KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

Miaaa29
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. augusztus 29.

Nem tudom írtam-e már véleményt, mindenesetre leírom a mostani véleményem róla.
A Pupa Made to Last alapozóját cseréltem le erre, gondoltam teszek egy próbát, akkora a felhajtás körülötte.
Gyönyörűen fed, nem fénylik az arcom, reggel 5-kor felkenem és este 5-ig tart, alig kopik valamit.
Egy hátránya van, kicsit szárít, viszont egész nap matt az arcom tőle.
A Pupával az a bajom, hogy nyáron hamar átfényesedik, az inkább télre való (nekem legalábbis).
Összességében valóban jó alapozó potom pénzért, még biztosan vásárolni fogok belőle, de télre marad a hiperszuper Pupám. :)

bubilany
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 29.

Legjobb alapozó volt amivel atalálkoztam...sajnos hiába nézem az újságot, már nem lehet kapni...

bubilany

Nagyon szerettem ezt az alapozót. Sajnálom, hogy már nem lehet kapni.

szilvi07
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. augusztus 29.

Már bánom, hogy nem ezt vásároltam meg legelőször. A tesztert kipróbálva már láttam, hogy ez sárgásabb tónusú krém, így valamennyire fog passzolni a bőrömhöz. A világosat vettem meg, és egész jó. Nincs brutál fedése, de púderrel és korrektorral jó. Használok alá fényvédőt, napközben valamennyire átfényesedik, de nem vészes. Egyelőre 5*.

niki123
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 29.

Nyárra vettem, mert a ebben az időszakban a bőrömön a koreai BB krémek általában kicsit "sok"-nak tűnnek. A finishe az pont olyan, mint amit vártam, nem szoktam rá púderezni. Alapvetően a fedésével is megvagyok elégedve, pont az, mint amire vártam. Amire nagyon vigyázni kell az az,hogy ne rakjon belöle sokat az ember lánya fel. Egyrészt nagyon nehéz szépen eloszlatni, másrészt kiemeli a száraz részeket és felrepedezik. Én egy nagyon vékony réteget rakok fel reggel és így képes elfedni azt, amit el kell fedni (szerencsére nem gáz a bőröm) és nem lesz teljesen repedezett a nap végére. Sajnos, ohmybrush Viki véleménye után egy fantasztikus cushion-t vártam és nem igazán azt kaptam. Nem fogom újravenni.

nszolnoki
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. augusztus 29.

Kicsit nehéz volt a színválasztás, végül a 2.0N lett a passzoló. Lett világosabb is (1.2N) és sötétebb is (2.1P), de majd azokat keverni fogom. Tényleg dühítő, hogy nincs kupakja. Nem dobtam ki a dobozát, abban szállítottam, amikor kellett, de így több helyet foglal. Nedves szivaccsal a legjobb felvinni, türelem kell a jó eloszlatáshoz, de nagyon szépen terül és végül szépen felveszi a bőrszínt. Viszont, ha túl sokat viszek fel, akkor tócsákban ül. Messziről még így is szép, ez csak közelről látszik, de akkor is, jobb, ha keveset viszünk fel, 1 pumplásnyi elég az arcra, a 2 biztosan sok. Nem túl matt, nem túl csillogó, szép, na. Szépen tűri a púdert, jól lehet rajta bronzosítóval, pirosítóval és highlighterrel dolgozni. Setting spray-jel lefújva szépen kitart (kipróbálva, lagziban voltunk :) ) Olcsó, megbízható termék szerintem. Most egyelőre bőven el vagyok látva belőle, de szerintem újravevős is lehet, majd megjátjuk. Majd updatelek. Nehéz, mert folyamatosan csábulunk el az újabb kencéktől, nem?

nszolnoki

Az a legnagyszerűűb benne, hogy egy pillanat alatt fenn van! Mint egy jó arckrém, ujjaimra teszem, azzal eloszlatom és úgy ül az arcomon, mintha tényleg az arcom lenne. Nem kell szivaccsal nyomkodni, nem kell ecsettel varázsolni, csak a kezemet használom: felkenem, könnyű szépen eloszlatni, két mozdulat és KÉSZ! Az eredmény meg nagyon szép, puha, tényleg bársonyos, tényleg az, amit a csomagolás ígér. Fixálom. Nagyon tartós és nem kell aggódni miatta, hogy elmászik. A nap legvégére kicsit eltűnik az arcomról, viszont nem tudom, hova tűnik, mert sem a rácokban ülve nem találom, sem a szárazabb foltokon nem halmozódik, szóval nem "csúnyán" tűnik el, csak lehalványul. Szerintem nagyon jól fed, nekem egy réteg elég. Ahol nem, ott concealer jön, nem az alapozót halmozom. Télen lehet, hogy cseppentenem kell hozzá fél csepp, mondjuk valamelyik TO olajat, mert érzem, hogy délutánra húzódni fog. Alig van árnyalatnyi különbség a színei között, nekem 20 Beige van. ha túl világos, teszek bele egy gondolatnyi sötétet másból, vagy jobban bronzosítok. Az üzletben eladóval próbáltuk ki és választottuk az árnyaltot az állcsontra kenve, mégis azt gondolom, hogy legközelebb 30 Beige-t veszem, majd meglátjuk, még előttünk a tél, hurrá. Szumma szummárum, egybeolvad az arcommal, láthatatlanul teszi egyenletssé, pillekönnyű, szinte nem is látszik, mitől olyan szép :) Alapdarab lesz!

faragoanita
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. augusztus 28.

Szerintem ez elég új termék lehet, mert eddig hadilábon álltam az alverde alapozókkal, viszont ahogy megláttam ezt, kipróbáltam a testert és még akkor ott a boltban megvettem. A legsötétebb árnyalatot választottam a nyári lebarnult arcbőrömhöz, tökéletesen illik hozzá. No de egy alapozónál a textúra és a fedés a legfontosabb: 1. textúrája tényleg gél, nekem nagyon bejön, viszont nem árt aránylag tempósan eldolgozni, mert miután megszáradt már nehezebb korrigálni mint a krém állagú alapozókat 2. fedése tökéletes, bár nekem nem sok elfedni való van a bőrömön, mégis van egy anyajegy, amit teljesen észrevehetetlenné tett, így úgy gondolom, hogy azt teszi, amire egy alapozó hivatott.
3. ára 1900 Ft volt, ami egyszerűen hihetetlen ilyen minőség mellett és számomra az első szempont akkor is a 'natúr' cím!
4. tetszik a tégelyes kivitelezés
5. elfogult alverde rajongó vagyok :D

nika15
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2017. augusztus 28.

Eddig a Catrice HD alapozójára esküdtem, de ez bőven felül múlja. Kiváló fedés, nem zsírosodik át, viszont hajlamos a száraz részeket kiemelni.
Nagyon, nagyon elégedett vagyok vele.

googles
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. augusztus 28.

Ez valóban jó alapozó. Nem lesz sivatag, se maszkos tőle az arcom. A 15-ös (ivory-clair) árnyalat nekem teljesen jó. Úgy egyben, ez az alapozó használható, jól viselkedik és kivételesen jó árnyalatai is vannak. Ajánlom, bár drága kicsit.

Ja, nem vagyok teljesen biztos benne, hogy jól tudom, de mintha ebből lenne 2 típusú, a száraz bőrre való (ezt véleményeztem én), meg a kombinált bőrre való. Ami nekem van, abban azt szeretem, hogy szépen el lehet dolgozni az arcon és bársonyos hatást eredményez.