HIRDETÉS

Legújabb vélemények - Alapozók

• Lovely Make-Up Brilliance Alapozó
    Krémkedvelő annahelloszia   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 18-24

Ár-érték arányban nem rossz, kifejezetten jól fed.Viszont eléggé zsírosítja a bőröm, ami elég ok arra,hogy új alapozó után nézzek.

• Revlon Colorstay Alapozó
    Krémkedvelő annilany   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 18-24

Ebay-ről rendeltem a legvilágosabb, "ivory" árnyalatát. Sajnos a sötétebb szem alatti karikákat tényleg nem fedi el száz százalékosan, de mindenhol máshol igazi porcelán bőrt varázsol! :)
    Minimális púderrel szoktam fixálni.
    Az üvegére tényleg ráférne egy reform, egy pumpa, mert a sűrűségéhez képest lehetetlen megfelelő mennyiséget kihámozni az üvegből. :(

Én örülnék egy picit erősebb fedésnek és csakis az üvege miatt a -1 csillag.

• Manhattan 2in1 Perfect Teint
    Krémkedvelő pudinggie   Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

Régebben használtam, nagyon meg voltam elégedve a fedésével, plusz azzal, hogy egyáltalán nem tömíti a pórusokat. Aztán valahogy úgy alakult, hogy átálltam a CC-sima púder kombóra, de bátran visszatérnék hozzá :)

• Lancôme Teint Idol Ultra 24H
    Krémmániás BonnyBunny   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Most használtam el belőle egy üveggel, tehát megérett a véleményem.
    Megéri megvenni, 10E Ft körüli az ára de nekem 1 év 1 hónapig kitartott, olcsóbb drogériás alapozók 3-4 hónapig húzták max. nálam. Elképesztően könnyű és lágy a textúrája, mintha semmi se lenne az arcon. Az illata finom, kellemes. Fedése szerintem közepes (ami főleg a könnyű állag miatt meglepő), a karikákat, pirosságot, szín egyenetlenségeket szépen eltünteti, viszont pl.: pattanásokra kevés. Keveset használva elég természetesen a hatása. Talán kicsit tömíti a pórusokat és okoz pattanásokat, de mivel több terméket is használok az arcomra nem tudom biztosan mondani, hogy ettől van-e.
    Nem rossz, de nem veszem újra, mert találtam egy tökéletesen fedő, tartós, pattanásokat nem okozó alapozót, az Esteé Lauder Double Weart.

• Bourjois 123 Perfect

Volt néhány éve egy ilyenem, anno még akkor nem volt elég pénzem drágább termékekre és már ez is sokba került számomra, tehát nagy reményeket fűztem hozzá. Könnyű, jó állaga van, szépen eloszlik a bőrön, viszont a száraz részeket csúnyán kiemeli. Fedése olyan gyenge-közepes szerintem. Ami viszont megbocsáthatatlan hibája számomra, hogy BORZASZTÓAN SÁRGA...
    Elég világos bőröm van, rózsaszínes, és ez valami borzalom. Sajnos a márka összes alapozója és árnyalata ilyen sárga, porcelán fehér hideg tónusú bőrhöz ez használhatatlan kategória.

• Catrice Nude Illusion Make Up
    Krémek Krémje kontrakcio   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 25-34

Én is a legvilágosabbat vettem meg, ami egészen passzol, bár egy picit túl sárgás nekem. Nem rossz, a fedése olyan közepes, de én ennél jobban fedő alapozókat úgysem szoktam használni. Valóban viszonylag matt lesz a végeredmény. Viszont rajtam azért picit látszik, hogy fent van, nem mondanám teljesen természetesnek a hatást. A tartósságával nekem nincs bajom.

• Lora Folyékony Alapozó
    Krémmániás Lory   Bőrtípus: Normál   Korcsoport: 25-34

01-es árnyalat van meg.Jó gyenge a fedése,akinek problémás bőre van,garantáltan semmit sem fog érni neki,nekem a maga kis 100 ft-os árát nagyjából megérte de nem tudom,hogy újra venném e.Aránylag matt a hatása,nem fénylik át a kőpúderes fixáláson nap végére sem de nekem nem zsíros a bőröm,nem tudom így mennyire mérvadó.Mindent egybevetve,elragadtatva nem vagyok tőle.

• Paese Ideal Matte Foundation
    Beauty Blogger Krémek Krémje mstindigo   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

A porcelain árnyalata rózsaszínes, egy fokkal sötétebb, mint a Max Factor CC, és egy fokkal rózsaszínesebb, mint a Catrice All Mat plusz alapozója. Nagyon erős szaga van. Szépen el lehet dolgozni, a fedése közepes, nekem egyáltalán nem kell mellé korrektor. Pozitívum, hogy természetes hatáású a végeredmény és kellemes viselni. Nem lett kedvenc, de el tudom képzelni, hogy valakinek beválik.

• Alverde Mineral Make-Up Alapozó
    Krémek Krémje zsu044   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pigmentfoltok   Korcsoport: 25-34

Ilyen értékes olajokkal egy intenzíven ápoló termékre számítottam, de nem azt kaptam. Nehéz szépen eloszlatni a bőrön (bár nem vagyok jóban az alapozókkal), a száraz részeken egyenesen lehetetlen, és az ápoló olajok ellenére szárítja a bőrt. Két próbálkozás után félreraktam. Ismét beigazolódott, hogy az alapozók nem a barátaim! :)

• MAC Mineralize Satinfinish SPF 15
    Krémkedvelő besztike   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 18-24

Talán azért fénylik sokakon, mert ez száraz bőrre való!!!
    Most ezt az alapozót szemeltem ki.. de majd meglátom, hogy mi lesz a sorsa... Esetleg ha valaki tud egy jó alapozót száraz bőrre (mert elég keveset találok :\ ) akkor legyen szíves írja le..:)