KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vagheggi

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: evettke7, Módosítva: 2018. június 4.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű, folyékony hidratáló krém, kifejezetten a száraz szemkörnyéki bőr ápolásához. Már a fiatalabb korosztály is alkalmazhatja megelőzés céljából.
A Rehydra termékek professzionális megoldást nyújtanak a bőr szomjúsága ellen. Olyan növényi hatóanyag koktélt tartalmaznak, amely azonnali puhaságot, frissességet és hidratációt kölcsönöz a bőrnek.

Főbb hatóanyagok: Hydra Plus Komplex (hialuronsav, ximenin sav, fehér mályva, bioszacharidok), jojobaolaj

Parabénmentes, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

evettke7

2018. május 21.

Kozmetikus barátnőm ajánlotta szemkörnyék ápolására, illetve a későbbi szarkalábak megelőzésére. Annyira tetszik az illata és az, hogy fénysebességgel beszívja a bőröm, hogy az egész arcomra ezt használom. Tudom, pazarlás, de annyira jól esik bekenni vele az arcomat. Talán ez az első krém, ami az arcbőrömre kenve nem okozott irritációt, pattanásokat vagy mitesszereket. Tervezem kipróbálni a termékcsalád nappali arckrémét is és ha van éjszakai, azt is.

evettke7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.