KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

Aura87
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. július 3.

Glamour napokon csaptam le rá, nem sok véleményt olvastam róla előtte, éppen újdonság volt. Külföldi youtube-osok viszont áradoztak róla, ezért megvettem. Valami olyasmi a véleményem, mint Bebeknek, és Lothegnek. A színe rózsaszínes, én most a Garnier zsíros bőrre való BB-vel keverem, mert az meg túl sárgás, így a kettő együtt pont jó. Mattítani mattít, de nem olyan durván. Nekem szerencsére nem emeli ki a szárazabb részeket, viszont ecsettel, kézzel feltéve tényleg nagyon beleül a pórusokba. Ilyet én még nem is láttam, eddig nem tudtam, mit jelent, hogy beleül a pórusokba.. hát most már tudom. Primerrel sem jobb a helyzet. RT nedves szivaccsal ez kiküszöbölhető, úgy nagyon szép a finish. Gondban vagyok a pontozással, mert bár jól mattít, és tartós, nem jó a szín tónusa és ugye a pórusok is ordítanak... sajnos ez csak 3 csillag. A Rimmel Lasting Finish-t tudom ajánlani azoknak, akiknek hasonló problémáik vannak ezzel az alapozóval.

sophia1110
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. július 3.

Azt ígéri ez az alapozó, hogy kitart egész nap, ezért vettem meg. Tartja is, az arcomon maradt egész nap. Kicsit nehezen használható ha ecsettel dolgozom el, de ha megküzdök vele, akkor már szépen a helyén marad. Én eleve kevés alapozót használok, így a maszk hatást is sikerült elkerülnöm. Mivel zsíros a bőröm, hamar átfényesedik, de erre nem is vártam megoldást ettől az alapozótól. Lepúderezem az arcom és akkor pár óráig jól bírja magát.
Pattanások nem jöttek elő tőle, igaz még csak 2 napja használom. Eddig 5 csillag.

nkltt13
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. július 3.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. július 3.

Huh tényleg nagyon durván fed, pedig nagyon keveset vittem fel belőle. Igazából nem is vagyok hozzászokva erős fedésű alapozóhoz, nem volt még ilyenem, talán ezért érzem maszkhatásúnak. Én jobban szeretem a természetesebb hatást. Ráadásul annyira sűrű is, kiemeli az arcomon lévő picike szőke pihéket (pedig nem hinném, hogy szőrös típus lennék :D)

Egyelőre még tesztelem, próbálom majd bekeverni más alapozóval, hátha úgy nyerőbb lesz. :-)

bobekecske
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. július 3.

Elég szűk az a keresztmetszet, akinek ez alapozó teljesen ideális lesz, de annak nagy kedvencévé válhat.
Nagyon zsíros bőrön nem lesz tartós, száraz, hámló bőrön ki fogja emelni a száraz részeket. Azonban kombinált, picit zsírosabb bőrre télen szerint tökéletes lehet.
Az SPF 20 (a YSL alapozóknál inkább SPF 10 és SPF 15 az elterjedtebb) nyilvánvalóan inkább a nyarat célozza meg, de szerintem a 20 bőven viselhető télen (nyáron pedig kevés is lehet).
Nekem még egy YSL alapozó sem okozott óriási csalódást, nagyon szeretem az állagukat, mert híg de nem folyós, könnyen kezelhető és kézzel szépen eloszlatható, színválasztékból nekem nagyon működnek a világos, sárgásabb neutrális tónusú színeik (általában a 2-s). Tartósságuk átlagos, de szépen kopnak és sosem éreztem még túl zsírosnak, fullasztónak egyiket sem. Az illatukat én kifejezetten szeretem, viselve már nem érzem - a tipikus, elvileg mangós illat, ami sokakat azért megoszt.
A Teint Resist (kifutott, de még sok helyen kapható) nekem jobban bevált.

gabriellaa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. július 3.

Erősen fed, szép selymes-mattos a finishe, tartós is (ha nem piszkálom az arcom obszesszíven), kényelmes viselni, nem szárít, de az alapból vízhiányos bőrömön nem működik 100%-osan. Kiemeli az összes kis száraz "pikkelyt", úgyhogy csak akkor tudom viselni, ha előtte rendbe hozom az arcom valami erősen hidratáló krémmel (Yves Rocher Hydra Vegetal száraz bőrre). A pirosító színét tényleg oxidálja, de ezen sokat segít, ha előtte megy rá egy réteg púder.
Amúgy meg egy darabig maradok ennél, nehéz olyan alapozót találnom, amitől nem húzódik a bőröm, nem ront tovább a szárazságon és matt a finishe!

Pearl
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. július 3.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. július 3.

Én nagyon sok féle alapozót kipróbáltam már, a legolcsóbbtól a drágábbakig, de nálam ez az alapozó nem okozott csalódást, vacilláltam ma, hogy ezt vegyem meg, vagy a szokásos lorealt, de hozzá húzott a szívem. Finom púderes az illata, jól fed, bár nekem nincsenek nagyon bőrhibáim. Egyetlen negatívuma,hogy nap végére csillog a fejemen, de olyankor kis mattító púder és kész is, probléma eltüntetve:) a 20-as és a 30-as árnyalatot használom, nekem egyáltalán nem narancssárga, szép barna színe van. 5*

Csucsu
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. július 2.

Eddigi legtökéletesebb alapozóm (pedig kipróbáltam párat), viszont akad egy kis bibije, mégpedig az, hogy nagyon narancssárgásra oxidálódik (legalábbis rajtam), úgyhogy okosan kell vele bánni...ezért csak 4 csillag.

doka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. július 2.

Sajnos a teszter után nagyon hígnak találom, a patikában mikor kipróbáltam csodásan elfedte a karikáimat, viszont mióta használom minden nap ugyanezt nem tudom elmondani róla. Amúgy mint alapozó szeretem, nem problémás a bőröm, így nagyon nem kell takarnia, viszont púdert mindenképp kell használnom hozzá. Sajnos így valószínűleg nem fogom újravásárolni.

HevesPetra

Ilyenem is van, csak ritkán találja meg a kezem. :) Tényleg mattít, egészen szépen fed, de sötétebb nálam a színe, és eléggé szárítja is a bőröm. Viszont az All Matt Plus púderrel együtt használva, egészen tartós, egy púderezéssel le van tudva a nap. Nekem először és többedszer is nagyon furcsa volt az állaga, nem ehhez vagyok szokva. Jó-jó, de valahogy inkább nyúlok a Lancome-ért, vagy valamelyik BB-ért.

Clara

Jo. Nagyon szeretem, ar ertek arany kifejezetten jo.