KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

Chayenne
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 7.

Update:
A mintákat, amiket a márkaboltban kaptam kipróbáltam és úgy éreztem nem az én arcom néz vissza a tükörből. Igaz pont volt egy kis napsütés és lett egy icike-picike színem. Tettem egy újabb kört egy másik márkaboltban és láss csodát ott már a Tawny árnyalatot hozta ki a kütyű. Most ez lesz próbaidőre fogva.
Egyébként az érzés, amikor rajtam van nagyon kellemes. Mintha nem lenne rajtam semmi. Van illata, ami nekem picit fura, de hamar eloszlik, vagy megszokja az orrom. Ránézésre sem látszik, hogy ki vagyok vakolva, nekem valszeg csak a szín miatt volt picit természetellenes.

Sziasztok,
én tegnap voltam a márkaboltban és kiderült van nekik valamiféle eszköz, ami megmondja milyen tónusú a bőröm és javasol is hozzápasszoló árnyalatot. Kiderült, hogy az én bőröm sárgás tónusú és kétféle árnyalatot javasolt: 2c2 pale almond vagy 2w2 rattan-t.
Mindkettőből kaptam mintát.
Nagyon kíváncsi vagyok melyik lesz a jó és tényleg passzolni fog-e.

erika830104
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 7.

Nem tudom eldönteni,hogy 5 csillagot vagy 1-et adjak.
Rozaceas arcomra vettem,mivel sárgás tónusú Alapozó így erre a célra tökéletes.
Én ujjbeggyel viszem fel az arcomra,és azzal is dolgozom el,így szépen eldolgozható szerintem.Viszont olyan érzése van a bőrömnek alatta(pedig nem viszek fel sokat),mintha meg akarna fulladni.
Nem lèlegzik alatta a bőr és kissé szárít is.
Mivel a M.A.C azt sugallja,hogy "elváltoztatjuk" így szerintem hozza amit a márka képvisel,de semmi plusz tápláló nincs benne ami a bőrnek jótèkony hatással bírna!
Mindennapi hasznàlatra maradok a Bobbi Brown színezett hidratálójánál.Őt pedig meghagyom alkalmakra,aztán egyszer majd elfogy....

Kriszti2001
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. május 7.

Akciósan vettem, akkor nagyjából annyi is volt a keretem az alapozóra. Örültem, mert azt gondoltam találtam egy alapozót a világos bőrömre. Igaz is volt, mert az első hetekben nagyon szép végeredményt tudtam vele elérni, nagyon jó fedése van. Viszont egy idő után azt vettem észre, hogy nagyon elüt a nyakamtól, és ilyen sárgásabb-barnásabb színe lett. Gondolom oxidálódott, ami előfordul az alapozóknál, viszont ezért nem szívesen venném újra, tovább keresgélek.

electropanic99
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 7.

Most vagy rossz batch-et sikerült kikapnom a sima alapozójukból, vagy ennek teljesen más a formulája. A sima alapozó verzió nekem a világ legrondább alapozója - beleül a pórusaimba, maszk hatás az arcon és egyből vakolat szerűen berepedezik tőle az arcom. 3x próbáltam az alapozót, mind 3-szor ugyanazzal az eredménnyel. Ez viszont gyönyörű. Tökéletesen illeszkedik az arcomra, nincs pórusokba beleüldögélés, nincs repedezés, nincs semmi bajom vele, sőt, tényleg mintha az arcom lenne csak jobb. Imádom!

jajanna
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 7.

Mivel a kedvenc Catrice-es alapozómat nem gyártják már, kerestem valami mást helyette. Erre esett a választásom és nm bántam meg. A színe nagyjából passzol, de az én hófehér bőrömhöz nem nagyon lehet olyat találni, ami egy kicsit se ütne el. Az állaga kellemes, könnyen eldolgozható és szerintem a fedése sem rossz. És külön örülök, hogy nem szárítja a bőrömet.

electropanic99

Száraz és vízhiányos bőrömnek kicsit túl matt magába, szükséges összekevernem egy olajos szérummal, különben olyan, mintha maszkot viselnék. Viszont tényleg tartja magát az arcon hosszú időn keresztül - 14h-ról nem tudok nyilatkozni, de 9-10-et simán kibír. Sűrű és jól fed, erős parfümös / virágos illata van - engem nem zavar, de lehet mást igen. Nem rossz, de nem is a tuti nyerő számomra.

amandavampiire
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 7.

Ez az alapozó egy vicc. Nevetséges és borzalmas. A fedése tökéletesen egyenlő a nullával és 10 perc lightos séta után teljesen lejön az egész, ha csak önmagában használom. Ha teszek alá primert, felé setting powdert és sprayt akkor pedig foltokban kopik le.

Fiorentina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: >54  |  2017. május 6.

CSODÁLATOS, nem véletlenül csupa nagybetűvel.Használtam már többféle márkát, de ez tényleg kiváló alapozó. A szaküzletben először a színpróbánál, ami még fültisztító pálcikával történt, nem igazán éreztem azt, hogy velem fog jönni, de a nagyon szimpatikus, fiatal eladó hölgy megnyugtatott, hogy az ecsetes eredmény sokkal szebb lesz, és így is lett. (Meg is van a következő célpont, azt hiszem, a márka új ecsete, ami nemcsak szép, de az eredményhez is nagyon sokat tett hozzá.) 50+-osként is azt mondhatom, hogy olyan gyönyörű lett bőrön, ami egyszerűen lenyűgöző. Kevés terméket kell felvinni, erre érdemes figyelni, ahogyan már mások is jelezték. A végeredmény: bársonyos és picit fénylő, de csak éppen annyira, ami tökéletesen egészséges bőrképet ad. Hat óra után is ugyanolyan, mint amikor felkerült. Nem szoktam ilyen hosszas véleményt írni, de ez az alapozó megérdemli. Nincs mit tenni, ő is jönne velem a lakatlan szigetre, az biztos!!!

Nittuska
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 6.

Hát nem lett a kedvencem, egyrészt azért mert nagyon gyorsan szárad, tehát gyorsan kell vele dolgozni vagy foltos lesz (ecsettel nekem nem is sikerült csak nedves szivaccsal)
110-es árnyalat világosabb mint a 105-ös mondjuk ezt sem értem, de oké :D
Eléggé gyenge a fedése, én azért szeretem ha legalább közepesen fedd az alapozó :)
Tartósságáról nem igazán tudok nyilatkozni mert nem volt hosszabb időn át rajtam.
Összegezve ár érték arányban nem rossz, de nem veszem újra
Amúgy Rossmann 2.000 Ft
Dm 1.700 Ft

Lili2013
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. május 6.

Nem a legnagyobb fedésű alapozó, de szeretem. A kupakos megoldás nem a legjobb főleg, hogy nagyon folyik.