HIRDETÉS

Legújabb vélemények - Alapozók

• Manhattan Clearface Perfect Mat
    Újonc k.nikolett92   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

A fedése nem olyan rossz, de sajnos nekem hamar fénylik ettől is a bőröm. A tág pórusokat sem tünteti el. Nem mondom hogy nem venném újra, de egyelőre még mindig keresgélek.

• Manhattan Clearface Natural Mat
    Krémmániás nta2   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 35-44

Azt hiszem hogy az utolsó darabot vettem meg még a tavasz végén, mert igencsak le volt árazva és azóta már csak a másik típus van ebből. Sajnálom, mert nagyon szépen illeszkedik a bőrhöz, nem csíkoz, szépen és könnyen el tudom dolgozni és napközben sem csomósodik össze egyes részeken, mint más alapozó és hosszan tart a hatása. Mindennek tetejébe fényvédős is, ami plusz pont. Kár érte, a jó dolgokat mindig kivonják a forgalomból, amit nagyon nem értek. A másik változatát pedig nem venném meg az összetevői miatt.

• Catrice Nude Illusion Make Up
    Krémek Krémje bandita   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 35-44

Több, mint egy hónapja birtoklom, de csak végszükségben szoktam használni, azaz itthonra, ha pl csak a boltba kell leszaladnom valamiért-azt hiszem, ez mindent elárul a termékhez fűződő viszonyomról. :)

A T-vonalam extrán zsíros, ezért kifejezetten kedvelem a matt hatású alapozókat, de amit ez nyújt, az túlzás.
    Matt, de emellett szinte porzik tőle a bőröm, néhány órával felkenés után.
    Nagyon nehezen tudom eloszlatni, nekem megül a pórusok mélyén, és csak minimálisan építhető, viszont gyengén fed, a lájtosra fakult őszi pigmentfoltjaimat nem fedi el.
    A márka Matt Primer terméke fölött ugyan szépen viselkedik, de fokozott mitesszerképződést tapasztaltam.

Az egyetlen hasznos tulajdonsága az illatmentessége, de még ez sem elég számomra a két csillaghoz.

• MAC Pro Longwear Alapozó SPF 10
    Krémkedvelő tamusgirl13   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Imáádooom ezt az alapozóót!! Hát az árát illetően amikor megvettem picit sokallottam, de most már értem, hogy miért kerül ennyibe :) pont azt a hatést adja, amire én vártam, mattítja az arcot, de annyira, hogy reggel felkenem és még este is ugyanolyan marad a bőröm. Egy nyomás elég az egész arcomra, úgyhogy szerintem sokáig fogja bírni. Mielőtt felviszem a bőrömre mindenképp kenek hidratáló krémet( úgy egyszerűbb eldolgozni). Utána a kézfejemre pumpálok az alapozóból és innen viszem fel az arcomra. Az viszont bizonyítja a tartósságát, hogy utána megmosom szappannal a kezem és nem jön le a kézfejemről... nagyon durva.... IMÁDOM!!!!

• L'Oreal Lumi Magique Alapozó SPF18
    Krémkedvelő ivor   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 35-44

Nekem is hasonlóak a tapasztalataim ezzel az alapozóval: zsíros vagy kombinált bőrön elképesztően zsíros érzés, ugyan könnyű az állaga, de cserében egy óra után garantáltan úgy csillog a fejem, mint a diszkógömb, még akkor is, ha porpúderrel fedem le mindezt megelőzendő. Száraz bőrűeknek lehet jó, én speciel nem tudom, mikor fogom elhasználni.

• L'Oreal Accord Parfait Alapozó
    Krémmániás killerqueen   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

Abszolut kedvenc! Amiota megjelent azota hasznalom. Olyanokat utott ki orokre a pikszisbol mint az Estee Lauder Double Wear es a Clinique Stay True es a Superfit. Nehanyszor meg megvettem azokat de penzkidobas volt, ez szazszor jobb!
    Viszont amiota Magyarorszagon True Match lett egy pici valtozast eszleltem benne, mintha apro fenyvisszavero csillamok lennenek benne? Itt Olaszo-ban meg mindig Accord Perfect es nem csillamos.

• L'Oreal Accord Parfait Minéral

Hu de utaltam!! Se onmagaban, se alapozo fole nem volt szep, nekem foltos lett es nagyon kiadta a porusaimat amik egyebkent nem is lathatoak!

• L'Oreal Infallible Alapozó

Abszolut kedvencem, a True Match (Accord Parfait) mellett. Gyonyoru porcelan babaarc, tartossag. A titka hogy alaposan ala kell hidratalni, meg nekem is aki zsirosodasra hajlamos vagyok. Krem nelkul csunya mar rogton a felkenes utan is, szaraz, nem olyan szep a szine es nem egyenletes es valahogy beissza a bor egy ido utan. Alakremezni, esetleg egy primer is, es tokeletes egesz nap, megmarad a fedese.

• Maybelline Affinitone Alapozó
    Krémkedvelő eeevi   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Az elején amikor megvettem, nagyon örültem neki, mert nagyon jónak bizonyult. Találtam szép világos színben is, ami illett az arcbőrömhöz, de egy idő után (1-2 hét) már valahogy ez is elkezdett sárgásodni és nem sok időt bír ki, kb 3-4 órát, utána pedig lekopik. Ha elfogy kipróbálok egy másikat, de ha a másik rosszabb lesz, akkor lehet visszatérek ehhez.

• Avon Extra Lasting Alapozó SPF12
    Újonc barbarita   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 35-44

A 15 éves lányomnak vettem ilyet,elsőre sikerült eltalálnia színt a Nude árnyalattal próbálkoztunk.Maximálisan elégedettek vagyunk, amikor felkeni teljesen egybeolvad a bőrével,tökéletesen fed eltünteti az apró piros pattanásokat a homlokán és nagyon tartós pedig kicsit izzadós.