KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

Szandra0718
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. január 12.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. január 12.

Imádom a legjobb alapozó. Mattra szárad. Szépen fed. Epíteni is lehet. Nem maszk hatásu

Kriszti4
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 12.

A sok jó vélemény miatt vásároltam meg. Ahhoz képest, hogy mennyi az ára jó kis termék. Nekem a rose beige árnyalatban van meg, tökéletesen passzol a bőröm színéhez. Szépen fed, nincs maszkhatása.De valamiért úgy érzem, hogy nem ez a tökéletes alapozó a számomra.

nina22
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 12.

Régebben használtam, tehát amikor elfogyott,nem vettem belőle újat, talán az ára miatt. Viszont nagyon jól bevált :) Jól fed, nem irritálja a bőrt, nem lesznek tőle hatalmas pattanások.

nina22

Régóta ezt a típust használom, nagyon jól fed, és nem kell sok belőle! :) Körülbelül 1-2 nyomásnyit használok belőle, nagyon sokáig elég! Azonban ahol erőteljesebb a bőrproblémám, ott nem annyira szép, emiatt szükséges púderrel korrektorral még "rásegíteni". Szuper termék! :)

matosfruzs
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 12.

Csomagban vettem a korrektorával, mert az a kedvencem és gondoltam egyúttal legalább ezt is kipróbálom, mert nagyon jó áron volt így. Azt kell hogy mondjam imádom!!! Már kezdtem elveszteni a hitem a drogériás alapozókban, mert valami sosem stimmelt egyiknél sem, de ebben egyszerűen nem találok hibát. Jó az állaga, a fedése nekem teljesen elég, korrektorral meg főleg és nagyon szép természetes hatású lesz a végeredmény. Ja és nem fénylik át! A pipettás kiszerelését szintén nagyon szeretem, max a színével lehetnek majd problémáim nyáron, mert így is azt hiszem a legsötétebb árnyalat van meg nekem, pedig inkább világos bőrű vagyok, mint sötét. Biztosan újra fogom venni, ami nálam csoda, mert nagy kísérletezőnek számítok alapozó téren.

annama
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. január 12.

Miért is csak négy csillag?
1. mert nagy reményeket fűztem hozzá, hiszen olyan szép a csomagolás, fekete-arany-üveg, és jó volt a reklám kampány is.
2. mert anti-aging alapozóm már volt, az Armanitól, és nagyon szerettem.
3. mert erősebb fedést kerestem a mostanság használt chanel vitalumiere aqua-tól.
Sajnos nem olyan szép a végeredmény, mint az Armani designer liftjével, a fedése pedign nem sokkal erősebb, mint a Chanel vl aqua, amihez kénytelen vagyok hasonlítani, hiszen közel egy éve azt használom. Ez utóbbit, amint felkenem a bőrömre, szinte beissza, puha, száraz érzetet hagy maga után. A Dolce & Gabbana liftinges alapozója viszon kicsit ragad, igaz, csak eleinte, a fixáló porpúderrel együtt már nem. A fénye tetszik, selymesen fénylik, nem zsírosan, inkább ragyog, de nem csillámosan, hanem frissen. Nehezebben tudom eloszlatni, és többet kell vele dolgozni, mint a fentebb említett másik két alapozómmal, ezért csak ecsettel tudok hozzáfogni, és azzal vékonyan és többször áthúzni, hogy ne csomósodjon a szárazabb helyeken. Összességében, ha ez lenne az első drágább alapozóm, tetszene, az eredmény a kis macera után végül is szép, de ha az árát összevetem a chanel-emmel, már nem biztos, hogy újra venném a Dolce & Gabbana-t.

Kati04
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 12.

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban.
Pozitívum: Ez az egyik legmattabb alapozó, amit valaha próbáltam. Nekem szupergyorsan átfényesedik a bőröm de ezzel az alapozóval emiatt nem kell aggódnom, sőt még néha púder nélkül is használom és úgy is matt marad elég sokáig. Nekem eddig még a nagggyonmattnak mondott alapozók se váltak be de ez valami csoda. Könnyen el lehet dolgozni, jó az ára is.
Negatívum: Nagyon hamar lekopik az arcomról. Pár óra alatt néhány részen olyan, mintha nem is kentem volna fel, mikor este lemosom a vattán kb. alig van valami nyoma. A száraz részeket iszonyatosan kiemeli. A fedése sem a legjobb inkább enyhe közepesnek mondanám.

matosfruzs

Az itteni jó vélemények hatására vettem meg, de nagyot kellett benne csalódnom. A kiszerelése és állaga nagyon tetszik, viszont kiemeli a száraz részeket, hamar átfénylik és eléggé maszkhatású is.

karaibrahimgil
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 12.

Végre egy alapozó, aminek olyan színe van, mint az arcbőrömnek (natural light ochre)! Tényleg közepes a fedése, nem ad zsíros érzetet, viszont a mattító Maycheer primeremmel kicsit nehéz összedolgozni. Sajnálom, hogy már nem gyártják, habár külföldről még rendelhető.

biusjj
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 12.

Emlékszem, hogy könnyen összeállt az arcomon, és mindig foltos volt. A fedése gyenge, közepes de építhető (ha nem lett volna folyton foltos). A bőröm nem lett tőle se szebb, se csúnyább, talán mint ma egy BB krém, olyasmi látszatot keltette (fedést illetően). Az illata elég alkoholos volt, de gyorsan elillant. Nap közepe-vége felé ez is gyönyörűen lefolyt, és ha jól emlékszem elég sárgásak voltak az árnyalatok. Az enyém (a pontos nevét nem tudom) szép világos sárga volt.. Ezt is úgy használtam el, hogy más alapozókkal kevertem, és nagyon híg volt az állaga.