KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

TheGirl
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2015. április 11.

Szerintem jól fed, könnyű eldolgozni. Én elégedett vagyok vele.

vivitrius
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. április 11.

Egy egész napot volt az arcomon. Eléggé érzékeny a bőröm, de ezzel nem volt gondom. Beitta az arcom és púder nélkül sem csillogott. Gyönyörű, egységes felület maradt utána és mégsem éreztem, hogy fuldoklik az arcom. Alapozónál nálam ez ritkaság. A mennyisége szerintem rengeteg. Megvételén most gondolkozom :)

renikee
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. április 11.

Nagyon nehezen találtam meg a megfelelő színt,talán picit sötét is amit vettem. A glamour napon vettem félárban 1250ft-ért de szerintem ezért az alapozóért ez az ár is drága. Nem takarja el a bőrhibákat,és a legrosszabb fél óra alatt átfényesedett pedig púdereztem is :( és még nincs is nyár,milyen lenne nagy melegbe:(

Vichy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. április 11.

Naponta használom, én a púderezést is elhagytam, vegyes bőrömet pont eléggé lemattítja. Valóban kiemeli a száraz részeket, ezért alapozásnál nekem pl erre külön figyelnem kell, de egyébként tökéletes!!

Charis
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2015. április 11.

Tegnap kaptam ajándékba, a light beige színűt. A bőröm alapból nagyon világos (szinte hófehér), és teljesen jó ez a szín az arcomhoz. Két rétegben viszem fel, mert egyben olyan, mintha semmi nem lenne rajtam, annyira illeszkedik a bőröm színéhez. Szerintem elég tartós, jól el lehet dolgozni. Elégedett vagyok vele.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Amcsi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. április 11.

Két tubussal használtam el belőle, mert teljesen jó a fedése, -viszonylag- sokáig tart, csak az a baj vele, hogy ha már az első réteg félig lekopott, és kenném rá a kövit, akkor nagyon sötét lesz, pedig a legvilágosabb árnyalatot választottam. Kár. Három és fél, de mivel fél nincs, ezért (jóindulattal) négyes.

pitxcx
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. április 11.

I-M-Á-D-O-M! Az nw25-ös árnyalat tökéletesen illeszkedik a bőröm színéhez, a pirosságot eltünteti, nagyon-nagyon kevés elég belőle, könnyen eldolgozható, teljesen mattra szárad, de ennek ellenére még sincs maszk hatása. Alá még egy kis matt korrektort szoktam felvinni a kritikus részekre, és a végén egy pigmentálatlan mattító púderrel fixálom az egészet. (Rimmel vagy mac blot) Egy egész napot simán kibír, a melegebb napokon maximum egy újrapúderezés a homlokra, de ennyi belefér az izzadás miatt. Minden centet megér!

mismile
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. április 10.

Sajnos nem fed el mindent, vannak kis bőrhibáim, azok látszódnak. De pozitívum, hogy nincs maszkhatás és nem allergiás rá a bőröm. Az állaga tényleg elég folyós, nem ehhez vagyok én sem hozzászokva, de gyorsan el lehet dolgozni. Vannak kis száradtságfoltok az arcomon, azokba azért beül, ezért levonok egy csillagot. Az illata elég erős, de elpárolog egy idő után.

nusnus
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2015. április 10.

Tobb eve ezt (is) hasznalom. Hetkoznapra tokeletes mert jol fed, de nem maszk hatasu hanem termeszetes. Vigyazni kell mert nagyon "folyos", de ennek ellenere szeretem az allagat mert nem szaritja ki a borom es konnyu dolgozni vele.

Pingvinke
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2015. április 10.

Az állaga elég sűrű ahhoz, hogy jó fedése legyen, és elég híg, hogy szépen eldolgozható. Közepesen tartós. Egyetlen hibája, hogy nekem a Light árnyalat is sötét, ezért csak nyáron tudom feltűnés nélkül használni.