KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Ajakápolók

zami86
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 22.

tegnap vettem meg, első használatra meggyőzött :) nagyon jó, alverde minőség, kifogástalan

Hester
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 21.

Csak azért vettem meg télen, mert lusta voltam a kozmetikumos dobozkáim aljáról előásni a jól bevált ajakápolóm valamelyikét. Mindenesetre ez a termék alkalmatlan a feladatára, és mostanában többet ártott, mint használt. Szárítja a bőrt, de legalábbis nem hidratálja. Szenvedéseim között arra jutottam, hogy a gépzsír használata is eredményesebb lenne. Nem tudok róla jót írni.

Pampilla
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 21.

Sokáig kitartott,igaz nem csak ezt használtam. Éjjeliszekrényem fontos tartozéka volt,de Labellot már nem akarok venni,inkább valami természetesebbet.

Diana23
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 21.

Mint újonc az ajakápolásban azt kell mondjam nagyon nagyon elégedett vagyok vele 😊
A folyékony matt rúzs függőségemnek köszönhetően többet kell vigyáznom az ajkaim puhaságára és egészséges kinézetére, viszont erre a termékre végre azt mondhatom, hogy nekem találták ki! 😁 Nem szállhat szembe vele egyik labellom, és még az eos ajakápolóim sem.! Mellesleg ezek összecsomósodnak a számon, nem tudom lehet én csinálok valamit rosszul de egy idő után le akarom tőlük kaparni a számat.😶
Árban nagyon baráti, meg is lepődtem, mivel sokat hallottam már róla, azt hittem ez a csoda darab is valami polgárpukkasztó áron lesz elérhető, de nem úgyhogy ez is már egy piros pont nálam.💰
Illata kellemes, nekem nincs vele problémám, igazi nyári kellékemmé vált, nem csak hűsítő mentolos hatása, hanem fényvédő tartalma miatt is ! 😊💗

HFanni2
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. június 21.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. június 21.

Tökéletes ajakápoló frissít, hűsít, bizsergető érzést keltő. Pikk-pakk rendbe vágja az ajkaim. Minden lefekvés előtt beszoktam kenni az ajkaim, de vigyázni kell vele, mert túlzott használat során szárít. Egyébként egyszerűen fenomenális. Tipikus amerikai külseje van, bár a stiftjével nem vagyok kibékülve.

dendi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 21.

Jó az illata nagyon, a tubust egyszerű használni, kis helyen is elfér, van benne spf. Jól hidratál, de azért ha nagyon ki van már száradva az ajkam ez nem elég.

dendi

Az eddigi legjobb ajakápoló amit használtam. Nem irritál, nagyon jól hidratálja még a legszárazabb ajkaimat is, hamar beszívódik, nincs túl mentolos íze/illata. Egy tégely elég sokáig elég, szóval ár-érték arányban abszolút megéri. Már a második tégelyt használom. Külön pozitívum, hogy az utolsó cseppig el lehet használni, nincs pazarlás.

BettyBabu
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 21.

Illata fantasztikus es egy szuper jo kis hidratalo hatasa van :)

Panka86
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 21.

Hatása nem rossz, én az ajkaim kiszáradása ellen használom, arra tökéletes és nem okoz elvonási tüneteket mint a Labello ha abbahagyom a használatát (extrém berepedezésre gondolok). Viszont a tégely picit hosszabb köröm esetén valóban nem praktikus, annak ellenére, hogy valóban cuki a kis csomagolás. Ezért minusz egy csillag. Más területre nem használom, mert zsírossága miatt arcra szerintem nem alkalmas, máshova pedig mérete miatt nem elegendő. Az ízesített változat a fent említett ok miatt egyel több csillagot kapott, mint az íz/illatmentes variáció, mivel annak kifejezetten kellemetlen az íze a számomra. Az, hogy mindig új és új változattal rukkolnak elő, kifejezetten jó marketinghúzás, mert bevallom, engem is csábít az új illat kipróbálása, egy újabb színes kis tégely beszerzése. Ár érték arányban nem rossz, ha épp akcióban van. 300 Ft-ot teljesen megér, több viszont nincs benne, teljes áron pénzpocsékolás.

Panka86

Hatása nem rossz, én az ajkaim kiszáradása ellen használom, arra tökéletes és nem okoz elvonási tüneteket mint a Labello ha abbahagyom a használatát (extrém berepedezésre gondolok). Viszont a tégely picit hosszabb köröm esetén valóban nem praktikus, annak ellenére, hogy valóban cuki a kis csomagolás. Ezért minusz egy csillag. A második minusz pedig az illat/íz mentes verziónak jár. Kifejezetten kellemetlen az íze számomra. Más területre nem használom, mert zsírossága miatt arcra szerintem nem alkalmas, máshova pedig mérete miatt nem elegendő. Mézes és áfonyás változatára a fent említett ok miatt egyel több csillag jár. Ár érték arányban nem rossz, ha épp akcióban van. 300 Ft-ot teljesen megér, több viszont nincs benne, teljes áron pénzpocsékolás.