Legújabb vélemények - Alapozók

• Rimmel Lasting Finish Nude Alapozó
    Krémmániás Aura87   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

Nagyon sokáig gondolkodtam a DM-ben, de végül nem a legvilágosabb árnyalatot hoztam el, hanem a "simán világosat". :) Elég erős illata van, de egy idő után már nem tűnt fel. Nekem kora délutánra kifényesedik, de mattító papírral könnyedén orvosolom a hibát. Ha véletlenül többet nyomok ki, nagyon nehéz szépen eloszlatni, kevesebb mennyiségnél nincs probléma. 4,5-öt adnék szívem szerint, mert ennél tartósabb alapozóm még nem volt.

• Essence Soft Touch Mousse Alapozó
    Krémkedvelő halmia89   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Számomra nehezen volt eldolgozható, száraz hatást hagyott, szinte lepergett az arcomról, ráadásul a legvilágosabb színe is nagyon sárgás. (A tégelyéből pedig, ha fogyásnak indul, nehéz kicsalogatni, kicsit gazdaságtalan a formája miatt.)

• Max Factor Facefinity All Day
    Krémek Krémje Percoon   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 25-34

Már ezer éve készülök értékelést írni erről az alapozóról, nem is értem eddig miért nem került rá még sor, pedig az az igazság, hogy szépen lassan a kedvencemmé nőtte ki magát. Az első üvegnél még csak szoktuk, kóstolgattuk egymást, majd mikor elfogyott, mást vettem helyette, de azt nem igazán szerettem használni, majd újra vettem egy Facefinity-t a másik mellé. Amikor ez is elfogyott, ismét mással próbálkoztam, de végül újra megvettem mellé a Facefinity-t. Most itt tartunk a harmadik üvegnél, van mellette még másik 3 alapozóm (a kísérletezés kedvéért persze), de őt szeretem a legjobban használni, nagyon szépen illeszkedik a bőrömhöz, semmi maszk hatás, eléggé tartós is, egy idő után nekem átfénylik, de egy is púderrel ezt könnyen lehet korrigálni. Nem állítom, hogy tökéletes, de valamiért minding vissza húz a szívem hozzá. Lehet nem érdemel 5 csillagot, csak 4 és felet, de elfogultságom miatt 5-öt kap.

• Rimmel Lasting Finish Nude Alapozó
    Krémkedvelő Kriszti314   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: 18-24

Egy youtubernél láttam hogy mennyire isteniti ezt a terméket,még azon a napon kaptam rá 50%-os kedvezményt aminek nagyon megörültem. Másnap már mentem is a DM-be megvenni,a szine tökéletes,mivel elég világos bőröm van,a kezemen próbáltam ki és nagyon tetszett rajta. Amint haza jöttem úgy voltam kipróbálom... Amint felkentem rögtön lehetett látni mennyire szárit,pedig előtte hidratáltam a bőröm :/ Az orromnál és a szemöldököm között száritott a legjobban borzalmassan nézett ki... kétszer is kipróbáltam mint a détszer az lett az eredmény,már nem tudom mit kezdjek vele,lehet keverni fogom valami mással és úgy jó lesz. Aztán lehet valamit én csinálok rosszul,vagy már nem tudom...

• Max Factor Colour Adapt Alapozó
    Krémmániás AmethystGhost   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Hú, ezt az alapozót nagyon utáltam. Abban a hiszemben vettem meg, hogy az ára miatt csak jobb lesz, mint az olcsóbbak... hát nem. A legvilágosabb szín is borzasztó sötét volt, narancssárgás lettem tőle, nem fedett normálisan, "foltosnak" éreztem az arcom tőle, és rögtön átfénylett meg lekopott. Emberek közé nem is mertem menni benne.

• L'Oreal True Match Alapozó
    Újonc j.sz.andi   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Kedvenc, nálam 5*-ös. Napi szinten használom, legalább 15 üveggel vettem már. :) Rengeteg alapozót próbáltam már, de messze ez a legjobb!

