KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

Zsokaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. november 22.

Tényleg egész jól fed, és nincs poros, maszkos hatása, olyan mintha folyékony alapozót tennénk fel. Viszont ezt a féle adagoló tégelyt nem szeretem. :( Egyrészt azért is kerestem por állagú alapozót, hogy azt csak pikk-pakk felviszem, pár ecsetmozdulat és kész is. De ebből néha igen időigényes kivarázsolni a port úgy, hogy ne vigyek fel sokat, de legyen is az ecseten. Lehet én vagyok hozzá béna, de nem szeretem.

Update:
Újra próbálkoztam vele, mert a kőpúderem kifogyott. Biztos, hogy én vagyok a béna hozzá, de nem szeretem, hogy lehullik a por, nem egyenletesen fed, és egy hozzám nagyon sárga színt sikerült megrendelnem, úgyhogy elajándékozom, hátha másnak beválik.

Szoniboni
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. november 22.

Egyáltalán nem éri meg az árát. Alig vártam, hogy elfogyjon. Nekem nem fed, nem mattít, a láthatatlan jelzőt nem pozitív értelembe véve tudom rá mondani. Azóta küzdök pattanásokkal, amióta ezt az alapozót használtam.

Szoniboni

Nagyjából meg vagyok vele elégedve. Amit ebben a kategóriában el lehet várni, azt hozza. Nem tökéletes, nekem kicsit rózsaszínes az árnyalata, és a mattitó hatása sem tart pár óránál tovább. Többször is újra vettem, mert a sok kísérletezés és igazit kereséssel ennél rosszabb termémekbe futottam. Előnye, hogy nagyon kevés is elég belőle. Fél évig is kitart mindennapos használat mellett.

Szoniboni

nekem mattító és fedő hatása is rövid ideig tart. Nem venném újra

Njanka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: < 18  |  2016. november 21.

Eddigi kedvenc alapozóm! Nem lettem pattanásosabb amióta ezt használom, gyönyörű fedése van, egész nap tart.
Plusz pozitívum hogy a pupás lányok segítettek kiválasztani a tövéletes árnyalatot.
Biztosan újra veszem :)

rosegangela
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. november 21.

Nálam eddig ez a best alapozó! Könnyű, stopperré szuperé szuperul fed, néha el is felejtem, hogy van rajtam. Negatívumának annyit rónék fel, hogy kicsit már túl tartós is, mert estére alig bírom leszedni magamról még micellás vízzel is.

zsizska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2016. november 21.

Nagy csalódás eddig. Szépen fed, de fél nap alatt leolvad. Próbáltam többfajta primerrel stb. de nem tartósabb sehogy sem. Az arcom meg fénylik mint a diszkógömb.

UPDATE: úgy tűnik őszre/télre remek darab. Most semmi átfényesedés, csak szép bőrkép. Remélem jobb időben mégis csak be fog válni.

ganett    (!)
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2016. november 21.

A túl szép, hogy igaz legyen kategória számomra ez az alapozó. Nagyon sok alapozót kipróbáltam már, olcsóbbakat, drágábbakat, azonban valahogyan egyikkel sem voltam maximálisan elégedett. De aztán jött ő. 🙂 A fedése erős közepes, rendkívül gyorsan szárad, szóval ajánlatos gyorsan dolgozni vele. Az eredmény azonban mindenért kárpótol. Felvíve egy nagyon szép és természetes, fátyolszerű réteget alkot az arcbőrön, ami nem mű hatású, hanem olyan, mintha az arcbőröm lenne ilyen egységes, tündöklő, egészséges és hibátlan. Ezt a változást a környezetem is észlelte, azóta több barátnőm és kolléganőm is lecserélte az alapozóját erre. A tartóssága is kiemelkedő, rajtam kora reggeltől- késő estig stabilan tartja magát. Nem irritál, nem szárít, habár véleményem szerint alapos aláhidratálást igényel. Az ára pedig vicc ezért a magas minőségért. Maximálisan elégedett vagyok!

nkatika
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2016. november 21.

Félelmetesen rosszul mutat az én bőrömön! Éppen amikor gyógyulóban lévő hegeket kéne csak elfedni, akkor körülötte szárítja a bőrt, mintha vedlene! A pórusokat túlzóan felnagyítja, ráncokban (igen, még a kicsikben is!) megül. Szépen eldogozható, kellemes az állaga applikáláskor, finom, diszkrét illata van, ezzel megbirkózom simán. Aztán csúnyán oxidálódik, rátelepül az arcomra, mint a vakolat. Aláhidratálva is ugyanaz, primerrel is.
Annyira sajnálom, mert a hájp miatt logikusan nem erre számítottam! Kuka, 0 csillag. Sorry :(

skin
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2016. november 21.

Az első mondat amit el szeretnék mondani erről az alapozóról,hogy nem akarok ezekután mást használni. Nem pusztán azért mert az összetevői barátságosak,hanem azért is mert csodálatos bőrképet produkál. Jómagam szerencsés vagyok ,mert a bőröm egészséges ,nincsenek már pattanásaim így igazából elfedni valóm sincs , a minimális rozáceámat leszámítva. Fedése közepes , a finishe rajtam szaténos bár én a matt finisht nem is kedvelem Ecsettel szoktam eloszlatni miután indián jelekkel felrajzolom az arcomra. Nem szárít,nem mászik el,gyakorlatilag meg sem kopik,fixáló púdert sem használok fölé. Nagyon praktikus ,a táskába is bedobható . Ez egy csillagos ötös termék. Mindenkinek szívből ajánlom. Én itt vettem és nem bántam meg.