

2018. április 18.

Szuperül hidratál, nem hagy túl zsíros réteget, nincs agyonparfümözve. Szeretem használni.

gyulzsuzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

Petrence

2018. március 21.

Puhít, hidratál, nem ragad. Télen meleg takaróként volt a számon. :)
Nincsillat és íz, ami egyáltalán nem zavaró. Minőségi érzés használni, szeretem, újra fogom venni.

Petrence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 21.

Puhít, hidratál, nem ragad. Télen meleg takaróként volt a számon. :)

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Stearyl Glycyrrhetinate, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2