KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

battybrunette
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 12.

először picit ódzkodtam az applikátorától, mert még soha életemben nem használtam ilyet, de hamar belejöttem. Nagyon szépen fed, könnyű alapozóról van szó. biztos vagyok benne, hogy újraveszem!

zsanciibodrogi
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 12.

Még az én fullszáraz bőrömnek is túl olajos volt. A fedése nem kb egy BB krémével ér fel. Megvettem,kipróbáltam, de inkább elajándékoztam.

Nari93
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 12.

Nekem nagyon bevált. Igaz, hogy nem erős a fedése, viszont nekem pont ezért tetszik. Szeretem, hogy könnyű az állaga, nincsenek tőle pattanásaim, viszont elfedi az apró bőrhibákat, a piros részeket. Annak aki tökéletes fedésre vágyik, nem ajánlanám, de annak szuper, akinek nincs mit elfedni,akinek alapból kevesebb a hiba a bőrén. Én az illatát is szeretem, bár csak akkor érzem amikor éppen viszem fel az arcomra. Nekem viszont nagyon tartós, lehet ilyen a bőrtípusom, de estig simán kitart, nem jön le foltokban, és egyáltalán nem is fényesedik a bőröm tőle.

marryjane
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 12.

Glamour napokon vettem meg fél áron. Korrektorját nagyon imádom, gondoltam ez is menő lesz.
A kémiai hámlasztás miatt meg amúgy is 50 faktoros fizikai fényvédőt használok és mindenképp szerettem volna egy könnyed alapozót a testes fényvédőm fölé, ne legyek annyira hulla színű.
Ennek az alapozónak van előnye, hátránya is. Amit tud az nekem előny.
- Könnyed krém (fényvédő testes, zsíros)
- gyenge fedés (hulla színt tompítja nem átfesti)
- Folyós (fényvédőre praktikus, mert kézzel is felvihetem)
- Nincs maszk hatás (természetes)
- Matt (fényvédővel nem szárít)
Szeretem!

corsica
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 12.

Glamour napok alkalmával szereztem be egy kis kedvezménnyel. A szerkentyűnek köszönhetően sikerült a tökéletes színt beszereznem belőle(Ami eddig még soha sem fordult elő velem). Picit meglepett mikor itthon kibontottam, hogy nincs semmilyen adagoló hozzá (De ez az egyetlen negatívuma). Véleményem szerint tökéletes a fedése. Hidratáló viszont mindenképpen kell alá ( eddig bb krémet használtam), mert azért nélküle eléggé szárítja a bőrt. Nem egy olcsó termék, de megéri az árát. :)

raczjulia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 12.

Update: kb egy hónap használat után elmondhatom róla, hogy csúnyán kopik le az arcomról ott, ahol nem fújom le fixáló spray-vel. Ez az egyetlen egy hátránya számomra. Sajnos ez miatt le kell, hogy vonjak egy csillagot.

Magas fedésű alapozókat használtam mindig is, a mostani vásárlásnál is ez volt a célom. Aztán megláttam ezt az alapozót és gondoltam kipróbálom, mivel olyan sok jót olvastam már róla. Utolsó darabot vásároltam meg, és nagyon is jól tettem. Tökéletesen passzol az arcom színéhez (010 Light Beige), a fedését olyan közepes magasnak mondanám. Szivaccsal gyönyörűen el lehet oszlatni az arcon, nem ül meg a kisebb ráncokban, nem kopik le, nem csúszkál az arcomon, nem zsírosodik be a bőröm. Szép, természetes matt hatást lehet vele elérni. Viszont muszáj aláhidratálni, mert ha csak simán primerre viszem fel akkor száraz lesz az összkép. Hidratálókrémmel pedig tökéletes eredményt lehet elérni.
Összességében nagyon jó kis alapozó, remek áron!

racheldawes
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 12.

A második tubus végén járok, így már viszonylag komplex kép alakult ki bennem róla. A fedésével meg vagyok elégedve, nincs maszkhatása, talán egy erősebb fedésű cc-krémhez hasonlítható. A legnagyobb előnye számomra pedig abban rejlik, hogy még az én hiperérzékeny bőrömnek sem okozott irritációt.Tartóssága is rendben van, bár a homlokom tetejéről azért pár óra múlva sokszor lekopik. Hajlamos az átfényesedésre, szóval nekem azért 1-2 óra elteltével púdereznem kell, de ez betudható a kombinált bőrömnek is. Összességében négy csillagra értékelem, mert még keresem az "igazit", de eddig nem találtam olyat, ami az igényeimnek megfelelőbb lett volna.

Dia96
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 12.

2 hete kezdtem el használni, az itteni vélemények alapján mertem megvenni, illetve megrendelni ugyanis az üzletben sosincs 1 db se...
Nekem személy szerint pumpás változatban jobban tetszene, ez az egyik hátránya, valamint ,hogy a 20as árnyalat borzasztóan sötét, de azt gondoltam, hogy a 10es meg világos lesz, hát ezek szerint azzal jobban jártam volna. Ha nincs kellőképpen aláhidratálva nagyon csúnyán mutat. Van amikor elég szép összképet tudok vele elérni, de a legtöbb esetben nem voltam vele megelégedve, és nehezen lehet lemosni. Tehát várom, hogy elfogyjon vagy szimplán meg sem várom, hogy elfogyjon inkább lecserélem.

ddedi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 12.

Ár-érték arányban én még nem találtam jobbat a dorgériákban! Jól fed szép egyenletes. Bár főleg télen használtam nyáron inkább a BB krémre szavazok. Komolyabb bőrhibákra nem biztos, hogy tökéletes mert elég vékony a fedése.

Dia96

Téli időszakban tökéletes volt a legvilágosabb árnyalat számomra, alapozás előtt mindenképp érdemes krémet használni mert amúgy elég hülyén tud kinézni.