KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vel Gaaf

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ugyfelszerzpl, Módosítva: 2017. május 24.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Egy teljesen új aktív hatóanyaggal, valamint egyedülálló és különleges növényi hozzávalókból készül, amik azonnal látható hatást fejtenek ki a tartós ráncok csökkentésében, természetes módon világosítják az elszíneződéseket, pigment hibákat, eltávolítják a pattanásokat, érintésre a bőr simábbnak és bársonyosnak tűnik.

brsgabriella13

2016. június 29.

Kozmetikusom ajánlotta. Vettem is tőle egy nagyobb kiszerelést, ami elég sokáig elég, ellenben drága. Sokat javított az arcomon, striákon, narancsbőrön. Megéri megvenni és alkalmanként egy kúrát végig csinálni, ugyanis csodaszer!

brsgabriella13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 29.

almamaga

2016. március 1.

nagyon szuper krém. reggelre eltűntette a pattanásokat. csak aztán gyorsan visszajöttek :( borzasztóan drága ellenben.

almamaga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 1.

grizus

2016. február 20.

Kozmetikában voltam ilyen kezelésen és semmit nem ért. Konkrétan. Ez úgy elvette a kedvem, hogy az akciósan kifizetett két további alkalomra el se mentem. Lehet, hiba volt? Túl sokat vártam, mert ódákat zengenek róla. Lehet, hogy visszamegyek, végül is ki van fizetve, bár ez régebben volt. De muszáj lepontoznom saját tapasztalatom alapján.

grizus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 20.

ILOVEMAKEUP1

2014. április 13.

ez valami CSODA! kb mar 3 szor volt rajtam. az elso alkalom utan nem volt latvanyos az eredmeny.
mikor masodjara felkentem (a problemasabb teruletekre) masnap reggel mikor lemostam, nem volt meg az a hűű hatás..DE! este mar a szokasos arcapolasi rutinom kovetkezett (arcmosas,tonizalas,AKNEROXID,hidratálás)
reggel mikor tukorbe neztem nem hittem a szememnek! olyan gyonyoru lett tole a borom hogy csak na es a pattanasaim szama is felere csokkent! egyebkent most is ez van rajtam,ebben alszok:)
ajanlom mindenkinek!

ILOVEMAKEUP1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 13.

ajanlom mindenkinek!

Flami

2014. február 17.

Mintám van, amit a borsos ára miatt háromszorra használtam el. Arcra elég is volt. Az állaga nagyon érdekes, eléggé morzsolódik, néhol úgy kellett rálapogatnom az arcomra, hogy ott maradjon. Egész éjszakára fent hagytam (megkérdeztem a kozmetikust, azt mondta, lehet).
Szép lett az arcom, kicsit halványult a szám melletti nevetőránc, nyilván eltűnni sosem fog.
Eddig elégedett vagyok vele, kerülget az influenza, alig élek, a fejem viszont egészen szép, hála ennek a maszknak és két csepp Clarins szérumnak.

Flami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 17.

Evica

2014. február 10.

Én is használom kozmetikában, imádom a gyors és látványos eredményt, amit természetes módon el lehet vele érni! :)

Evica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

kozmetikamasszazs

Korcsoport: >54
2014. január 19.

Több mint egy éve használom a kozmetikában és csak kitűnő vélemény van róla a fiatal problémás bőröknél és az idősebbeknél ráncsimításra egyaránt. Örülök, hogy megismerhettem.

kozmetikamasszazs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. január 19.

cassiopeia

2013. április 7.

Nekem is nagyon bejött!Mondjuk nem tudom,hogy abból az ezüst kis mintából,hogy lehet 3 adagot kihozni?!?!??
Amilyen jó,olyan is az ára!A lakossági kiszerelésnél is bele kell nyúlni a pénztárcába!!!

cassiopeia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

bogibooo

2012. december 17.

nagyon komoly!:) szuperül egységessé tette a bőrömet és az apróbb ráncokat is teljesen kisímította. Ezüst színű kis minta van belőle, de nekem 2-3 használatra elég lesz, már látom. Már az első használat után is látványos az eredmény, Nagyon hamar rászárad az arcra.

bogibooo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

Erzsi73

2012. október 16.

Egy blog olvasóm ajánlotta, szereztem mintát, kipróbáltam és nagyon tetszett, ha jól tudom nem kapható, a weblapjukon lévő kozmetikusoknál érdeklődjön akit érdekel.
Ráncok eltüntetésében nagyon hatékony!

Erzsi73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 16.

Ráncok eltüntetésében nagyon hatékony!

Emulgeálószerek: Xanthan Gum
Fényvédők: Zinc Oxide
Tisztítószerek: Xanthan Gum
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Kaolin 0 0