Legújabb vélemények - Alapozók

• Essence All About Matt! Olaj
    Krémek Krémje elizabett85   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Nekem sajnos nagyon-nagyon nem jött be, tele lettem pattanásokkal sajnos, amik nagyon nehezen múltak...

• Helia-D BB Krém
    Krémkedvelő szandra.med   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Az első pár használatkor nagyon szerettem, bár már akkor is zavart, hogy kukacosodik, tele lett az arcom apró kis krémdarabokkal, amiket alig bírtam lesöprögetni. Az idő múlásával észrevettem, hogy nagyon szárít, hiába hidratálok alá és egyre jobban kukacosodott is felvitelkor. Sajnálom nagyon, mert a citrusos illatát nagyon szerettem. :(

• Rimmel Stay Matte Liquid Mousse

Sok éves keresgélés, kísérletezés után végre megtaláltam azt az alapozót, amit újra is vásároltam, miután elhasználtam. Egyelőre ez az első olyan alapozó, melynek a legvilágosabb árnyalata végre egyezik a bőröm színével. Tetszik az állaga, bár nekem a pattanásos bőröm ellenére is alá kell hidratálnom, mert néha kiszárítja a bőröm, de még így is elégedett vagyok vele. Sokkal kevesebb púderrel kell fixálnom, mint más alapozókat, tartós és tényleg mattít. Csak azért kap 4 csillagot, mert nagyon kiemeli a bőrömön a száraz részeket.

• Avon Ideal Flawless Matt Hatású,
    Krémmániás Kishoshi   Bőrtípus: Normál   Korcsoport: 25-34

Nagyon jó kis alapozó,könnyű és kevés is elég belőle.

• Maybelline Affinitone Alapozó
    Krémkedvelő fritz.aniko   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

Szépen fed, szép a színe, viszonylag tartós, pénztárca barát - de nálam hámlaszt és pattanásosít sajnos.

• Helia-D BB Krém

A Helia-D testápolási termékei nekem nagyon jól beváltak, ezért gondoltam, hogy beruházok egy BB krémre is, hátha hasonlóan jól szerepel mint a többi termékük. Mattított rendesen, az illatával nem volt gond. Hosszabb távon azonban pattanásos lettem tőle. Inkább elajándékoztam egy barátnőmnek hátha neki használ.

• Vichy Normaderm Teint Alapozó
    Krémkedvelő anonimia   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 25-34

Emlékszem kb 5 évvel ezelött épp haza látogattam, de a bőröm vmi vállalhatatlan állapotban volt, az a tipikus helyzet állt elő, h vagy találok vmi csodaszert vagy nem megyek emberek közé és kész.
    Valakitől hallottam, a Vichy termékekről, h azok aztán az álomkategóriás mentőövek ilyenkor...
    Összeszedtem magam hát és elindultam beszerezni a legközelebbi gyógyszertárba(EP), kb rettegve, nehogy addig is véletlenül összefussak vkivel :D
    "Mázlim" volt mert egyből meg is pillantottam, legvilágosabb ok, fizetek! Akkor jött a hidegzuhany amit most már pláne nem értek.. de esküszöm Tízezerpárszáz forintot mondott az eladó, azt hittem rosszul hallottam, tekintve, h egy pici kis vmiről beszélünk 5 évvel ezelőtt.. na mind1, kétségbeesés nagy úr, megvettem. Már a mosdóban elkezdtem "vállalhatóbbá" tenni a fejemet, de láttam, h ez nem igazán fog menni...
    Otthon már lehiggadva kezdtem előről a sminkeléses műveletet, tisztított fertőtlenített, hidratált bőrre.. a száraz részek horror kategóriássá a problámásakat még rosszabbá, a jó állapotban lévőket pedig vastag poros maszkossá tette... áhh de biztos rosszul csináltam,kezdjük előről felkiáltással, ecsettel, jobban aláhidratálva mittudomén.. a lényeg, h amíg el nem fogyott én addig próbálkoztam kitartóan működésre bírni, h ne legyen maszkos, csúnya stb.. hát annak ellenére, h csak ritkán mertem hozzányúlni és így sokáig meg volt.. ez sosem sikerült.
    Olyan púderesre szárad, olyan porzós púderesre ami kiemel minden egyes pórust, pihét, hibát, mindent még rosszabbá téve mint amilyen.
    Életem legrosszabb vétele volt! DE, csak, h vmi pozitívat is mondjak, karikákra jó volt, bár fura hatása volt, h csak ott van púderes hatása a bőrőmnek.. meg gyűrődött is.. :D tehát arra se de azért na.. egy csillag, mert a nullánál nem írja, h teljes pénzkidobás :P

• Clinique Perfectly Real Alapozó
    Krémmániás Pandácska   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: 25-34

Kellemes viselet, a fedése gyenge, de ezért nagyon természetes a hatása. Az átfényesedést jól bírja, a csillámok egyáltalán nem zavaróak, persze egy nagyon zsíros bőrnél talán már zavaró lehet. Az érzékeny bőrömet nem bántja, pattanásokat se okozott, jelenleg ő a kedvenc alapozóm. Bár annak nagyon örülnék, ha lenne sárgás tónusú árnyalata is, de így is elégedett vagyok vele.

• L'Oreal True Match Alapozó

Ez egy könnyed, természetes hatású alapozó. Tökéletes a hétköznapokra, mert nincsen erős fedése, könnyű vele dolgozni. A sárgás tónusa külön pirospont, nagyon szépen egybeolvad a bőrömmel. Szeretnék rá rosszat mondani, mert nem szeretem a Loreal termékeket, nem is használom őket (kivétel persze ez az alapozó), de egyszerűen jó. Talán annyi, hogy a száraz részeket kiemeli, persze ezt meg lehet oldani egy alapos hidratálással. Érzékeny bőrömet nem irritálta és pattanásokat se okozott.

• Manhattan Clearface Natural Mat
    Krémmániás mrs.criss   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

én imádtam!!vagyis jelenidőben most is imádom, szépen passzol hozzám a legvilágosabb szín, de fogyóban van.láttam az új 9 in 1 bb "változatát" senki sem szereti...nem tudom mi lesz így velem.a perfect mattok sokkal sötétebbek..ha vki lát vhol 70 vanilla árnyalatban,könyörgöm írjon és aznap rohanok megvenni...ahol én jártam dm-ek már nem volt :(
    én is tapasztaltam h hamarabb múlnak a hegek v pattanások, és nem lettek tőle újabbak
    plusz teljesen természetes volt,szinte nem látszott h van rajtam vmi
    mért kell mindig a jó dolgokat átalakítani???