KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

Reni39946
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 27.

Nagyjából egy hete használom és eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Mivel extra érzékeny a bőröm, a hidratáló és primer között fényvédőt is használok, ami eléggé zsíros. Ez az alapozó szépen megbírkózik mindennel. Ilyen sok kence után nem várok nagy csodát, de órákig tartja magát, átfényesedés nélkül, aztán ugy 3-4 óra elteltével kezdi csak feladni a harcot, de mindezekkel együtt is ez eddig a legtartósabb alapozó. Átfényesedés után is bírja szinte egész nap. Tervezem természetesen, a zsíros alap nélkül is kipróbálni, és nagy reményeket fűzök hozzá. :)

Black Fairy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 27.

A fedése gyenge, de nagyon természetes, kényelmes viselet, szépen kiegyenlíti a bőrt. Szárítani nem szárít, nem tömíti el a pórusokat, viszont a szárazabb részeket nagyon kiemeli, oxidálódása nem látványos.

Egész napot kibír (reggel fél nyolctól este tizenegyig, úgy, hogy nap közben kilenctől este nyolcig a tűző napon - 35 fok körül - túráztunk/sétáltunk), nem fényesedik át, nem mászik le.

A legvilágosabb árnyalat pont jó nekem, szépen illeszkedik a bőrömhöz.
Van egy a dark beige árnyalatból is, ami - nyilván - túl sötét nekem, még a fólia is érintetlen, eladó, ha bárkit érdekel. (Ne kérdezzétek, hogy került hozzám, én se értem...xD)

ppnatalie
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 27.

A kedvenc alapozóm, minden glamour napon újraveszem féláron. A teljes árat sajnálnám rá, de így tökéletes. Nagyon jól fed, jó a színe. Csak az ár miatt 4 csillag.

Barbara92
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 27.

A 01-es Shell árnyalat van meg. Gyönyörű csomagolás, az illata is szuper. Fel áron vettem igy megérte, de teljes arat nem fizetnek érte, a hozza járt szivacs sztem egyáltalán nem jó. Kisse sárgul, Nyáron szerintem jobb lesz. Egyébként tartós es jol fed.

handig
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 27.

Régebben használtam, imádtam majd sajnáltam rá a pénzt így nem vettem újra, helyette több 10E-ket elköltöttem drogériás alapozókra amiket 5x használtam max. Márciusban vettem újra, ahogy előszőr felkentem mintha haza értem volna érzés volt. Imádom!! Tökéletes a fedése, imádom az állagát egyszerűen tökéletes. Ha nem vagyok nagyon kialvatlan / stresszes akkor korrektor nem is kell a szemem alá mert a karikákat is szépen fedi. Én mindenképp szaküzletet ajánlok hogy ott vegyétek meg, én 2x mentem be és nézettem meg géppel a színemet es tettük fel az arcomra fele-fele arányban egy másik színnel hogy tényleg lássam melyik passzol. Nekem most a tökéletes szín van, az ott dolgozok tényleg profik voltak. Ekcémára hajlamos bőrőm miatt mindig aláhidratálok de alapvetően nem szárít.

Maja92
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. június 27.

Nem lehet semmivel szépen eldolgozni, foltos lesz a végeredmény és sötét. Fedése nulla.

Alverya
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. június 27.

Kipróbáltam, hátha tudja helyettesíteni a nude illusiont, de nem. Nagyon fényes, zsíros hatása volt az arcomon, ami kipróbáláskor nem látszott, csak teljes arcon. Ahhoz képest, hogy 24 órás tartósságot ígér és mellesleg vízálló, 2 óra múlva már semmi nem volt az arcomon, de arra a 2 órára szépen beleült a pórusaimba. Ősszel újra kísérletezni fogok vele, de nyárra ez egy hatalmas NEM.

Alverya

A nude illusion utódja a neszeszeremben. Nagyon szeretem, tetszik a finishe, jó a fedése, tartós is, de sajnos télre már nagyon sötét lesz, mert a 010-es árnyalat passzol a nyári színemhez.

Blackbird
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 26.

Rég kerestem egy könnyed alapozót,aminek van az a megfoghatatlan varázsos sugárzása. Sorra nem és nem jöttek be a kísérletek,úgyhogy molyolni kezdtem, Szeliger meg elég meggyőző volt,na...A kb mindent kimerítő ,tökéletes leírást nem kezdeném újra ,minden,mait érdemes tudni,az ott van egy véleménnyel lejjebb
A Mammutban segítséget kértem,hogy próbálhassak,arcon. Nagy meglepetés volt,hogy jóval sötétebb szín kellett,mint a folyékony alapozójából. No 40! ez kb sokkolt is, nekem elméletben a 30-as kellene..úgyhogy próbáljatok,méghozzá arcon,ne kézfejen.
Ecsettel viszem fel én is-Charlotte Tilbury dundi, tömör alapozóecsetével-, csak beütögetem, végigsimítom, és MAGIC.
Alá némi primer azért kerül-vagy Tilbury aranyfolyama, vagy a Shiseido apró,új primere, a fotoshoppos-, és tart. Ma egész napos városban járkálás volt, őrületes ,párás harminconakárhány fokban. Meg se' rezzent.Közben meg egy könnyed, tényleg max. közepes fedésig építhető, sugárzóan szép alapozó.A pirosítót sem ette meg,nem csúszott el, könnyű rá dolgozni.Én egy minimális púderrel fixálom,bár sajnálom rátenni,mert olyan szép bőrképet ad. Külön élmény az állaga, nagyon hűs, az illata virágos-uborkás. Bár lehet,hogy ez csak a hűvös ,könnyű érzet miatt van.Ráncokba, pórusokba nem ül bele, észrevehetetlen viselet, nyárra,kánikulára a legtökéletesebb választás .Vagyis arra biztosan jó .25-ös fényvédő faktorú.

Erika111
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. június 26.

Nekem csalódás volt. Már felvitelnél ragacsos érzés. Rögtön a felvitelnél gyönyörű fedés, könnyű eldolgozhatóság, de rövid idő múlva már előtűntek a pigmentfoltjaim, bőrhibáim. Hozzáteszem, párás, 30 C fok feletti hőmérsékletnél próbáltam ki...lehet hűvösebb időben jobban teljesített volna. A ragacsos érzés viszont kezdetektől érezhető volt, pedig klímás szobában tettem fel. A nap végére mintha csak éppen valami lenne az arcomon, fedés nulla.