KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

juditjanka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. június 7.

Már egy ideje használom. Eleinte nagyon fura volt, hogy ennyire híg az állaga, szerintem még sosem találkoztam ennyire folyós alapozóval. A textúrája is teljesen más felkenve, mint egy átlag drogériás terméknek. A fedése közepesnek mondható, mégis annyira szép a végeredmény :) A titka nálam az volt, hogy megfelelően korrektorozni kell, ahol gond van (persze, akinek nem csak egy-két pötty van, annak nem túl jó megoldás), és utána mehet fel az alapozó. Előtte nem vacakoltam korrektorral, de ezzel így is megéri. Olyan szuper egészséges fénye van tőle az arcomnak, mintha nem is lenne rajta alapozó egyáltalán. És érzetre is ugyanez. Nem tömíti el a pórusokat, nem emeli ki a száraz részeket fél óra után, ÉS hihetetlen módon a helyén marad :O Mindig ecsettel kenem fel, és kell neki egy pár perc "leszáradási idő", de utána tényleg csodás. :)

timoca
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. június 7.

Sok alapozot probáltam már, ennek van a legeslegfinomabb illata. A fedése is szuper, jobb mint egy magasabb árkategoriás terméknek. A soft nude árnyalat van meg belöle,ami mostmár nyáron világos,de a téli börszinemnek tökéletes.Most egy drágább alapozot használok,de ezt is elöveszem télre. A régi változatát nem szerettem, de most uj esélyt adtam neki és nem bántam meg. Ár-érték arányban verhetetlen...Szeretem :)

timoca

Könnyű,közepes fedésü alapozó,ideális nyári napokra.kisebb bőrhibákkal rendelkezőeknek telitalálat.csak ajánlani tudom :)

timoca

Amikor ezt az alapozot használtam,sokan megjegyezték,milyen szép az arcbőröm.többször újravettem,de eléggé felvitték az árát és azóta találtam olcsóbban ugyanigy teljesítő alapozót.a Match Perfection jobb fedésü tesója ez,meglehet,hogy egyszer ujraveszem :)

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

timoca

Erröl az alapozorol vegyes gondolataim vannak.A fedése szuper,de ahogy elöttem is írták, napfényben hajlamos maszkszerűvé válni.Mindenesetre nem drága és viszonylag jó kis alapozó,de nem kedvenc.

timoca

A mindennapokra tökéletes.nincs tul erös fedése, csak a legaprobb börhibákat fedi el.zsiros börre nem a legjobb választás.ár-érték arányban vannak jobb alapozok is,de ennek ellenére nincs vele semmi gond :)

M7ido
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. június 7.

Nos, az arcom paraméterei: Könnyen zsírosodik T-vonalban körülötte pedig száraz-normál között van. A Loreáltól már mindegyik alapozót kipróbáltam, volt ami szörnyű (True match Genius) volt ami so-so elment, de iszonyúan szárította a bőrömet (Infallible 24H Matte), ami télen jó volt (sima True match) és EZ. Na ez az amit nyáron feltudok kenni az arcomra és egy egészséges arcbőrt ad, amit felkenek reggel 7kor, és este 7kor szedek le. Rájöttem már hogy sosem találok megfelelő árnyalatot ezért mindig mixelem őket, egyszer kell beruházni kettőt és dupla annyi ideig elég, ráadásul ahogyan barnulsz úgy változtathatod a sötétebb árnyalat arányát. (vagy fordítva)
Na szóval egy szó mint száz Ő a kedvenc Loreál alapozóm, nincs hiperszuper zsíros bőröm, de egy olcsóbb kategóriás "Mattító" alapozótól durván zsíros. Ez szépen egységesít engem, általában egy leheletnyi púderrel fixálom és kitart egész munkanapra.

JA és amúgy a tojás alakú kis sminkszivaccsal viszem fel, mással el sem tudom képzelni a tökéletes alapozást! :)

biroszandii
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. június 7.

Én szeretem ezt az alapozót, száraz bőröm van. A legvilágosabb árnyalatot vettem meg, a tesztert is kipróbáltam a nyakamon. Közepes a fedése, nekem bejön! :)

ipszilonze

A 01-es Light verzió van meg, kb. egy ezresbe került, úgyhogy gondoltam kipróbálom. Elég jól fed, nekem erősen mattít is, viszont ahogyan szárad, kissé besárgul a színe, és nagyon beleül a pórusokba. Egy megfelelő színű púderrel elhasználom, de nem hinném, hogy újraveszem.

Update: Borzalom! Néhány napnyi használat után kipattogott tőle bőröm, a szárazabb területek pedig hámlottak. Kuka.

HeNicolett
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. június 7.

Talán a színárnyalat nem az igazi.. Erős a fedése, kevés arc krémmel keverem össze és világosabb alapozóval, így nagyon jó. De nem a kedvencem sajnos.