KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Valentino

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2012. február 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: virágos-zöld

Fejjegyek: tárkony, narancs, mandarin, magnólia, gyöngyvirág, feketeribizli, citrom, bergamot

Szívjegyek: rózsa, rozmaring, jázmin, ibolya, fás jegyek

Alapjegyek: vanília, szantálfa, pézsma, ámbra

Krémmánia Kedvencek a -től
6vilag

2017. március 5.

Réges-régen, egy messzi, messzi galaxison kaptam ajándékba egy óriási, 100 ml-es mennyiséget.
Nem ismertem, fújtam aztán nyakra - főre. Nem tudtam megunni. Törékeny, rajtam kicsit púderes, de üde, friss illat.
Sajnos, akkor nem tudtam, micsoda kincs birtokában vagyok, és simán el is fújkáltam mínusz idő alatt.
Jó felidézni, szerintem az "időtlen" kategóriába tartozik, nem írják felül a mostani cukorkás illatok. Bármikor újravenném. Internetes parfümériák némelyikében még elérhető.
Nyáron használtam, akkor még nem voltak ilyen fixa ideáim, hogy téli/nyári stb... Egyszerűen "csak" tetszett, végtelenül passzolt az egyéniségemhez, tudtam viselni, nem volt velem disszonáns (mint egy néhány szerzeményem). Az biztos, hogy senki orrát nem zavarja, zárt térben nem öl, nem hivalkodik. Kedves bájos, és mégis egyedi. Sokan megjegyezték, hogy mennyire finom, pedig az én orrom már annyira hozzá szokott a brutál mennyiség fújkálása után, hogy sokszor már nem is éreztem magamon.
Ez is többet érdemelne 5 csillagnál, de hát ez a maximum -ez esetben sajnos-.

6vilag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 5.

Ez is többet érdemelne 5 csillagnál, de hát ez a maximum -ez esetben sajnos-.

zsazsi1

2017. március 5.

Imádtam én is, úgy eltűnt, pedig megszimatolnám, hogy tetszik-e még annyira, mint anno...!

zsazsi1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 5.

incifinc

2017. március 5.

Évek (évtizedek) óta a kedvencem. Még a 90-es évek közepén fedeztem fel, mintaként a vállamra fújtam, s úgy vonultam a Váci utcán, mint nőiessége teljes tudatában kiteljesedő extravagáns tünde - 2 percenként vállat szippantva. Napokon belül nem volt kérdés meg kellett vennem.
Sokáig illatozik körülöttem.
Különleges, nem túl ismert (máson még nem éreztem).

incifinc

Sokáig illatozik körülöttem.
Különleges, nem túl ismert (máson még nem éreztem).

kaplare

2016. november 2.

Számomra ez A PARFÜM! Ha valaki tudja, hogy itthon hol kapható, kérem jelezze!!!!

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
kaplare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 2.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
zsokaw

2016. február 11.

Tíz évvel ezelőtt féltve őrzött kedvencem volt, csak különleges alkalmakra használtam. Vennék belőle fújóst szívesen!

zsokaw
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 11.

andrea91

2015. december 21.

Papíron, vagy bárhol máshol tetszik, de a bőrömön valami borzalmas savanyú katyvasz lesz sajnos - vagy nem sajnos; mert bár tetszik, de nem tartom különlegesnek, még olyan 'egyszerű de ettől különleges' módon sem, egy luxus hotel enteriőr illatositonak tudom leginkább elképzelni, kellemes, de nekem nem kifejező, totál hideg es érzelemmentes. És nem azért mert a drámai illatokat kedvelem, mert azokat másért nem, de ez egyszerűen elmondhatatlanul üres számomra:( Ha maradna az illat a bőrömön is olyan mint az üvegben/papíron, valószínűleg akkor sem használnám.

andrea91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

vzorka

2015. július 27.

Imádtam, most, hogy eszembe jutott, újravenném.

vzorka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 27.

Imádtam, most, hogy eszembe jutott, újravenném.

szamira

2015. február 9.

2015.02.09.
Parfüm, aminek drága illata van. Most csak ennyit érzek három hónap próbálgatás után.

2014.11.18
Én egyáltalán nem érzem erősen púderesnek. Kifújáskor rajtam intenzív, harsogóan zöld leveles-fás illat, később pedig lecsendesedik egy nagyon kellemes zöld, fehér virágos illattá, ami mindeközben egyáltalán nem az a tipikus férfiasan zöld kompozíció, hanem nőiesen lágy, bújós, meleg.
Nem vagyok sem a fehér virágos, sem a zöld illatok nagy barátja (a gyöngyvirágot meg egyenesen utálom), de ez nagyon szépen, harmonikusan össze van rakva, engem megvett kilóra! Egyenlőre csak egy 5 ml-es mintám van belőle, de felkerült a tavaszváró parfüm kívánságlistámra. Tavaszra-nyárra tudom elképzelni.

szamira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 9.

2015.02.09.

2014.11.18

HDR

2015. január 9.

A család valamelyik női tagja használta régen.
Mindig úgy járok, hogy megcsap valahol valami, amitől eszembe jut egy bizonyos parfüm illata és addig nem nyugszom amíg nem illatolom, végső esetben nem lesz olyanom.
Kb. 2009 karácsonyára kaptam és használtam is. Nagyon szerettem, most szívesen használnám újra. Sajnos már az üvege sincs meg és fogadok sehol sem lehet már kapni, már akkoriban is necces volt a beszerzése (keletről jött barátainknál vettük A Centerben, vélhetően eredetit, mert jól működött).
Csodálatos fehér virágos illat, amely tartalmas és friss is egyben, és még púderes is. Mondjuk kifejezetten emlékszem, hogy a (most már) férjem anno azt mondta, hogy húsvéti kölni illata van, szerencsére nem a rossz értelemben, csak a virágossága miatt.

HDR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

A család valamelyik női tagja használta régen.

Cremorne

2014. november 29.

Szerintem sem az a klasszikus púderes illat, valószínűleg azért ragadt rajta ez a jelző, mert nagyon szelíd illattá válik. Pici kell belőle és sokáig érezni a bőrön, ruhán, én még néha fésülődés közben is érzem. Nagyon ritkán használom, de mindig jól esik. Én speciel kifújom magam előtt és kvázi belelépek a felhőjébe. Fehér virágos, eleinte frissebb, de nem harsogó, később szelíd - olyan, mint egy fehér puha pléd. Örök illat, abszolút nem trendi, kifejezetten nem mainstream és ezért nagyon szeretem. Még nem jött velem szembe. Az üvege is pont olyan, mint maga az illat: finoman rafinált, szelíden különleges, szellős, nőies.

Cremorne
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance