KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Ajakápolók

Vattacukor1990
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 16.

Kedvenc Labello ajakápolóm. Puha ajkakat eredményez még ebben a hideg időben is. Igaz én nagyon gyakran ajakápolózok, minden evés-ivás, fogmosás, zuhanyzás után, készülődéskor. Emiatt esélye sincs kiszáradni az ajkaimnak, inkább megelőzöm vele a kiszáradást. Van egy nagyon enyhe illata, amit imádok.

Vattacukor1990

Elhasználtam belőle egy párat, amíg kapható volt. Az illata miatt szerettem nagyon. Hidratálás szempontjából nem teljesen voltam vele megelégedve. Tapasztalataim szerint ezek a fényes Labello-k kevésbé hidratálnak.

vadcseresznyefamag
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 16.

Az illata fantasztikus. Ám nincs hatása. Színtelen, fénytelen ajkak maradtak utána. Aki a természetest hatást szereti, csak az vegye meg.

vadcseresznyefamag

Az illata is nagyon halovány, a hatása nulla. Színtelen, fénytelen ajkakat eredményez. Aki természetes hatást akar, annak jó lehet. Nálam max. Otthoni használatra lesz ez jó

vadcseresznyefamag

Nagyon finom illatú, de a színe nem válik be nálam. Nem színezi meg az ajkaim, annyira világos rózsaszín az árnyalat. Nem veszem majd újra

vadcseresznyefamag

Nem vagyok kibékülve az illatával. Műáfonya, semmi más: nem érezni a cseresznyevirágot. Jellegtelen illat. Az állaga viszont kellemes, selyemfényű ajkakat varázsol, színt nem ad. Újravenni nem fogom

wifee
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. december 15.

Egy sima ajakápoló, semmi extrát nem kell tőle várni. Az én ajkaim nem cserepesednek könnyen, csak ha elfelejtkezem eleget inni. Az illata elsőre még kellemesnek tűnt, pár használat után már azt kívántam bár ne lenne ilyen illata. Nem szárította tovább az ajkaim, de különösebben puhák sem lettek tőle. Nem venném újra.
fcsenge véleményét annyival kiegészíteném, hogy a sárgarépa nem keresztesvirágú növény hanem ernyős virágzatú, és nem fényérzékenyít.

cherry19
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. december 15.

Krónikusan cserepesek az ajkaim. Télen-nyáron, ha 3,5l vizet iszom egy nap vagy alig 2 pohárral, ugyanaz a helyzet és eddig az égvilágon semmi, s e m m i sem tudott vele valamit kezdeni hosszabb távon. Első néhány alkalommal minden jó, aztán megszokom és semmi hatás.
Nos ez a formula a megváltás számomra.
Shaanxo videóiban hallottam egy időben, hogy ezt a szájkencét használja, aztán legutóbbi iherb rendelésemkor bedobtam egyet magamnak kettőt barátomnak, gondoltam próba cseresznye.
Ilyen drága ajakápolóm szerintem életemben nem volt, pedig nem is olyan vészes, na de ez minden fillért megér.
Egyedül az illatát utálom. Nem utálom, gyűlölöm, átütő propoliszszag..még szerencse, hogy hamar elillan.
Nem zsíros érzés, de tökéletesen hidratál, nem vizezi fel a szám (nem lesz olyan fehér csík), a csomagolás kompakt, bár a kupakját félek, hogy egy óvatlan pillanatban elhagyom.
Ez lesz az az ajakápoló, amit szerintem ötösével fogok rendelni, annyira életmentő...csak másik illatban/ízben.

Most nézem avokádóolaj van benne legnagyobb mennyiségben, a kedvenc rúzsformulámnak (essence colour&care) is szerves összetevője..lehet van valami összefüggés a kettő közt..hmm...

CBlue
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. december 15.

Nagyon jo ajakapolo, hatasaban es erzesben hasonlit a Dr. Hauschka Lippengold ajakapolojara. Finom puhava es apoltta teszi az erzekeny ajkakat. Enyhen fenyes, nem ragad, a kupakja jol zarodik, az illata is kellemes, de par het utan elillan az illat nagy resze. Ezt en nem is banom, mert talan picit tul eros is az elejen.

CBlue

Gyonyoruen hidratal, picit fenyes az ajkamon, amit en szeretek. Finom gyogynovenyes illatu. Az orrom ala en is szoktam hasznalni, foleg telen. Egyebkent is telen nyulok utana foleg, mert gazdag, zsiros allagu. Elvezet hasznalni.
Update:
Mar tobb, mint tiz eve hasznalom renduletlenul es semmilyen mas ajakapolo nem tudta letaszitani nalam a jol megerdemelt tronjarol, kivalo termek ♡, imadom! Mivel szeretem az ajakapolokat, mindig kiprobalok ujakat is - csak az organikus/bio/biodinamikus vonalon -, viszont ilyen szuper hatasu es osszetevoju egyik sincs. Tele van ertekes osszetevokkel, az erzekeny ajkaim nagyon szeretik. Fujhat a szel, lehet extrem hideg, ezzel nem gond, egy igazi kincs.
Mar jo ideje Lippengold neven fut es az ara is mas, 2600 Ft es/vagy 7,5 EUR.