KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

Zsooo
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. április 30.

Nagyon sokáig kerestem a tökéletes alapozót a kombinált bőrömre, ami kipirosodásra is hajlamos, és azt hiszem megtaláltam. Az állaga jó, könnyű felvinni és eldolgozni. Nagyon jó a fedése és egyáltalán nem érzem nehéznek az arcomon, mintha ott se lenne. És ami nekem tökéletes, hogy mattít, órák múlva is ugyanolyan, mint amikor felkentem, nem kenődik el, nem pirosodik át az arcom, mint az eddigi alapozóimnál és a száraz részeket sem szárítja tovább, emeli ki és egyáltalán nem hámlik le az arcomról ezeken a részeken. A Catrice Prime and Fine mattító púderrel együtt használtam.

Sindy6
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. április 30.

2-3 hete használom és mostanában vettem észre, hogy nagyon nagyon fincsi illata van. Nagyon megkedveltem ezt az alapozó/korrektort. Én csíkocskákat húzok néhány helyen az arcomon + a maybelline új alapozóját használom ami 3 hét után észrevehetően bőrszépítő hatással rendelkezik és a kettőt együtt eldolgozom. Fogalmam nincs, hogy melyiktől, de úgy veszem észre, hogy javult a bőröm állapota. A max factort ha magában használom akkor is nagyon szép eredményt lehet elérni. Nekem egyáltalán nem maszkos és irritációt sem okoz

scorpionqueen
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. április 30.

Többek között az itteni vélemények és Yndre meggyőző tesztje alapján indultam el szemrevételezni, jött is velem haza, pedig volt még több versenyző is. Amikor a Sephorában feltette rám az eladóhölgy, csak Janice-ezni tudtam: OH MY GOD! Végre annyi év keresgélés után megtaláltam az igazit. Ez az alapozó mindent tud, amit eddig kerestem:
1. Valóban ultrakönnyű viselet, de ezt úgy értem, EGYÁLTALÁN nem érzem, hogy lenne az arcomon bármi is. Nemhogy alapozó!
2. Mindezek ellenére nagyon jól fed. Első körben a közepesnél kicsit erősebbnek mondanám, de kiválóan építhető és akkor már erős a fedése.
4. Olajmentes. A kombinált/zsíros bőrűeknek nem kell mondanom, hogy ez mekkora áldás.
5. Szinte teljesen mattítja a bőrömet, púderes a finise.
6. Elképesztően kevés kell belőle. Nagyon folyékony, jól terül, könnyen oszlatható a bőrön.
7. Gyönyörű, egységes bőr a végeredmény.

Egy tanács hozzá: ha már megszáradt, ne nyúljunk hozzá nedves Beauty Blenderrel (pl. korrektorozás)! A saját káromon tanultam meg, kb. körömnyi darabokban szedte fel az alapozót az arcomról a csupasz bőrig.

(5)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

rea3
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. április 30.

Szép a fedése, szép a finise (púderrel természetesen), imádom ezt a pumpás verziót, nagyon kényelmes és tiszta munka, viszont a legnagyobb sajnálatomra kipattogtam tőle (ahogy látom, többen is így jártatok vele). Ilyen csúnya összetevőkkel nem is csoda. Én azt hittem hogy ez ugyanaz, mint a fehér tubusos változat (vele teljesen elégedett voltam) csak komolyabb külsőben, sajnos tévedtem.

Natalie
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2015. április 30.

