KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Veet

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. november 17.

Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Az új Veet Sensitive Precision szőrvágóval most könnyedén elérheti a kívánt precizitást. Gyorsan és pontosan formázhatja az olyan érzékeny testrészeken található szőrt, mint az arc, a bikinivonal és a hónalj.

• Gyors és gyengéd: egyszerűen, egyszerre eltávolíthatja a nem kívánt szőrt, nem kell a vágások miatt aggódnia.
  • Fokozott pontosság: a speciális kiegészítőkkel precízen formázhatja a kívánt stílust.

Ideális eszköz kisebb igazításokhoz is. Vízzel öblíthető (a tisztítási utasításokat lásd a használati útmutatóban).

Ár: megegyezés szerint , Eladó: SztanKlari
Állapot: 2-3 alkalommal próbált(szemöldökön), Helyszín: Budapest , fizetés: kézpénz vagy utalás

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kbetti92

2017. október 15.

Borotvapárti vagyok, de szerencse, hogy jött a kuponos nap, így ugyanis féláron jutottam hozzá. Először a lábamon próbáltam ki, hogy mégis milyen, ott szépen eltüntette azt a pár kis szálat (Nem, nem egy kis területet szedtem le és a többi helyen meg ott maradtak, csak a lábam borotválása után láttam, hogy egy kis helyen nem tudtam normálisan leszedni :D ). Következőleg jött a bikinivonalam és amennyire szerettem volna leszedni, annyira sikerült is. Az az egy zavar benne, hogy tényleg hangos.

kbetti92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

titikutyus

2017. július 11.

Fehér érzékeny bőröm és fekete sűrű szőreim vannak sajnos. A hasam, bikini területem és (hát valljuk be) a fenekem szőrtelenítésére vettem meg ezt a terméket. Nagyon zavartak mindig is a sötét szőrszálaim, és bár a barátomat elmondása szerint egyáltalán nem zavarják, azért kicsit szégyellem és igénytelennek tartom őket magamon. Máshol gyantázni szoktam, de ezeken az érzékeny területeken korábban a Veet szőrtelenítő krémet használtam. A gyantával is próbálkoztam korábban, de helyenként vérzett utána a bőröm. Külföldön volt lehetőségem ezt az elektromos készüléket megvenni, és rögtön fel is avattam. Nagyon-nagyon meg vagyok elégedve az eredménnyel. Nem lett a bőröm teljesen sima mindenhol, helyenként kb max 0.3-0.5 mm hosszú szőröcskék maradtak (szerintem ezeket csak nagyítóval lehetne már észrevenni), az összkép viszont sokkal igényesebb, tisztább, és ápoltabb. Nagyon tetszik, hogy nem tudom magam megvágni ezzel a készülékkel, nem okoz hámsérülést ezeken az érzékeny területeken, ahol olyan könnyen bármilyen kórokozó a bőrbe juthat. A művelet összesen max. 10 percet vett igénybe ezen a relatíve nagy felületen. A tartósságról még nem tudok nyilatkozni, de azt hiszem, engem meggyőzött a készülék. (A szemöldökömön és egyéb területeken nem próbáltam, ebben nem tudok nyilatkozni.)

titikutyus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Black Fairy

2017. június 14.

Én is akciósan vettem négyezer forintért, teljesen hirtelen döntés volt, meg se néztem a véleményeket, meg se akartam venni, csak régóta szenvedek a szemöldököm gyors növésével és szeretnék a bajszomon is kozmetikust spórolni - oké, ez tényleg szörnyen hangzott - így nem volt kérdés, hogy ennyiért kell...

Nekem egyébként bevált, könnyű tisztítani, könnyű fejet cserélni, nagyon szépen leszedi a szőrt, benövés, pattogás nélkül, nem vágom el magam vele, és még a szemöldökömet is egész szépen formára tudom nyírni...a bajszomat teljesen eltünteti...az arcomon kívül még nem próbáltam, viszont nagyon megérte szerintem. :)
(Nem életem készüléke, mert gyantázni és epilálni jobban szeretek, de ha valaki borotvapárti, szerintem tökéletes.)

