HIRDETÉS

Legújabb vélemények - Alapozók

• Catrice Nude Illusion Make Up
    Krémmániás SzZs1981   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 25-34

Müllerben találkoztam vele, 4 árnyalatban kapható (10/20/30 és 40), 2495Ft-os áron.
    Elsősorban az ide felkerült szép összetevői miatt vállalkoztam arra hogy kipróbálom - bevallom őszintén, alapozóból eddig csak márkásabb darabokat mertem kipróbálni, hiszen nem mindegy mit teszünk az arcbőrünkre. (Sznobizmus ide vagy oda :) )
    A 30-as, Nude beige árnyalat állt legközelebb hozzám (MAC NC 25-30 körül vagyok most), ami meglepően narancssárga ha a kezemen próbálgatom, de szépen eldolgozható és természetes színűvé válik. (tehát ez ne riasszon el senkit :) )
    A fedése kb. medium coverage, de a textúra szinte láthatatlan a bőrön, valóban "real skin" érzetet és kinézetet hagy maga után, miközben szépen kiegyenlíti a bőrt.
    Jól építhető, nagyon könnyen eggyé válik a bőrrel, nem ül ki vagy hangsúlyozza a problémás részeket. A finish-e "luminous matt" az üveg szerint - valóban egy mattos, bársonyos eredményt kapunk, nekem jó pár órát bír kifényesedés nélkül, ami más alapozókkal összehasonlítva szép eredmény.
    Én nedves szivaccsal vittem fel (eddig 3 alkalommal) a természetes hatás érdekében. Tovább fogom tesztelni, ha változna a véleményem up-date-elek, de egyelőre 5 pont, egy szuper alapozó nagyon jó áron!

• MAC Prep+Prime Folyékony BB Krém
    Krémkedvelő jud   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

szeretem, egységesít, bírja, az amúgy nagyon érzékeny bőröm, ha nincs hőség, nem csillogok vele, olyankor még púdert sem teszek rá, biztos újraveszem

• Essence Pure Skin Pattanástalanító
    Krémkedvelő Dalma0802   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Alig vártam,hogy megszabaduljak tőle. Nagyon olajos tapintású lett a bőröm tőle. Pattanások nem múltak tőle. Nem fogom újravenni az 100%.

• Clarins Everlasting Alapozó SPF 15
    Krémkedvelő Zafír   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Tavasz óta használom, az itteni pozitív vélemények miatt vásároltam meg a Clarins klubban, ahol jóval olcsóbb, mint az üzletekben. Elég jól fed, de mivel én a legvilágosabb, ivory árnyalatot használom, ezért nem mondanám maximálisnak, teljesnek a fedését. Nagyon jól eldolgozható, jól adagolható, púderes a finise. Mattítja a bőrt, szerintem jobban, mint más alapozók. Az illata kellemes. Egyedüli hátránya, hogy gyorsan fogy. Más alapozók kb. 1 évig szoktak nekem elegendők lenni, ez kb. fél évet bír. De azért mondhatom, hogy ez az egyik legjobb alapozó, amit használtam.

• Catrice Matt Mousse Alapozó
    Krémkedvelő Panka86   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

Ár érték arányban korrekt termékcsaládnak tartom a Catrice-t. Ezzel a hab állagú púderrel is tökéletesen meg vagyok elégedve. Jól fed, nem irritálja az amúgy érzékeny bőröm, mattít és nincs maszk hatása. Szép porcelánbőr várható. Én nem kevesellem a színválasztékot, mert azt tapasztaltam, hogy egy-egy árnyalat a nála kicsit világosabb/sötétebb bőrhöz is jól illeszkedik így talán nincs is több színárnyalatra szükség. Én a 030-as színárnyalatot használom. Ha elfogy, újra fogom vásárolni.

• Vichy Dermablend 16H Korrekciós
    Krémkedvelő Anii   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: 35-44

Ez az alapozó tényleg jól fed! Ha megjelenik rajtam egy pattanás, csak ez tudja eltüntetni.
    Annyira kevés kell belőle, hogy már évek óta megvan, szerintem még a régi szériából. Érdemes is keveset tenni, mert vakolatos lesz tőle az ember arca, a fényben is olyan "poros" kinézetű. Én nem is szoktam az egész arcomra feltenni, csak tényleg a problémás helyekre, vagy egy folyósabb alapozóval keverni. Ennél jobban fedő terméket még nem találtam.

• MAC Studio Fix Fluid SPF15 Alapozó
    Krémkedvelő Morgana   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: 45-54

Az összes tónusa túl sárgás rajtam. Pedig nagyon sok árnyalatot próbáltam ki, többször, több üzletben. Egyrészt nem sikerült olyat találni, ami teljesen passzolt volna a bőröm színéhez, másrészt olyan 7-8 óra elteltével mindig olyan lettem, mint egy kopott porcelán baba. Hiába akartam megszeretni, nem sikerült. (nekem a rúzsai sem váltak be, nagyon szárították a szám).
    Sajnálom MAC, de ennél fényévekkel jobb alapozók kaphatók mind a high-end, mind a drogériás kategóriában. Így csak hármas.

• Essence Stay All Day Hosszantartó
    Krémek Krémje yasmine1122   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

Nekem pattanásképző volt ez az alapozó, ráadásul hamar kopott és foltosan, ugyanis a tág pórusú bőrömbe beleült, így olyan volt nap végére az arcom, mintha kis barna pontok lennének rajta. Míg felkentem addig jó volt,aztán 1-2 óra és eltűnt az arcomról. Számomra legrosszabb alapozó, amit eddig próbáltam. Az illatával sem voltam kibékülve.

• Rimmel Stay Matte Liquid Mousse
    Krémmániás tina200000   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: < 18

a legvilágosabb van meg és szeretem a hab állagát , kézzel nehéz eldolgozni de ecsettel és szivacsal egy álom nagyon szépen beleillik az arcomba

• Catrice All Matt Plus Alapozó

télre imádom olyan mindha egy hidratáló krém lenne nagyon tartós az ára is szupi és jó h van nagyon világos szín is mert általában hozzánk nem hozzák be őket amit én nem értek