KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

mrs.imperator
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. március 9.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. március 9.

Kb 10 éve volt ilyenem, jó szivacs volt hozzá, tetszett hogy tükör is volt és krémes jól fedő volt az alapozó. Nekem a Manhattan matt alapozó amúgy is egy nagy favorit, a kompakt megoldás pedig nem teljes alapozásra csak ujjal bizonyos hibák kiegyenlítésére szolgált nálam.

vikt0ria
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 9.

Ha egyszerre sokat rakok fel akkor maszkos es talan picit megvaltozik a szine, de ha aprocskan es ovatosan epitgetem, tokeletes. Megeri eltotyoreszni vele, meg igazabol semmi bajom nincs a totyoreszessel, sot, szeretem is. :D Tokeletes alapozo, a Catrice most eleg sok ujdonsaggal kijott, es szimpatikus hogy a mennyiseg mellett a minosegre is mentek, tekintve a termekeknek mind a csomagolasat es kepesseguket. Pacsi, Catrice!

dustyrose
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 9.

Az én bőrömmel sajnos nem lettek barátok. Engem iszonyatosan zavar, hogy nem szárad meg - össze-vissza csúszkál az arcomon , valahogy nyálkásnak érzem a tapintását - és púderrel sem lehet nagy változást elérni, vagy kis részekre oszlik az arcomon , vagy továbbra is elmozdul ha véletlenül bármi hozzáér.A színe tökéletes lenne, főleg azért vettem meg mert a leginkább hófehér bőrre passzoló szín volt, amit bármelyik boltban találtam .Pozitívum, hogy nagyon szépen eldolgozható.Sajnos számomra használhatatlan.

bogczi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 9.

Sárga és sárga, összességében ennyi. Gondoltam 1100 forint nem nagy veszteség, így bedobtam a kosárba. Alapvetően nagyon jó, szépen kenhető, nem fénylik át, nem ragad, viszont olyan borzalmasan sárga vagyok tőle, mint egy túlsült szolis liba.

dustyrose

Nekem egyáltalán nem fed - hasonló eredményt érnék el ha három csepp alapozót csöppentenék egy pohár vízbe. A youtube-on láttom review-k és demo-k alapján esett erre a választásom (nagy hiba) és óriási reményeket fűztem hozzá.Az alacsony, szinte semmi fedéssel még tudnék mit kezdeni - egy jó korrektorral és púderrel elhasználgattam volna - de sajnos nem ez a termék legnagyobb hibája.Minden szárazabb részbe belekapaszkodik a bőrömön , púdert nem visel el magán ( kis pöttyökké áll össze a bőrömön) ami számomra nélkülözhetetlen része a sminkelésnek és sárga. Nem csak enyhén sárgás vagy melegebb tónusú, ez egyszerűen csak sárga.A legvilágosabb árnyalatot vettem , ami elvileg rózsaszínes bőrre való (NW15) ami eddig úgy-ahogy passzolt a bőrömre , ez viszont katasztrofálisan néz ki, mintha egy nagyon enyhe narancssárga filter lenne az arcomon.Hatalmas pénzkidobás, mostantól nem kísérletezem Mac alapozókkal.

szikoraevelin
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. március 9.

A legjobb alapozó, amit eddig használtam!
Hétköznapi viseletre nem ajánlanám a rendkívül magas fedése miatt, de alkalomkor bátran vegyétek elő! Gyönyörű fedése van, tartós. Én évek óta használom alkalmakra, vagy különleges sminkek elkészítésénél. Először azért vettem meg, mert a pigmentfoltjaimat szerettem volna eltűntetni, kitűnően teszi a dolgát!

Virag05
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2017. március 9.

Szörnyű !! az én zsíros bőrömön pár óra és átfénylik , púderrel sem jobb a helyzet sajnos :( elsárgult nekem is és nagyon csúnyán elüt a bőrömtől pedig nagy reményeket fűztem hozzá , nagy csalódás volt tuti nem veszem újra

lucintaa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 9.

