KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

Andeleira
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2018. április 10.

Nem mondom,hogy nagyon jó,de azt se,hogy rossz.A Catrice HD alapozó helyett akartam valamit mert abból a legvilágosabb árnyalat is sötét nekem és azt félre tettem nyárra.
Ebből a legvilágosabb árnyalat van meg ( Éljenek a hófehérkék!) ,de nekem túl rózsaszínes.Kicsit kiemeli a száraz részeket,de több mint valószínű,azért mert kozmetikus után vagyok és kicsit hámlik az arcom most.Ez miatt nem vonok le csillagot.
Magában csak az elején használtam,de aztán rajöttem,hogy ez a szín nem jó nekem és eszembe jutott a félre tett szerelmem a Catrice HD alapozóm. Na elkezdtem kísérletezni velük. Összekevertem őket és így a szín TÖKÉLETES. Ugye magában a Catrice mindenki tudja,hogy csodás,de így mégjobb és a True Match is.
Így nagyon nagyon szeretem. Nyáron nem hiszem,hogy ezt fogom használni mert akkor jó a legvilágosabb szín a Catricetől,de most,ilyenkor így tökéletes.:)

herakut
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 9.

Legjobb!! Lehet könnyű a fedése,de mégis eltakarja azt amit szeretnék az arcomon és mivel ebben is benne van a "csoda",így még nap végére a problémás bőrömet is nyugtatja.

Cosette
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. április 9.

Akciósan vettem, és igazából így megérte. A 005-ös árnyalat van meg belőle, ami a tavaszi arcszínemnek tökéletes is. Viszont nagyon szárít, és kiemeli a száraz részeket, muszáj aláhidratálni. Valamint szerintem jellegzetes finom illata van, nem tudom más is tapasztalt e ilyet. El fogom használni, de nem hiszem, hogy újra veszem.

UP: nagyon csúnya pattanásaim jöttek ki és bár mostanság ritkán használtam, rémlett hogy jó a fedése. Tényleg mindent elfedett, de nagyon kiemelte a száraz részeket és maszkos is volt, rögtön le is mostam. Nem valószínű, hogy megromlott, szaga, állaga oké volt még. Most a nagyobb pattanásaimra használom, korrektor gyanánt jobban beválik.

Bubucim
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 9.

Ez valami förtelem. Zsíros bőrre kerestem alapozót, és ezt ajánlottak. Mikor itthon utánaolvastam, ordítani tudtam volna. Fénylő alapozót zsíros bőrre. Nem is lett jó, csillogott a fejem, mint a diszkógömb. Nem tudom, hol képezték ki azt az eladót, aki ezt ajánlotta nekem zsíros bőrre, de nagyon remélem, hogy szakmát váltott.

Mollyerdelyi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. április 9.

A sok szuper vélemény miatt vettem meg én is. Nagyon sokáig elég, ezen egészen meglepődtem. Januárban vettem meg az elsőt és most kellett csak újat vennem. Mondjuk hozzáteszem, hogy tettem bele világosítót, mert a 4 szín közül az utolsó volt a legközelebb a bőrszínemhez, de sajnos kicsit sötét. Jó lenne, ha majd kijönne pár új árnyalat is :) Jól fed, viszonylag tartós, púderrel és korrektorral kb 7-8 órát kibír, de ennél többet úgysem kell sminkben lenni szóval pont jó.

tiamoitalia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 9.

Szörnyű! A legvilàgosabb àrnyalat is narancssàrga, sürü, nehéz kenni és lehetetlen szépen, egyenletesen felvinni. Semmit nem fed. Ez természetes hatàst nyújt? :D ÉLETEM EGYIK LEGROSSZABB ALAPOZÓJA. NEN AJÀNLOM SENKINEK.

zimmbo    (!)
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. április 9.

Ud.: Az elmúlt néhány hónapban volt alkalmam tartósabb teszt alá vetni, és remekül szerepelt, nagyon megszerettem. Nem csillog az arcom tőle egyáltalán, de nem matt a finise, (azt nem szeretem) egyenletesen kopik, könnyű viselet, nem fullaszt, szinte észrevétlen. Kentem már alá szilikonos és anélküli hidratálót, fényvédőt, de mindennel jól működött. Kézzel és nedves beauty blenderrel is vittem már fel, kevertem már a fényvédőmhöz és hidratáló krémhez is gond nélkül. Ez bejött!

