KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

Katulin
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. augusztus 5.

Egészen jó alapozó, időről időre megvásárolom, azonban mindennapi használatra nem javaslom, mert nagyon nehéz. Kicsit tényleg narancssárgásak az árnyalatok, emiatt én keverni szoktam más alapozókkal. A fedése kiváló.

Katulin

Jó kis alapozó tud lenni, ám meg kell találni a felvitel módját. Tilos nagyon aláhidratálni, mert akkor érzetre fura, kinézetre pedig olajos bőrt eredményez. Egy gyenge, gyorsan beszívódó hidratáló felett azonban kiválóan mutat, és ráadásul nincs kellemetlen feszítő érzés sem. Nem ad teljesen matt bőrképet, legalábbis nálam, de ez nem hibája, hiszen pont emiatt eredményez egészséges összképet. Egyelőre meg vagyok vele elégedve nagyon :)

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

babydoll11
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. augusztus 5.

Nem fedi el egyáltalán a bőrhibákat, az én bőröm elég jól bírja a megpróbáltatásokat, de ettől még az enyém is tele lett pattanásokkal. Kisebb víztől, vagy ha izzadok, folyik le az egész elég egy csepp víz és vége a sminkemnek. A tusom ami egyébként brutál tartós, bármit csinálok, bármit rakok alá fölé folyik le tőle. A kívánt photoshop hatást meg aztán meg sem közelíti, sőt olyan bőrhibákat okoz amiket még a photoshopnak is nehéz eltűntetni! Nagyon rossz! Szerintem az első olyan termék amit nem fogok még csak elhasználni sem! :( Pedig a többi terméküket annyira szeretem, nem megszokott tőlük ez a botrányos minőség. :( :( :(

Ciprus
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2016. augusztus 5.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2016. augusztus 5.

Véletlenül vettem meg külföldön elértettük egymást az eladóval amire utólag jöttem rá de életem legjobb félre értése volt nem biztos hogy ennyi pénzt adtam volna egy alapozóért de életem legjobb alapozója lett...pedig hány éve keresem...de a véletlen megoldotta...gazdag színválaszték.. a hozzá adott ecset csodálatos....imádom imádom...nagyon jó minőség olyan mintha semmi nem lenne az arcomon de mégis látványos a külömbség UV védelem egyszerűen pazar

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Daina
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. augusztus 5.

Pár évvel ezelőtt vásároltam, és a múlthéten dobtam ki, úgy hogy még félig tele volt. A legvilágosabb árnyalat is túl sötét volt, és iszonyúan narancssárgás. Sohasem tudtam rendesen eldolgozni, és többen is megjegyezték, hogy nem túl jól mutat az arcomon.

KatalinS
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. augusztus 4.

Nem vagyok az az alapozós típus, de télen szeretem használni. Nekem olyan kellemes érzés, mintha egy vékony réteg krém lenne az arcomon. Nyáron csak különleges alkalomra használom. Nagyon könnyen elkenhető ujjal vagy szivaccsal. Abszolút megéri az árát.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

barbi19
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2016. augusztus 4.

Hat nem is tudom hol kezdjem.
Nagy remenyeket fuztem hozza mert az arnyalatai szepek nem mint az eddig hasznaltaknal. A fedese kozepes. Epitheto de akkor nagyon maszk hatasu lesz az arcunk. Hidratalo kremmel osszekeverve hasznalom mert akkor szebb az arcom es tartosabb. Ami nem tetszik benne hogy nalam gyuladt pattanadokat okozott. De annyira tetszik az osszkep hogy meg mai napig is ezt hasznalom.de ha elfogy nemhiszem hogy ujraveszem. Igy csak 3 csillagot tudok neki adni.

Candy21
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. augusztus 4.

Update: Hát ez nem az én alapozó miután felkenem oxidálódik és rózsaszín lesz. Annyi a pozitívum hogy nagyon könnyű az állaga de ha ez az üveg elfogy biztos nem veszem újra.

Egész jó kis alapozó tartós nekem kibír egy egész napot. A fedése is elég erős csak az én száraz bőrömet szárítja így nem ő a kedvencem.

Bella1215
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. augusztus 4.

Nagyon nagyon szeretem! A kedvenc alapozóm!! Nagyon kellemes állaga van nekem tetszik a kiszerelése is! A mindennapokra nekem tökéletes! A legvilagosabb van meg és tökéletes a bőrömhöz! Fedése egész jó! Alkalmakra mást használok de a mindennapokra mint már mondtam imádom! Én sajnoss kifutó termékként vettem 350 Ft-ért! Nagyon sajnálom hogy nem.lehet majd többet kapni! :( Majd szeretnék kipróbálni más alapozókat is az essence-től mert nagyon szeretem ezt a márkát! Mindenkinek ajánlani tudom! :)

Bella1215

Hát... szó-szó! Nagyon zsíros, ragadós állaga van! :/ Én nem.pattogtam ki tőle de a T-zónám eszméletlenül bezsírosította az orcáimon még jó volt a homlokomat meg ugyanúgy zsírosította mint a T-zónám! Én nem 100 Ft-ért vettem hanem 500 Ft-ért de nem ért meg ennyit! Télre jó színe van nyárra túl világos! Max 300 Ft-ot ér nem többet! Gyenge 3 csillag