KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

rena96
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. szeptember 6.

Ma vásároltam meg ezt a kis aranyost a dm-ben, a véletlennek köszönhetően :) BB krémet kerestem, de nem találtam meg amiért mentem. Aztán hirtelen megláttam ezt, kentem egy kis tesztert a kezemre és csak néztem hogy milyen szépen halványította az ereket :D ilyenkor a nyakamra is kenek picikét a szín miatt. Itthon először az államra kentem, meg is lepődtem mert túl világosnak tűnt, de aztán illeszkedett szépen. Fedése meglepően jó, én úgy látom hogy erősebb mint a catrice all matt plus. Tehát így elsőre tetszik, a 010-es árnyalatot választottam. Tartósságáról még nem tudok írni, 2 percig volt rajtam de szerintem barátok leszünk :)

Lolychan
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. szeptember 6.

UPDATE: Már használom egy jó ideje, a bőröm nagyon szereti, kis mennyiség is elég belőle az arcomra. Nyáron bevált, várom a hidegebb időszakot.

Nekem a mindennapokra bevált 015-ös árnyalat van meg. Igaz napközben ettől is kifénylik az orrom, de egyébként megteszi. Az árát egy picit sokallom.

sztinke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. szeptember 6.

Még csak néhány napja szereztem be, mert a Clinique bb-m fogyóban van, és megint rám tört a kíváncsiság, hogy kipróbálnék valami mást, hiába vagyok teljesen elégedett a Clinique-kel... Úgyhogy hosszú távú tapasztalatom még nincs ezzel a termékkel, de az első észrevételeimet leírom.
Folyékonyabb, mint a Clinique bb, és a fedése is gyengébb valamivel, viszont ugyanolyan könnyen eldolgozható, és szépen rétegezhető maszkhatás nélkül. Nem ül meg a pórusokban, viszont az enyhe fedés miatt gyakorlatilag tényleg semmit nem fed el, csak a bőrszínt egységesíti (azt viszont igen szépen!).
Ami egyelőre kifejezetten tetszik benne, hogy a kombinált bőrömre egész jó hatással van, nem szárítja az egyébként szárazabb orcákat, sőt mintha valóban hidratálna, de nem tocsog zsírban a T-vonalam sem még este sem. (Remélem ez a hatás hosszú távon is ki fog tartani!)
Gyakorlatilag számomra olyan, mint valami színezett hidratáló, mert estére mintha beszívódna a bőrbe. De ez nekem nem jelent problémát, ha tudja tartani, hogy nem szárít vagy zsírosít, nem tömíti el a pórusokat és nem is irritál, mert szerencsére túl nagy bőrhibáim mostanában nincsenek a tág pórusokon, bőrpíren és mitesszereken kívül.
Egyelőre 4 csillag, aztán jövök updatelni, ha változik a véleményem.

(Egyébként megjegyzem, a Mac-es személyzettel abszolút elégedett vagyok, mert nagyon lelkiismeretesen segítenek mindig kiválasztani a megfelelő terméket és árnyalatot.) :)

Katica09
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. szeptember 5.

Szerettem, zsíros bőrűeknek ajánlom nagyon! De pont a matt hatás miatt kicsit maszkos is nekem a végeredmény. Alkalmakra mindenképp jó megoldás, de nekem a mindennapokban túl sok.

kabocika
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2016. szeptember 5.

fénylik tőle az arcbőröm és nem tartós, egyenetlen fedés, sajnos nekem nem jött be

VivienVivien
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2016. szeptember 5.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2016. szeptember 5.

Nagyon szerettem majd egy hosszabb kihagyás (1 év) után újra vettem!
Sajnos az arcomon maszkhatást nyújt, ha többet viszek fel belőle (alkalmanként), bőrömet több helyen kiszárította, emellett pattanásokat okozott a használata sajnos. Most, hogy alapozót váltottam, kezd a bőröm javulni!

scorpionqueen
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2016. szeptember 5.

A Shiseido megszerettette velem a stick formulájú alapozót, szóval nyugodtan vettem meg ezt is, mert szerintem egyszerűen zseniális ötlet a stick. Húzok vele annyi csíkot, amennyit szeretnék, nem kell öntögetni, pumpálni, jaj egy pumpálás kevés, kettő sok, háh, el lehet felejteni. Lehet, hogy csak én lihegem túl, nem érdekel, de reggelente néha olyan bosszantóak tudnak lenni az ilyen apróságok is, meg a Fix+ nyomi szórófeje, a tükör nélküli kompaktok, stb. Szóval igyekszem mostanában könnyebbé, kényelmesebbé tenni a rutint és ebben nagy segítségemre van a stick. Hihetetlenül gyorsan lehet vele végezni, ez a leggyorsabb alapozóm jelenleg. Az összes ecsettel együttműködik, de a legszebb a Sigma f80-nal és azzal a leggyorsabb is az eldolgozása, nem mértem még le, de szerintem kevesebb, mint egy perc.
Nagyon kényelmes viselet, szintén méhviaszt tartalmaz, mint a Shiseido. Nekem ez a legkényelmesebb, mintha nem is lenne az arcomon alapozó. Együtt él a bőrrel, mozog a mimikával és tényleg hidratáltan tart. A fedése enyhe. Nem is ígért mást, a termék leírásában is ez szerepel, hogy "természetes". El kell olvasni, nem lesz csalódás. Én pontosan ezért vettem, hétköznapokra egy természetes fedésű alapozót szerettem volna, ami nem csinál 2D-t az arcomból. 6-7 órát rajtam bír szépen, ennyi idő alatt nem tapasztaltam még sem oxidálódást, sem foltosodást. Részemről ez egy megbízható darab a természetes archoz, amikor nem egy üres vásznat akarok csinálni az arcomból, hogy aztán majd visszarajzolgassam a vonásaim, hanem csak egy kicsit szebbé, egységesebbé szeretném tenni az arcom. Ezt pedig elég jól teljesíti.

frostbites
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. szeptember 5.

Igazából a studio fix fluid-ot akartam megvenni csak sajnos épp nem volt a színemben így ez lett. 1.0 árnyalatban van meg, fél éve van meg és még félig van :) A fedése nem erős így nem ajánlanám pattanásos bőrre, könnyű viselni, nagyon jó az illata. Viszont a száraz részeket kiemeli és annyira nem gátolja meg a kifényesedést ami nagyon zavaró. Ha elfogy nem hiszem hogy ezt a fajtát újra venném

DianaS
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. szeptember 5.

Összetevőkre megyek első sorban, és mikor láttam a jó értékeléseket is, úgy döntöttem ezt ki kell próbálni. Meglepetésemre, szinte fél áron jutottam hozzá a márkaboltban, eredeti árra voltam felkészülve és meg is vettem volna úgy is, de már nem mondanám. Annyira nem lettünk nagyon jó barátok, kevésnek érzem. Többet vártam ennyiért és egy ilyen márkától. Túlságosan folyós, ezért keverni szoktam, nekem a fedése is kevéske, érdekes érzetet hagy, viszont az illatáért teljesen oda vagyok. Próbálok mérlegelni de azért kap egy 4*-ot.

ALettah
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. szeptember 5.

Kellemes, tartós, jól eldolgozható és viszonylag jól bírja a zsíros bőrömön, kis púderrel fixálva tényleg mattít. Megéri az akciós árát bőven.