KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Valentino

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, Módosítva: 2018. június 14.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2007

Illatcsalád: virágos

5/10 ml fújós! :) - Valentino Rock'n Rose Couture
Ár: 5 ml/1800 Ft (+pk), 10 ml/3000 Ft (+pk) , Eladó: Luna1024
Állapot: 5 vagy 10 ml frissen fújva :), Helyszín: --, fizetés: Előreutalást követően postán maradóra küldöm (a pk +500 Ft, ajánlott elsőbbségivel)

Strombolana

2016. január 16.

Pár évvel ezelőtt használtam.Hideget kíván,pulcsit,sálat.Melegebb időben nekem kicsit fullasztó lenne.Szerettem,de ő egyszeri parfüm volt.

Strombolana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 16.

Rose24

2014. október 16.

Ő az egyik rég régi kedvencem :) most végre ismét az enyém lett , az évek múlnak az ember változik és egy pillanatra megrémültem hogy talán már nem olyan lesz mint anno DEEEEEEEE PONTOSAN OLYAN FINOM BUJA KRÉMES RÓZSAILLAT IMÁDOM ,amikor viselem úgy érzem magam mintha egy titkos kerten járnék :) TÖKÉLETES ILLAT :D

Rose24
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 16.

Szappanoslány

2014. április 30.

Ajándékba kaptam, az üvege gyönyörű, az illata tartós,tömény , virágos. Buja, fülledt nyarakat idéz. Titkos találkák, nagy elszökések ,romantikus randevúk -az életem egyik sorsdöntő időszaka, tele fájdalmas, mégis gyönyörű emlékekkel. Akkor és Ott én voltam ez az illat : a vagány, dögös nőci , a naiv kislány, a szerető szajha :-) mind-mind ebbe az üvegbe zárva.

Szappanoslány
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 30.

mara02

2013. május 19.

Nagyon szexi, igazi "dögös" csajos parfüm, de sajnos én nem ilyen vagyok, így nem az én illatom. Ajándékba kaptam egy 50 ml-est, egy csepp sem hiányzik belőle. Eladó nagyon jutányos áron, ha valakit érdekel, az emailcímemen megbeszélhetjük a dolgot: bardimaria@citromail.hu

mara02
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 19.

danka

2012. november 2.

Nagy ritkán felteszek belőle, hadd fogyjon, kaptam egyszer belőle egy 8 milis kis golyós változatot. Alapvetően ő egy puha, vaníliás, egyszerű rózsaillatocska, amit még kellemesnek is neveznék, ha nem rondítana bele a bergamott. Ugyanis azt hiszem, ő a ludas abban, hogy valamiféle zavaró, kesernyés, "gyógyszerszag" nevetgél benne sunyin megbújva...

danka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 2.

Oraculum

2012. szeptember 2.

Nagyon kellemes, tartós, púderesen virágos illat, de nem felejthetetlen.
Az üvegcse nagyon különleges, de ami benne van, az nem igazán.

Oraculum
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

Nagyon kellemes, tartós, púderesen virágos illat, de nem felejthetetlen.
Az üvegcse nagyon különleges, de ami benne van, az nem igazán.

Odil

2012. május 12.

Ő is egy tipikusan olyan parfüm, aminek beleszeretek az üvegébe, mindenfélét fantáziálok róla, hogy majd ő lesz az Igazi, aztán egy könnyen felejthető illatot találok csak benne. Kellemes, tartós, persze.

Odil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 12.

lilly77

2012. január 6.

Nagyon tetszik ez az illat, és az üvege maga az álom. Egyelőre minim van belőle, nem mertem a nagyot megvenni, mert féltem, hogy nevéhez hűen a rózsa dominál benne, (ami nekem sajnos egyáltalán nem áll jól), de szerencsére nem, inkább feketerbizlis-bergamottos.

lilly77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 6.

Sheila

2011. október 20.

Egyik örök kedvencem, az exemtől kaptam először ajándékba, azzal hogy mennyire illik hozzám....És bár igaza van, de sajnos az ára miatt már nem veszem meg maganak. Egyedi, nőies, dögös illat, nem "jött szembe" úton útfélen, nagyon intenzív, kevés is elég belőle és hihetetlenül tartós.

Sheila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 20.

razovairotkiv

2011. október 19.

Az egyik nagyon vágyott parfüm. Mindig megszaglászom amikor a Müllerbe megyek. édes, de mégsem émelyítő. Esti randira nagyon szívesen magamra fújnám, csak az ára :(

razovairotkiv
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. október 19.