KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Uriage

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dyna, Módosítva: 2018. április 9.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

Termálvizes fényvédő permet, mely hidratál és erősen véd az UVA/UVB sugárzástól. Ez a láthatatlan, finom arcpermet az UV védelem mellett Uriage termálvízzel tölti fel bőrét, ami kivételesen gazdag ásványi anyagokban, nyomelemekben és antioxidánsokban, erősíti a bőr barriert, hidratál, gátolja a bőr kiszáradását, nyugtat és véd a környezeti hatásoktól.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

jubileum

2018. április 22.

Kicsit össze vagyok zavarodva, hogy most tulajdonképpen ez a sima termál spray fényvédős verziója? Minden esetre sminkelés előtt fújom át vele az arcom, sajnos picit le kell itatni, mert nagyon fényessé válik a bőröm tőle, de mikor leitatom az olajszerűséget nagyon szép bőrképet ad, mintha a pólusokat is finomítaná, pedig, hát mitől finomítaná?:D
Táskámba vettem egyébként, hogy legyen nálam könnyen felvihető, de kis kiszerelésű fényvédő, erre egyébként tökéletes, persze sminkre fújni a fényesség miatt elég problémás.
Egyenlőre 4 csillag még összeszokunk

jubileum
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

Egyenlőre 4 csillag még összeszokunk