KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

Kingucii
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. június 29.

Nagyon szeretem. Kedvenc alapozóm.
A 100 ivory árnyalatban van meg.
Pumpás kiszerelésű, így tuti,hogy annyit nyomok,amennyi szükséges. Nekem sokáig fennmarad, a Rimmel Stay Matte púderrel fixálom.
Szépen fed, valóban kiegyenlíti a bőrszínem, nem maszkos a hatása.
Hidratál és nem szárít, nem alakul ki tőle patti.
Én csak ajánlani tudom,már kismilliószor újravettem. 5*! ❤

zsizska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2016. június 29.

Nagy csalódás eddig. Szépen fed, de fél nap alatt leolvad. Próbáltam többfajta primerrel stb. de nem tartósabb sehogy sem. Az arcom meg fénylik mint adiszkógömb.

BeataSz
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. június 29.

Szépen el lehet dolgozni, nagyon természetes hatást érhetünk el vele, ha a megfelelő színt használjuk belőle.Az illata is nagyon kellemes.Megéri az árát.

DIza    (!)
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. június 28.

Végre egy alapozó ami úgy van rajtam mintha a bőröm lenne , és a bőrhibákat még így is elfedi , enyhén vizes ecsettel szoktam felvinni de szerintem kézzel is ilyen hatást lehet elérni , először sajnáltam rá a pénzt , majd kuponnal megvettem , de ezek után egészen biztos hogy újra veszem :)

Eddigi alapozókra akármennyi púder tettem egy idő után fénylett , zsírosodott , az első alapozó amivel találkoztam hogy nem "izzad" alatta a bőröm :)

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Lolita
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. június 28.

Elég nagy meglepetést okozott számomra ez az alapozó. Mindenhol a hihetetlenül erős fedéséről hallottam, ezért én valami jó sűrű, nagyon durván fedő alapozót képzeltem el. A valóságban azért nem ilyen ijesztő a helyzet. :D Először direkt egy nagyon vékony rétegben vittem fel, így közepes fedést értem el vele. Na, gondoltam, biztos nem ezért tartják erős fedésűnek, jöjjön a következő (szintén vékony) réteg. És hát igen. Ekkor jött a Double Wear hatás. :) Olyan babaarcot eredményezett, mint eddig még soha semmi, tökéletes, minden bőrhibát elfedő, egységes végeredmény. A hosszantartó tulajdonsága annyiban tűnt fel, hogy jóval később fényesedett át, mint általában más alapozók szoktak.
Egyetlen hátránya lehetne az öntögetős üvegcse, de mivel nem egy túl folyós alapozó, kis odafigyeléssel nem okoz gondot.

(4)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Fruzsi97
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. június 28.

Eddig ez a legjobb fedésű alapozó, amit valaha próbáltam. Én a catrice korrektorral együtt használom. Az üvege nem igazán praktikus, emelett lemosni is elég nehéz, mert a krém eléggé testes. Sajnos pattanásokat okoz nálam, akár milyen jól is lemosom a nap végén, úgyhogy nem fogom újra venni.

Eleutheria
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. június 28.

Felesleges barmit irnom... Ez A LEGTOKELETESEBB alapozo!

gramonaeszter

Nagyon nehéz belőle eltalálni a tökéletes árnyalatot, valahogy egyik sem illeszkedett igazán az én bőrömhöz. Így mindig teszek rá valami mást is. Nagyon durván fed, de egyáltalán nem hagyja levegőzni a bőrt alatta. Ha csak ezt kened fel az egész arcodra,nem lesz szép a hatása. De tüntetésre tökéletes, nem véletlenül használják tetkókra is :-)

asszumartina
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. június 28.

Joy-napok alkalmával sikerült megvennem, mert eredeti áron nem biztos, hogy megvenném. Alapjába véve jó alapozó, bár csak itthon vettem észre, hogy aranyos csillogás van benne ami persze bőrön nem látszik. Amit furának tartottam, hogy alapjáraton nekem zsírosodásra hajlamos bőröm van, de ez az alapozó néha ki tudja emelni a nem látható szárazságot.

Annuusss
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport:  -  |  2016. június 28.

U.: Gondoltam adok neki mégegy esélyt...Hát...nem érdemelte volna meg! Ahogy nyomtam ki a tubusból össze volt állva az "alapozó" aztán kis ideig nyomtam még akkor jó volt az állaga, de, felvittem az arcomra és darabokban jött le...felkenni nem lehetett... Kidobtam, soha többet!
____

Borzalom! Büdös is olvad is... Nem is fed. "Alapozó"... Hát alapozót mégcsak megsem közelíti, szerencse, hogy akciósan vettem, de még ennyit sem ér. Kukába való termék, vagy oda sem! :|