• Catrice 3in1 Skin Tone Adapting
    Krémek Krémje merchajnalka   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Akkor én leszek az első, aki véleményezi. Még a pénteki Glamour-napos R drogériás 25%os kupon felhasználásával rohantam megvenni. Az első sokk az ára volt: 2250 Ft. Egye fene kupon van hozzá, repült is a kosaramba a világosabb árnyalat - teszter kipróbálása után.
    Nagyon kíváncsi voltam, otthon egyből ki is próbáltam.
    Megjegyzés: imádtam a Catrice BB krémet a sokféle szín, a fedés, az állag, a bőrkép miatt és nagyon hiányolom. Bíztam benne, hogy ezzel is csak jól járhatok.
    DE HÁT JESSZUSÚRISTEN!!! Ezt meg hogy és miért és minek??? Döbbenet a köbön. Oké: fehér krém + fekete pontocskák = hidratáló + szétpukkanó pigmentek. Gondoltam én. Hidratálni egyáltalán nem hidratál. Sőt, kegyetlenül matt lett az én arcomon a végeredmény. A szárazabb részeket még jobban kiemelte. Ahogy a 2 kezem között szétdörzsöltem, a pukkanóscucc tette is dolgát. Csakhogy narancssárga színben pompázott a tenyerem tőle! (A boltban a kézfejemen kipróbálva elég szépen terült és egybeolvadt a saját színemmel.) Sebaj, illeszkedik majd a bőrtónusomhoz, csak kenjem fel. Háááááááááát. Nem hogy nem illeszkedett, hanem konkrétan sárga színe maradt az arcomnak. Pedig hagytam időt neki. Az igaz, hogy egységes és egyenletes bőrképet ad, alapozó szintű fedéssel, de én konkrétan úgy néztem ki, mint aki túlzásba vitte a szoláriumozást. És nem nyomtam ki sok krémet, hogy attól lett volna ez a sárga eredmény! Ahhoz elég régóta használok már mindenféle BB, CC, alapozó krémeket, hogy tisztában legyek a mennyiségekkel. Meg amúgyis inkább az építkezés híve vagyok, semmit az egyszerre sokat felkenésé. Tényleg nagyon könnyű krémről van szó kézre kinyomva, de aztán ez az arcon valahogy már nem látszódott/érződött. Látszatra, nekem már túl sok = vakolat; érzetre nehéz és fullasztó. Jelenleg világos, rózsásabb tónusú bőröm van, ráadásul kombinált, így semmire se lett jó ez a 3in1 cucc. Totális pénzkidobás volt számomra ez a krém.

• Max Factor Facefinity All Day
    Újonc krisztie   Bőrtípus: Kombinált

Féláron sikerült beszereznem,örültem is mert nagyon jó színe van a legvilágosabbnak.Az állaga is pont jó és szépen fedett.... de sajnos másnapra rettentően kiverte az arcomat a létező összes pórusomat begyullasztotta borzalmas volt. Kb most egy hét után jött rendbe :( sajnálom nagyon.szilikonos alapozót nem veszek többet .
    (eladó amúgy warm almond 45)

• Catrice Nude Illusion Make Up
    Krémmániás Napsugár   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Na ezt az alapozót tök felesleges volt legyártania a Catrice-nek, pedig annyira jól hangzik, amit ígér. Valójában egyáltalán nem ad nude illusion-t, pedig tökéletesen passzol nekem a legvilágosabb árnyalat, tök jó könnyed fluid állaga van, és mégis látszik, hogy rajtam van, már frissen felkenve is, és ez később egyre szembetűnőbb. Nekem nem kelt amúgy száraz-porzó hatást, de sajnos nem mutat olyan szépen, pedig már pattanásokat sem kell elfednie, csak egyre inkább halványodó pattanás utáni foltokat. Az All Mat Plus olcsóbb, és sokkal-sokkal természetesebb hatást ad ennél. Annyira azért nem szörnyű, hogy ne használjam el, de többet biztosan nem fogom megvenni, pedig az összetevői nagyon szimpatikusak.

• Vichy Dermablend 16H Korrekciós
    Krémkedvelő RebekaBeka   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Ő Az alapozó , bármit képes eltüntetni , imádtam , a tubusa tényleg borzalmas , de így is elég volt több mint fél évig :-)