KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Ajakápolók

pattelin
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 19.

Az itteni pozitív vélemények alapján vettem meg! Nos, azt tudni kell, hogy nekem nagyon száraz a szám, extrán. Ez a termék nagyjából helyre tette. Sajnos még ez sem tökéletes! Pedig sok folyadékot iszom, használok ajakradírt is, majd utána viszem fel az ajakápolót.
A csípős érzés az elején furcsa volt, kicsit zavart, de aztán megszoktam. Jól bevonja a számat egy krémes réteggel! Az tény, hogy elég jól hidratál és nem kell túl sokszor sem kenni (naponta max 3x). Nekem még egy picit így is kevés, ezért 4 csillagot adok, de még nem találtam jobbat!

Liliana09
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. április 19.

Imádom olyan jó illata van és tápláló ❤️

jituszka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. április 19.

Nálam nagyon súlyos allergiás bőrreakciót váltott ki. Ami érdekes, hogy nem azonnal jött ki, mivel már honapok óta használtam. Ahogy utánanéztem, elég sokan jártak így, USA-ban már be is perelték a céget emiatt. Egyertelmű, hogy ez volt a ludas, mert amiót kidobtam, teljesen rendbejött a szám.

gyulzsuzsi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. április 18.

Szuperül hidratál, nem hagy túl zsíros réteget, nincs agyonparfümözve. Szeretem használni.

marcsi1233
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. április 18.

Nagyon jó illata van, öröm, hogy van benne fényvédő, rövid időre puhítja a számat, de amint lekopik, már nem érzem a hatását. :/ Jobb, mint egy Labello, ezért 4 pont.

gyulzsuzsi

Szimpla ajakápolónak sem rossz, de a maximumot azért kapja, mert a herpesszel is elbánt 3 nap alatt ugyanúgy, mint az arra dedikált gyógyszer. Csillapítja a bizsergő érzést, csak az érintett részt naponta többször kell kenni.
Müllerben eddig jó áron vettem, ez a stiftes verzió a leggusztább.

sunnyrann
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. április 18.

Utálom az illatát és az ízét. Lehet, hogy jól ápol, de nem bírom elviselni magamon. Nekem nem jött be.

bingus86
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 18.

Valóban, tökéletesen teljesíti,amit ígér. Az én szám mindig cserepes és száraz, de ez végre reményt adott nekem is:)