HIRDETÉS

Legújabb vélemények - Alapozók

• Essence All In One BB Krém
    Krémkedvelő xenike05   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 18-24

Nekem bevált ez a BB krém.A Medium árnyalatot használom,jól igazodik a bőrszínemhez.Az amúgy száraz bőrömre tökéletes,és nagyon jól véd a leégéstől.Az általam eddig használt BB krémek közül ez a legjobb.

• Manhattan Powder Mat Alapozó
    Újonc era0710   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Kedvenc alapozóm. Alapjáraton matt hatású, ezért szeretem, bár melegebb napokon muszáj púdert használni még pluszba. Kevés is elég belőle. Fedése szerintem jó, persze nem láthatatlanok a bőrhibák. Már sokadik tubussal használom. Bár lehetne több árnyalat is belőle. De összességben 5 *

• Vichy Teint Ideal Fluide SPF20
    Krémmániás Angie1988   Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

A legtökéletesebb alapozó amivel eddigi életem során találkoztam. Mindenkinek ajánlom.

• Astor HD Mattitude Alapozó
    Krémkedvelő mail.patree   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Az első alapozó, amitől nem leszek még jobban pattanásos. Ez már önmagában óriási hír számomra, de emellett még nagyon jó a színe is, nem üt el a bőrömtől. Picit púderes hatású, szét matt hatást ad, de nem szárítja annyira a bőröm mint a "problémás bőrre" való alapozók. Egy csillagot csak azért vonok le tőle, mert délutánra már kicsit lekopik.

• Bourjois Healthy Mix Radiance
    Krémmániás dorkaww   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

Alapvetően nem ezt az alapozót akartam megvenni amikor alapozó körútra mentem hanem a testvérét a sima fekete kupakos Healthy mix-et csak bénaságomra meg a Dm-es állandóan utánam mászkáló biztonsági őr kizökkentett a nyugodt vásárlásomból. Na mert biztos lopni akar... borzasztóak. Na mindegy. A színválasztás legalább tökéletes lett. Viszont mikor először kipróbáltam rájöttem, hogy a fenébe is amilyen béna vagyok, olyan tökéletes alapozót találtam magamnak. A fedése hát fél közepesnek mondható, bőven lehet rá építeni, viszont azoknak nem ajánlanám akik nagyon heges az arcuk vagy komoly pattanás problémákat akarnak eltakarni mert arra nem jó. Viszont ha valaki egy könnyed alapozót akar annak tökéletes, amikor feltettem először nem is tudtam hogy most én használtam eddig nagyon erős fedésű, "nehéz" alapozókat vagy rosszul érzek. Nagyon lágy, könnyed érzést ad, nem pedig azt hogy jézus 6 kiló alapozó van rajtam. Az egyetlen problémának azt mondanám róla, hogy hihetetlenül fényesedik tehát azért egy jó fixáló púder nem árt rá. A Dm-ben azt hiszem 4100 forintért árulták de mivel volt 50%-os kupon füzetem amiben van egy 25%-os joker kupon így körülbelül egy ezressel olcsóbban 3000 forint körül vettem meg. Így minden pénzt megért.! Abszolút ajánlom

• Maybelline Affinimat Alapozó SPF17
    Krémek Krémje kvitta.girl   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Tökéletes,tényleg! Már tél óta hab állagú alapozókat használtam (rimmel és loreal),de eléggé untam mert nehéz volt őket eloszlatni meg a rimmel még maszkszerű is volt,tehát felüdülés volt ez a termék nagyon. Elsősorban az ára miatt tetszett, plusz mindig is szerettem a maybelline alapozókat illetve az Astort de azok dupla ennyibe kerülnek. Nos a termék kitűnően fed, bár nincsenek komoly bőrhibáim ilyenkor a napsütés jótékony hatásainak hála,de remekül fed, építhető, egyáltalán nem maszkos,beleolvad a bőrbe. Szín is jó bár kicsikét világos (golden beige) de púderrel nem feltűnő. A mattítás is szuperál, bár hab állagú alapozók is hozták ezt, de mivel ez krémes plusz pont hogy sikerül neki púderrel. Nap végén vagy ha főzök aztán melegem lesz azért korrigálom még egyszer. Egy szóval míg be nem áll a zord,hideg idő biztos maradok ennél!

