KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

szviktoria
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 8.

Pár éve ezt használom gyógyszerész ajánlására teljesen meg vagyok vele elégedve télen sem szarítja a bőrt. Az ára is fogadható.

abernadett
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. január 8.

Imadom imadom imadom!! Ar-ertek aranyban a legjobb alapozo, reggelente csodas a borom kepe tole, orom tukorbe nezni <3 Nem is hasznalok ra pudert, egesz nap nem is kell frissitenem, nap vegere fenylik at picit, de jol terul rajta a bronzosito es a highlighter is

Ria13
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. január 8.

Nagyon jó minőségű, erősen közepes fedésű, építhető termék! Ha jó színt rendeltem volna, imádnám😄 A másik nagy kedvencem a márkától. Jól hidratál, de inkább mattra szárad, nekem muszáj aláhidratálnom. Kis korrektor azért elfér mellé a nagyobb bőrhibákra. Pórusokba, apróbb táncokba nem csücsül be, olyan, mintha az EL DW-t kicsit light-osították volna😄Az enyémet-a rosszul választott szín miatt- feltettem eladásra, de úton van felém a neken való árnyalat❤️😄

anna990
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 8.

A Long Wear Cushion C13-ban nagyon szépen egységesítette a bőröm, adott neki egy ragyogást, viszont a cushion kivitel miatt túl gyorsan fogyott. Először azt akartam megvenni alapozó kivitelben, aztán egy videóban megláttam ezt, és, hogy mennyire egészséges, természetes hatást lehet vele elérni. "Dewy", azaz fényes finisű, de csak mérsékelten.
Szilikonos primerre használom cushion pufnival, és ragyogó, életteli lesz tőle az arcom, első használatakor jobban meglepett, mint az elődje. Selyemfénye van felvitelkor, a púderes mattításnak nincs sok értelme, inkább papírral itatom le a fölösleges olajat róla, ha már túl diszkógömb a fejem. Nem ül bele a pórusokba, egyenletesen kopik, és azt sem találom annyira zavarónak, hogy hamar átfénylik - teljesen más, mint amikor egy erős fedésű matt alapozó olajosodik át.
Már 2 hónapja használom, az elején töretlen volt a szerelem, de a bőr állapota folyamatosan változik, így van, amikor egy szárazabb, mattabb alapozó működik jobban a fejemen. Végül mindig visszatérek ehhez is, télre különösen jól fog esni a bőrömnek.

Deny979
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 7.

Kb 10éve használom és nagyon sajnálom hogy nem lehet kapni sehol.. kénytenen vagyok Ausztriaba átmenni és beszerezni. Kisérleteztem 5-10-20 eztes alapozokkal is de nekem csak ez vált be igazán jah és 5€ :) a legjobb számomra

deezsina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 7.

Kiváló alapozó, az ára az egyedüli kompromisszum. Szépen fed, de nem extrém módon, ettől lesz természetes, én ezt az építést nem próbáltam de korrektorral teljesen oké. Szárítást, kifényesedést sem vettem észre. Az zavar, hogy a flakon végén levő alapozót nehéz kinyerni.
Nekem az árnyalat eltalálásában is teljesen jó tanácsot adtak a boltban, szóval elégedett vagyok, de sokkal olcsóbban is lehet közel ilyen jó alapozót venni, ezért nem tudom mikor adom erre újra a fejem

novembermesi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. január 7.

Glamour napok alkalmával szereztem be egyet, tetszett hogy végre bőr színe van egy alapozónak. Én kifogtam lehet egy selejtet, de nekem a pumpás rész nem látszott, azt hittem a kis applikátorával kell alkalmazni. Végül észrevettem, hogy a kupakjába beleszorult a pumpás adagoló, nagy nehezen sikerült kiszednem, így végre rendesen tudom használni. Nagy reményeket fűztem hozzá, írták sokan mennyire szuperül fed, eltünteti a bőrhibákat. Azonban csalódás, csak egy kis színt az arcomnak, éppen hogy halványítja a foltjaimat. A száraz részekbe beleül, kopik is ráadásul. Számomra 1-2 pumpányi is túl sűrű, eldolgozom és mintha semmit nem kentem volna az arcomra. Nagyon gyorsan fogy, pedig tényleg csak 1-2 pumpányit alkalmazok. Nem lett kedvenc, nem éri meg az árát, elhasználom , de többet biztos nem venném újra, egyedül a bőr színe tetszik csak. Akinek problémás a bőre, és piros foltjai vannak, annak egyáltalán nem ajánlom, fedése minimális.

stylo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. január 7.

Még nyáron vettem, pár próbálkozás után használhatatlannak ítéltem, most pedig kidobom. Arra nem jöttem rá, hogy mire jó. Alapozáshoz tuti nem, mert alig fed. Smink igazításhoz....hát....túl ócska a dobozka, hogy ezt csak úgy be merjem dobni a táskámba...talán szétfolyna az egész. Amúgy elkészült sminken nem hogy javít, hanem ront. A párna túl karcos, ezzel inkább le lehet smirglizni a vakolatot, mintsem egy kis extra réteget rádolgozni. Büdös is, csillog is, van minden baja. Ablakon kidobott pénz.

Emiii
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. január 7.

Csak mintám volt belőle golden árnyalatban. Először aggódtam, hogy túl sötét lesz, de wow. Sosem passzolt még ennyire alapozó a pofim színéhez. Lelki szemeim előtt már ott lebegett, hogy akármennyibe is kerül, megveszem a teljes kiszerelést, amikor bevillant valami... meg még egy, és még egy... és villogtam, mint egy francos csillámpóni. Mi ez? Miért kell teleszórni egy alapozót csillámporral? Agyam eldobom... még a mintát is kidobtam. Soha többé "miracle match"!

AngieAnne
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: < 18  |  2018. január 7.

El sem hiszem hogy van ilyen jó alapozó drogériás szinten a Maybelline Fit me! alapozóm mellett! Imádás van!Nem jön le 2 perc alatt, a legvilágosabb is tökéletes a hófehér bőrömhöz.Imádom