KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Uriage

Ár:   4599 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2018. március 23.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló éjszakai maszk vízhiányos bőrre. Ultra-könnyű, különleges gél textúrával, az Uriage termálvíz hidratáló erejével és minden jótékony tulajdonságával, a reggeli sugárzó, hidratált, feltöltött bőrért. Használatával a bőr hosszan hidratált, revitalizált, puha és ragyogóbb lesz, teltebbnek látszik. Eltünteti a dehidratáltságból eredő apró ráncokat.

• A H2O Patch és Aquaxyl aktív összetevők az Uriage termálvízzel egy különleges, hármas hatású hidratáló komplexet alkotva regenerálják a bőr hidratáló mechanizmusait.
  • Helyreállítja a bőr barriert és újjáépíti a bőr hidrolipid rétegét, hogy gátolja a dehidratációt.
  • Fokozatosan felszabaduló hidratáló összetevők segítségével folyamatosan maximumon tartják az epidermisz hidratáltságát.
  • Antioxidáns havasi gyopár tartalmától a bőr revitalizált, puha és ragyogóbb lesz.

Hipoallergén. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Yvette89

2018. november 1.

Imádom! Reggelre gyönyörű rózsás arcbőrz varázsol

Yvette89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Imádom! Reggelre gyönyörű rózsás arcbőrz varázsol

karaibrahimgil

(!)
2018. szeptember 29.

Előrebocsátom, hogy terméktesztelőnek választottak. Ugyan vízhiányos bőrre hirdetik, de a maszk jó minden típusú bőrre. Nekem kombinált arcbőröm van, de ez egy annyira könnyed, hamar beszívódó gél, amilyennel nem gyakran találkozom. Pláne nem éjszakai maszk formájában (előtte a Sulwhasoo Overnight Vitalizing Maskját használtam, imádtam, de ennek az ellentéte minden szempontból). Ami számomra furcsa, hogy kiváltja az éjszakai krémet is, tehát 2 az 1-ben. Nyárra ideális választás.

Update: tényleg csak nyáron használom szívesen. A 2. tégely végén tartok, hűvösebb lett az idő, és szárazabb a bőröm. Úgy érzem, nem őrzi meg eléggé a bőröm nedvességtartalmát, nemhogy maszkként, arckrémként sem muzsikál jól: az arcom fakó, a gél illata pedig egyenesen idegesít. Talán jövő nyáron ismét próbát teszek vele, addig pedig alig várom, hogy elfogyjon.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

misane

2018. augusztus 22.

Kb. 2 hónapja használom. Először egy mintát kaptam a patikában és az annyira bevált, hogy úgy döntöttem beruházok egy teljes kiszerelésre. Könnyű, gél állaga van, én éjszakára használom. Lényegesen javult azóta a bőröm állapota, simább, élettel telibb. Biztosan újra fogom venni!

misane
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 22.

farkasszaszi

2018. augusztus 14.

Nagyon szeretem, olyan keves kell belole a gel allaga miatt, hogy nagyon sokaig eleg, egybol beszivodik, nem egy nehez es zsiros krem, reggel nem ugy kelek h folyik szet a fejemen, teljesen beszivodik. Jol hidratal.

farkasszaszi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Andi17

2018. július 19.

Nagyon szeretem ezt a maszkot. Az éjszakai bőrápolással mindig gondban voltam, nem igazán kellemes viselet a bőrömnek a nehezebb arckrémek. Ezt éppen csak nedves bőrre felviszem, be is issza és azonnal finom puha lesz. Reggelre sokkal élettel telibb az arcom, ha éppen rohanásban vagyok és nem hidratálózom reggel, akkor is egész nap szép marad.

Andi17
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 19.

vadvirag919

2018. július 12.

Pixiboxban volt, azóta használom esténként alkalomszerűen. Ragacsos réteget hagy, de reggelre nagyon szépen hidratál. Az én bőröm imádja az Uriage cuccait, ezt is. Csökkenti a gyulladást arcon és a hónaljamon is, ami bazi nagy pirospont. Imádom az illatát is. Ha elfogy, tuti hogy meg fogom venni. Egy pont ugyanilyen testápolót szeretnék, mondjuk 70 ml-vel és pumpás kiszerelésben....! Ezt is szoktam használni annak, elég nagy adag, még a feléig sem jutottam el. :D

vadvirag919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

zimmbo

2018. július 11.

Impulzus vásárlás volt, mellé is fogtam vele. Szerettem volna venni egy gazdag (érzetű) éjszakai krémet. Nem néztem meg az állagára vonatkozó leírást sem, és az összetevőket sem, csak lekaptam a polcról. Mi a fenének szilikon egy éjszakai maszkba? (Persze, tudom, az instant hatás, meg az üzletpolitika, de akkor is. Az alkohol a végén kullog, afelett szemet tudok hunyni). Olajos bőrű vagyok, de valamiért szeretem érezni, hogy egy krém gazdagon ápol, feltölt, felpuhít. Ehhez képest vettem egy gélt, amitől nyikorgósan csúszós lesz az arcom. Ezt a bőrképet sokkal jobban el tudom viselni nappalra, szóval nálam teljes képzavar ez a termék. Ápoló hatását nem lehet elvitatni, ezért le sem pontozom.

zimmbo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.

anitaa17

2018. július 10.

Nagyon megkedveltem, pedig nem vagyok az az éjszakai krémes típus, talán pont azért mert nem szeretem a sűrű, zsíros állagú dolgokat az arcomon. Na ez viszont egy nagyon könnyű, zselés állagú krém, nyáron kifejezetten jól esik, hogy felkenés után hűsít is. Kicsit várni kell, amíg beszívódik, de reggelre csodás, puha arcbőrt eredményez. Heti 2-3x használom, reggel pedig hideg vízzel szoktam leöblíteni. Mindenképpen újravevős termék :)

anitaa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

PappBettina

2018. június 22.

Nagyom szeretem, heti több alkalommal használom este lefekvés előtt. Kicsit sok idő még felszívódik, én nem bánom. Nyáron maradni fog a rutinomba. Állaga könnyed, kellemes.

PappBettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

Lolychan

2018. június 10.

Remekül hidratálja az arcomat. Heti 1-2x szoktam használni, ha extra törődésre vágyik az arcom. :) Reggelre jól beszívódik, a ragacsosságnak nincs nyoma. Nem irritál, nem csíp. Lehet többször kéne használnom, főleg ebben a nagy melegben.

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Xylitylglucoside, Trehalose, Urea, Anhydroxylitol, Xylitol, Sodium Hyaluronate, Glucose, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Squalane eo 1 0

Gombaellenes tartósítószer.

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!