KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

tesszahavas
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. május 14.

Alapjáraton problémamentes bőröm van, viszont akárhányszor próbáltam ezt az alapozót kiemelte az összes tökéletlenséget és fakóvá tette a bőröm... Nagy reményeket fűztem hozzá:(

henifekete
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. május 14.

Nagyon szárította a bőröm, és azokat a száraz részeket jól ki is emelte (mint általában a habos alapozók). Ezen kívül jól fed, jók a szinek, bár egy idő után nekem benarancssárgásodott, lehet megromlott, nem tudom. :/

dainthda
Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. május 14.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. május 14.

Iszonyat furcsa ez az allag. Mikor kinyomom folyik, aztan bőrön mar fél masodperc mulva megszarad. Emiatt nehez vele dolgozni. Szaraz bőrűkent minden hasznalatkor megküzdök vele rendesen, de még nem adtam fel! :D Minden szaraz reszt nagyon kiemel. Ennek ellenére furcsa, mert varok par percet és a végeredmény valahogy mégis szép lesz, nem maszk hatasú, teljesen természetes. .

dda
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. május 14.

mivel a gyártó honlapján sem találtam, ami nekem van, csak ezzel tudom azonosítani, mert tulajdonképpen ugyanez, csak fekete a csomagolás/doboz.
mikor hirtelen felindulásból megvettem, az győzött meg, hogy tökéletesen passzolt a színe a bőrömhöz és nagyon szerettem volna egy olyan terméket, ami egyszerre tud többet. ez - első ránézésre - mindent tudott, amit kerestem: alapozó/púder, tükrös, természetes(nek mondott) a versenytársakhoz képest, nincsen szaga, tökéletes. mikor elkezdtem használni, pár hétig talán még hozta is ezt, elégedett voltam, azonban a bőröm sajnos nagyon rosszul reagált a rendszeres használatra. máshoz nem tudom kötni, csak ehhez: rettenetesen kiszáradt, hámlott, mindenfelé és mindenféle pattanások képződtek, és gyakorlatilag fájt. most kb. egy hete már egyáltalán nem használom, mintha kezdene normalizálódni a helyzet, remélem, visszaáll oda, ahonnan indultam, bár az sem volt tökéletes, de ez így már kezd egészen elviselhetetlenné válni.
mondanám, hogy remélem, csak az én bőrtípusomhoz nem megfelelő, de igazából a hatékonyságával sem vagyok elégedett - habár főleg azután, hogy elkezdett tönkremenni a bőröm.

Hencso
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. május 14.

Golden beige színben vettem meg, tökéletesen passzol a világos bőrömhöz. Állagra nekem túl ragacsos, szivaccsal szoktam felvinni, de nagyon gyorsan kell vele dolgozni, ha egyenletes fedést szeretnék. A végén iszonyat fényes lesz tőle a bőröm, így púdert is kell hozzá használnom (ettől viszont teljes a maszkhatás, nem túl természetes...) Már egy használat után pattanásos lettem tőle. Mivel másik 4 alapozót is használok (épp melyikhez van kedvem reggel), így rászántam az időt, utánaolvastam és összehasonlítottam az összetevőket, mert tudni szerettem volna, ez mitől nem működik. Elsőre az tűnt fel, hogy míg átlagban 30-40 összetevőt tartalmaz a többi alapozóm, ebben közel 60 van... Megdöbbenve tapasztaltam, hogy NYOLC!!! féle illatanyag van benne (nekem mondjuk az illata isteni finom), köztük bizonyítottan bőrgyulladást okozó is van. Emellett van benne gyulladáscsökkentő összetevő is (így értem is, hogy miért..) A szín miatt kap 2 csillagot, de számomra a többihez képest az összetevői borzasztó rosszak.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

anna990
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. május 14.

