KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Ajakápolók

Katia88
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 25.

Csak azért 4 pont mert kicsit drágának találom, illetve mikor már fogy akkor nehézkes használni. Olyankor csókolgatni kell vagy mi :). Mivel hamar megunok illatokat nekem az extra bagy kiszerelés is sok egy kicsit, de ez egyéni gond. Szóval szuper termék, ára miatt minusz egy pont.

vassagi
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 25.

A legjobb ajakápoló. Arról nem beszélve, hogy aranyérre is tökéletes, de akkor érdemes kettőt beszerezni és nem összekeverni őket :)

SVivi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 25.

A dizájn meghatározó volt mikor megvettem, illetve az illatára is kíváncsi voltam. Sajnos nekem nem jött be a termék. Főleg hideg időben könnyen szárad a szám; ennél a terméknél ezt éreztem, hogy inkább rászárít mint segítene. Néha-néha elmegy, de nem lett a kedvenc ajakápolóm.

rekamlang

Mostanában egyre többet használom, és azt vettem észre, hogy hidratáltabb lett tőle az ajkam. Nagyon szép színe van, és az illata is jó!

Lushlife
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 24.

Imadom ezt a termeket, az ize es az illata isteni:) az ara nem kellemes de nem birtam ellenallni ennek a kis csodanak. Egyertelmuen nem egy must have termekrol beszelunk de szerintem szepen belehet illeszteni a napi rutinba es hasznalat utan puha lesz a szam. :)

PoppyBlack
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 24.

Az illata nagyon finom, de hidratálás szempontjából hasonló áron lehet találni jobbakat.

Zsuu75
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. szeptember 24.

A legjobb ajakápoló, amit eddig használtam. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Shauna
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 24.

Munkanapokon nem szoktam rúzst használni, de ajakápoló mindig van nálam és ez a termék amellett, hogy hidratál még szép színt is kölcsönöz az ajkaimnak.
Lassan fogy, pedig minden nap használom, ami plusz pont.

Virág-os
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 24.

Korábban is használtam már carmexet, de csak színezetlent. A rózsaszín árnyalatot vettem meg külföldön, gondoltam adok egy lehetőséget a színt is adónak. Rúzsos hatást ne várjunk tőle, de egy kis kellemes árnyalatot adott az ajkaimnak. Egyik kedvenc ajakápolóm.

g.gallatz

Imádom, nekem is kifejezetten tetszik ez a bizsergető hatás, kiválóan ápolja az ajkaimat, a herpeszre való hatását még szerencsére nem kellett megtapasztalnom
Én éjszakára szoktam bekenni vele az ajkamat így reggelre pihe-puha lesz és máris lehet rá rúzsozni
Lehetne olcsóbb de mivel sokáig elég így azért nem vonok le csillagot