KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Ajakápolók

DorothyHK
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 22.

A színe - Sweet Plum árnyalat - (és persze a márkához fűződő rajongásom) miatt vettem meg, majd mikor otthon leteszteltem csalódottan tapasztaltam, hogy bár több színben is elérhető a termék, teljesen mindegy melyiket vesszük meg hiszen az összes átlátszó. A kerámia applikátor hűsítő érzetet nyújt felvitelkor - bár el tudom képzelni, hogy egy erőteljesebb szín felvitelekor biztosan esélytelen lenne vele egyenletesen eloszlatni a terméket.
Kellemes viseletet nyújt viszont a hidratáltság érzete elég csalóka - amint letöröltem az ajkaimról a nap végén, fáradt, inkább száraz mint hidratált ajkakkal szembesültem.

Vandii
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 21.

Nyaralásra vettem, de egyszerűen borzalmas íze van, mintha naptejet kennék a számra. Nem fogom újravenni.

kalmaniki
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 21.

Isteni illata van, legszívesebben megenném. Sűrű, lila színű balzsam. Jól hidratál, sokáig fent marad az ajkakon. A kiszerelésével nincs problémám, bár nem a legpraktikusabb. Biztosan kipróbálom más illatban is.

Mesike91
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 20.

Horvátországban vettem főleg a külcsín miatt. Illata és ize jó, habár picit torokkaparos, és kb ennyit tud. Inkább dísznek jó. Mivel hozzanyultam, nem tudom elajandekozni sajnos. Kitettem a polcra, ahol elérem játék közben.

Mesike91

Tényleg IceTea illata van a barackosnak! Hogy ez eddig miért nem jutott eszembe? :D A barackosat éjszakára kenem télen, többi csak van, hátha nem lesz semmi nálam. Ápolnak, de minden másban rosszak. Viszont sok apró csillam van bennük, ami jó pont, de ezt a termeket ez sem menti meg.

VargaViktoria
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 20.

Napi rutinhoz tartozik nalam a balzsam, van ebbol egy a taskamban. Nagyon jo az illata, enyhe szinezett hatas. De nem tartos. Egy masik markat jobban preferalok.

d-i_n-a
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 20.

Régen Labello mániás voltam..annyi félém volt már..pfú mandarinos..star fruit..cseresznyés..arany szinu stb stb..szart sem értek..egyfolytában kenegettem mégis folyton kiszáradt a szám..
Aztán külföldön akciós volt egy euró mondom enye fene..külseje ronda nem vitás..de a hatása!!!
Egy nap egyszer bekenem ...és viszlát cserepes száj...ha véletlen elharaptam a számat..vagy megfázásnál az orromra is ezt szoktam kenni, ha kiszárad és kisebesedik a bőr, egy éjszaka alatt rendberakja..én csak ajánlani tudom!

Laura1395
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: < 18  |  2018. június 20.

A legjobb ajakápoló a világon! :) Megéri a pénzt, amibe kerül.

Rure90
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 20.

Nagyon kellemes illatú. Én reggelente használom, jól hidratál. És nagyon kevés fogy belőle :)

csvik
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 20.

Kipróbáltam és tetszett. Jó az állaga, nem kell belőle sok és úgy is sokáig fent marad. Az ára miatt 4*