KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Veet

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A krémet feltöltötte: vira.15, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2013. július 9.

Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Az új Veet EasyWax Elektromos gyantázó készlet innovatív gyantamelegítő készülékének és formatervezett applikátorának köszönhetően kiváló szőrtelenítő eredmény érhető el. A gyantamelegítő készülék éppen a megfelelő hőmérsékletre melegíti fel a gyantát, és meg is tartja azon, a görgős applikátor pedig biztosítja az egyenletes gyantarétegek felvitelét és a megfelelő fedést. Speciálisan kifejlesztett formulája minden bőrtípusra alkalmazható.

Ár: 2800 , Eladó: VDetti
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, postázom előreutalással

blanzsi

2018. július 3.

Nagyon szeretem akciósan lett véve így mégjobban megérte. Már évek óta megvan és használom. A patron nem túl nagy ami kell bele de más márkából szoktam venni ami picit olcsóbb. Teljesen megvagyok vele elégedve örülök hogy megvettem.

blanzsi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 3.

Kicsijó

2018. július 2.

Leárazva vettem és nem bántam meg. Patront mindig másfélét veszek bele és lehúzó csíkot is. Nagyon szeretem jó kis gép

Kicsijó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

SzAgika08

2018. május 9.

UPDATE 2018.05.09: Körülbelül 10 lábszár gyantázásra volt elég a patron amivel teljesen elégedett vagyok. Kb. 1 hónapja fogyott elő, nagyjából 4-5 hétig szép sima volt a lábam. Az eredeti patront kicsit sokallom érte ezért most próbálkoztam többfélével is de sajnos eddig még egyik sem lett jó bele.. :( Ha valakinek van esetleg olcsóbb bevált patronja ami bele is megy kérem ne tartsa magába :D Összességében még mindig nagyon király vételnek találom ezt a gépet :D
Első idei Glamour vásárlásom egyik gyöngyszeme ez a termék. 50%-os kuponnal 2500 Ft-ért vettem. Délután ahogy hazaértem már kiis próbáltam, már úgyis kellett volna szőrteleníteni a lábam. Bedugtam, kb. 25 perc alatt felmelegedett, elolvastam gyorsan addig a használati utasítást, kicsomagoltam magam mellé mindent. Lehúztam az első csíkot, ami nagyon könnyen jött, simít majd lehúz. 10 perccel később már azt vettem észre hogy végeztem is. Egyszóval ez a termék amga a tökéletesség.
Nagyon könnyű volt vele dolgozni, a két lábszárra 4 db lehúzócsíkot és két olajos kendőt használtam el. Egyáltalán nem fájt a használata, a szőr 98%-át kiszedte, a maradék 2%-ot pedig betudom annak, hogy figyelmetlen voltam és nem voltak tökéletesek a fények sem.
Szóval ez a kis cucc maga a tökély, a hétvége folyamán szerintem veszek még akciósan patront is, bár ennyi gyantázás után én nem is láttam hogy fogyott volna a patronból.

SzAgika08
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 9.

PinkAlien

2018. március 14.

Féláron jutottam hozzá, szerintem teszi a dolgát.
Azóta más gyantát és gyantacsíkot használok hozzá, de a gép még mindig tökéletesen működik.

PinkAlien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Féláron jutottam hozzá, szerintem teszi a dolgát.

szilvi07

2018. január 8.

Mindig is epiláltam, de volt amikor próbálkoztam a hideg gyantacsíkokkal. Aztán megkaptam ezt a készüléket kipróbálásra, gondoltam jó alternatíva lesz, ha pl tönkre megy az epilátorom, halk szőrtelenítést szeretnék.... De nem éri meg. Nagyon pepecselős, a hozzáadott törlőkendők semmit se érnek, idáig 3x próbáltam ki (2x lábszáron, 1x combon), nagyon sok szőrt hagy maga után, kb a 20%-ot szedi csak le (tény, hogy 1 területen csak 1x mentem át). Plusz nagyon hamar elfogy a gyanta! 3x használtam, de még 1x használata elegendő gyanta maradt a patronba. Még egy hátrány, hogy más gyantapatron nem jó bele, a Veet-es patron drága (2000-2500 Ft), és kb 4 használatra elég csak?!

szilvi07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

ildi98

2017. július 3.

Egész életemben gyantáztam a lábam, borotva a közelében sem volt soha, így nem ragaszkodnak annyira a szőrszálak a lábamhoz, ritkásan nőnek, de sötétek és hosszúak. Eddig kozmetikushoz jártam, de mostanában csak egészen este van szabadidőm, szóval otthoni megoldást kerestem, és ez lett a nagy ötlet. Én nagyon elégedett vagyok. Kb 6 csíkkal elintéztem mindkét lábamat, szóval ami benne van a csomagban, az teljesen elég. Nagyon hatékony, mindenhonnan első lendülettel kitép mindent. A szettben lévő olajos ápoló kendő is nagyon jó, szeretem az illatát, és tényleg megnyugtatja a bőrömet. Viszont nagyon drága a patron bele. Majd próbálok akciókat keresni. Emiatt 4*

ildi98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

Karminca

2017. június 11.

Ez volt az utolsó eset h9gy a veet bármelyik termékét megvettem. Úgy b@sztam ki ezt a kukába ahogy van. Konkrétan a világon semmit nem ér. Akár ke is húzhattam volna az erre kidobott pénzt a wc-n.

Karminca
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

Banszky

2017. május 29.

Kár,hogy még a baromi hosszú szőrszálaimat sem volt képes kiszedni... Jó,hogy féláron vettem. Hatalmas csalódás. Erről ennyit.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

Carlarisa

2017. április 19.

Egyszerű használat, jó és könnyű vele bánni. Kár, hogy olyan kevés gyantazó csíkot és törlő kendőt raktak bele.

Carlarisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

hessviky666

2016. október 19.

Első használat után vagyok. Kozmetikusnál sem értem el jobb eredményt. Könnyű használni, bár első alkalommal tényleg nem elég a 20 perc felmelegedési idő. Ami picit negatív a készletben, hogy nem elég a 12 lehúzócsík.
Jó terméknek tartom, használat közben megfigyeltem, hogy a töltőzsinór stabilan illeszkedik a melegítőbe, nem lötyög, ezáltal minőségibb kialakítást elérve. Én mondjuk a tartóba helyeztem volna el a töltőegységet, akkor még kényelmesebb lenne a használat.
4 csilla, mert drága a patron hozzá.

Update: a patronnál már megírtam, 2x úgy feltépte a bőrömet, hogy többet nem mertem használni. A cukorpaszta alapú meleggyantájuk sokkal jobb. A gép amúgy rendben van, így azt nem szólnám le.

hessviky666
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

4 csilla, mert drága a patron hozzá.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Illatanyagok: Glyceryl Rosinate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 26100

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!