KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

Balibi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. március 3.

Jól fedő, gazdag alapozó, 15-ös fényvédőt tartalmaz, ez nyárra kifejezetten előnyös az érzékeny bőrűeknek. Praktikus, hogy a kupakjába egy szintén erős korrektor van, beépített tükörrel, így nem kell annyi terméket cipelni a táskában. :)

Yeliz
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. március 3.

Nehéz, ragacsos, és világos bőrre a legvilágosabb árnyalat is nagyon sötét.

Hanna12
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. március 3.

Fantasztikus termék!:) én ezt az alapozót a sminkalappal használom,nagyon jól fed,én 1000 ft-ért tudtam egy akcióban lecsapni rá! nagyon megéri mindenféleképpen próbáljátok ki!!:))

Dézi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. március 3.

Imádom, szuper! Nagyon szépen fed, nem áll meg a ráncokban, pórusokban, olyan mintha semmi nem lenne az arcomon! Még a korrektort is ki lehet vele váltani, ha duplán kenek a problémásabb részekre és még akkor is csodaszép egyenletesen eloszlik a bőrömön. Reggeltől estig tart púder nélkül is, nekem nagy szerelem, biztos hogy újra fogom vásárolni.

BeautyByCATherine
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. március 3.

Hmm, nem rossz kis alapozó. Tetszik a csomagolás, jó a kupakja. nem romlott el, mint az Astoros...
Elég folyékony, így egyenletesen fel lehet vinni az arcbőrre. Szerencsére nem kelt maszk hatást, olyan természetes. Főleg ha megtaláljuk a bőrünkhöz legjobban passzoló árnyalatot. Úgy gondolom elég bő a választék az árnyalatoknál, így nagyobb a valószínűsége, hogy megtaláljuk az "igazit". :D Tényleg púderes finishű, valamikor nem is használtam púdert. Maximum pár óra múlva, amikor már volt rá szükség.
Amivel nem vagyok igazán megelégedve, az a fedése. Kis bőrhibákat gond nélkül eltüntet, de a közepesekkel már nem birkózott meg. Ezért kap négy csillagot...

pixielein
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. március 3.

A kedvenc alapozom. Mindennap használom. Fedése sajnos közepes, de javítja a bőröm ezért mindenképp 5 csillagot kap.

pixielein

A legvilágosabb verziót vettem meg belőle, de sajnos még így is elütött a bőrömtől télen. Ezért csak 4 csillagot kap. Nyáron viszont tudtam használni. Fedése egy drogériás alapozóhoz képest remek és javította a bőrömet, kevesebb mitesszerem lett tőle.

Nur
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2015. március 2.

Több, jó minőségű alapozót próbáltam már melyet érett bőrre ajánlottak. A legtöbb úgy működik, hogy szép bőrképet eredményez, de a feszesebb hatást, általában azon az áron éri el, hogy fényes, kissé zsíros felület képződik az arcon. Ez, az alapozó ebben kivétel! Nincs zsíros érzet és a látvány, mégis hihetetlen sima, egészséges "matt" felszínű arcbőr lesz. Egyenletes szín, ami szépen "tapad" a bőrhöz, ennek tudom be, hogy hihetetlenül tartós, a többi eddig használt ilyen típusú alapozóhoz képest. 04-es árnyalatban van meg nekem, ami elsőre meglehetősen sötétnek tűnt, nem is én választottam, hanem a kedves eladó beszélt rá, de nem bántam meg, mert úgy érzékelem, hogy ez az alapozó kissé világosra szárad. Egyetlen kritikám az adagolója, nem egyszerű jól használni, de hát tudjuk, semmi sem tökéletes. :):):)

BeautyByCATherine
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. március 2.

Nekem a legvilágosabb árnyalat van meg, ami jól passzol a téli hófehérke színemhez :D
Fedésben nem tökéletes, mattítani tényleg mattít akár púder nélkül is. Nagyobb bőrhibáknál korrektort szoktam használni. Kevés is elég belőle egy használatra és nem szárítja a bőröm.
Amit viszont én is tapasztaltam, ahogy az előttem szólók is páran...,hogy a pumpája elromlott!!! Alig használtam párszor és azt vettem észre, hogy nem jön belőle alapozó. Mintha csak köpdöste volna... Csodálkoztam is, hogy hogy fogyhatott ki ilyen hamar. Először azt hittem, hogy használt terméket vásáoltam. Majd leszereltem a kupakját és láttam, hogy szinte tele van. Így már macerásabb a használata és elkezdett kicsit kiszáradni a termék, ahogy levettem a tetejét és levegőt kap. Hmm, sajnálom... :(

BeautyByCATherine

Annyira sajnálom, hogy nem vált be :( Jó árban kapható alapozó, de az én bőröm mintha magába szívná. Pont mint egy krémet. Így pár óra múlva nagyon foltos lesz tőle az arcom. Folyékony alapozó, lehet ezért párolog el az arcomról olyan hamar.
Másik dolog, hogy nem fed tökéletesen. Kisebb bőrhibákat sem tüntet el... Nem veszem újra.