KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Veet

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A krémet feltöltötte: vira.15, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2013. július 9.

Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Az új Veet EasyWax Elektromos gyantázó készlet innovatív gyantamelegítő készülékének és formatervezett applikátorának köszönhetően kiváló szőrtelenítő eredmény érhető el. A gyantamelegítő készülék éppen a megfelelő hőmérsékletre melegíti fel a gyantát, és meg is tartja azon, a görgős applikátor pedig biztosítja az egyenletes gyantarétegek felvitelét és a megfelelő fedést. Speciálisan kifejlesztett formulája minden bőrtípusra alkalmazható.

Ár: 5000 , Eladó: Jazz Juice
Állapot: Új patronnal, Helyszín: Pécs, fizetés: Személyes átvétel Pécsett, postázás előre utalás után ajánlott küldeményként
Ár: 2900 Ft , Eladó: Polli
Állapot: vadonatúj, 1-szer próbált, Helyszín: Budapest vagy Salgótarján, fizetés: személyes átvétel vagy posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

SzAgika08

Korcsoport: < 18
2017. október 11.

Első idei Glamour vásárlásom egyik gyöngyszeme ez a termék. 50%-os kuponnal 2500 Ft-ért vettem. Délután ahogy hazaértem már kiis próbáltam, már úgyis kellett volna szőrteleníteni a lábam. Bedugtam, kb. 25 perc alatt felmelegedett, elolvastam gyorsan addig a használati utasítást, kicsomagoltam magam mellé mindent. Lehúztam az első csíkot, ami nagyon könnyen jött, simít majd lehúz. 10 perccel később már azt vettem észre hogy végeztem is. Egyszóval ez a termék amga a tökéletesség.
Nagyon könnyű volt vele dolgozni, a két lábszárra 4 db lehúzócsíkot és két olajos kendőt használtam el. Egyáltalán nem fájt a használata, a szőr 98%-át kiszedte, a maradék 2%-ot pedig betudom annak, hogy figyelmetlen voltam és nem voltak tökéletesek a fények sem.
Szóval ez a kis cucc maga a tökély, a hétvége folyamán szerintem veszek még akciósan patront is, bár ennyi gyantázás után én nem is láttam hogy fogyott volna a patronból.

SzAgika08
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 11.

ildi98

2017. július 3.

Egész életemben gyantáztam a lábam, borotva a közelében sem volt soha, így nem ragaszkodnak annyira a szőrszálak a lábamhoz, ritkásan nőnek, de sötétek és hosszúak. Eddig kozmetikushoz jártam, de mostanában csak egészen este van szabadidőm, szóval otthoni megoldást kerestem, és ez lett a nagy ötlet. Én nagyon elégedett vagyok. Kb 6 csíkkal elintéztem mindkét lábamat, szóval ami benne van a csomagban, az teljesen elég. Nagyon hatékony, mindenhonnan első lendülettel kitép mindent. A szettben lévő olajos ápoló kendő is nagyon jó, szeretem az illatát, és tényleg megnyugtatja a bőrömet. Viszont nagyon drága a patron bele. Majd próbálok akciókat keresni. Emiatt 4*

ildi98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

Karminca

2017. június 11.

Ez volt az utolsó eset h9gy a veet bármelyik termékét megvettem. Úgy b@sztam ki ezt a kukába ahogy van. Konkrétan a világon semmit nem ér. Akár ke is húzhattam volna az erre kidobott pénzt a wc-n.

Karminca
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

Banszky

2017. május 29.

Kár,hogy még a baromi hosszú szőrszálaimat sem volt képes kiszedni... Jó,hogy féláron vettem. Hatalmas csalódás. Erről ennyit.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

Carlarisa

2017. április 19.

Egyszerű használat, jó és könnyű vele bánni. Kár, hogy olyan kevés gyantazó csíkot és törlő kendőt raktak bele.

Carlarisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

hessviky666

2016. október 19.

Első használat után vagyok. Kozmetikusnál sem értem el jobb eredményt. Könnyű használni, bár első alkalommal tényleg nem elég a 20 perc felmelegedési idő. Ami picit negatív a készletben, hogy nem elég a 12 lehúzócsík.
Jó terméknek tartom, használat közben megfigyeltem, hogy a töltőzsinór stabilan illeszkedik a melegítőbe, nem lötyög, ezáltal minőségibb kialakítást elérve. Én mondjuk a tartóba helyeztem volna el a töltőegységet, akkor még kényelmesebb lenne a használat.
4 csilla, mert drága a patron hozzá.