UPDATE: Másfél hónapja használom, naponta, van, hogy napi kétszer is. Most leülepedett, látszik, hogy 1 centi fogyott el belőle. Az ujjammal viszem fel vékonyan, hogy azért ne legyen full fedése. Az egyetlen kriptonitja a zsíros bőr. Ez az alapozó tényleg szupertartós, de a zsír leoldja, erre akkor jöttem rá, amikor túlzásba vittem a krémezést, ráadásul a primerem is száraz bőrre való volt. Amióta lecseréltem, sokkal jobb. Ügyelni kell, hogy a bőrt pont megfelelő mértékben hidratálja az ember, mert ha száraz, azt hajlamos kiemelni, ha túl van krémezve, akkor meg nem marad meg rajta az alapozó.

Hát, gyerekek, ez a tökéletes alapozó. Pár percet várni kell, amíg "ráköt" az ember arcára, de aztán nem fénylik át, nem kenődik, nem hagy nyomot a ruhámon, ha hozzáérek. Páraálló, leizzadni sem lehet.
Az az egyetlen baj, hogy Magyarországon nem lehet beszerezni a világosabb árnyalatait, pedig egyébként rengeteg van. Egy darabig kisérleteztem az ECRU árnyalattal, az állt legközelebb a bőrszínemhez, de még az is sötét. Most alternatívát keresek, van valakinek tippje, tapasztalata, melyik gyártónak van hasonló minőségű terméke?

Bebek
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2016. május 14.

Már megtaláltam életem legjobb alapozóját, matt, szépséges bőr a végeredmény. De ezt csak akkor használom, ha megyek valahova (party, barátnőzés, ilyesmi). Szóval akartam egy könnyedebb alapozót, ilyen "kisboltba leszaladósat" venni.
Joy napokon féláron megvettem ezt. Eredetileg 1699 Ft. Még jó, h nem vettem meg teljes áron!
Kívülről tök cuki, meg szép , meg érdekes, h csíkos. Kinyomva is ilyen "felemás" , felkenve könnyű érzés, tapintásra nem zsíros, nekem nem is fénylik át gyorsabban, mint egy normális alapozó. Az illatával sincs semmi bajom.
De a fedése. Bahhh... Azt írják ugye, hogy : HIBÁTLAN FEDÉSE van. Öhmm... Mivan??? Ez a cucc semennyire nem fed! Az tény, h kicsit szebb és egységesebb a bőrképem felkenés után, de semmit nem fed, a legapróbb pórus, legkisebb kóbor mitesszer, a legkisebb piros kis ér is fullosan átlátszik. Marha "jó" vásárt csináltam tényleg...

Ez a kence szerintem annak jó, akinek alapból szép a bőre.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Erika03
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. május 14.

Az ára miatt úgy gondoltam, hogy egy próbát megér. Körülbelül azt hozta, amire vártam: közepes fedés, közepes tartósság. Nem a legjobb alapozó, amit valaha próbáltam, de egyáltalán nem is a legrosszabb. Pozitívum, hogy elég könnyen el lehet dolgozni.

filmszalag7
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. május 14.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. május 14.

Annyira nem ájultam el tőle, nekem nem feltétlen felel meg a fedése sem, a benne lévő fényvédő pedig nagyon kevéske. Mindenképp kell hozzá plusz fényvédőt beszerezni. Tartóssága sem a legjobb, a nap végére teljesen eltűnik az arcomról, mellesleg hamar át is fényesedik.

Timi8
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. május 14.

Update: tùl sűrű, szàraz, csak korrektorként tudom hasznàlni. Ha valakit érdekel, szìvesen tovàbb is adnàm.

Mai szerzeményeim a 03-as natural beige és a 05-ös dark beige àrnyalat. Ùgy néutem, hogy az egész éves szìnskàlâmat ebből a 2 àrnyalatbòl ki tudom keverni. Jò sűrű, erőteljesen fedő kis cucc, élesben holnap pròbàlom először, itthoni pròbakor tetszett, hatàrozottan jò vételnek tartom egyelőre. A vilàgos stiftet önàllòan korrektorként pattira vagy karikàkra is tervezem hasznàlni. Mindenképp udpate-lek!