KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Uriage

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: aszilvia, az összetevőket feltöltötte: grey, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A kétfázisú formulának köszönhetően magas hatékonysággal távolítja el a sminket és a szennyeződéseket a szemkörnyékről és a rúzst az ajkakról. Különleges összetevője az ásványi anyagokban és nyomelemekben kivételesen gazdag Uriage termálvíz, mely nyugtatja, hidratálja, védi a szemkörnyék érzékeny bőrét.

Magasan tolerált formula. Hipoallergén, illat-, szappan-, paraben-, és alkoholmentes. Szemészeti ellenőrzéssel kialakítva.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

SchSzilvia

2017. április 26.

Egy akció keretében, melyben a második termék féláron volt, kettőt is beszereztem, és egyáltalán nem bántam meg! Korábban elégedett volam a micellás vizek sminklemosási hatékonyságával, de mostanában több szemsminket teszek fel, és más szempillaspirálom is van, kellett valami célzott lemosó. Tökéletesen elégedett vagyok vele, vizuálisan is megnyerő a kétfázisú folyadék, nagyon szép a kék része. De ami az igazán fontos, hogy hatékony, és sokáig is elég, és kíméletes. Használva olajos érzetű, de ahogy írja a termékinformáció, mégsem olajos a végeredmény. Eddig ez volt az, ami a leginkább maradéktalanul eltávolította a sminket. Néha a vattakorong másik oldalával áttörlöm az arcom a sminklemosás nulladik lépéseként :D Nem rendszeresen, teszem ezt, de kellemes tapasztalat hogy mindent leszed, és nem okoz pattanásokat se. Ajánlom!

SchSzilvia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Regi84

2016. december 21.

Nagyon jó lemosó, nem vennék mást! Régen a sima kis olcsó ceruzákat és spirálokat simán elszedte kb bármi, de mióta Chanel, Lancome, Guerlain termékeket használok kellett valami jobb lemosó. Sajnos már párszor begyulladt a szemem egy kis éjjelre véletlenül fent felejtett sporáltól, ezért fontos volt, hogy a szememet is védje. Szerintem tökéletes :)

Regi84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

aszilvia

2016. október 5.

Imádom ezt a lemosót, szuperül leszedi a vízálló szemfestéket. Az előírás szerint használom, nem szükséges dörzsölni a szemet, tényleg elég, ha finoman végighúzkodom rajta, ügyesen törli le a fekete sminket. Spórolósan volt elég nekem két hónapig. Ha kicsit többet tettem volna a vattára, még jobban dolgozott volna, de igyekeztem spórolni vele, mert piszok drága. Most, hogy elfogyott, a Uriage Micellás arclemosóval mostam, illetve próbáltam lemosni a vízálló szempillaspirált, hát meggyűlt vele a bajom, mert nem alkalmas erre a feladatra, de hát nem is ezért vettem. Tehát ez a lemosó sokkal hatékonyabb, mint a sima micellás víz. Ez utóbbit is nagyon szeretem, de ezzel csak az arcomon lévő nem túl erős sminket szoktam lemosni. Most akciósan meg tudom venni, két flakonra be is ruházok belőle, hogy sokáig elég legyen. Én nem szeretnék váltani, ezt fogom használni jó ideig. Nagyon jók a Uriage termékek, nekem nagyon érzékeny a bőröm, de ezek a kencék szépen karbantartják a problémás bőrömet.

aszilvia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 5.

Hidratálók: Butylene Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.