KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Veet

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. november 17.

Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Az új Veet Sensitive Precision szőrvágóval most könnyedén elérheti a kívánt precizitást. Gyorsan és pontosan formázhatja az olyan érzékeny testrészeken található szőrt, mint az arc, a bikinivonal és a hónalj.

• Gyors és gyengéd: egyszerűen, egyszerre eltávolíthatja a nem kívánt szőrt, nem kell a vágások miatt aggódnia.
  • Fokozott pontosság: a speciális kiegészítőkkel precízen formázhatja a kívánt stílust.

Ideális eszköz kisebb igazításokhoz is. Vízzel öblíthető (a tisztítási utasításokat lásd a használati útmutatóban).

Krémmánia Kedvencek a -től
Zsuzsianyi

2016. december 15.

Szintén dm box! Nekem sem nyerte el a tetszésem és ha teljes áron vettem volna, most nagyon mérges lennék. A formázott szemöldököm alatti kibújt pár szálat szerettem volna eltávolítani vele. A szőrt ugyan levágta, de csúnya kis borosta pötty maradt utána, akkora hogy nem tudom csipesszel megfogni, de látszik, pedig elég világos szemöldököm van. Talán a rövidebbik vágó helyett egy mini epilátor hasznosabb lett volna. Majd még kipróbálom bikinivonalnál és hónaljnál, de nem várok már tőle túl sokat. :(

Zsuzsianyi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 15.

Ezelke

2016. december 15.

Hálistennek akkor nem én vagyok a béna...pedig már azt hittem...
kicsigesztenye24 véleménye mindent elmondott....
én is dm box során jutottam hozzá, még jó hogy nem dobtam ki érte 8 ezer forintot...a lényeg hogy egy borotva is jobban teljesít mint ez.

Ezelke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 15.

Hálistennek akkor nem én vagyok a béna...pedig már azt hittem...
kicsigesztenye24 véleménye mindent elmondott....

kicsigesztenye24

2016. december 14.

dm boxban nyertem. Még szerencse, mert ez a termék 0ft-ot ér. Haszontalan minden szempontból. A szemöldök és arcszőrzethez való fej... Olyan icike picike hogy nem is látom levágja -e a szőrt, de ahol elhúztam ott fájt utána a bőr, de ha végighúzom a kezem akkor szúr. (hozzáteszem ezeket a területeket mindig gyantázom, csak kivételesen tesztelni akartam a készüléket) A bikinivonalnál nagyon lassú, pedig ott sem kellett pár mm-nél nagyobb szőrrel dolgoznia a borotva ott is simább gyorsabb. Kíváncsiságtól rátettem a méretező fejet a legrövidebb fokozatban, ami szerintem 2mm kb, hogy kipróbáljam,de a fejen keresztül is képes volt odacsípni a bőrömet. A hónaljon használhatatlan, lemostam a deot, szárazra töröltem teljesen, semmit nem sikerült levágnia, még azt a kb 2mm-t sem, valahogy a felpuhult bőrön tolni sem lehet. A szemöldökömet nem akarom sem 2mm sem 4mm-re vágni, ha pár hosszabb szál van levágom ollóval. A termék felesleges pénzkidobás, remélem sok vélemény lesz a dm-box után, nagyon kíváncsi leszek.

kicsigesztenye24
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

natasa

2016. november 18.

Nézegettem már egy ideje szőrvágókat, de valahogy soha nem akartam sokat áldozni rá. Megvettem ezt, ez még belefért.
A szélesebb fej kifejezetten jól használható, nem gondoltam volna. Eddig csak a Wilkinson borotvás trimmelőt próbáltam, hát az elég gagyi. Ez sokkal jobb, gyorsabb. Gyengéd és kíméletes, igaz a leírás. A hónaljra nem tudom, melyik része használható, ott nem akarok szőrt formázni, onnan eltüntetni akarom.
A szemöldökformázó nagyon könnyen használható, még soha nem igazítottam hasonlóval a szemöldökömet. Ami kifejezetten tetszik, hogy a hosszát pikk-pakk megigazítja, látványosan ápoltabbá teszi, ez tényleg jól működik.
Egyébként én is túl drágának tartom. Sajnos megvettem egyből a dm-ben 9000 Ft- ért, megnézhettem volna máshol is, hátha akciós. Mindegy, 10%-os kedvezményt igénybe vettem rá, de tényleg drága. (de elég jó)

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 18.

Kremcica

2016. november 18.

Régóta kerestem egy jó trimmelőt és bízván a Veet márkában be is ruháztam egyre akciósan a Rossmannban. Kicsit túlárazottnak érzem, így akcióban is 6500 Ft körül volt. Két fej van hozzá, egy kis zsák, két fésűfej, egy kupak, elem és egy kis ecset amivel tisztítani lehet. Hangilag nem túl diszkrét, de próbáltam már szinte mindenhol és mindenhol tette a dolgát. Kicsit időigényes, erre mindenki készüljön. Igazából nekem tetszik a termék, de tanulni kell a használatát hogy melyik fejjel hol jó vágni vagy ha hosszabbra szeretnék melyik fésűfejjel lesz jó az eredmény. Kíváncsi vagyok mennyire lesz tartós a pengéje mert még nem láttam a boltban pótfejet.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.