KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Ajakápolók

Hildo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 29.

Az illata szörnyű!! Szinte gyógyszer íze van! Tudom, ne egyem...:D Ennek ellenére nem tudok elvonatkoztatni, egy minimális illat anyaggal sokkal szimpatikusabb és szerethetőbb lenne véleményem szerint. Ettől függetlenül csodaszer, a tavaszi széltől kifújt cserepes ajkaimat hamar lehidratálta.
Az "illat" miatt 1 pont mínusz!

Kmerci
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 29.

Nagyon szeretem a natural tint színárnyalatú van nekem 2.jára vettem meg finom árnyalatot ad az ajkamnak semmi feltűnő és nagyon jól ápol, bár szerencsére nekem nincs is nagyon száraz szám. :) Ha kiszárad naponta többször használom és 1-2 éjszakára is bekenem és nekem teljesen rendbe jönnek tőle az ajkaim!

eszti003
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 29.

nagyon olcsó, ezerszer jobb, mint bármi, amit eddig használtam. amikor "beszívódik" nem hagyja maga után azt a jellegzetes ragacsos, furcsa érzést, nagyon jól hidratál.
ár-érték arányban messze ez a legjobb

Kittus2000
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: < 18  |  2017. április 29.

Nagyon szép színt varázsol az ajkamnak bár az Isanás ajakápolómmal nem tudja fell venni a versenyt.

Kittus2000

Nagyon puhává varázsolja az ajkaimat és az ára miatt is tökéletes.

creammaniac
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 29.

Én is ajándékként jutottam hozzá a Nivea micellás víz révén, hál' Istennek mindkét termékkel elégedett vagyok. :) Alapvetően nem szeretem a Labello ajakápolókat, mert sosem használtak igazán, de ez az új tégelyes verzió abszolút pozitív csalódás számomra! Reggel indulás előtt, valamint éjszakára szoktam használni, amikor nagyon ki van száradva a szám (ami elég gyakori sajnos). Nagyon kellemes viselet, egyáltalán nem zavaró, mint sok más ajaktermék. Ajakvaj jellegű, jól beszívódik, az illata kellemes, nem túl erős, 1 nap alatt is jelentősen hidratálta a számat, 2 nap alatt teljesen helyrehozta, pedig durván ki volt cserepesedve. Rengetek ajakápolóm van itthon, de ez a kedvenc. Max. pontot érdemel!

gabona07
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 29.

Mikor használom remek, jó illata van és hidratál, de miután eltelik egy kis idő, akkor valami borzalom. Nagyon kiszárította a számat, pedig az enyém nem hajlamos rá (gondolom a sok parfümtől ami benne van) hetek kellettek mire így-úgy rendbe tudtam hozni.

szandra5
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 29.

Ez tudta csak igazán helyretenni hidratálni az ajkaimat. Fényvédőt is tartalmaz, szóval alapdarab lett a táskámban.

Kmerci
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 28.

Ez a kedvencem mindig van belőle 2db hogy biztos nálam legyen ha kell és esküszöm de olyan illata van mint a sima tic tacnak! :)

Kmerci

Legrosszabb ajak'ápoló' amit eddig próbáltam a kukában landolt.. nagyon vegyszer ízű ha véletlenül a számba került​ elviselhetetlen volt...