KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Ajakápolók

Ad-Namah
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 21.

Csak levendula rajongóknak. Az íze és illata intenzív, szerintem nagyon jól ápol, akciósan is húzós az ára. Ez az egy probléma van vele.

evasimonyi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 21.

Legalább 8-10 féle ajakápoló volt már itthon, amikor megvettem, mert egyik sem volt az igazi, erről meg ódákat zengenek.
Elsőre felkenve kicsit furcsa volt a bizsergető érzés a kámfortól, de hamar megszoktam, a hatása pedig magasan a legjobb, télen is szuperül hidratál.
Csak ezt fogom ezentúl használni, a leghatásosabb ajakápoló termék.

javi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 21.

Még csak három napja használom, de már most látom/érzem a változást. Télen-nyáron ki van száradva a szám, rengeteg ajakápolót próbáltam már, eddig ez a legjobb. Ezért az árért meg egyszerűen ajándék. Most nagyon örülök, mert végre tudok megint rúzst használni és "túlélem" majd a telet is. 😄

manimania
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2018. október 21.

Jó illat (és íz :D ), jó ár, átlagos ápolás. Elég sokat kell belőle felvinni. Viszonylag gyorsan elfogyott, mivel nagyon sokat használtam. Újravenném, de egyrészt már nem kapható, másrészt még van másik tartalék más márkától.

holler
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 21.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. október 21.

A legjobb ajakápoló amit eddig használtam. Finom, krémes állagú, azonnal puhává varázsolja az ajkakat, anélkül, hogy azt érezném, egy kellemetlen réteg van rajtam.Más termékeknél mindig azt éreztem, ahogy lejön a számról, a hatása is rögtön elmúlt, ennél viszont puha marad a szám nagyon sokáig használat után.Nem is próbálkozom mással ezután, csak ezt fogom venni újra és újra!:)

CrazyKid
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 21.

Kenegetem én erősen, de nem javít , tényleg szárít. Kellemes az illata, ha épp tényleg tropa a szám, legalább ideig-óráig nem full száraz, de beszívódás után bizony az. Két napja próbálom helyrehozni a kiszáradt ajkaimat, de azt hiszem jobban járok ha felkenek egy kis olívaolajat estére vagy bármi mást. El fogom kenegetni, de nem venném újra.

csadri
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. október 21.

Nem szoktam rúzst használni, most, így 40 felett kis színt szerettem volna az ajkaimra rakni, ami nem erős, nem szárít, nem túl fényes, picit látszik, na de annyira azért mégsem:))) Ez épp tökéletes. Rózsás-barackos színű, visszafogott, illik az arcbőrömhöz, kis színt ad a számnak, kellemesen jól ápolt hatást kelt. Nem szárít, nem kenődik, nem kellemetlen érzés. Igazán szebbnek érzem magam ;) Nem tudom milyen a tökéletes termék, nekem ez most az ;) Kap öt csillagot, mivel nekem tényleg nincs nagy igényem. Amit szerettem volna, azt teljesítette.

pilla91
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 20.

Minden táskámban van egy, imádom!

bstr13
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. október 20.

Csak éjszakára kenek fel ajakápolót. Ezt már hónapok óta használom, nem szárítja ki a számat, és alig fogyott belőle. Biztos, hogy újra veszem, főleg ennyi pénzért.

aranypáva
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. október 20.

Remek kis ajakhidratáló, ár-érték arányban abszolút megéri. Az Etude House volt csak jobb ennél. Egyetlen hátránya, hogy könnyen csomósodik és kicsit össze is kente a tubus kupakját nekem. Az állagon javíthatnának, de egyébként az érzékeny és vízhiányos bőrömnek jó volt. Lehet, hogy újraveszem.