Update: a patronnál már megírtam, 2x úgy feltépte a bőrömet, hogy többet nem mertem használni. A cukorpaszta alapú meleggyantájuk sokkal jobb. A gép amúgy rendben van, így azt nem szólnám le.

hessviky666
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

4 csilla, mert drága a patron hozzá.

Gretoo

2016. augusztus 16.

Nem vagyok egy rutinos gyantázó, de ezzel könnyedén oldottam meg a szőrtelenítést a lábamon, máshol sajnos teljesen ügyetlen vagyok úgyhogy azt kozmetikusra bízom, de a lábamat mindig magamnak intézem. Hatékonyan működik, utána fél perc alatt átszaladok rajta epilátorral és kész is, imádom. Egyetlen hibája, hogy picit lassan melegszik fel.

Gretoo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

bobekecske

2016. július 27.

Springsteen-nek köszönhetően jutottam hozzá, gondoltam lesz alkalom, amikor majd jól jön.
Nos, sokáig váratott magára, mert eléggé kialakult rutinom van az epilátorommal, és picit macerásnak tűnt az otthoni meleggyantázás, de tegnap este fásultan bedugtam melegeni sorozatnézés közben, és gondoltam kiprbálom epilálás helyett, mert időm engedi, talán már gyantázható a lábszáram, és nem tűnik túl "koszos" műveletnek (ergo tudom közben folytatni a sorozat nézést - az epilálás során ezt utálom a leginkább, hogy 15-20 percig elszigetelődöm a fürdőszobában és a zúgás miatt se beszélgetni, se zenát hallgatni, se semmit nem lehet).
MIvel nem siettem, jó sokáig hagytam melegedni a patront - nem néztem meddig, de biztos volt legalább 20 perc. Ha sietnék, ez tuti nem férne bele.
Így viszont tényleg jól kenhető állagú lett, és sosem volt túl forró.
Marha sok csík kell hozzá, bár próbáltam spórolni és a végén félbehajtva még az egyik oldalát felhasználni. Gyakorlattal már biztos gyorsabb is lenne.
Többnyire egy, néha két lehúzás kellett, az epilálás után igazán nem volt vészes a fájdalom sem. A hideggyanta előkészített szalagokhoz képest SOKKAL komfortosabb, egyenletesebb, egy terület volt, ahol nem sikerült rendesen letépni (talán túl vastagon volt felkenve, vagy nem volt elég meleg a gyanta). Sajnos itt rendesen megtéptem a bőrömet, most egy pár centis véraláfutásom van, de ez az én hibám, mert megpróbáltam mégegyszer....
ezek után a térdem környékét nem mertem erőltetni, de a karomra, combomra is teljesen jól működött.
Kis területen (pl. hónalj) nme mertem próbálkozni vele.
Összességében nagyon tetszik, hogy a felmelegedés után gyorsan és könnyen használható, és elég jó eredményt értem el vele, azonban másnap még ugyanúgy átszaladtam a felületeken epilátorral, mert nem 100%-os a hatás (de ez biztos a rutin hiánya).
Nem választanám állandó eszközömnek, de nagyon örülök, hogyvan egy ilyen opcióm is, lehet, gyakrabban fogom használni.

bobekecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

Így viszont tényleg jól kenhető állagú lett, és sosem volt túl forró.
Kis területen (pl. hónalj) nme mertem próbálkozni vele.

Bexxm

2016. május 29.

Már pár éve használom, előtte sose gyantáztam. Drága, de viszont nagyon jó. Kicsit lassan melegszik fel (nyáron kint a napon szoktam a műveletet végrehajtani és akkor ki se hűl a patron)
A patront mindig akciósan próbálom kifogni, így nem vészes az ára egyáltalán. Normális mennyiségű gyantát visz fel a gép és a gyanta maradványokat könnyen le lehet szedni. Nekem nagyon bevált. :)

Bexxm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 29.

Anetta89

2016. május 12.

ajándékba kaptam , nagyon szeretem. egyetlen negativuma hogy kicsit lassacskán melegszik fel - vagy csak türelmetlen vagyok :) - de amúgy nagyon hasznos kis szerkezet a nyáron!

Anetta89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Illatanyagok: Glyceryl Rosinate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 26100

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!