Uriage

Ár:   4599 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2018. március 23.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló éjszakai maszk vízhiányos bőrre. Ultra-könnyű, különleges gél textúrával, az Uriage termálvíz hidratáló erejével és minden jótékony tulajdonságával, a reggeli sugárzó, hidratált, feltöltött bőrért. Használatával a bőr hosszan hidratált, revitalizált, puha és ragyogóbb lesz, teltebbnek látszik. Eltünteti a dehidratáltságból eredő apró ráncokat.

• A H2O Patch és Aquaxyl aktív összetevők az Uriage termálvízzel egy különleges, hármas hatású hidratáló komplexet alkotva regenerálják a bőr hidratáló mechanizmusait.
  • Helyreállítja a bőr barriert és újjáépíti a bőr hidrolipid rétegét, hogy gátolja a dehidratációt.
  • Fokozatosan felszabaduló hidratáló összetevők segítségével folyamatosan maximumon tartják az epidermisz hidratáltságát.
  • Antioxidáns havasi gyopár tartalmától a bőr revitalizált, puha és ragyogóbb lesz.

Hipoallergén. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

nicolekitti

2019. január 22.

Nagy reményekkel próbáltam ki, ebben a hidegben rendesen kiszáradt az arcom.
Sajnos csípte / viszkető érzése volt a szememnek töle, pedig messze kentem. Most reggel is érzem, hogy zavarja a szememet.
Sajnálom, mert az állaga, illata nagyon szimpatikus azt is érzem, hogy selymesebb lett tőle az arcom.

nicolekitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Nagy reményekkel próbáltam ki, ebben a hidegben rendesen kiszáradt az arcom.

papramona

2019. január 20.

Könnyű, géles állagú, vizes alapú. Gyorsan, szinte magától beszívódik, kellemes az illata, nekem enyhén-közepesen hidratál. Ha összevetem a bioderma hidratáló maszkjával akkor viszont kevesebbet tud, nem revitalizál annyira, ebből a biodermas nekem a top. Inkább egy nyári kis krémnek használom majd el ezt, annak szerintem szuper lesz.

papramona
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Lettike77

2019. január 12.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Még nyáron vettem meg, de még mindig van egy kicsi benne. az extrán száraz bőrömet pillanatok alatt helyre hozta. Viselete kellemes, nem hagy ragacsos érzést maga után, nem irritálja a bőröm. Ha elfogy biztos, hogy újra veszem.

Lettike77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Erina

2018. december 13.

Nagyon nagyon megkedveltem, mert egyszerűen szuperül hidratál. A géles állaga miatt nem kell belőle sokat használni, mégis teszi a dolgát, gyönyörűen beszívódik, az illata is jó.

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Yvette89

2018. november 1.

Imádom! Reggelre gyönyörű rózsás arcbőrz varázsol

Yvette89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Imádom! Reggelre gyönyörű rózsás arcbőrz varázsol

karaibrahimgil

(!)
2018. szeptember 29.

Előrebocsátom, hogy terméktesztelőnek választottak. Ugyan vízhiányos bőrre hirdetik, de a maszk jó minden típusú bőrre. Nekem kombinált arcbőröm van, de ez egy annyira könnyed, hamar beszívódó gél, amilyennel nem gyakran találkozom. Pláne nem éjszakai maszk formájában (előtte a Sulwhasoo Overnight Vitalizing Maskját használtam, imádtam, de ennek az ellentéte minden szempontból). Ami számomra furcsa, hogy kiváltja az éjszakai krémet is, tehát 2 az 1-ben. Nyárra ideális választás.

Update: tényleg csak nyáron használom szívesen. A 2. tégely végén tartok, hűvösebb lett az idő, és szárazabb a bőröm. Úgy érzem, nem őrzi meg eléggé a bőröm nedvességtartalmát, nemhogy maszkként, arckrémként sem muzsikál jól: az arcom fakó, a gél illata pedig egyenesen idegesít. Talán jövő nyáron ismét próbát teszek vele, addig pedig alig várom, hogy elfogyjon.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

misane

2018. augusztus 22.

Kb. 2 hónapja használom. Először egy mintát kaptam a patikában és az annyira bevált, hogy úgy döntöttem beruházok egy teljes kiszerelésre. Könnyű, gél állaga van, én éjszakára használom. Lényegesen javult azóta a bőröm állapota, simább, élettel telibb. Biztosan újra fogom venni!

misane
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 22.

farkasszaszi

2018. augusztus 14.

Nagyon szeretem, olyan keves kell belole a gel allaga miatt, hogy nagyon sokaig eleg, egybol beszivodik, nem egy nehez es zsiros krem, reggel nem ugy kelek h folyik szet a fejemen, teljesen beszivodik. Jol hidratal.

farkasszaszi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Andi17

2018. július 19.

Nagyon szeretem ezt a maszkot. Az éjszakai bőrápolással mindig gondban voltam, nem igazán kellemes viselet a bőrömnek a nehezebb arckrémek. Ezt éppen csak nedves bőrre felviszem, be is issza és azonnal finom puha lesz. Reggelre sokkal élettel telibb az arcom, ha éppen rohanásban vagyok és nem hidratálózom reggel, akkor is egész nap szép marad.

Andi17
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 19.

vadvirag919

2018. július 12.

Pixiboxban volt, azóta használom esténként alkalomszerűen. Ragacsos réteget hagy, de reggelre nagyon szépen hidratál. Az én bőröm imádja az Uriage cuccait, ezt is. Csökkenti a gyulladást arcon és a hónaljamon is, ami bazi nagy pirospont. Imádom az illatát is. Ha elfogy, tuti hogy meg fogom venni. Egy pont ugyanilyen testápolót szeretnék, mondjuk 70 ml-vel és pumpás kiszerelésben....! Ezt is szoktam használni annak, elég nagy adag, még a feléig sem jutottam el. :D

vadvirag919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Xylitylglucoside, Trehalose, Urea, Anhydroxylitol, Xylitol, Sodium Hyaluronate, Glucose, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Squalane eo 1 0

Gombaellenes tartósítószer.

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!