KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vaseline

Ár:   920 ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   7 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danna113, Módosítva: 2015. november 23.

Ár:   920 ft
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Azonnal puhítja a száraz ajkakat, és egy enyhe rózsaszín színt is ad ajkaknak.
  • Bezárja a nedvességet és segít az ajkaknak regenrálódni.
  • Egy kevés rózsa illatot tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Barbara95

2018. május 17.

Wishről rendeltem, 2 db-ot 500 Ft-ért! Nagyon jó kis ajakápoló, ezt a "Rosy"-t anyának adtam, kis színt adott neki, én "Crème Brûlée"-set használtam, kis fényt ad az ajkaknak, nagyon jó az illata, és puhít. Már rendeltem is a következő adagot. 😊

Barbara95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

minimano81

2017. január 16.

Nagyon szuper! Hideg, száraz időben is ápol, nekem bő egy évig kitartott a kis doboz. Ajánlom!

minimano81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 16.

Cipriana

2016. szeptember 5.

Szerintem nagyon klassz ajakápoló és szuper, hogy olyan kicsi, mert mindenhol elfér. :)

Cipriana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Emolliensek: Petrolatum
Színezékek: Red 30 / CI 73360, Yellow 5 Lake / CI 19140