KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Ajakápolók

KVanda
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 20.

Ár-érték arányban tökéletes. Jól hidratál, sűrű, kellemes az illata.

Csipetke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 20.

Tetszik a csomagolás és az illata is isteni.Szerintem van jobb makadámdiós ajakápoló de ilyen ötödiknek jó.Nagyon nem csinál semmit de mivel ajakápoló mániás vagyok így a gyűjteményembe simán elfér.Megváltozott a véleményem erről a termékről. Még rosszabb. Az íze elviselhetetlen lett nem tudom szerintem megromlott vagy rosszul tároltam fogalmam sincs,de borzalmas. Kb. egy hete használom rendszeresen. Megy a kukába sajnos.

novagycsakno
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. november 20.

Illata, hatása szuper!

Noemi93
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 20.

Imádom, legalább olyan jó, mint a Labello

snori
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 20.

Sajnos nem vettem észre volumennövelő hatását, és kifejezetten szárít. Szájfény változata mérföldekkel jobb.

Katulin
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 20.

Sajnos hidratalas es regeneralas helyett inkabb tovabb szaritja az ajkakat, szamomra nagy csalodas volt tobb la roche posay termekkel egyutt. Negyedennyi penzert jobb termekek is vannak a piacon. Max nyarra tudnam elkepzelni.

baranyfelhobodorito
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 20.

A meglepően jól bevált stickkel ellentétben, mikor felkentem ezt a 2 db ajkamra, tisztára úgy éreztem magam, ahogy az Indiana Jones és az utolsó kereszteslovagban érezhette magát az ürge, aki rossz kehelyből itta ki a csudaszmötyit, és pillanatok alatt megöregedett-->meghalt-->papírbőrű hullává aszott, Tömören: szanaszéjjel szárította a számat, trágya.

Judy1
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 19.

Számomra nem vált be, kifejezetten büdös és egyáltalán nem hidratál. Ezen felül még kellemetlen, zsíros érzetet is hagy maga után.

whitemerci
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. november 19.

Nekem is a 01-es nude, nagyon halvány pinkes árnyalat van meg. No makeup makeup-hoz, vagy csak úgy mert szépen mutat. Az illata szerencsére nem túlontúl erőteljes, vaníliás vattacukros. A szivacsos applikátorért nem vagyok oda, próbáltam leszedni kimosni, de sikerült majdnem teljesen tönkretennem a terméket. Amíg fent van kényelmes viselet, nem ragacsos, legalább annyira nem tartós mint a többi szájfény, időlegesen puha ajkakat eredményez, de ha napközben nem fogyasztunk megfelelő mennyiségű folyadékot (vizet), akkor ő sem fog csodát művelni, meg amúgy sem. Ha az applikátor baromi nehéz takarításától eltekintek, akkor is azt lehet rá mondani, hogy egy nagyon-nagyon enyhén színezett, csillogó, szájpuhító hatású ajakápolónak tűnő kence, eléggé drágán.

mafalda
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 19.

Imádoooom!!!!
Édes, finom, szilvás nyalánkság! 😀
Pihe puha lesz a szám tőle, sokáig kitart egy tégely.