KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Ajakápolók

bszcs17
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 22.

Elképesztő, hogy milyen jól rendbeteszi a kicserepesedett ajkaimat. Alvás előtt jó vastagon felkentem, reggelre pedig bársonyos ajkakkal ébredtem. Szeretem a kellemes bizsergető érzést amit hagy a felvitele után. Nagyon elégedett vagyok, eddigi legjobb ajakápolóm!

b0rzi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 21.

Hááát...
Nagyon jó az illata és az íze, és tényleg van egy kis hűsítő érzés amikor felkenem.
Eleinte jó volt, meg éjszakára sem olyan vészes, de napközben, ha a cserepes ajkaimat bekenem, csak még cserepesebb lesz. Biztosan nem venném újra, de elhasználgatom, és nagyon remélem, hogy egyszer majd jó irányba fordul a kocka.

janes933
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 21.

Az illata nagyon kellemes, bár ez csak sos helyzetekre jó legalabb is nekem. van ennél jobb is ! De ennyi pénzért nem vártam csodát .

vasilissa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 21.

Szerintem egyáltalán nem drága. Nekem a cseresznyés van meg és imádom, ma vettem. Szépen hidratál, puha tőle a szám, finom az illata és kellemes az íze is. A színe is elég szép, de lehetne egy picit pigmentáltabb, emiatt kap csak 4 csillagot az 5 helyett.

UPDATE: nagyon csalódtam. miután többször is használtam,( néhány hét után )a következő a véleményem: foltos, nem hidratál, tartom az előző megjegyzést miszerint NEM ELÉG pigmentált ( igen tudom, hogy ez egy ajakápoló, de ahhoz képest sem) és egyszerűen csak nem volt tartós a hidratáltságérzés :( 30 perc mulva ugyan olyan száraz volt a szám

mautika
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 21.

Ezt a terméket senki sem tesztelte mielőtt forgalomba hozták? :D Éjszakára kentem fel tükör nélkül, barátom rám nézett és röhögőgörcsöt kapott. Nem értettem min nevet aztán tükörbe néztem és jött az ámulat. Borzalmas sárgás-fehéres vastag réteg :D még szerencse, hogy nem utcára kentem fel. Csak azért nem egy csillag, mert éjszakára jól hidratált, az illata meg valami kajára (azóta se jöttem rá mire) emlékeztet.

LauuKovacs
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 21.

Egyszer volt ilyenem, az illata és az íze csodálatos! :D a tartósságát nem tudom pontosan mert mindig lenyaltam :D de a hidratáltsága jó szerintem :) legalábbis számomra :)

mautika

Egy fokkal jobb, mint a kókuszos változata. Én ezeket csak itthonra használom, szerintem nagyon nem steril ez a kiszerelés :D az illata kellemes, de van benne valami nagyon mű... hidratálása közepes.

Vigike

Először a stiftes változatát használtam, de mivel ugyanannyiba kerül ez is, és több termék van benne, már a második tubussal vettem ezt meg. Nagyon szépen hidratálja a számat. Télen nyilván gyakrabban cserepesedik ki, ezért hogy még jobban ki tudja fejteni hatását, használat előtt méz+cukor keverékével leradírozom heti 1-2x. Szeretem az illatát, engem valami gyerekkori dologra emlékeztet, de nem tudok rájönni.Összességében remek! Az extrém száraz ajkakkal nem tudom mit tudna kezdeni, de nekem bevált. Egyedül a külcsín hagy némi kivetnivalót maga után. (Mondjuk megmosolyogtat, ha megkérdezik: miért kened ragasztóval a szád?)

ABarbara
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. február 21.

Én reggelente használom az arcápolási rutinom közben hagyom hatni és a sminkelés végéhez érve letörlöm a maradékot és jöhet az aznapi ajakkence.
Kellemes az íze, állaga, szeretem használni, viszont nincs meg a hűha érzés.

llidia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. február 21.

nem szeretem az ilyen tégelyes krémeket, mert nem tartom higiénikusnak őket. Ebből kifolyólag, csak otthon használom. Nagyon elégedett vagyok vele, minden este bekenem az ajkaimat lefekvés előtt, reggelre teljesen puhák, úgyhogy bátran rúzsozhatok.A kiszerelése miatt pedig úgy látom, hogy elég sokáig fog tartani!