Régóta szemeztem ezzel az alapozóval, csak az ára mindig visszatartott. Most akciósan sikerült beszereznem!
A Vanilla árnyalatot birtoklom, szépen illeszkedik a bőröm színéhez. Gyönyörű a fedése. Tartóssága is jónak mondható, nem kopik. Hosszú ideig matt marad az arcom, ami nálam ritkaság, ugyanis nagyon hamar kifénylik a T-zónám. De ez az alapozó úgy látszik, fel tudta venni a harcot.
Egyelőre nem hibázott, így megkapja a maximális értékelést.

ALettah
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. március 9.

Megbízható, hasznos, észrevétlen társa a mindennapjaimnak. Közepesen erős fedésű - az Avon matt hatású alapozójánál azért jóval erősebb, sűrű hab állagú alapozó. Én kézzel szépen el tudom dolgozni, bár kicsit több idő alatt, mint egy folyékony alapozót. A 200-as soft beige árnyalat van meg, most egy hajszálnyit sötétebb, mint a tél végére kifakult arcom, de néhány napsugaras délután meg fogja oldani a problémát. Nagyon szépen fed, tartós, nem folyik le és nem fényesedik ki az arcom alatta. Maximálisan meg vagyok vele elégedve. Az egyetlen dolog, amit kritikának megjegyeznék, hogy alaposan alá kell hidratálni, mert ha nem, akkor kiemeli a száraz részeket. Én hidratáló szérumot teszek alá, így tökéletes.Nem is vonok le pontot érte. Valószínűleg újra fogom venni, örülök, hogy ráakadtam.
A csomagolása rezisztens és praktikus. Szuper termék!

birdie
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. március 9.

Azt hiszem megtaláltam AZ alapozót. Tökéletes minden szempontból. Tökéletesen passzol a színe a bőrömhöz, nem szárít, remekül fed és nem kopik, vagy csak igen lassan. Ecsettel szoktam felvinni, így roppant kis mennyiség is elég és nem maszkos hatású egyáltalán. A bőröm normálnak mondanám mostanában, így a mások által írt szárító hatást egyáltalán nem érzem, ha ezt az alapozót használom. Régebben állandóan hámlott az orrom, anélkül is, hogy alapozót kennék rá, de pár jó hidratáló termék után nincs ilyen problémám. Bőrirritációt sem okozott, szóval nálam ez a tökéletes alapozó. Remélem nem változtatnak az összetételén egy jó darabig. Ja, és az tényleg idegesítő ilyen árú terméknél, hogy fültisztítóval kell kiszedni az alján maradt alapozót...de emiatt nem vonok le pontot, mert maga a termék remek.

Update: szerintem változtattak az összetételen.
Nem elég, hogy kivonták a warm almond árnyalatot, de még változtattak is rajta. Szerintem az illata se ilyen volt. De a lényeg: pattanásokat okozott. És biztos, hogy ez. Még tavaly ősszel vettem, akkor használgattam a még viszonylag napcsókolta arcomon, akkoriban előjött pár pattanásom az államon, de nem gondoltam erre, mert nem ismeretlen számomra a pattanás. Aztán meg az ősz előrehaladtával már sötétnek éreztem a bőrömhöz, így áttértem a BB krémemre, valamint vettem egy effaclar lemosót a pattanásaimra, mert azok egyszer már segítettek megoldani ezt a problémám. Egész télen szép volt a bőröm. Igazából el is hagytam az effaclart, és csak bb krémet használtam pár héttel ezelőttig..
Amikor is elfogyott a bb krémem és újra elkezdtem ezt az alapozót használni....és lám, újra vannak pattanásaim. Szóval azt hiszem ez a pattanásaim okozója, pedig eddig ez volt a kedvenc alapozóm. Miért kellett változtatni rajta? A warm almond kivonása és a pattanások miatt levonok két csillagot.