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

zami86

2017. május 13.

Nekem nagyon bevált, imádom! :) Soha nem pattogok ki a használata után. Teljesen elégedett vagyok vele, bár érdemes óvatosan használni, a trimmelővel meg lehet szúrni a bőrt ha nem vigyázok. Nem cserélném le semmire.

zami86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

Stella8

2017. május 12.

most joy napokon vettem meg felaron(4000ft-ert) Olvastam itt,hogy nem a legjobb, de hatha nekem bevallik... Bikinivonalra vettem, mert ha nyantazom vagy epilalom benonek a szorszalak.... hat igen ez egyenlo a nullaval...

Stella8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 12.

nikolettazsofia

2017. április 5.

Szintén dm boxba jutottam hozzá. Tartom az előttem szólok véleményét, mert 9ezerert tényleg hatalmas pénz kidobas lett volna. Én a szemöldökömet sem tudom normálisan formázni vele, mert egyszerűen nem látom tőle, hogy kiszedte vagy sem. Bikini vonalra se jó ugyanis nagyon apró szőr szálat hagy maga után. A karomon lévő néhol hosszabb szőrszálakra jó, de ezen kívül igazából semmire.

nikolettazsofia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 5.

redakkrisztinaa

2017. március 24.

Egy korábbi DM kedvences dobozban volt benne. 8000 FT-ért nem biztos , hogy megvettem volna. Szeretem , a kis fejének köszönhetően minden szálat elérek vele . Kicsit hangos a készülék.

redakkrisztinaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 24.

Zsuzsianyi

2016. december 15.

Szintén dm box! Nekem sem nyerte el a tetszésem és ha teljes áron vettem volna, most nagyon mérges lennék. A formázott szemöldököm alatti kibújt pár szálat szerettem volna eltávolítani vele. A szőrt ugyan levágta, de csúnya kis borosta pötty maradt utána, akkora hogy nem tudom csipesszel megfogni, de látszik, pedig elég világos szemöldököm van. Talán a rövidebbik vágó helyett egy mini epilátor hasznosabb lett volna. Majd még kipróbálom bikinivonalnál és hónaljnál, de nem várok már tőle túl sokat. :(

Zsuzsianyi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 15.

Ezelke

2016. december 15.

Hálistennek akkor nem én vagyok a béna...pedig már azt hittem...
kicsigesztenye24 véleménye mindent elmondott....
én is dm box során jutottam hozzá, még jó hogy nem dobtam ki érte 8 ezer forintot...a lényeg hogy egy borotva is jobban teljesít mint ez.

Ezelke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 15.

Hálistennek akkor nem én vagyok a béna...pedig már azt hittem...
kicsigesztenye24 véleménye mindent elmondott....

kicsigesztenye24

2016. december 14.

dm boxban nyertem. Még szerencse, mert ez a termék 0ft-ot ér. Haszontalan minden szempontból. A szemöldök és arcszőrzethez való fej... Olyan icike picike hogy nem is látom levágja -e a szőrt, de ahol elhúztam ott fájt utána a bőr, de ha végighúzom a kezem akkor szúr. (hozzáteszem ezeket a területeket mindig gyantázom, csak kivételesen tesztelni akartam a készüléket) A bikinivonalnál nagyon lassú, pedig ott sem kellett pár mm-nél nagyobb szőrrel dolgoznia a borotva ott is simább gyorsabb. Kíváncsiságtól rátettem a méretező fejet a legrövidebb fokozatban, ami szerintem 2mm kb, hogy kipróbáljam,de a fejen keresztül is képes volt odacsípni a bőrömet. A hónaljon használhatatlan, lemostam a deot, szárazra töröltem teljesen, semmit nem sikerült levágnia, még azt a kb 2mm-t sem, valahogy a felpuhult bőrön tolni sem lehet. A szemöldökömet nem akarom sem 2mm sem 4mm-re vágni, ha pár hosszabb szál van levágom ollóval. A termék felesleges pénzkidobás, remélem sok vélemény lesz a dm-box után, nagyon kíváncsi leszek.

kicsigesztenye24
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.