• Paula's Choice Barely There Sheer
    Beauty Blogger Krémek Krémje PAncsi79   Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: 35-44

Azt hiszem a többi Paula's Choice terméken nem agyaltam annyit, mint ezen. Szerettem volna egy fizikai fényvédős könnyű alapozót, ez után ácsingóztam már régóta, de féltem minta nélkül rendelni. Végül azonban mégis bevállaltam, mert éreztem, hogy a Level 3-as szín vagy nyárra vagy nyár végére, de jó lesz. Nos nem tévedtem, inkább a nem barnított arcomra jó (ha önbarnítózok, jobb lenne egy sötétebb árnyalat, kb a 3-as és 4-es között)
    Nagyon könnyű, áttetsző alapozó, valóban csak egy enyhe fedést ad, ami számomra nem probléma, nekem ennyi elég. Általában csupán a rozaceás részre kell egy pici korektor, amúgy nincs is szükségem több fedésre - ezzel igazán természetesnek érzem a sminkem.
    Nagyon tetszik, hogy ebben is 30-as fényvédő van, én amióta rendesen odafigyelek rá, fényvédős alapozót választok a fnyvdős hidratáló fölé is.
    A mattsággal vitáznék viszont! Az én száraz bőrömön is fénylik picit, pedig alatta a terep mindig matt - a Resist Super-Light fényvédőnek köszönhetően. Ezért zsíros-kombinált bőrre nem igazán ajánlanám, még nálam is határeset, hogy használjak-e rá mattító púdert vagy sem.
    A szememet sem bántja, oda is nyugodtan kenhetem, mert nem irritálja egyáltalán!
    Összességében szuper termék, imádom!

• Clinique Superpowder Double Face
    Krémmániás ST-ke   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

annyira mérges vagyok az eladóra... a 02-es rózsaszínes volt, azt mondta a 07-es jó lesz nekem. jó lesz a fenéket. 9100-ért olyant akartam venni ami a téli fehérségemre is jó... na mindegy. majd megrendelem külföldről a 01-est, ami itthon nem kapható (miért, MIÉRT?). amúgy hozza amit elvártam tőle ezért a nem diáknak való árért. direkt erős fedésű púdert akartam venni, hogy ha 911 kell valamit kezdeni a fejemmel, legyen valami kéznél. könnyen kezelhető, fed, mattít (még ha nem is sokáig... de javításra mindig nálam van) de ahogy nézem gyorsan fog fogyni ha mindig ezt használom. csak tudnám mihez fogok kezdeni vele ha kifakulok belőle. talán elhasználom a kontúrozás elsatírozására vagy nem tudom. kedvem lenne lepontozni de a színbakiról nem a termék tehet.
    amúgy lehet hogy nem vagyok normális, de mi ez a csomagolás? lehet hogy ízlészficamos vagyok, de ez a kórházzöld márványos műanyag valami iszonyú csúnya. szerencséje hogy praktikus meg strapabíró. amúgy lehet kapni hozzá refill-t?

• Catrice All Matt Plus Alapozó
    Krémmániás k.regi.90   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Nálam ez a nagybetűs Alapozó! A legvilágosabb árnyalatot vettem meg, és egyáltalán nem üt el a sápadt vámpír bőrömtől. A kis bőrpírokat, pattanásaimat egész jól fedi, nem tökéletesen, de hát nem is maszkot kenek az arcomra. Csak nagyobb meleg és izzadás hatására fénylik át, ettől eltekintve egész hosszú ideig bírja. Nem csomósodik, nem áll össze annyira. Az illata kellemes, az állaga pont jó: nem darabos, de nem is folyik összevissza, mint egy sűrű krém. Külön +pont a pumpás megoldásért, nagyon tetszik. Az ár/érték arány nagyon kedvező.

Ami még pluszban kapna nálam egy értékelést, hogy maga a Catrice nem végez állatkísérleteket!

• Alverde 4in1 Color & Care Alapozó
    Krémkedvelő LaurenC.   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

a fedese nulla, es egyszeruen nem tudtam eldolgozni az arcomon semmivel se. Egyszer hasznaltam, azota mar lejart a fiokban :(