KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Uriage

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kalinka, Módosítva: 2015. április 23.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Termálvíz alapú nyugtató, arctisztító folyadék túlérzékeny arcbőrre

Uriage Termálvíz tartalma nyomelemekben és ásványi sókban gazdag, izotóniás összetételű, bizonyítottan nyugtató, hidratáló, gyökfogó tulajdonságú és erősíti a barriert.

A Toléderm nyugtató, arctisztító folyadék rendkívül kíméletesen tisztítja a túlérzékeny bőrt és eltávolítja a sminket. Nyugtató, hidratáló hatású és kellemes, friss érzést kölcsönöz a bőrnek. A túlérzékeny bőr számára is kitűnően tolerált formula, mely szappan, alkohol, illat, paraben és színezék mentes, nem komedogén, hipoallergén. Fiziológiás pH.

Az Uriage Toléderm termékcsaládját bőrgyógyászok és gyógyszerészek közreműködésével fejlesztették ki. Hatékonysága vizsgálatokkal igazolt.

wildrose

2018. május 17.

Illatmentes, víz állagú arclemosó, jól tisztít, nem csípte még a szememet sem és nem szárította a bőröm. Sminklemosóként is próbáltam, arra is jó, de találkoztam már hatékonyabbal.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 17.

Trixi

2016. január 5.

Már nagyon régóta a Bioderma Sensibio micellás vizét használom reggeli arclemosásra, a legjobbnak tartom. Kiváncsiságból vettem meg ezt a Toléderm micellás lemosót, mivel a krémje nagyon bejön. Tulajdonképpen nem mondhatok róla semmi rosszat, bár picit pirosabb a bőröm utána, mint a Bioderma esetében, és parfümmentes mivolta ellenére én érzek valamiféle illatot benne. Azt hiszem, a Sensibiót inkább víznek érzem, a Toléderm valahogy dúsabbnak tűnik számomra. El fogom használni, de maradok a Sensibio hűséges híve.

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 5.

kalinka

2015. április 13.

A hiperérzékeny bőröm is jól tolerálja, nem szükséges utána lemosni az arcom, nincs ragacsos, kellemetlen érzés a bőrömön. A sminkkel nem birkózik meg 100%-osan, a szempillaspirál leoldásához kicsit dörzsölni kell. Más arctisztító után használva viszont tökéletesen leszedi a maradékot kellemes érzést hagyva maga után. A brutálisan érzékeny szemkörnyékemet sem bántja, véletlenül szembe juttatva sem csípett.

kalinka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 13.