KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Ajakápolók

alexandra326
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

Maximális csillagot érdemel. Végre valami ami nincs agyon illatosítva, olcsó és nagyon jól hidratál. Nem hagy fehér réteget a számon, maximálisan beszívja. Barátomnak is feltűnt, hogy mennyire jó, így ő is beszerzett egyet.:D Remélem nem vonják ki, a gránátalmás tesója nekem nem jön be.

Sz. Csilla
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

Tényleg mintha ott sem lenne :( Ugyanúgy feszül tovább az ajkam, nincs az a kellemes felszabadító érzés, hogy végre újra rugalmas. Ehelyett estére véresre repedt a szám, pedig sokszor bekentem vele az egész nap alatt. Aloe ajakbalzsamot használtam ezelőtt, amit nagyon szeretek, illetve carmexet is néha. Ennek szépek az összetevői, ezért nem pénzkidobás, de ezekben a minuszokban nem segít. Majd jó időben újra előveszem és update-elek.

Ascyra
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. január 19.

Most, hogy megnéztem az összetevőit, már ki is hajítottam a kukába. Sem az illata nem vanília - inkább valami vegyszeres vanília-aroma-utánzat, az állaga azonnal krém lesz, ha picit melegebb van a táskában, az első alkalommal eltört és inkább csak fagyasztott vazelinhez hasonlít a színe is... Nem jó, nem ajánlom senkinek. Érdemes beruházni egy bebe-be vagy egy labelloba, ha a szánk ápolásáról van szó - szerintem.

NovakneViki
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

A karácsony utáni 50%-os leértékelési hullámban vettem egy csomagot, amiben ez az ajakápoló lapult.
Nagyon tetszik a rúzs csavaros mintázata, a vaniliás illatokat annyira nem kedvelem, de szerencsére pont kellemes a mangó mellett. egy gyors rúzsozás előtti hidratálásra nagyon jó, de tartós ápolásra nem ezt választanám.

eszter39764
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 19.

Nálam ez vált be a legjobban. Igaz,hogy zsírosabb, viszont az árkategóriába található ápolókkal szemben 1 hét múlva nem lesz ismét fájdalmasan száraz a szám.

PetraM93
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 19.

Hát én se mondhatnám, hogy ez lett a kedvenc ajakápolóm. De nekem az irodában van a fiókba bedobva, mert napközbeni tűzoltásra előkapni gyorsan jó. Elég régóta meg van, de nekem eddig még nem színeződött el, igaz, hogy miután sokat nem használom, elsőre csak az olaj jön ki, de én jól fel szoktam rázogatni meg nyomogatni mielőtt használom :D Illata kellemes, ízét én nem sokat érzek, olyan egynek elmegy.

PetraM93

Jó kis termék, télen is beválik, igaz, ha naphosszat kint lennék a mínuszokban, akkor kevés lenne, de reggeli elindulás között, illetve az délutáni haza indulás előtti felkenéssel teszi a dolgát. Állaga nagyon kellemes, az illatát is nagyon szeretem. Az áráért pedig pláne megéri! :)

estokani

Ajakápolónak utálom az állagát. Hiába zengtek róla ódát nekem a hatása is messze elmarad a várttól. KB minden máshova elhasználtam csak a számra ne kelljen kenni. Valaki egyszer azt mondta aranyérre is kiváló. VÁÁÁÁÁÁÁÁÁ -nem képzelem el, hogy mi van ha valaki összekeveri melyiket mire használja :D :D

mincson

Nekem elég száraz a szám, főleg télen. De ez mindig segít rajta. Kedvenc ajakápolóm! 🙂
Mindig újraveszem.

Kremcica
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

Ismételten olyan szinten kiszáradt a szám hogy már bármit felkennék hogy jobb legyen. A stiftes nem jött be, de ez a változat nekem sokkal jobb. Ugyanaz a vaníliás rohadásszag, a mentolos csípés és a pocsék íz. Így hogy kenhetőbb mint a másik verzió, valahogy jobban el tudom oszlatni és kevesebbet rakok fel, ergo nem csíp annyira. Estére kibírható mikor nem kell kimennem a téli hidegbe, reggelre pedig garantált a puha száj. Juhéjjj! Csak ne lenne ilyen drága. :S