KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Valentino

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, Módosítva: 2011. július 28.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-fás
Megjelenés: 2009

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Cinna

2013. október 19.

Hol is kezdjem...... Rég keresem már ezt a kifinomult, kellemes nyári illatot. Àltalában a nehéz, édes illatokat szeretem, de meleg időben sajnos nem túl nyerő, úgyhogy valami fincsire vágytam, olyanra ami nem alkoholos viràgbomba, csak lágy, krémes enyhén virágos na és persze különleges. Ez az illat minden kritériumnak megfelel.
Szerintem egész tartós illat, a mirhát annyira nem érzem, inkább barackos krémes, lágy.

Cinna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.