Legújabb vélemények - Alapozók

• Rimmel Stay Matte Liquid Mousse
    Krémkedvelő eniko90   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Eddigi legjobb alapozóm. Én púderrel együtt használom, és kiváló. De tényleg nagyon vékonyan kell felkenni, mert elég sűrű az állaga. Most a Tesco-ban egész júliusban 1900 Ft lesz a Stay Matte púderrel együtt. :)
    Imádom

• Revlon Colorstay Alapozó
    Krémmániás jadegirl   Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

Jó lenne ha Magyarországra is behoznák végre a Revlont mert nagyon jó termékeik vannak,több beauty blogger az alapozóra is erre esküszik. Az angol ebayről rendeltem kb 3000 forintért a legvilágosabb árnyalatot. Fehér bőrűeknek jó hír:))) itt a porcelán tényleg porcelán és nincs semmilyen sárga beütése! Maga az alapozó sűrű,picit eleinte ragad a tubusból alig lehet kiimádkozni :D de feltéve nagyon szép,közepes fedésűnek mondanám. Sokáig elég volt kb 7 hónapig. Viszont az üvege ... pici az üveg szája,nincs pumpa nehezen jön ki belőle az alapozó és ha jön akkor se annyi amennyi gazdaságos lenne. Én már nem tudom használni a sajátomat pedig látom hogy még bőven lenne benne de fejreállítva sem jön ki... Egy új üvegcsét megszavaznék neki ..

• NYC Natural Matte Alapozó
    Krémkedvelő Ziza   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Én a 001-es árnyalatot vettem meg, mivel több féle alapozó árnyalatai közül ez talált a legjobban a bőrömhöz. Gondoltam az áráért megér egy próbát, ha annyira rossz is hogy kuka utána. Mondhatom, hogy pozitívan csalódtam benne. Nekem az állaga nagyon jó, szivaccsal eldolgozható, fedése megfelelő, igaz nem szoktam vastagon felvinni és kevés a bőrhibám amit el kell takarjon, mattító púderrel fixálva nekem 4-5 órát matt marad. Összességében ezért a pénzért nem rossz.

• L'Oreal True Match Alapozó
    Krémkedvelő Eszti24   Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 18-24

Nekem a Müllerben sikerült beszereznem, de a Rossmanban is van, csak kisebb volt a színválaszték. Annak ellenére, hogy abszolút meleg tónusú a bőröm, a c3 árnyalat (rose beige) volt a megfelelő, bár legalább tíz percig hasonlítgattam össze őket. Érdemes tényleg tesztereket kipróbálni, mert pl. a rose beige és a legvilágosabb meleg árnyalat között nagyon pici különbség van, de mégis mások. Eddig nagyon elégedett vagyok vele, még ebben a melegben is kellemes viselet.

• Garnier BB Krém SPF15
    Krémkedvelő andi93   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 18-24

Nagyon tetszik ez a termék. Most használtam el az első tubussal. Száraz bőrömre teljesen jó, zsíros bőrüknek nem ajánlanám. Utána kell púder is, hogy ne legyen annyira fényes. Mióta ezt használom azóta nem is használok alapozót nekem ez felér azzal, sőt még jobb is. Igaz nem fed el teljesen mindent, de nagyon halványít. Szem alatti karikákat is, de így legalább nem maszk szerű. Illata is kellemes, a legelső használat alkalmával pár óráig még éreztem magamon az illatát, azóta nem nagyon, mert megszoktam, de nem is baj.

• FLP Cream To Powder Foundation
    Krémkedvelő katalin.forever   Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 35-44

Csodásan fed, nagyon kevés kell belőle. Nekem a Sunset Beige színű felvitel után kb. fél órával az arcszínhez "igazodott" (mint egy BB krém), szép, napbarnított árnyalatot adva. Egész nap tart, délutánra, estére még szebb lesz, igazi bársonyos hatású. Soha életemben nem volt ilyen jó alapozóm, pedig volt már olyan, amit évekig használtam, annyira elégedett voltam vele. Az már csak hab a tortán, hogy az összetevők is mind egészségesek, gyógyhatásúak. Abszolút csillagos 5-ös!

• Catrice Photo Finish Folyékony

Nekem nem vált be mert a színe nagyon sötét és természetellenes,az állaga túl sűrű és hamar lejön akár már egy órán belül. A külseje sokkal jobb alapozót sejtet..csak végső esetben nyúlnék hozzá.

• Lush Colour Supplement
    Krémek Krémje CherryBlossom   Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Mintát próbáltam ki belőle. A színe nekem nagyjából jó is lenne, könnyen eloszlatható. De ezenkívül sok jót mégse tudok róla mondani. Nehézkes a bőrön, kicsit ragacsos finish-sel, ami később kicsit ugyan enyhül, de nem az igazi. A legnagyobb problémám vele az, hogy nagyon rondán mutat. Talán @campbell fogalmazta meg legjobban: "a bőrön fura szemcsés poros (nem finoman púderes)". Nem találom rá a szavakat. Biztos, hogy nem veszem meg.

• L'Oreal True Match Alapozó
    Krémkedvelő Vviragg   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Remek alapozó és nagyon szeretem. Tökéletesen illeszkedik a bőrömhöz, olyan értelemben, hogy szépen beépül és nincs természetellenes hatása. Fedése tökéletes és tartós termék. Egy finom enyhén púderes matt réteget képez a bőrömön. Nem tömíti el a pórusaimat. Kevés púderrel fixálom a tartósabb hatás érdekében. Nagyon megvagyok elégedve és újra fogom vásárolni ezt a terméket.

• Maybelline Affinitone Mineral

Az állaga tetszik,a tubus és az adagoló is teljesen rendben van. A színek sajnos kivétel nélkül sötétek ezért én max. nyáron tudom használni. Kissé zsíros és "cake face" hatást kelt,ezért nagyon oda kell figyelni,hogy mennyit és hogyan dolgozzuk el mert könnyen lehet a végeredmény . Ettől függetlenül nem rossz alapozó,de nem való mindenkinek , érdemes kipróbálni még a boltban már ha a rossmanos biztiőr hagyja ; )