HIRDETÉS

Legújabb vélemények - Alapozók

• Max Factor Facefinity All Day
    Krémek Krémje ivy   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Nem voltam vele túlságosan elégedett, ilyen névtöl ennyiért, vártam egykis woww hatást amit nekem nem adott. Aztán egyszer túl piszkos volt az alapozóecsetem, és az ujjaimmal voltam kénytelen feltenni. Csodák csodája így fényévekkel jobban mutatott. Apróságokon múlik a világ sora. A kezem melegétöl, vagy a kézmosás után is minimálisan rajtam lévö zsírrétegtöl, valahogy jobban kompatibilis lett a börömmel. De azt hiszem még mindíg nem ö az igazi.

• Max Factor Facefinity All Day
    Krémkedvelő zsdorcsi   Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Már 2-3 éve ezt az alapozót használom, a 4. üvegnél tartok. Azt hiszem ezzel mindent elmondtam róla. :) Szépen fed, az én bőrtónusomhoz nagyon szépen igazodik, az alapozóval megegyező színű púdert használom, így együtt tökéletesek!

• Lancôme Teint Miracle Alapozó
    Krémmániás klaere   Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

Ez volt életem első high-end(=drága) alapozója, úgyhogy nagy izgalmakkal vártam a reggelt mikor kipróbálhattam.:)
    Sajnos csalódás volt számomra. Közepesen fed - ami nekem elég is - gyönyörű fényt ad az arcnak, anélkül hogy olajos érzete lenne, szép "kipihent" arcot varázsoltam vele, tartós és ennyi. Semmi olyan extrát nem adott, ami miatt újravenném. Az igazság, hogy röpke 3 alapozót fel tudnék sorolni, ami hasonló eredményt adott az ár töredékéért. Azér a doboza magamnál van, h villoghassak vele, arra lehet jó lesz -.-

• Max Factor Facefinity All Day
    Krémkedvelő The Pink Lady   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pigmentfoltok   Korcsoport: 35-44

Nyáron 2 alkalommal használtam, még nem tudom eldönteni hogy a meleg miatt, vagy az alapozót nem tolerálja a bőröm, de mitesszerek jelentek meg a homlokomon. Még kipróbálom télen, hátha... A színe viszont tökéletes és tényleg bababőrt csinál.

• Maybelline Affinimat Alapozó SPF17
    Krémmániás lucintaa   Bőrtípus: Zsíros   Korcsoport: 18-24

Akcióban vettem a dm-ben, járt hozzá ajándékba a púder társa. Gondoltam, nem hagyom ki ezt a lehetőséget, mert a púder majdnem ugyanannyiba kerül, mint az alapozó.
    Egy bajom van vele: iszonyatosan folyékony az állaga. :S De ettől függetlenül szépen mattít elég huzamos ideig, és a legvilágosabb szín is passzol a hófehér pofimhoz. :D Nincs maszkhatása sem.

• Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó
    Krémmániás nta2   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 35-44

103 True Ivory árnyalatot sikerült beszereznem Müller 50%-os akció keretében a tubusos változatból, gondolom ezután már csak a pumpás lesz, ezért a leárazás. Az árnyalat épp megfelelő, könnyű vele dolgozni és valóban szép fedése van. A rengeteg mindenféle összetevőtől nem vagyok vidám (bár a tubuson kevesebb összetevő van), de nem ezt használom minden nap, hogy ne rontson a bőröm állapotán. Összességében elégedett vagyok vele, de nem fogom újravenni, inkább barátságosabb összetevőjű termékeket használok.

• Rimmel Stay Matte Liquid Mousse
    Krémmániás f.eniko   Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Nagyon örülök hogy rátaláltam, kedvenc alapozómmá nőtte ki magát. Először húztam a számat, hogy nagyon kevés lesz ez a mennyiség és hamar el fog fogyni,de úgy néz ki sokáig elég lesz,hiszen nagyon kicsi is elég belőle és kibír egy egész napot úgy hogy nem kell igazítani,fedése állaga és illata is teljesen megfelelő számomra. Újra fogom venni :)

• Rimmel Stay Matte Liquid Mousse
    Krémmániás kissenikor   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 25-34

Az egyik legjobb alapozó, amit az utóbbi időben próbáltam (mondjuk leginkább BB krémeket szoktam használni, mert nem szeretem a maszkszerű fedést a bőrömön). Elsőre fura az állaga, elég sűrű, szinte habos. A fedése erős négyes, a színe pont passzol a fehér bőrömhöz. Csomagban vettem meg a matt púderével a Rossmannban leárazva, így extra nagyon megérte. Elég kicsinek tűnt elsőre a tubus, de szerintem vagy fél évig simán elég lesz mindennapos használat mellett is. A púder úgyszintén. Az illata nem erős, a kopásállósága viszont 6 órát simán kibír fényesedés nélkül, ami zsíros bőrön azért elég jó teljesítmény.

• Max Factor Colour Adapt Alapozó
    Újonc adrika94   Bőrtípus: Normál   Korcsoport: 18-24

Nekem nagyon tetszett! Tökéletesen fed, pattanásokat és apróbb hibákat is! Én ajánlom mindenkinek:)

• Bourjois 123 Perfect
    Krémek Krémje mihrek   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 18-24

Nagyon szerettem a Bio Détox változatot, de azt már nem forgalmazzák Magyarországon. Helyette ezt próbáltam ki...egynek jó volt, de most már nem vásároltam újra.