KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

andi90
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. január 23.

Nagyon hálás vagyok a kommentelőknek és az oldalnak, hogy lehetőség van arra, hogy különböző márkák termékeiről véleményt írjanak ide az emberek. Én most tudtam meg, hogy nem zsíros a bőröm, hanem kombinált, ami nem mindegy. Nem szeretem az arcbőrömet, nem egyenletes a színe, és ugye a kombináltsága miatt problémás is. Nem sminkeltem eddig, mert a jó smink alapja nyilván az alapozó, amiből eddig 2-t próbáltam, amik finoman szólva nem voltak jók (a NYC olajos BB krém színben még csak-csak elment, de ezt leszámítva borzalmas a primerjével együtt, a- szerintem- szó szerint gagyi Miss Sporty alapozóból pedig nem volt megfelelő világos szín+olajos, nem fed ), de az itteni kommentek alapján egyenesen ehhez az alapozóhoz nyúltam a boltban, és szerintem passzol hozzám a színe (015 Vanilla beige), valóban nem hagy kellemetlen olajos érzést, nem maszkos, nem nehéz, olajmentes!. Úgy gondolom, nekem elég a fedése is. El sem tudom mondani, mennyire imádom, olyan sokat dob a kinézetemen! :))

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

jzsofi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. január 23.

Annyira szaraz a borom igy telen, hogy muszaj volt keresnem egy jo alapozot. Amiota hasznalom, nem hamlik az arcom. Fedese eleg minimalis, de a sapatag abrazatomon igyis sokat segit. Pirossagokra keves, oda korrektor kell. Nekem nem fenylik at es nem kopik meg, teljesen elegedett vagyok vele.

Detti77
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2016. január 23.

Először sokat szenvedtem vele, mert hiába kentem magam reggel este hidratálókrémmel, valahogy nem volt neki elég. Sajnos nálam csak egyféleképpen működik: 1. Avon Carribean Escape arcmaszkot használok közvetlenül előtte. Nagyon tápláló és enyhén radírozó hatása van. 2.Az alapozóhoz nyomok egy nagyon pici testápolót, ami nem hagy zsíros érzetet a bőrön. Persze nem mindegyik jó, mert hát a testápolókat nem arcra tervezték, de nekem nincsen semmi bajom tőle. Én amúgy az Oriflame Essence&Co. testápolót használom. Az a helyzet, hogy még így is tökéletesen fed. Ezer köszönet a Mac-es pumpa miatt!

cyprienne
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. január 23.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban... Olyan 3-4 évvel ezelőtt vásároltam először, amikor még fogalmam sem volt az alapozókról, hogy milyen szint érdemes választani, stb így persze egy sokkal sötétebb árnyalatot választottam az arcbőröm színénél. Egész jól kivilágosodott és nem rikított a bézs alapozó a porcelános-natúros arcomon, úgyhogy az akkori énem meg volt vele elégedve. Idén újra megvettem, immáron az egyik legvilágosabb porcelán árnyalatot, de nagyon sötét a színe! El is pakoltam a sminkesfiókom aljára, hogy ne is lássam, mert nem örültem, hogy erre pazaroltam az alapozóvásárlásra szánt pénzem. Nemrég viszont egy takarításnál újra előkerült és ezúttal ecsettel kentem fel és korrektor+bronzosító kombóval. Egész jó. Most nem is tudom mi legyen vele, szerintem néha használni fogom, de nagyon nem a kedvencem.

erita
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. január 22.

Nem viszketek tőle, ez már magában fantasztikus, mert sajnos a folyós alapozóktól piros pöttyös leszek és viszketek. Keveset viszek fel az arcomra és egyáltalán nem érzem, hogy lenne valami rajtam, és nagyon jól fed. Kicsit szárít, de nem vészes, csak hidratálni kell este. Plussz pattanásokat és miteszereket nekem nem okozott. 2 vagy 3 éve rendszeresen használom. Sajnos a tégely használata végén, csomósodik, és egyre nehezebb használni ezért -1 pont, de árban ott van a toppon.

sarkanyandi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. január 22.

Valahogy fordítva történt ezzel a termékkel mint általában, ugyanis az elején nem nagyon szerettem, tartózkodtam tőle, de mivel addig nem akarok alapozót venni amíg el nem fogy, hozzá kellett szoknom. És most semmi kifogásom nincs ellene. Talán az, hogy hamar szárad, gyorsan kell vele dolgozni, de ha erre vigyázunk akkor nagyon szép fedést ad. Nem túl nehéz, az én bőrszínemhez tökéletesen passzol, az illata is egész jó és sokáig elég.

AligatorBaby
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. január 22.

Közepesen mattosította az extrém zsíros bőrömet. Maszkhatás nincs, illata kellemes, fedése jó, de csak akkor ha sok mennyiséget rakunk fel rá (ha csak annyit használ az ember, mint mondjuk egy arckrémnél, akkor pár óra múlva olyan mintha le se alapozta volna) ami negatívom, hogy mint már említettem, azért extrém zsíros bőrt nem fog túl sokáig mattosítani, ugyanúgy átfénylik, illetve elég kevés van benne, a jó fedéshez meg több kell belőle, mert nem az a sűrű állag, és elég hamar elfogy emiatt, ezért ár-érték arányban nem tartom megfelelőnek

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

AligatorBaby

Eddig ez a legjobb alapozó, amit valaha használtam!!! És nem túlzok, csak hirtelen felindulásból vettem meg, hogy na jó, próbáljuk ki (nem fűztem hozzá sok reményt, mert eddig sok avonos dologban csalódtam) de ebben a termékben kellemesen !! Rólam azt tudni kell, hogy extrém zsíros bőröm van, eddig akármilyen mattosító alapozót használtam, 3 óra után mindegyik esetében úgy fénylett az arcom mintha disznózsírt kentem volna rá, de ez az alapozó teljesített eddig a legjobban, mondhatni sokkolt az eredmény pozitív értelemben!!! Kipóbáltam már pedig drága alapozókat is Clinque, Mac, Max Factor, Mary Key, sőt még egy 25 ezer ftos Erno Laszlo alapozót is, és az sem tudott úgy teljesíteni mint ez!! Nem csak árban, hanem hatásban is magasan verte a hatásfokukat. A sima calming effects-et is használtam már, de az kuka volt felejtős, nem tudom, hogy mit raktak az avonosok ebbe a mattosítósba, de nagyon remélem, hogy nem fogják beszüntetni, mert az én extrém zsíros bőrömnek ez egy megváltás!! A szemhéjfesték is nagyon jól megtapad rajta, nem mászkál el napközben, és nem kopik úgy, mint más alapozók alatt. A nap végére se fénylett az arcom, csak egy picit, de ez napközbeni mindöszesen egyszeri púderezéssel orvosolható, más alapozóknál 2-3 óránként kellett utánapúdereznem, vagy felitatni az arcomról a zsírt. Száraz bőrre gondolom nem használható, de sok zsírosbőrűnek szerintem egy megváltás! Fedése közepes, de építhető, illetve a pattikra korrektort teszek azért.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Gretuci
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 45-54  |  2016. január 22.

Írtam véleményt,de pontozni nem állt módomban:-)
Bár az érn bőröm nem igazán bírja,jó kis alapozó:-)

judit1984
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. január 22.

Az utóbi időben inkább BB krémet használok, de ha alapozó kell, akkor ehhez nyúlok, eddig egyedül egy Bobbi Brown körözte le nálam, dehát az ötször ennyibe került. Szerintem jó a fedése, elég természetes a hatása, és valamennyire tartós is, nem tökéletes, de az árát megéri.