Legújabb vélemények - Alapozók

• e.l.f. Studio Flawless Finish
    Krémmániás lysza1985   Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Pigmentfoltok   Korcsoport: 25-34

Csak most fedeztem fel ezt a márkát, és a vélemények alapján vettem meg az alapozót. Az illata kellemes, az állaga könnyű, beauty blenderrel vitem fel így eldolgozni sem volt nehéz. Számomra a fedése inkább gyenge és közepes közt van, nagyjából a CC krémemmel egyenlő. Lehet túl vékony rétegben vittem fel, de ennek köszönhetően szinte láthatatlan, mégis egységes a bőröm, de közelsem photosoppolt. Photosoppolt nekem az általam próbált krémek közül csak a Coverdermtől lett, de mivel az Camouflage alapozó, így közelről azért látszik a vakolat. Szóval szerintem ez egy hétköznapokra tökéletes alapozó, nagyobb bőrhibáknál építeni kell, van benne SPF15, ami nálam alapfeltétel és az INCI-je is elég jó, de meggondolom, hogy megvenném-e újra.
    UPDATE: lehet velem van a baj, de hosszabb hasznalat utan csalódás méginkább. Nem mattít, semmit nem fed..nem szeretem

• Rimmel Stay Matte Liquid Mousse
    Krémkedvelő orsixdxd   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: < 18

Pár hónapja vettem egyszer kétszer felkentem de hiába hidratáltam alá szörnyű volt. Alig tudtam eloszlatni beült minden ráncba sűrű volt..nem szertem:( de talán előkaparom és megpróbálom ecsettel is, mert sokan írtátok hogy azzal jobb:)

Update: ma összeszedtem magam és megpróbáltam egy ecsettel felvinni plusz a nyc primerjét kentem fel alá és így valamivel talán jobb de az eloszlatása így is nehézkés de fedése jó és nem fénylikát tőle az arcom. Viszont holnaptól elkezdek szedni gyógyszert a broblémás bőrömre és a bőrgyógyász külön írt fel alapozót, de szörnyen szárítani fogja a bőrömet a gyógyszer tehát újra landolhat a termék a fiók alján:) de a durván zsíros fénylő bőrre ajánlom!

• Catrice Infinite Matt up to 18h
    Krémkedvelő bluebird27   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Nagyon zsírosodott tőle a bőröm és gumós pattanásaim lettek tőle... Én elhiszem, hogy olajmentes de van benne vmi amit az én bőröm nem visel el. Rossz érzés viselni, nehéznek érzem és folytogatónak. Elhasználtam majdnem az egész tubussal... tiszta öncsonkítás volt a részemről. A színét viszont meg kell dicsérnem. Már majdnem teljesen passzolt a bőrömhöz amit a legtöbb drogériás alapozó nem tud teljesíteni. Ha valakinek nem problémás a bőre és csak vékonyrétegben van alapozóra szüksége annak biztos jó választás. Az én bőröm nem rajongott érte... A színe miatt kap egy 3ast.

• L'Oreal True Match Alapozó
    Krémkedvelő potitepirii   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: 18-24

Nem tudom mire ez a nagy hype.Nem rossz alapozó de árkategóriáját tekintve azért nem tökéletes.Az állagával van bajom,túl száraznak találom

• Rimmel Stay Matte Liquid Mousse
    Krémmániás manitia   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Fúúú ez nagyon rossz. Száraz, ahogy orsixdxd írta valóban minden apró ráncba beül, nehéz eloszlatni, és foltos maradtam tőle. Borzasztó rossz...

Update: Visszaadok két csillagot, mert mindezek ellenére ez az egyetlen alapozó, amivel csillogásmentes a fejem. Nem fényesedett ki egyáltalán!

• Yamuna Ásványi Alapozó
    Beauty Blogger Krémmániás KrémesenSzépAzÉlet   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

A Porcelán árnyalatot választottam, mondván az én bőröm nagyon világos. Nos, ez az alapozó szinte fehér, ezért kontúrhoz, kiemeléshez és alapozó világosításához használom. Teljesen arcon tényleg jól el kell dolgozni, szép matt a végeredmény és tartós is, viszont a száraz részeket rendesen kiemeli, oda kell figyelni az alapra. A teljes cik itt: http://www.kremesenszepazelet.hu/yamuna-asvanyi-smink-ii/

• Maybelline Affinimat Alapozó SPF17
    Krémmániás Beu   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 18-24

Barátnőmmel betévedtünk napokban a Rossmanba, láttam hogy le vannak akciózva a Maybelline termékek. Nézegettem az alapozókat, megfogott, hogy matt, ott lepörgött előttem, hogy "ááá itt a megoldás, nem lesz diszkógömb fejem, juhé'', barátnőm is mondta tényleg jó, és 1500 forintért ajándék lesz, higgyem el:D Megvettem. Tegnap mentem személyit újíttatni, úgyhogy őt kentem fel. Oké, felkenéskor észrevettem, hogy ez igencsak világos a bőrömhöz, de valamennyire igazodott. Na de a lényeg, hogy fél óra múlva szépen kifényesedett a bőröm :) Nagyszerű, diszkógömb fejjel fogok díszelegni az új személyin:D:D szóval én csalódtam benne, eddig a legrosszabb alapozóm se fényesedett ki ilyen hamar, lehet elhasználom a szemem alá majd, vagy még nem tudom. Kár volt nagy reményeket hozzá fűznöm :(

• Alverde Color & Care Cream To
    Újonc Noyi05   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Elsőre nagyon bejön! Ma vettem meg, szóval hosszú távú tapasztalatokat majd később. Amúgy a tükröt én is csak azért találtam meg mert írtátok, amúgy az eladó azt mondta, ebben tuti nincs is. :D
    Nekem vegyes bőröm van, de nem csillog nagyon, kis púderrel orvosolható. Fedése nekem tökéletes, nem maszk szerű, de mégis egységesíti a bőröm, kisebb bőrhibákat el is tünteti. Összetevők szerintem nagyon jók, ára is elfogadható.
    UPDATE: Még mindig nagyon bejön, azóta is használom. :) Annyi negatívumot tudok felhozni, hogy az illata nagyon erős, púderes, de csak felvitel után, később jobb lesz. Ja és nagyon gyorsan fogy, nektek nem?? Vagy lehet hogy amiatt van ez, hogy szivaccsal viszem fel, és sokat beszív?
    UD: Az első dobozzal elhasználtam, most a tél közeledtével újra vettem. (nyáron túl nehéznek találom) A gyors fogyás tényleg a szivacsnak köszönhető, egyszerűen nem szabad hozzá használni. :) Elég világos a bőröm, de egyébként a 20-as árnyalat van meg, a 10es szerintem a nagyon hófehérkéknek jó maximum.

• L'Oreal True Match Alapozó
    Krémkedvelő dodiii   Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Pigmentfoltok   Korcsoport: 18-24

Nagyon szuper! Imádom. Szépen fed, tényleg illeszkedik az arcbőröm színéhez és jól is fed.Nagyon tartós, reggel felkenem és még este is a helyén marad.5*

• Max Factor Lasting Performance
    Újonc kvin

Nekem sem nagyon jött be.
    zsofia93 - ha érdekel, szívesen eladom. 105-ös soft beige árnyalatban van, ami nem rózsaszínes, hanem meleg bézses.