KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Uriage

Ár:   1685 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: sttramara, Módosítva: 2019. január 14.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű, nem zsíros, finoman illatosított ápoló kézkrém, mely magában rejti az Uriage termálvíz minden előnyös tulajdonságát. Uriage termálvízzel tölti fel a bőrt, mely hidratáló, nyugtató, antioxidáns tulajdonságú és erősíti a bőr barriert. A száraz vagy megviselt bőrt puhává, rugalmassá és komfortossá teszi, a körmöket erősíti.

• Nyugtat - Uriage termálvíz tartalma, jótékony tulajdonságainak köszönhetően, hatásosan nyugtatja a bőrt.
  • Hidratál - Speciális összetétele intenzíven hidratálja  a bőrt.
  • Táplál és véd - A shea vaj és egyéb tápláló összetevői puhává, rugalmassá és komfortossá teszik a kézbőrt.

Maknae

2019. január 14.

Eddigi legjobb kézkrémem. Bár kisebb sebek még így is keletkeznek a kezemen, de legalább vérzésig nem fajul a dolog (fájni azért tud rendesen). Még nem adtam fel a reményt, hogy egyszer találok majd egy olyan krémet, ami tartósan széppé és puhává varázsolja a kezeimet, de ez addig is egy jó termék, amit szívesen újraveszek majd, amíg nem találok jobbat. Gyorsan beszívódik, és jó az illata is. :)

*** UPDATE ***

A vége felé járva nagyon nehéz már kinyomni a krémet a tubusból, ami elég bosszús. Ráadásul annak ellenére, hogy idáig nem volt vele baj, >> a bütykeim a végére úgy kiszáradtak, hogy az egyik fel is szakadt. << Pedig itthon ültem, és ki se mentem a fagyba. Nem tudom, mit gondoljak; nem vonok le még egy csillagot, mert eddig szépen teljesített, de azért gondoltam, erről mindenképp szólok. A benne lévő illatanyagra gyanakszom, mert hogy a tubusra rá van írva, hogy tartalmaz azt is. Az oldalon valamiért ez kimaradt az INCI-ből (már jelentettem).

Maknae
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

*** UPDATE ***

nyuszo

2019. január 14.

Nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy nyomot maga után.
Az illata, tipikusan az a 'krém-illat', amit nem igazán kedvelek, sőt néha zavar is....
Maradok a jelenlegi citromos pite illatú 300.- Ft-os krémemnél...
Az is tud ennyit!

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 14.

Nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy nyomot maga után.
Maradok a jelenlegi citromos pite illatú 300.- Ft-os krémemnél...
Az is tud ennyit!

gyulzsuzsi

2019. január 11.

Habár mostanában az illatmentes kencéket keresem, egy akcióban megvettem ezt és odavagyok az illatáért!
Hamar be is szívódik, de sajnos a hatása kevés nekem, használata után is már hamar húzódni kezd a bőröm. Hozzá kell tennem, hogy hideg, szeles időben extrém jól teljesìtő kézkrémre van szükségem. Ez sajnos nem az.

gyulzsuzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

rekav11

2018. december 27.

Sokáig Biodermát használtam, aztán egyszer ez volt akcióban, megvettem, azóta is ezt veszem. Mivel figyelek arra, hogy minél kevesebb kemikáliát kenjek magamba, kicsit zavart, hogy van benne illatanyag, de nagyon kellemes az illata, s nekem magasabb hidratáltságérzetet ad, mint a Bioderma. Ár-érték arányban szerintem teljesen korrekt.

rekav11
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 27.

KataMayaNagy

2018. június 6.

Nagyon jó kis kézkrém, esténként kentem be a kezem, és reggelre nem látszott semmi az előző napi megterheléstől :) szépen hidratál, jó kis illata van, használat után mindig tiszta, ápolt érzésem lett. Nem éreztem hogy tele van plusz illatanyaggal és h tocsog a kezem a zsírban.

KataMayaNagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

Boriszka

2018. május 25.

Maga a krém tetszene, de inkább maradok a natúr vonalon. Hamar beszívódik, és nagyon jó illata van. Igazán kedvező áron, mindössze 500 Ft-ért sikerült hozzá jutnom.

Boriszka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

csill87

2018. március 4.

Az irodában használom, mert extra gyorsan beszívódik, nem kell sokat várni rá, ráadásul nagyon finom az illata, olyan kis kifinomult, nem ez a most divatos tinilányos cukorbömping. Egyébként teljesen olyan, mint a termékcsalád testápolójáé. Tényleg hidratál, újra fogom venni, mert nagyon kellemes a használata, akciósan pedig kifejezetten olcsó. Nekem is feltűnt, hogy nagyon gyorsan fogy, de lehet, hogy azért, mert szívesen használom :)

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

titikutyus

2018. február 6.

Könnyen beszívódik, vizes állagú, mégis jól hidratál. Az illata is kellemes, de sajnos nagyon gyorsan fogy, csak pár hetet bírt ki nálam.

titikutyus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

jituszka

2018. január 11.

Könnyen beszívódó krém, jól hidratálja a bőrömet. Vízhiányos a bőröm, ezért télen nagyon ki szokott száradni a kezem. Ugyanúgy ahogy az arckrémeknél, itt is rájöttem, hogy a lényeg nem az, hogy jó zsíros legyen, hanem, hogy megfelelően hidratáljon, amit ez a krém tökéletesen teljesít.

jituszka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.