KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vaseline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2011. december 29.

Kategória:   Ajakápolók

Megnyugtatja a száraz bőrt és azonnali enyhülést hoz a számára. Védi az ajkakat az időjárás viszontagságaival szemben. Praktikus, zsebben hordható méret.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

skrillexeeee

2017. április 15.

Nagyon olcsó, a kis tégelyeset £0.80-ért szoktam venni (kb. 300 Ft), viszont sokkal jobban hidratál, mint bármelyik nevesebb ajakápoló, kézkrém vagy testápoló. A kezemre is szoktam kenni belőle, mert nagyon ki tud száradni a kézfejem. A tetoválásaimat is ezzel kezeltem. Imádom!

skrillexeeee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

Vyvcsyke

2017. március 3.

Londonban vettem, egyszerűen fantasztikus! Annyira puha lesz tőle a szám. Este bekenem és reggel mintha nem is ez én szám lenne olyan puha <3

Vyvcsyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 3.

Ettike

2017. február 7.

Angliában vettem többféle ízben, de a favorit ez a klasszikus. Irodában használom, az asztalomon csak egy karnyújtásnyira van ha szükségét érzem.
Viszont ami negatív, hogy az ujjammal kell felvinnem a krémet, ami valljuk be, nem túl higiénikus (én volt hogy csücsörítve próbáltam a számat a tégelybe dugva bekenni, mivel nem voltam mosdó közelben hogy kezet mossak). Amúgy a már kirepedezett ajkakat nem tudja igazán rendbe tenni, viszont megelőzésre, alapvető hidratálásra tökéletes.

Ettike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Lencseee

2017. január 17.

Szerintem ez jó. Igaz, hogy nem arra, ha már kiszáradt a szánk, akkor hidratálja, hanem annak megelőzésére. Semmi extra, de hideg időben, gyakran kenni, hogy védje az ajkakat. Én a dunlini lidlben vettem 1 euroert, annyit megért, elébe mentem az időjárásnak:-)

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

annapanni

2012. szeptember 11.

Lakótársak használták robogózáshoz, a dzseki zsebében volt mindegyiknek. Kipróbáltam, csak krémes lesz a száj, de nem maradandóan ápol. Magamnak nem venném meg.

annapanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 11.

Darky

2012. július 27.

Ayla-nak igaza van! Irány a gyógyszertár!

Darky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

Ayla-nak igaza van! Irány a gyógyszertár!

moncsi29

2012. június 11.

Nekem rózsás van,az illata és a színe jó,és kb. ennyi.
A vazelinről tudjuk,hogy védőréteget képez a bőrön,eltömíti a pórusokat,nem hidratál.Hosszabb távon csak még jobban szárít.
Így van ezzel is.Ha néha használom akkor jó,de mindennapos viseletre alkalmatlan.
pedig az enyémbe még mandulaolaj is van.

moncsi29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 11.

Nekem rózsás van,az illata és a színe jó,és kb. ennyi.
pedig az enyémbe még mandulaolaj is van.

hidewatch

2012. június 4.

Különc leszek a többi véleményező között, nekem bevált, rendbehozta azt a kárt, amit a labello félék okoztak: a szám olyan száraz volt, hogy állandóan fel volt repedve, a seb pedig időről időre begyulladt és fájt. Nyilvánvaló, hogy akármilyen márkájú vazelin jó lehet erre, de évekkel ezelőtt (amikor rátaláltam erre külföldön) még nem volt divat vazelint használni a hétköznapi szépségápolásban, így tőlem megérdemli az 5 csillagot az ötletért :) Ja, én nem nyúlok bele ujjal, egyszerűen hozzáérintem a számhoz. Amelyikben már kevés van az megy a fürdőbe, fogmosás után tiszta kézzel már simán belenyúlok :)

hidewatch
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

lylli

2012. április 18.

Egész jól hidratál, nem hagy ragacsos érzést. Amit nem szeretek benne, hogy ujjal kell bele nyúlkálni :(

lylli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 18.

Marcsi Kincsesládikája

2012. január 5.

Használata után puha és hidratált lesz tőle az ajkam.

Marcsi Kincsesládikája
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

Használata után puha és hidratált lesz tőle az ajkam.

Emolliensek: Petrolatum