KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

pink sunrise
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 5.

Legvilágosabb árnyalatot használom, és teljesen elfogadhatóan idomul a fehér bőrömhöz.Nagyon természetes a hatása, annak ellenére hogy erős a fedése. A 010-es árnyalat inkább semleges/sárgás, és tényleg világos.Egyedüli Catrice alapozó amit talán 3x-4x is újravettem.

Thegreensophia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 5.

Szeretem! Alkalmakra szeretem leginkább vagy ha erős fedésre van szükségem!

Thegreensophia

Imádom!!!! Ez a kedvenc mindennapi alapozóm!!! Gyenge/közepes fedése van! Könnyű viselet!

Elfie98
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 5.

Nagyon vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. A legvilágosabb árnyalatot vásároltam meg,amikor elkezdtem felvinni elképedtem milyen szépen eldolgozható és végül a finishe is ugyanígy varázsolt el,hiszen egyenletes bőrt ad és matt lesz a végeremény. Viszont oxidálódik,és nagyon ragad.

orchidea8627
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 5.

Azóta megjelent az NC10, ami még jobb színben.
Egyébként az összetevők között már nincsenek parabének, nemrég vettem újra és néztem a dobozán. 😉

Végre kihoztak belőle világosabb árnyalatokat is, és szerencsére az NW10-es igazán semleges, nem rózsaszínes-pinkes. (Bár azt nem értem hogy NC-s árnyalatokból miért nem csináltak világosabbakat...) Szerencsére az NW10-es remekül passzol a bőröm színéhez, nem oxidál sötétebbre a nap folyamán. Matt, de nem maszkos hatású, leheletnyi rétegben is kitűnően fed, gyönyörűen terül, a pórusaimat nem emeli ki, tartós. Nem győzöm dicsérni.
Tíz csillag.

Villango
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. november 5.

Miután óriásit csalódtam a Double Wear-ben évekkel ezelőtt (lefolyt az arcomról nap közepére egy idő után), a folyékony alapozók terén sok jóra már nem számítok...így csak úgy poénból szinte landolt a kosaramban, hogy ez is meglegyen. Hát nagyon pozitív csalódás.
Én teszek alá BHA szérumot, arra esszenciát, arra szérumot, arra pedig fényvédőt, majd jön ez, majd pedig transzparens púder, és nagyon szép az összkép, sokáig tartja magát, bár át tud fényesedni hamar, ez engem annyira nem zavar.
Én sárgás tónus vagyok, így a szín is jó, ez ezért az áron nevetségesen jó.

Idk
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. november 5.

Egyedül arra jó hogy világosítsam vele a túl sötét alapozókat. Önmagába semmit nem fed, egyáltalán nem tartós, eldolgozhatatlan, majd kb. Fél óra múlva rászárad a fejedre és elkezd lehámlani róla ha kicsit megdörzsölöd az arcod gyakorlatilag lehámlik az egész. Világosítónak viszont elmegy, szerencsére mindjárt elfogy. Szerintem életem hátralevő részében nagyívben fogom kerülni mert valami borzasztó. Azthiszem ettől a márkától egyedül a púder jön be.

steffy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport:  -  |  2017. november 5.

Kemény 5 euróért vettem nyár végi leértékelésen. A legjobb alalpozóm eddig, pedig a két kezem és lábam sem lenne elég, hogy megszámoljam, hány alapozót próbáltam már. Tág porusú, már nem fiatal bőrőmön fantasztikus volt, komolyan gyönyörködtem a tükörben, hogy ez az én bőrőm? :-)

Elyana
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 5.

Update: Másodjára is megvettem, még rögtön az első után, amint elfogyott. Nem kellett volna. Eddig semmi problémám nem volt az arcbőrömmel, de ez az alapozó nagyon eltömítette a pórusaimat, hiába tisztítottam meg az arcom esténként jó alaposan. Pattanásokat okozott olyan helyeken is, ahol eddig nem volt és este már alig vártam, hogy lemossam. Ha mást nem, legalább egy időre elintézte, hogy ne sminkeljek egyáltalán :P

Szeretem használni, mert szép, egységes bőrt eredményez, nem maszkszerű és egész nap kitart. A mattító hatása is nyilvánvaló, egész napot kibír, még estére sem fénylik át. Arra érdemes figyelni, hogy vízálló és ennek megfelelően nehéz lemosni a hagyományos módon (a blender szivacsból is nehezebb kimosni). Érdemes hozzá beszerezni egy vízálló smink lemosására alkalmas terméket.

ilorincz
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. november 5.

Örök kedvenc.
Sokadik alapozót vásároltam, mindig visszatérek hozzá.