Legújabb vélemények - Ajakápolók

Ennie86
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 22.

Addikcióm újabb darabja. :)
Szerintem teljesen jó a hatása, illata, állaga. Mondjuk én amúgy is szeretem, ha marad egy réteg a számon. Akciósan teljesen jó árban van. Teljesért kicsit sokkalom. Akkor már inkább a carmex.

spavanilly
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. február 22.

Hosszas hezitálás után a "Shimmering Petal" lett a befutó / bár szerettem volna a "Blossom"- ot is megkaparintani, de az akciósan is magas ár miatt ez egyenlőre csak kívánságlistás./
Ez egy csodaszépen, ízlésesen csillámló kis "ajakolaj"- frászt!- nekem szájfény- és nagyon klassz, hogy benne a csillámok nem arany vagy ezüst színűek ( volt már olyan termékem és rémesen természetellenes), hanem olyan kékes-lilás-rózsaszínesen irrizálóak, mint a régi /miért nem kapható már?!/ körömlakkok.
Finom "ízű", de engem kissé zavar az az olajos érzet, amit felkenés után az ajkakon hagy. Felkenés után elég hamar tompul a fényesség élénksége, ezt megint ahhoz tudom hasonlítani mint mikor felkensz pl. egy körömerősítőt, ami szép fényes, és másnap reggelre- bár látszik, hogy ott van, mégis sokkal mattabb formában.
Összességében ez egy nagyon jóra sikerült termék, igényes és masszív csomagolásban, megfelelő méretű szivacsos applikátorral- kissé túlárazva.
Emiatt a 4 csillag...

nyuszo
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2019. február 21.

A barackos van meg...
Szép a színe, jó az illata.
Ízléses a csomagolása.

Malachite
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 21.

Csodálatos. Krémes-balzsamos, nem túl puha, nem is kemény, nem túl viaszos de nem légies textúra. Közepesen gyorsan fogy. Méltó utódja az előző verziónak, és külön öröm az SPF 10 benne. Sokan legyintenek, minek fényvédőzni télen? De hát a napkár kumulatív, szóval én nagyon örültem mikot láttam, hogy nem kell kompromisszumot kötnöm, megkapom a szuper hidratálást ÉS egy kis fényvédelmet is. Az orr-száj közötti területet is nagyon szépen rendben tartja, gyógyítja egy éjszaka alatt. Kevésbé csúszós mint mondjuk az Alverde körömvirágosa, így a rúzst is szépen tartja. 5 csillagos ócó drogériás csoda, vegyétek, vigyétek lányok, ne legyen ráncos a szátok!

Wikkencs91
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. február 21.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. február 21.

Ár érték arányban nagyon jó és kellemes illatú, jó állagú minimálisan fénylik is az ajkakon.

Bubus06
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. február 20.

Nem estem hasra tőle. :/ Sokkal jobbra számítottam. Finom illata van, és tényleg kókuszreszelék van benne, de nem szívódik fel, és ott marad a számon a sok apró darabka, ami idegesít. :D
A mézes cukor meg a nedves fogkefe jobb radírozó...

marsala
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 20.

Kicsit lassan szívódik be, de szuperül hidratálja az ajkaimat, szeretem az enyhe mentolosságát is. Mindig, mindenhová hurcolom magammal:D
Update: Egy ideig szerettem nagyon, aztán kb olyan volt mintha semmit nem használtam volna, ameddig felkentem addig ért valamit, utána ugyanolyan szárazak voltak az ajkaim mint előtte. Kicsit utána olvastam, elvileg a mentol nem ajánlott ajakáplókban, gyakran szárító hatása van, így én lemondtam erről a termékről.

marsala

Tipikus retro szőlőzsír stílus, nincs szaga, kemény, kb 3x átkenem vele a számat mert nem igazán érzem hogy rajta van-e, a carmex után furcsa mert ott érzem. Viszont valóban hidratálja az ajkakat, amikor carmexet használtam gyakran volt kicserepesedett a szám napi többszöri kenés ellenére is, amióta ezt használom nincs ilyen gondom, szóval megy rá az öt csillag.

dunaimano
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 20.

Vadásztam egy ideig mire sikerült megszerezni! A ti véleményetek ösztönzött, egyébként YR ajakápolót használtam eddig, amivel teljesen elégedett voltam, de szívesen próbálgatok. Tudtam, hogy ezzel nagyon mellé nem nyúlhatok! Tapasztalatom: Eleinte furcsa volt, hogy egy vékony, sűrű réteget hagy a számon. Ez gyorsan beszívódik, de még később is érzem. Alapvetően jól hidratálja hosszú időre az ajkaimat, még az extrém kiszáradást is tudtam vele kezelni. Nem gondolom, hogy többet tud, mint a korábban használt ajakápolóm, ellenben nem is tud kevesebbet, ráadásul még olcsóbb is. Örülök, hogy hallgattam rátok!

pacsalia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. február 20.

Nem csodaszer...kicsit sem!! Eléggé "hozzászokós", nekem legalábbis túlzottan szárítja az ajkaimat ellentétben pl. a dm-es Sundance fényvédős ajakápolojával ami 399,-. Jó, persze ez sem drága, de mit számít, ha nem teljesít jól? Ha ez elfogy, az említett dm-eset fogom újravenni.
Ráadasul ez a cucc nagyon nehezen is beszerezhető, ezért még egy mínusz.