Először is szerintem nagyot hibázott az EL azzal, hogy névben, kiszerelésben ennyire hasonlatos ez a termék az eredeti, és sokak által imádott DW-hez, mert így óhatatlan, hogy ahhoz hasonlítja mindenki, pedig szerintem nem egy kategória a kettő. Én próbáltam az eredetit, de nekem nem vált be. Sokáig kísérleteztem vele, de végül túladtam rajta, mert nehézkesen tudtam eloszlatni, maszkos volt, beült minden pórusba, apró ráncocskába, úgy néztem ki vele, mint egy öregasszony. Ez egy sokkal könnyebben eloszlatható formula, nekem szépen terül kézzel is, és egyáltalán nem hozza azokat a problémákat, amik miatt nem szerettem a DW-t.
Nagy fedésre nincs szükségem, nem is viszem fel a teljes arcomra, csak a problémás részekre (így számomra lényegtelen az spf30, mert fényvédőt használok alá, bár kétlem, hogy ebből valaki annyit pakolna fel az arcára, hogy a benne lévő fényvédő elég legyen, szerintem senki ne ringassa magát abban a hiszemben, hogy nyáron csak ez megvédi a naptól az arcát, de persze lehet, hogy én biztosítom magam túl).
Nálam első számú és perdöntő szempont egy alapozónál, hogy mennyire fénylik tőle a fejem. A bőröm extra extra zsíros, rajtam nyugodtan tesztelhetnék az "oil control" cuccokat, nálam a termékek 99%-a megbukna. És dobpergés: ez a kence nem fénylik a fejemen!! Öt órája van ma rajtam, és az arcomhoz hozzá sem kell nyúlni (reggel sem tettem rá púdert). Ezzel engem megvettek kilóra. Ellenben a homlokom csillog, de oda nem kentem alapozót. Hoppá!
Ezek lennének az első benyomásaim, eddig néhány alkalommal használtam, hosszabb távú és összeszedettebb értékeléssel majd jövök frissíteni.

tara95
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. április 9.

Nagyon szép neutrál-sárgás árnyalatom van, megkockáztatom, eddig ez passzol a legjobban hozzám. Viszont hiába felsőbb árkategóriás alapozó, a fedése gyenge, jóindulattal közepes, még a szimpla pirossággal is nehezen birkózik meg. Előnye a finise ami tényleg szép, nem lárvaszerűen matt. Nem lesz maszkos rajtam, viszont sokszor lekörözi a koreai bb krémem. Gyenge négyes.

Megkapja az ötöst, mert keverve használom a purito bb krémemmel és így bitang a fedés, matt, tartós és szinte láthatatlan. Plusz szerintem keveset vittem fel az elején.

sfreku
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. április 9.

Véééégre meg van a tökéletes! Az arcom a legtöbb helyen száraz , viszont a T vonalban elég könnyen zsírósodik ha nem megfelelő kenceficéket használok.. soha nem volt még megfelelő alapozóm így inkább csak primert és púdert használtam... de a kevés alvás , a szolárium és a városi rossz levegő meg látszik sajnos az arcomon így végül az alapozó mellett döntöttem. Teljesen véletlenül esett pont erre a választásom, az egyik drogériában válogattam hátha találok barna tónusú alapozót de nem igazán passzolt egyik sem. A true match igényes üvege és barnás tónusa meg is vett egyből, ráadásul le értékelve lehet most kapni , és még kuponom is volt a drogériába:) így 3000ft-ért sikerült be szereznem ezt a kis csodát, primert használok alá, két pötty a blender szivacsra és kész a tökéletes alap, én imádom!

gnesh
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. április 9.

az eddigi legjobb alapozom. tokeletes mindenbe amit egy alapozonak tudni kell. nem mozdul, nem repedezik, matt de nem szarit. nap vegeig fenn marad. es ezek mellett termeszetes hatast nyujt. sokszor mondjak ha ezt hasznalom, hogy photoshoppoltam a borom ;)