KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Ajakápolók

Narbeleth
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. január 23.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, nekem bevált. Régen novembertől kezdve gyakorlatilag állandóan cserepesre száradt a szám. Próbáltam több mindent, ez lett a befutó. Nem szívódik be gyorsan, de tényleg nagyon hatásos. Mikor megvettem, gyakorlatilag folyamatosan kentem vele a szám, viszont mostanában már nem is használom minden este, csak ha eszembe jut, de tavaly óta nem száradt ki a szám olyan csúnyán, mint előtte.

Csillsz
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 23.

Ha lenne 10 csillag, annyit adnék :) Ezt használom évek óta, előtte sosem tudtam rúzsozni, annyira száraz volt a szám. Folytatnám még, de nem akarok 2 lábon járó Carmex reklám lenni, én imádom :)

Riccah
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 23.

Szeretem, most éppen ez van meg nekem. :-) Pont olyan fantasztikus, mint a sima. Lengyelországban mit összehisztériáztam, hogy ezt, vagy a barackosat vegyem meg (Na jó, nem hisztériáztam, csak sokat lamentáltam rajta. :D) Mindenesetre a Carmexet úgy alle zusammen tudom ajánlani. ;)

Riccah

Én szerelmem! :3 <3
Már 2x újravettem! A legjobb ajakápoló, amivel eddig találkoztam. :-)

dorothymiller
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 23.

A világ legjobb ajakápolója! Ha lehetne 10 csillagot adnék neki. Rengeteg más, hasonló terméket próbáltam. Nem kellemetlen, nem ragadós, kellemes az illata, picit mentholos. Gyorsan beszívódik és nem kell 100-szor bekenni a szám egy nap, hogy hidratált maradjon a téli hidegben.

whitemerci
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. január 23.

Gyerekként hajlamos voltam az aphta kialakulására, szinte állandóan volt, nagyon fájt, és alig elmúlt, jött egy újabb. A családban nem én voltam az egyetlen, és szerintem pont ez volt a kiváltó ok, hogy egymásnak adogattuk, ezért is újult ki mindig, bár elvileg hámsérülés miatt keletkezik a szájüregben aphta. Amint elköltöztem a családi házból mindenesetre egyre ritkábban jelentkezett, majd egyszer csak megszűnt. Másfél évvel ezelőtt a bölcsességfognál kialakult óriási ciszta miatt volt altatásos műtétem, aminek egy nagyon agresszív és a létező legsúlyosabb aphta kialakulása lett a jutalma, ráadásul nagyon-nagyon nehezen hozzáférhető helyen. Ennyire fájdalmas és hosszantartó aphtám soha nem volt, mindent használtam rá, ami csak létezik, de ez a gél vált be legjobban. Nem csípi, marja a gyulladt felületet, és meggyorsítja a gyógyulást is, hamarabb enyhül, illetve múlik el a kínzó fájdalom is. Természetesen sokszor 5 csillag! :)

KisHeni
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. január 23.

A müllerben találtam karácsony előtt a limitált csomagot a vaníliás társával együtt és mivel régóta fájt rá a fogam lecsaptam rá. A csomag ára 2800ft volt. Ez az illat valami hihetetlen finom, mint a mézeskalácsnak, igazi őszi-téli ünnepi illat. A hatása is rendben van számomra, szépen ápolja az ajkaimat, mint általában az Eos-ok. Eddig a legjobban a kókusztejes még leggyengébben a mentás teljesített.

M.toth.linda
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 23.

Szépen regenerál, puhít és ápol. Télen több hét kell, hogy teljesen rendbe jöjjön az ajkam, nagyon repedezik, de ez helyre hozta. Még van belőle, de újra venném, bár egy repülőút során kaptam ajándékba, itthon nem kapható.

brti
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2018. január 23.

Sajnos nagyot csalódtam benne. 😔 Borzalmas íze van, és lehetetlen úgy felkenni hogy ne jusson egy pici se a szádba. Száraz ajkaimat hetekig tartott "orvosolnom" vele. Honey Trap sokkal inkább bejött.

brti

Fantasztikus illata van, és gyorsan segít a száraz ajkakon! 🧡