KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Ajakápolók

BorbelyEmese
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. augusztus 18.

Szeretem a tömény édes illatát. Nem hidratál, de megvédte az ajkaim a kiszáradástól.

rita1025
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 18.

Imádom! Az eddigi legjobb natúr ajakápolóm. Fantasztikusan krémes az állaga, nem maszatolódik, finom, abszolút nem zavaró az illata, nekem bejön az enyhe barnás színe, olyan, mintha rúzst használnék, visz egy kis életet az ajkaimra. Újra vevős! :)

Antscha
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. augusztus 18.

legjobb a sok közül amit próbáltam

szabs
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 18.

Imádom, egyik legjobb ajakápolóm. Kellemes illat, hidratáló és szép ajkak!

szabs

Nekem nem hidratált, inkább zsírosította az ajkaimat, viszont az illata kellemes és szép színt ad az ajkaknak.

pottompanna57
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2018. augusztus 18.

Nem túl hatékony, de az illata és az íze rendben van.

pottompanna57

Az illata, a színe, és a csillogása tetszett, valamint hidratált is. Az állaga kicsit meglepett, de egyszerre töltötte be szájfény és ajakápoló szerepét is, nagyon csajos.

Evashop
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 17.

Ha 5 csillagot lehet adni én ennek a csodának 10-et adok!
Egy ajakápoló sem érhet a nyomába. Már egy használat után rendbe tudja tenni a kiszáradt ajkakat, de ha nem vált az ember (mint én néha kíváncsiságból), akkor a lehetősége sincs meg, hogy kiszáradjon emellett a csoda mellett :-).

margit17
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. augusztus 17.

Impulzusvásárlás volt, fel-alá sétálgattam és újdonságokat nézegettem, mikor megláttam ezt a kis csodát. Igazából a csomagolása és a benne levő virágok fogtak meg elsőre, aztán meglestem a tesztert, annak egész jó állaga volt, viszont az illata kicsit kellemetlen, olyan sokat használt... Ennek ellenére úgy gondoltam egy próbát teszek vele, hátha. Hát azt kell mondjam pozitívan csalódtam, mikor kibontottam a vadiújat. Isteni finom "gyümölcsös-virágos" illata van, nagyon kellemes, de nem tolakodó. Az ajkakat nagyon szépen hidratálja. A vásárlás napján matt rúzs volt rajtam, ami munka végére kicsit szárított az ajkaimon, így meg is volt az alkalom a kipróbálásra és mire hazaértem teljesen rendbe tette az ajkaimat (~ 30 perc a hazautam). Finom, puhák lettek az ajkaim, kellemes viselni, eleinte kicsit ragad, de az is hamar elillan. Golyós applikátora van, ami eleinte kicsit fura volt, de könnyű megszokni. Abszolút jó vétel volt, csak ajánlani merem.

curlyblond
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2018. augusztus 17.

Nagyon nagyon jó ! Mèg télen vettem a nagyon cserepes száraz számra és ez teljesen rendbe tette és most nyáron is szeretem használni mert így nem kell minden nap ajak ápolót használni .