HIRDETÉS

Legújabb vélemények - Alapozók

• Avon Luxe Alapozó
    Krémmániás alexandra_domotor   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 18-24

Megvettem, mert elég jó véleményeket hallottam róla a világos bőrűektől. A legvilágosabbat vettem, ami nem is olyan világos. Ráadásul még foltosodott is, pedig én aztán el tudom oszlatni az alapozót, de ez valahogy nem volt jó..

• Miss Sporty So Matte Perfect Stay
    Krémmániás alexandra_domotor   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 18-24

Legvilágosabb árnyalatot teszteltem. Nagyon jó a tubusa, így mindig tudtam, hogy mikor fog elfogyni és egy csepp sem veszett kárba. A színe nem volt a megfelelő, az állaga sem, de azért nedves szivaccsal fel lehetett szépen vinni.

• Rimmel Stay Matte Liquid Mousse
    Krémmániás vikkimore   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 18-24

Nagyon jól fed, az állaga kicsit sűrű, de azért megéri az árát.

• Vichy Dermablend 16H Korrekciós
    Krémmániás Réka89   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

A kedvenc alapozóm!! Tökéletes a fedése, mégsem nehezíti el a bőrömet és egésznap fennmarad! Itt Miskolcon elég körülményes volt a megfelelő árnyalat beszerzése. Az 55-ös árnyalatot szerettem volna... A város összes gyógyszertárát bejártam, végül az utolsóban rábukkantam, ráadásul egy ezressel olcsóbb is volt, mint a többi gyógyszertárban (és nem a régi verzió volt!!!). Azóta már nem kapható ez az árnyalat, de nem baj mert a 45-ös is megfelel nekem. Az ára egy picit drága, de neten ki lehet fogni jó akciókat, múltkor pl. 4000 Ft körül volt és kaptam hozzá egy ajándékcsomagot. :)

• Yves Rocher Youthful Glow Alapozó
    Krémkedvelő Paranoia193   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Nekem nagyon bejött, nehéz jó alapozót találnom a bőröm is nagyon világos ezért is választottam Beige Rosé 000 árnyalatot. Könnyű használni, elég nagy kiszerelés, nem zsírosodik tőle a bőröm, és nem adja azt a maszk hatást , amit néhány alapozó.
    Egy külföldi smink blogon láttam meg és gondoltam kipróbálom, persze rákattantam ezáltal még jó néhány Yves Rocher termékre...
    De sokan megdicsérték már miatta az arcbőröm, természetes hatást kelt, én csak ajánlani tudom.
    Ami kicsit beárnyékolja a "rajongásom" az az akció mentes ára, nekem kicsit drága, viszont megéri megvenni, nálam 5 -ből 5 csillag!

• Essence Stay All Day Hosszantartó
    Krémkedvelő Heklama   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

A 3-as és a nemrég kifutott 4-es soft honey árnyalat van meg. A fedése közepes, az ára 1300 Ft körül van. Talán szivaccsal könnyebb felvinni, kézzel elég nehéz eloszlatni, és ha túl sokat használok beleül az apró ráncokba. Nekem nem elég tartós, fixálom púderrel, de akkor se marad csak kb. 4 órán át úgy ahogy én szeretném.

• NYC Natural Matte Alapozó
    Krémkedvelő hkitti   Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 18-24

Szerintem nagyon jó az ár-érték aránya, szépen fed és kellemes az illata. Találhatunk a színpalettán világos árnyalatot is, ami sajnos nem minden márkára igaz. Az ígért mattító hatás viszont nem tart ki 8 óráig, ez az egyetlen negatív tulajdonsága.

• Vichy Dermablend 16H Korrekciós
    Krémek Krémje Kata791   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 35-44

A két orcámon van két kisebb, enyhén rozaceás folt, ami ugye sötétebb rózsaszín árnyalatú, azokat szoktam eltüntetni vele. (Nem vettem belőle tubusost, mintákon élek egyelőre, mivel csak tényleg egy icipici csepp kell arra a néhány négyzetcmre ezért egy minta is sokáig elég nálam) Nagyon jól fed, nem szárít (mondjuk aláhidratálok), nem maszkos.

• Essence Pure Skin Pattanástalanító
    Krémmániás crazy cat lady   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

a világosabb árnyalatot vettem meg a müllerben és úgy tűnt, hogy passzol is a színe. mire hazaértem, este lett, így lámpafénynél kentem fel és nagyon tetszett a végeredmény. de másnap reggel ismét felkentem, és természetes fénynél már nagyon elütött az én fehér bőrömtől, sajnálom, mert jól fed, könnyű felkenni. anyukámnak adtam, neki pont passzol az árnyalat és szereti is.

• Yves Rocher Youthful Glow Alapozó
    Krémkedvelő Hajnal_ka   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

Adtam neki esélyt, a pure light után. A fedése jobb, de ez sem teljesen tökéletes. Nem túl drága, majd hosszú távon kiderül, hogy mit tesz a bőrömmel. De az, hogy nincs kupakja.... hát nem is értem, komolyan.... hogy lehet ekkorát hibázni? :D
    Update: észrevettem, hogy délutánra kifényesedik tőle a homlokom és az arcom. Diszkógömb leszek. :( Elegem van, hogy nem találom a tökéletes alapozót.... :(
    Egyszer leesett, és már szét is tört a kupak... Egyszerűen nem értem, hogy az YR termékeket miért ilyen bénán csomagolják.... :(