KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Ajakápolók

Madi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 24.

Spearmint
Vasárnap rendeltem BeautyBay-ről és ma reggel már hozta a postás. A csomagolás tetszik, igényesen néz ki annak ellenére, hogy az egész műanyagból van. Az illata akár a Wrigley's rágóé, édeskésen mentolos, nem úgy, mint egy fogkrém.

Első használatkor feltűnt, hogy "szárazabb", mint a Mac ajakradírja, némileg kevésbé érzem hatékonynak, valamint hidratálónak is.
A Mac egy használat után kifejezetten puhává és simává tette az ajkaimat, míg ennél kétszer is át kellett dörzsölnöm, de itt-ott így sem tökéletes.

Egyébként nem rossz termék, el fogom használni, de utána visszatérek a Mac ajakradírhoz, mert hiába kerül többe és tartalmaz feleannyit, minőségibb, bár ez várható volt, de azért nem bántam meg a vételt.

Madi

Nagyon tetszik, már egy használat után kifejezetten puhává és simává tette az ajkaimat, valamint hidratál is.
Összehasonlítási alapom Jeffree Star ajakradírjával van, a leginkább szembetűnő különbség, hogy az "szárazabb", mint a Mac ajakradírja, némileg kevésbé érzem hatékonynak, valamint hidratálónak is. Míg ennél egy dörzsi is elég volt az elvárt végeredményhez, a JS-nál kétszer is át kellett dörzsölnöm, de itt-ott így sem lett tökéletes.

Ha valaki hezitálna, hogy melyiket vegye, ezt ajánlom annak ellenére is, hogy fele annyi van egy tégelyben, mint Jeffree-ében és még drágább is, mert a minőség mindenért kárpótol.

pilleriin
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 24.

Ez az ajakápoló egyáltalán nem nevezhető nude-nak, én rúzs helyett használom, mert rúzsban nem sikerült pont ezt a barna árnyalatot megtalálni. Szeretem a színét, szeretem, hogy csillog, jó, hogy van benne fényvédő. Kicsit szárít és viszket tőle a szám egy idő után, ezért az 1 csillag mínusz.

pilleriin

Nagyon vártam, hogy kipróbálhassam, tetszik a dizájnja. Egy karácsonyi csomagban volt benne, neszeszerrel adták. Most kezdtem el használni. A színe és az állaga nagyon tetszik, de sajnos nagyon kesernyés íze van, mintha tusfürdőt nyalogatnék! Ez bizony kellemetlen meglepetés, ha ez a fura íz nem lenne, ár-érték arányban verhetetlen...lenne! Csalódás.

Pityirpatyang
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 24.

Akciósan vettem, mert az eddigi ajakápolóim nem értek túl sokat, s a szám fél óra múlva ugyanolyan száraz volt. Amint kipróbáltam az illata magával ragadott, a száraz ajkaimmal csodát művelt. Imádom, hogy ilyen "egyszerű" alapanyagokkal is tökéletesen hidratál. Nem akarok többé más ajakápolót használni :)

dbogi95
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 23.

Már sokadjára veszem újra. Rengeteg félét próbáltam már ki, de ez az egyetlen ami tökéletesen bevált. Téli hidegebb napokon sem szárad repedezik ki az ajkam, használat után azonnali hidratált érzetet kelt és rúzs alá is kiváló alap.

UPDATE: örök sohasem múló szerelem !!!!!!!

dbogi95

Stiftes társának a legnagyobb rajóngója vagyok egyszerűen imádom, golndoltam kipróbálom ezt is, viszont ez nekem nem működik... minden nap mikor érzem, hogy szüksége van az ajkamnak egy kis táplálásra kenegetem, de a repedések nem múlnak :( Ma reggel arra ébredtem, hogy teljesen széjjel repedt az alsó ajkam és folyik belőle a vér, ezért délután az első utam a patikába vezetett, ahol olcsóbb stiftes változatát újból beszereztem. Estére csodát művelt az ajkaimmal, én inkább azt ajánlom.

Eple
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 23.

Mindig visszatérek hozzá :) Sok ajakápolót próbáltam viszont ez vált be a legjobban és az alverde ajakápolója. Jó állaga,természetes illata van. Enyhe fényt ad az ajkaimnak és mellette megfelelően hidratál.

Fannsz
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 23.

Carmexet és a többit magason veri..

SolyaSz

Akciós volt a DM-ben mikor megvettem, de már egy ideje szemeztem vele. Meglepően kemény az állaga, de ha többet használom kicsit felpuhul (vagy csak melegebb lett?). Ha nincs nagyon kiszáradva a szám elég jól hidratál, de nem lesz a kedvencem. Az illata viszont nagyon jó. Csak többet vártam tőle.