KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

powderwoman
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. június 3.

Nem hittem volna, hogy pont az Astor fog nagyot alkotni drogériás alapozók terén... Kedvenc alapozóm lett! Nagyon tartós, könnyed viselet, fedése közepes-építhető. A tesztercsík kézmosás után is látszott a kezemen, így az érintésállóság nem kamu. Színskála is elég jó lett. Amit a legjobban szeretek benne: szépen tudom felvinni (nem csomósodik, nem maszatol, nem emeli ki a hámló részeket) és nagyon jó viselni. Ráadásul zsíros bőröm is jól tűrte 6-7 órán át, amiért megint csak megy a pacsi az Astornak!

Mesikuci
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. június 3.

Évek óta ezt használom 09-es Opal rose árnyalatban, és szépen fed, nem maszkszerű világos bőrön sem.

Roni
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. június 3.

ahogy a többiek is írták, végre egy igazán világos alapozó! az utóbbi időben kezdtem el észrevenni, hogy az imádott Max Factor Facefinity-m legvilágosabbja annyira sárga most rajtam valamiért... szóval kellett valami, ami igazán a bőrömhöz igazodik. ennek a legvilágosabb árnyalata isteni! én tömött expert face brush-sal viszem fel és szépen el lehet oszlatni. a tartóssága nem olyan rossz, tényleg mattít. viszont a száraz részeket tényleg nagyon kihangsúlyozza, nekem pedig sajnos mostanában bármennyi hidratáló mellett is pereg a bőröm. szóval nem rossz ez az alapozó, csak vigyázzatok a száraz részekkel!

Kinga95
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. június 3.

A nagyon fehér bőrömhöz eddig nehezen találtam megfelelő árnyalatot, de ezzel teljesen elégedett vagyok. A fedése szerintem közepes, és a mattositó hatás nálam nem annyira érvényesül, de ettől függetlenül elégedett vagyok vele. Az illata kellemes és kb a nap 3/4-ét kibirja.

Pearl
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. június 3.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. június 3.

Tegnap vettem meg a 24-es árnyalatot és hihetetlen,de végre egy alapozó,ami passzol a bőröm színéhez:) alapozó szivaccsal vittem fel és tökéletes, picit csillog a homlokomon,de kicsit rápúdereztem és meg is szűnt a probléma. Remélem későbbiekben sem lesz több gond vele, ha igen,akkor írok,de addig is 5*

okroseva
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. június 3.

010 soft ivory-t használom, örülök a kissé sárgásabb tónusnak. Annak viszont nem, hogy a pórusaimat kihangsúlyozza, ilyet velem alapozó még nem csinált.
Ha kenek alá a hidratálón kívül primert, és pórusösszehúzó krémet, akkor hordható, viszont azért vettem ezt a hab állagút, hogy valami könnyű, krémes legyen rajtam, nem hat réteg kence.

Sztellus
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. június 3.

Nagyon jó lenne, ha lenne igazán világos árnyalat belőle, de így nyáron összeszedek annyi barnaságot, hogy jó legyen a színe az arcbőrömhöz. Örök problémám, hogy minden árnyalat túl sötét minden alapozóból, bb krémből :/

carriebradshaw
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. június 3.

Nagyon szeretem, mert tényleg nincs maszk hatása, nekem ez a legfontosabb az alapozónál.Felkenem és egybeolvad a bőrömmel, könnyen eldolgozható, nincs fullasztó érzés a bőrömön, ilyet kerestem :) Fedésre is elég szerintem, a kisebb bőrhibákat eltünteti, árban is pont jó, főleg, hogy folyamatosan tolják a 40%-os kuponokat. A tartósságát még tesztelem, és visszajövök. Egy kupakot azért rakhattak volna a csomagoláshoz, ha már ilyen nyomókás megoldás, de túlélem.

BloodEve
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. június 2.

Állaga: nagyon finomra őrölt szemcsék, semleges illat, matt finish
Szárazon alkalmazva a következőket tapasztaltam.
Fedőképessége:közepesen jó, kisebb bőrhibákat és pattanásokat közepesen fedi el, egységesebb bőrkép
Hátrány: tág pórust és száraz bőrterületet kiemeli
Maszkhatás: könnyű viselet
Szárítás: a pattanásokat leszárítja
Zsírosít:-
Pattanást, irritációit okozott-e?:-
Gazdaságos:+
Ára: drága (mintám van)

Nikolett81
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. június 2.

Nem vagyok az az alapozós fajta, inkább BB krém, pedig van mit eltüntetni az arcomról. Az itteni vélemények és a glamour napok akciója miatt mégis megvettem, nem bántam meg. Nincs az a maszk érzés és természetes egészséges képet ad. Kár hogy nincs nagyobb fényvédő benne. Könnyű eldolgozni, a színárnyalatot viszont nekem nehéz volt kiválasztani.