KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

Vdebi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2015. július 26.

Én már másodszorra vettem meg a N3 árnyalatot. Nekem nagyon bejött. Használok alá mindig vmi hidratáló arckrémet és igy se kelt zsíros hatást a bőrömön. Gazdaságos mert kevés belőle is tökéletes fedést biztosít, és egész nap tartós. Csak az ára nem tetszik :) mert drága :(

AkInImOd
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. július 26.

Nővéremen alkalmaztam kétszer a 21-es 'Nude/Beige Doré' árnyalatot, amiket teszterként kaptam valamelyik női magazinhoz. Finom krémes a textúrája, a nővérem téli bőrszínéhez jobban illik, neki nyáron ugyanis gyönyörű barna színe lesz, ha csak egy kicsit is napozik.

Amit én észlelek: nővérem bőre vegyes, de leginkább zsíros-rosacheás, mitesszeresedésre hajlamos típus, szóval neki a bőrtisztítás tényleg lényegi része a napnak. Ez a termék nagyon szép egyenletessé tette az arcszínét és a bőrfelszínét is, de ez a kissé maszkos hatása a hátránya is, utána muszáj volt kontúrozni-highlighterezni az arcéleit. Én úgy láttam, hogy nem pergett le gyorsan róla, szépen fenn maradt néhány óra után is. A nővérem visszajelzései alapján nem szárította/zsírosította a bőrét, kellemes volt viselnie, és szappanos vízzel is könnyen eltávolítható volt. Majd veszek neki ajándékba egy ilyet. :)

doreszka94
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. július 26.

Még nagyon régen volt egy Maybelline alapozóm, aminek bőrgyógyász lett a vége,mert nagyon csúnyán begyulladt tőle a bőröm. Azóta nem mertem ilyen márkájú alapozót venni. Most hogy fogytán van a BB krémem, mást kerestem. Ez a krém volt az, ami a legjobban passzolt az arcszínemhez és a fedését is elég jónak gondoltam a boltban, így megvettem. Pont akciós volt a Rossmannban, így 1500 Ft-ért vettem meg. Elég könnyű krém,nem nehezíti el a bőrt, nyárra szerintem tökéletes. Bár félve használom a régi tapasztalat miatt, de remélem ezzel nem lesz gond...

arianna94
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. július 26.

Nagyon sokáig keresgéltem a BB krémek között, s ez volt az egyetlen olyan termék, ami nem volt túl sötét a sápadt bőrömnek. Úgyhogy, első pluszpont a terméknek, hogy passzol a bőrszínemhez, nagyon természetes hatást lehet elérni vele ráadásul jól hidratál. Egész jó a fedése, bár túl sokat nem vártam tőle, hiszen csak egy BB krémről van szó. A tartóssága nem mondanám hogy jó, az elmúlt hetek kánikulájában igen hamar lefolyt az arcomról. Ennek ellenére ez eddig a legjobb BB krémem. Az árát sokallom, én egy Astor szempillaspirállal együtt vásároltam meg, a 2 termék együtt megért 2600 forintot, magában ennyi pénzért nem biztos hogy újravenném...

mesayaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. július 25.

Nekem nagyon jól bevált! Esküvőre készülődtem, és nem volt alapozóm, gondoltam kipróbálom... és nem bántam meg :) ilyen nyári melegben is meglehetőse tartós ^^

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

MissKB
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. július 25.

Ennek az alapozónak semmi fedése nincs. Ráadásul iszonyat fényes lesz tőle az arcom, majd pár óra után konkrétan lefolyik a bőrömről, annak ellenére is, hogy többször púderezek (más alapozók esetén elég reggel egy vékony púderréteg és estig kitart). Többször tapasztaltam, hogy ha próbálok belőle kinyomni egy kicsit, akkor először csak valami olaj folyik ki, ami bemaszatolja az egész kezemet, majd után jön csak maga az alapozó és úszik ezen az olajon. Rettenetesen undorító... lehet megromlott...szóval a kukában kötött ki. Egyetlen pozitívuma a fényvédő, de így is 1*.

MissKB

Nagyon melléfogtam ezzel az alapozóval. Akkor még nem tudtam, hogy vízhiányos a bőröm, szóval gondoltam egy kis mattítás senkinek sem árthat. Persze nem vált be. Semmi fedése nincs, olyan természetellenes, nem is tudom, csúnya... a húgom is kipróbálta, neki tényleg jobban szüksége van a matthatású alapozókra, de neki sem volt az igazi, az ő arcán is látszott, hogy van rajta valami oda nem illő és nem lehetett eldolgozni sem, pedig rettenetesen folyós az állaga...

Kmanci
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. július 25.

Amikor jobb napokat él a bőröm (nincs pattanás, hámlás, kellően hidratált, stb.), akkor ez a kedvenc alapozóm, főleg így nyáron. Érdekes, mert mattítania kéne, de rajtam tökéletes dewy finish-e van. A saját púderével használom, amivel együtt természetes fényű a bőröm, nem csillog, de nem is túl matt. Ezzel tudom a legtermészetesebb sminket készíteni. A szagát nem szeretem, nagyon alkoholos, féltem is, hogy szárítani fog, de nem tapasztaltam ilyet. Szerintem ezen a nyáron maradok nála, és valószínűleg a jövőben is újra fogom venni, bár az all time favorit alapozóm a True Match, de előfordul, hogy hűtlen vagyok szegényhez...

JOOP30
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2015. július 24.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2015. július 24.

Sokáig tart,kicsi kell belőle!A legjobb alapozás!!Amióta kapható, ezt használom alkalmanként!Jó pár éve már :D

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Annabellablog
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2015. július 24.

Ez volt az első cushion típusú termék, amit kipróbáltam. Igényes kivitel, kiváló minőség. Nekem a Cover #21 legvilágosabb árnyalat van meg. Nagyon szeretem használni, mivel gyorsan el lehet vele készülni, egészen jó fedése van és szépen el lehet dolgozni vele az éleket. Plusz pont, hogy a dobozban még egy utántöltőt is kapunk és a termék SPF50+ fényvédővel is rendelkezik.