KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

RitaJudit
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. február 7.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ez egy vicc. Mondjuk ennyi pénzért ne várjunk jobbat.

Lindi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2015. február 7.

Hihetetlen,h ennyire különbőzik az ember bőre?Nekem érzékeny a bőröm,még most is néha kipattogzik,mégis ez nekem annyira jó,h eddig a Max Factorra esküdtem,de ez lett nálam az aranyérmes.Ráadásul nekem különösen vigyáznom kell az alapozókkal,mert mivel szemem körül már ráncok vannak,a legtöbb alapozó még jobban beleül a ráncokba és kiszárítja őket.Pont a L'oréllal volt egyszer ilyen éményem -aminek a krémjeivel pedig meg vagyok nagyon elégedve-,h megvettem egy drága alapozóját mikor felkentem még semmi,mire hazajöttem,olyan ráncaim voltak a szemem körül,amik nincsenek is,mintha ragasztóval kiszárítottam volna a bőröm,úgy néztem ki,h plusz 15 év.Viszont ez tökéletes alapozó a ráncokat gyönyőrűen simítja,ahogy írta előttem az egyik hozzászóló ,h az anyukája imádja,hát nem csodálom,nekünk idősebbeknek a legjobb ránctalanító alapozó.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

nadinm
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: < 18  |  2015. február 7.

Én nagyon jónak találom.:) Eltudom akárhova vinni és akár ecset nélkül felvinni. Eltünteti az archibákat. Nem szárítja a bőrt, nincs maszkhatása, aminek nagyon örülök, és egész napot bírja.

Nur
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2015. február 7.

Az egyik legszuperebb alapozó amit valaha használtam, valahogy mindig visszatérek hozzá. Jól fedő, krémes állagú, ápoló hatású alapozó. Kellemes a használata, tartós. Valóban "nyugodtabbnak" tűnik a tekintet a használatával. A drága alapozók közül az egyik legolcsóbb. :):):) Érett bőrre tökéletes.

maow
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2015. február 7.

Meg kell tanulni bánni ezzel az alapozóval: gyorsan kell dolgozni, mert hamar "megköt", púderes finisű lesz, és úgy már nem igazán lehet szépen eloszlatni. Javasolt inkább csak az arc egy részére felvinni, eldolgozni, aztán jöhet a többi rész is. Nem szabad sokat tenni, különben a végeredmény "cakey" lesz.
Amúgy egész jó alapozó: közepes fedésű, nagyon könnyű viselni, púderrel fixálva minimálisan fényesedek át. Negatívum, hogy azért nem fed el minden hibát, a nap végére hajlamos lekopni, na és az ára.
Szerintem nem veszem újra, mert kevesebbért is lehet jobb, vagy legalább ugyanilyen tudású alapozót venni a drogériákban. Szívem szerint 3,5 pontot adnék, de most kerekítek.

bizsuka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. február 7.

Nekem a sötétebbik szín teljesen jó lett, viszont: kiemelte a száraz részeket, még púderrel is átfénylett és délutánra eléggé megkopott (reggel kentem fel)
Fedése gyenge, tényleg olyan lenne, mint ha semmi sem lenne az arcomon, de a száraz részeken viszont nagyon látszik :(

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

kockaCUKORka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. február 6.

Szeretem. Olyan....egyszerű :) Túl sokat nem kell tőle várni, de napi használatra szerintem tökéletes. Pattanásokra nem lesz elég a fedése, viszont a kisebb bőrhibákat eltünteti, szépen egységesíti a bőrt és az összetevői is elég szépek. Nincs maszk hatása egyáltalán. Zsírosodásra hajlamos bőröm púdert mindenképp igényel hozzá. Szeretem, bár a tökéletes alapozót tovább keresem.

Elliee
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. február 6.

Nekem a 020-as árnyalat van meg. Másodjára vettem újra. Könnyű eldolgozni, szépen fed, tartós. Nagyon szeretem.:)

smile92
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. február 6.

Én imádom! Az olcsóbb kategóriás alapozók közül ezt szeretem a legjobban. Érdekes, hogy valaki nem szereti a folyékony állagát, pedig szerintem pont attól jó:
- könnyű az ecsettel szétoszlatni,
- nem lesz maszkhatású (ami a legtöbb sűrű alapozó hibája)
- és jól szellőzik a bőröm alatta.
+ nagyon jól fed!
Tény, hogy pár óra elteltével fénylik az arcom (pedig ennek a terméknek a púderváltozatával használom), de elég a nyári napokon egy mattosító lapocskával átmenni a T-vonalon és olyan mintha frissen tettem volna fel. Ahhoz képest, hogy én leárazva veszem 1500 ft körül (Rossmann), nagyon jól funkcionál. Azt hiszem kb. a 8. tubussal használom, úgyhogy hosszú távon is meg vagyok vele elégedve.

Lara5
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. február 6.

Lassan 2 éve használom ezt az alapozót és most döntöttem úgy hogy váltok, mert nagyon sárgának találom az arcomon.
Lehet nyáron visszatérek hozzá, mert a napcsókolta bőrön jobban mutat, de így télen a kifakult bőrömmel nem viselkedik jól.
Amúgy nagyon szeretem az illatát, az állagát, könnyű vele dolgozni, szépen terül de kevés kell belőle, különben kifényesedik. Nagyon sokáig elég szerintem, így az árát is megéri.