KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Ajakápolók

MormiOrsi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 26.

Termékmintát használtam el belőle, de azt kell mondjam, kb annyit tud, mint egy Labello, azt meg megveszem 500 forintért. Felvitele nekem nem okozott gondot, szerintem könnyen kenhető. Viszont nálam a favorit a Bioderma Atoderm ajakápolója, nála hatékonyabbat eddig még nem találtam száraz ajkakra. Az tényleg mélyen ápol, nem csak a felszínt "zsírosítja" be, mint ez vagy a Labello, és most nézem, hogy olcsóbb is! Az ára miatt levonok még egy pontot, egyáltalán nem ér meg ennyit.

SMH
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 26.

Sajnos kókusz mániában szenvedek, így gyakran megveszek mindenféle kókuszos terméket, amiről aztán kiderül, hogy nem kellett volna. Hát vele is így jártam. Nem mondanám olyan igazán finom kókusz illatúnak, a csomagolása elég gatyi, könnyen törik a kupak. És ami a lényeg a hidratáló hatása se valami eget verő. Nyilván 300 forinttól ennyit lehet várni, szóval azért olyan hatalmas csalódás nem ért. El fogom használni, de nem kifejezetten jó szívvel és újra venni biztos nem fogom. Táskába bedóbósnak megteszi.

kalmaniki
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 26.

Nem igazán tetszik. Kellemesebb illatra számítottam,sajnos csak egy kis enyhe kókusz illata van. Gyorsan beszívódik, könnyű ajakápoló, az én ajkaimnak kevés a hidratálása. Csalódás.

kucire
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2017. július 26.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Az egyik legjobb ajakápoló amit eddig használtam, jól táplál. Viszont képtelen vagyok az illatával megbékélni. :/

missorsi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 26.

Nekem ez a kedvencem, nagyon jó az illata és jól beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet mint pl a Labellok nekem.. Ára is nagyon kedvező.

SMH

A stiftes változatát nagyon szeretem, de megláttam, hogy ez 2× akkora és ugyanannyiba kerül, így hát vettem egyet. Majd hajszárítóval felolvasztottam és beletöltöttem a kifogyott stift dobozkájába, betettem a hűtőbe és mikor kifagyott lett két tökéletes Carmex Stiftem egy áráért. =) Na de ami a terméket illeti, ugyanolyan szuper, az egyik legjobb ajakápoló megfizethető áron. Akit nem zavar ez a belenyúlkálós csomagolás, annak ajánlom mert többet kapunk ugyanannyiért, kai pedig nem szeret belenyúlkálni, mint én (mert nem csak otthon használom - koszos kéz...) annak javaslom ezt a kis házi barkácsot és probléma megoldva

Bog
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 25.

Imádom! Sima shea vaj, praktikus stiftes formában. Nekem nem is kell több.
Rég leszoktam a "bolti" ajakápolókról, mert azok csak még jobban szárítják a bőrt. Ezzel esténként bekenem a számat, és többet nem is kell használnom napközben.
Nagy Pompom fan vagyok! Ebben sem csalódtam.

szlvfr
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 25.

Nagyon szeretem, nekem a nude színű van meg. Visszafogott, mégis ad egy kis színt, és ápol is. Egyedül az ára miatt vonok le egy csillagot, mert azért túlzásnak tartom.

Regina59
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: >54  |  2017. július 25.

Nekem nagyon bevált ez az illatmentes ajakápoló. Nagyon jók az összetevői, a számra kenve nem érzem zsírosnak. Főként télen, de nyáron is, ha úgy érzem, hogy szárazabb az ajkam bekenem 2-3 napig és gyönyörűen rendbe hozza.

Erina
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 25.

Én nagyon megszerettem. Szuperül hidratál, alig kell újra kenni, nagyon szépen ápol, a fényvédőért pedig plusz pont jár. A csomagolása is tetszik, ez a bronz barna és sárga kombó, csábítja a szemet, és nagyon nyárias ;)