KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Veet

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petrush, Módosítva: 2017. augusztus 27.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál

Egyszerűen be kell vele fújni a szőrteleníteni kívánt területet. Nincs szükség a krém felkenésére. Az eredmény a bársonyosan sima és selymes bőr. Lótusztej és jázmin normál bőrre.

Demonshadow

2018. január 14.

Emlékszem, amikor még mertem ilyesmit használni a bőrömön, pedig a szaga egyszerűen bűzlött az ammóniától. Anyu meg is kérdezte, hogy nem félek-e attól, hogy milyen mérgeket juttatok magamba azzal, hogy ezt használom, hiába csak a lábamra kentem. Egyébként viszonylag keveset kellett várni, amíg a habot lehúzva lejött a szőröm, viszont ettől függetlenül nem tudok róla más pozitívumot elmondani, szerintem nem véletlen, hogy már nem gyártják.

Demonshadow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

edeseper

2013. június 6.

A lábamon lévő szőrt könnyedén leszedi, bár másnapra ugyanúgy szúr, mint borotvával. A bikinivonalamon erősebb a szőr, mint a lábamon (amit néha gyantázok), ezért ott teljesen hatástalan. -1 pont
Én amúgy sosem mertem 6 percnél tovább rajta hagyni.
Nálam is előfordult már, hogy egy fújás után megadta magát a szórófej és az nagyon bosszantó!!!! -1 pont

edeseper
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

Én amúgy sosem mertem 6 percnél tovább rajta hagyni.

petrush

2012. december 7.

update december 7:
azóta is küldik.......................

update augusztus 27:
néhány napja válaszolt a forgalmazó, hogy küldenek csereterméket (nem valami gyorsak, de jobb, mintha sosem válaszoltak volna). ezért +1. ha azt tudom használni, akkor újra jövök értékelni :)

június 21:
Régebben volt egy ilyenem, nagyon jól leszedte a lábamról a szőrt, még az egyenes flakonú szériából.
Hajlamos vagyok kipattogni, a borotvát nehezen viseli a bőröm, a gyantát, epillátort is, ezért megint vettem egyet.
Az első 5 centi kifújása után elromlott a szórófej, nagyon pipa voltam, mondom, itt a kánikula, én meg nem vehetek fel így sortot :S
Nagyon csalódott voltam, de muszáj volt kezdenem valamit, azért ma reggel egy dezodor szórófejével próbálkoztam, hát nem nagyon akart működni, leoperáltam egy másikról, úgy már jött, csak orrán száján folyt, ezért úgy kellett használnom, hogy a tenyerembe nyomtam és onnan kentem a lábszáramra.
Hatásra ugyan olyan jó, mint korábban, de ezzel a csomagolás-bajjal nálam kiverte a biztosítékot, ezért a két pont.
Írtam a forgalmazónak, hogy kérek egy olyat helyette, ami működik, kíváncsi leszek, mit fognak csinálni.

petrush
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 7.

update december 7:
azóta is küldik.......................

update augusztus 27:

június 21:

Anna28

2012. július 26.

Meg vagyok elégedve a termékkel, bár van néhány szőrszáll, amit nem szed le. Én bőven tovább hagytam a lábamon, mint 6 perc. Egészen pontosan 15 percet volt rajta, pedig nem vagyok egy erős szőrzetű típus :):):). Nem biztos, hogy újra megvenném, de egynek jó volt!

Anna28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 26.

Hidratálók: Urea, Glycerin, Propylene Glycol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.