Egy barátnőm nyerte és hozzám került a 21-es árnyalatban. Azóta megnéztem már üzletben is az árnyalatokat,mivel még bontatlan volt,ha nem passzolna a szín, tudjak cserélni. A szín passzol. Azért nem semmi,hogy míg az alapozók ára egyre magasabb vagy jobb esetben marad,addig a mennyiségük egyre kisebb. Ez a kis üvegcse mindössze 20 milis,ami szerintem enyhén pofátlanság. Na mindegy,pénzt nem adtunk érte. Használat előtt fel kell rázni,ami annyira nem újdonsag számomra,de a művelet közben mégis meglepődtem,mintha víz volna benne,annyira híg. Üzletben láttam már a megoldást ahogy ki lehet nyerni az üvegcséből az alapozót,na az újdonság volt. Egy hosszú,vékonyka "nyélen" egy golyó,aminek az alja újra elvékonyodik. Az erre került alapozót kell a bőrre juttatni,ami annyit jelent,hogy a golyót az arcunkon párszor át kell húzni. Ez nem túl higiénikus szerintem,ennyi erővel már cseppentős formában is adhatták volna. Első alkalommal sikerült túl sok alapozót az arcomra kenni,mert a híg állaga ellenére elég erős fedést nyújt, megtévesztő rendesen az állaga.Eloszlatni bőrön próbátam kézzel,ecsettel és szivaccsal,hát a mancsom adta a legszebb eredményt. Amúgy könnyű eloszlatni,szuper a fedése és az ígért selymes hatás totálisan megállja a helyét,hihetetlen lágy és finom tapintású a bőr tőle. A finishe szép,természetes,ráncokban nem ül meg,épp egy darab enyhén szárazabb folt volt rajtam állrészen,azt nem emelte ki. Tartóssága eddig nem rossz,de arról igazán hosszabb távú használattal mernék biztosat írni. Az INCI nem igazán tetszik,az a 4. összetevő nagyon nem kéne bele. Nem vagyok amúgy hisztis az alapozóim összetételével kapcsolatban,de az alcohol amit kerülök mindenben. Nem véletlenül,ugyanis szárította az arcomat. Lemosáskor sem volt már az igazi,de 4-5 órás viselettel már éreztem,hogy mintha kicsit feszülne a pofim. Ezen tulajdonságtól eltekintve elégedett lennék vele. Elhasználni nem lesz nehéz a mennyiségét tekintve,de ritkán fogom magamra kenni és azt sem egyfolytában. Most vigyorgok itt magamban,hogy lassan a körömlakkok nagyobb kiszerelésben lesznek elérhetőek,mint az alapozók,amik azért kicsit nagyobb felületet kell,hogy befedjenek. Azt viszont keményen remélem,hogy a "többiek" nem rohannak követni ezt az "újdonságot"!
Nem rossz alapozó,jó fedéssel,könnyű,szinte érzhetetlen viselet,de inkább zsírosabb bőrre vagy azoknak,akiket nem zavar a bizonyos 4.!

Ud; próbálgatom,tesztelgetem,de nem nekem való. Szárít. Zsíros bőrüeknek talán. Fedés ide,finish oda,nem ér annyit,hogy szétszárítsam a pofim.;( Komolyan sajnálom,mert nagyon könnyen kezelhető alapozó,klafa fedéssel,szép bőrképpel...de nem nekem.

(4)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

lysza1985
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. április 30.

Nagyon kivancsi voltam, kiprobaltam a tesztert, hazamentem es nyomokban meg masnap is latszott a kezemen. Nem hagyott nyugodni, eldontottem, hogy megveszem. A dmben olcsobb volt egy ezressel, igy semmikepp se bantam meg. Jol fed, 200-as pont passzol, jo a texturaja. Eddig 5*!

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

lucintaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. április 30.

Kellett egy alapozó, és mivel szeretek kísérletezgetni, akartam venni egy újat, de mégsem a legdrágább kategóriából.
Erre esett a választásom, olcsó volt (mindösszesen 1200 forint), a leírása alapján tökéletes zsíros bőrre, pumpás kiszerelésű, és a legvilágosabb (azt hiszem, Light) árnyalatból már csak egy darab volt.
Eddigi tapasztalataim alapján nagyon szép a fedése, nem maszkhatású, de mégis elfedi a bőrhibákat. Kényelmes a viselése, jól mattít, és ha nem is 14 órát, de sok időt kibír, nap közben egyszer kell csak újra lepúdereznem. :) A pumpával pont annyit lehet kinyomni, amennyi kell, nincs pazarlás. Ráadásul az állaga is pont jó, legalábbis nekem. A színe talán egy csöppet sötétebb, mint a bőrszínem, de ha nem viszek fel túl sokat, észre sem lehet venni a különbséget.
Eddig tetszik, remélem, hosszútávon is jóban maradunk!

evelinmolnar
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. április 30.

nekem abszolút bevált, nem pattogok ki tőle, hosszan takarja az arcom hibáit, én csak ajánlani tudom.

dorotthia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2015. április 30.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2015. április 30.

Imadom! Nem reg vettem, de szerelem volt elso erzesre. :) Nincs feltuno borhiban szerencsere ezert en nem szeretem az erosfedesu alapozokat mert csak ugy erzem latszik es felesleges. Ennek nem eros a fedese de elfedi amit kell, konnyen elkenem kezzel is. En akciosan jutottam hozza igy teljesen megerte, lassan fogy es osszehasonlithatatlan az eddig hasznalt alapozoimmal bb kremeimmel, nem iritalja a borom, ugyhogy akar teljes aron de megvennem ujra!

fannisch
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2015. április 30.

A 010 light porcelain árnyalatot vettem meg, eddig nagyon jól alkalmazkodik a bőrszínemhez, kellemes a viselése, nem szárít, egész jó a fedése!