KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Uriage

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dyna, az összetevőket feltöltötte: Lora, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

Termálvizes fényvédő permet, mely hidratál és erősen véd az UVA/UVB sugárzástól. Ez a láthatatlan, finom arcpermet az UV védelem mellett Uriage termálvízzel tölti fel bőrét, ami kivételesen gazdag ásványi anyagokban, nyomelemekben és antioxidánsokban, erősíti a bőr barriert, hidratál, gátolja a bőr kiszáradását, nyugtat és véd a környezeti hatásoktól.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Lili28

2018. június 30.

idén kezdtem el permeteket használni, eddig csak arra figyeltem, hogy reggel használjak fényvédő krémet.
Nyáron nem használok alapozót csak pirosítót és szempillaspirált, de így is lehetetlen ugye újrakenni a krémet, ezért kerestem valami alternatívát.
Mivel nem tudtam mire számítsak, mi számít jónak, ezért egyszerre 2 terméket vettem meg és használtam őket felváltva. Így össze tudom hasonlítani őket és jobban el tudom dönteni, hogy melyik számomra a praktikusabb.
A két termék: Uriage termál fényvédő arcpermet SPF30 és La Roche-Posay Anthelios frissítő arcpermet SPF 50.
Nagyjából mindkét termékkel meg vagyok elégedve... bár az ára egyiknek sem baráti.:)
Kicsit talán az Uriage tetszett kevésbé, mivel jobban átfényesítette az arcom. Bár így sem volt katasztrófa, de talán a La Roche jobban szétporlasztotta a terméket.
Összeségében mind a kettővel meg voltam elégedve, nekem sminkemet nem folyatta le egyik sem és a hajam sem zsírosodott be tőlük nem is kellett vigyáznom rá, ha ráfújtam sem látszott semmi. Ha normál mennyiséget fúj magára az ember lánya ezek nem történhetnek meg szerintem.

Lili28
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

KissMicu

2018. június 12.

nekem ez szörnyű. előttem szólókhoz hasonlóan tapasztalom hogy nem egyenletes enyhe permet az arcra, mint a termálvíz, hanem nagy fényvédő szemcsék amik mindenhova mennek, hajba is, amitől nagyon bezsirosodik és ragadós lesz a hajam, a szememet csípi és rá 5 percre miutan hasznaltam kifényesedik az arcom tőle és lefolyik utána a smink. Ha sminkre rá fújom, mivel nem csak egy permet sminkre fújni nem is nagyon lehet, hiszen utána ugyanúgy el kell kenni mint egy krémet és alapozót feloldja és darabos lesz. Abszolút nem praktikus, leginkabb arra számitottam, hogy ebbe a formában majd napközben is fújkalhatom az arcomra. Arról nem is beszélve hogy nagyon hamar elfogy és még volt a termékbe de már nem volt benne gáz, vagy nem tudom, de nem tudtam belőle kifújni teljes terméket.

KissMicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

toth900118

2018. június 8.

Úgy de úgy szeretném ha más lenne a csomagolása. Arcomra és dekoltázsomra fújtam de kb olyan érzés mintha dezodor felhőbe kerülnék. Nehéz úgy használni hogy ne üljön ki a hajra, szemre és ne lélegezd be. A permet egyébként jó volt a bőrömnek, bár 1 hónap alatt elfogyott alkalomszerű használat mellett. Teljes áron nem venném újra

toth900118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

vadvirag919

2018. június 8.

Újszerű élmény számomra az arcra való fényvédő és a permetes fényvédő is, gondoltam ezzel két legyet ütök egy csapásra, könnyebb lesz rászoktatnom magam a fényvédőzésre. Félig igazam lett, ha mindenképp kell pl. strandra, akkor ezt szívesen fújom az arcomra, viszont nem szeretem a fényes réteget. Az Uriage termálvíz permet egyébként évek óta kedvenc.
A lényeg: múlt héten 28 fokban a Balatonon csak ez volt az arcomon, és nem égett le. Pedig vizes is lett és nem fújtam újra. (Igen tudom, lusta disznó vagyok.) Két helyen a hajtövemhez nem jutott, ott látszott, hogy mi történt volna, ha... :D :D Tudom, nem ajánlott csak ezt használni, sokkal több kell stb stb stb, de így saját magamon tesztelve nekem ez elég lesz, bizonyított.
Irritációt, problémát nem okozott soha, könnyű szállítani, jól fújható (igaz kicsit poros-szagos maga az akció), nem kell hozzá érnem, az ára is viszonylag baráti. Rutinban még keresem a helyét, nekem csak púderrel átfényesedik nagyon, valószínűleg legalul lesz a helye, és erre jön minden más, primer/CC/púder.
Nem a legjobb hétköznapra, de határozottan vannak előnyös tulajdonságai, szóval tőlem max pontot kap, mert szeretem.

vadvirag919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

Amadea

2018. május 29.

Nem is tudom... sose használtam előtte hasonló terméket, furcsa érzés az arcomra fújni. Poros permetet bocsát ki, csak nagyon-nagyon közelről fújva lesz folyadék belőle, ami hiperkönnyen felszívódik. Van bennem némi félelem, hogy nem elég az a védelem, amit nyújthat. Csak arra vettem, hogy a munkahelyről hazafelé menet megnyugtassam a lelkem, utáltam a sminkre pacsmagolni a folyékony Bioderma Kidet, fénylik, ragad, magyarán megadta a smink utoljának a kegyelemdöfést. Ezzel meg csak pár gyors fújás és kész vagyok. Ad némi fényt, de nem érzem vállalhatatlannak.
Mégy gondolkodom rajta, egyelőre négy csillag.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Mégy gondolkodom rajta, egyelőre négy csillag.

jubileum

2018. május 25.

Kicsit össze vagyok zavarodva, hogy most tulajdonképpen ez a sima termál spray fényvédős verziója? Minden esetre sminkelés előtt fújom át vele az arcom, sajnos picit le kell itatni, mert nagyon fényessé válik a bőröm tőle, de mikor leitatom az olajszerűséget nagyon szép bőrképet ad, mintha a pórusokat is finomítaná, pedig, hát mitől finomítaná?:D
Táskámba vettem egyébként, hogy legyen nálam könnyen felvihető, de kis kiszerelésű fényvédő, erre egyébként tökéletes, persze sminkre fújni a fényesség miatt elég problémás.
Egyenlőre 4 csillag még összeszokunk

UP.: Nincs sok teteje annak, hogy spraybe rakták, igazából kezemre fújom és onnan viszem szét, hiszen olajos, nem jó ha a szemembe orromba vagy a hajamba megy, és fújkálva ez elkerülhetetlen, mellesleg ha nem akarok úgy leégni, mint egy fal, amin a festékszórót próbálgatták így is úgy is kézzel el kell kenni. A leitatós dolog él, utána szép matt, de csak akkor ha leitatom, a bőröm látványosan szebb utána továbbra is.

Összefoglalva: Jó termék, kis hibával, ami az erős olajosság, és rossz csomagolással.

jubileum
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

Egyenlőre 4 csillag még összeszokunk

oti78

2018. május 11.

Kb. 1hete használom. Nem lesz szerelem. Bárhogy fújom, a bután miatt az egész gáz az orromba száll. Én elkenem az arcomon. Elhasználom, de nem veszem újra.

oti78
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Trehalose, Urea, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.