HIRDETÉS

Legújabb vélemények - Alapozók

• NYC New York Color Natural Matte
    Krémmániás m.szandi91   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Csak azért vettem meg, mert a Rossmannban mindössze 500.- volt. Nekem a fedésével nincs bajom, viszont az illata... Virágos rét! Persze ez az illat egy idő után elillan. A felvitele ecsettel egy ideig nehézkes, mert csíkos lesz, de ahogy "simogatom" az ecsettel eltűnik :D Púderrel még nem próbáltam, de önmagában abszolút nem mattít, főleg nem 8 órán keresztül. Pár óra után pedig olyan érzésem van, mintha lefolyna rólam (hozzáteszem, hogy sminkfixáló használata mellett is ugyanez a problémám) Biztos, hogy nem veszem újra :/ 2 csillagot csak azért kap, mert felkenés után egész szép finishe van, nem maszkos.

• L'Oreal True Match Alapozó
    Krémkedvelő Meszti   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Tökéletes szín, lágy fedés, kellemes viselet, nulla irritáció.
    Imádom! Kiváló!

Krémmániás irislove   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 18-24

Mintát kapott az egyik barátnőm, neki sötétebb a bőre, rajta kipróbáltuk. Baromi jó volt, gyorsan vett is egyet. Később én is beneveztem egyre, a halvány árnyalatból, mert igencsak hófehér a bőröm. Narancssárga lettem, úgyhogy a nővéremnek adtam. Neki színben pont jó, a fedése is elég neki, szépen eltünteti a tág pórusokat. Nem rossz, de nem is egy csoda.

• Nivea 5 Az 1-ben BB Krém
    Újonc barbwire   Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 35-44

Nem szeretem.Nem jó.Nem, nem és nem.
    Nagyon sűrű az állaga, nem tudtam rendesen eloszlatni a bőrömön. Zsíros érzést hagy maga után, ezért volt olyan, hogy napközben lemostam az arcomról. Fedésről az én esetemben nem lehet beszélni, talán csak tónusában javított vmit (vagy azt se), pedig csak néhány enyhe, kis piros folt van az arcomon. Annak ellenére, hogy még a light árnyalatot is nagyon sötétnek találtam!
    Ami a legrosszabb, után pattanásos és miteszeres lett tőle a bőröm.Több hónapba telt mire sikerült helyrehozni :(

• Rimmel BB Krém
    Krémmániás KisKormos   Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

A púderrel összecsomagolva vettem meg. Mindig a Stay matte alapozót akartam kipróbálni, de végül úgy döntöttem, hogy az arcomnak elég egy könnyed bb krém is. Nem biztos, hogy jó választás volt. Nagyon gyenge a fedése, ami végülis hétköznapokra elegendő, csak kicsit többre számítottam. Az én bőrszínemnek egy picit pirosas, de amúgy is nehéz ennyire sárga árnyalatú bb krémet/alapozót találni. Az állaga és a tartóssága jó. *Semmi extra* termék.

• Rimmel Stay Matte Liquid Mousse
    Krémek Krémje yasmine1122   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

Nagyon jó alapozó, mert tényleg mattít és nem csak 1-2 órára! Szuper a fedése, nem szárít, nem zsírosít és nem is kopik le hamar. Szóval úgy fest jó barátok leszünk egy darabig. :)

• Shiseido Perfect Hydrating BB
    Krémmániás Pr. Nóra   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

Csodaszernek nem nyilvánítanám, de azt kell mondjam, hogy jó BB krém.
    Amikor megvettem odáig voltam érte, hogy végre nem kell aláhidratálni, most is szeretem, de nem tudom ez szárítja-e a bőröm.. Még tesztelem.

• Catrice All Matt Plus Alapozó
    Krémmániás crazy cat lady   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

kb. 3 hete használom, és a kedvenc alapozóm lett. a legvilágosabb árnyalata pont illeszkedik a bőröm színéhez. végre! :) nagyon szépen fel tudom kenni az ujjaimmal is, természetesen fed. egy pici púdert szoktam tenni a t-zónámra, így nagyon természetes a hatás. viszonylag tartós, a legnagyobb melegben 5-6 óra után azért kicsit kezd kopni, fényleni. hátránya, hogy illatosított, pedig amúgy kellemes az illata, csak zavar, hogy van benne illatanyag, mert szerintem felesleges. pattit szerintem nem okozott,legalábbis nem többet,mint amennyi általában(1-2) van,de még tesztelem.

• Nivea 5 Az 1-ben BB Krém
    Krémkedvelő korcsoglili   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Utálom. Borzalom gyenge fedése van, értem én hogy BB krém nem alapozó, de annak is silány. Pattanásos lett tőle a bőröm, holott eddig nem igazán, elvétve voltak. Ahova felkentem ott megjelentek és olyan mennyiségben és borzalom csúnyán amilyeneket még nem nagyon láttam. Az ára miatt vettem meg. Az illata is rossz. :/ ha lehetne - ba mennnék a csillagokkal.

• Max Factor Facefinity All Day
    Krémkedvelő rekkso   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Nagyon szeretem ezt az alapozót. Szuper a fedése, színben tökéletesen passzol hozzám, és a matt hatás is tartós. Egyetlen egy problémám van vele: az illata. Na, az valami borzalmas, bár szerencsére a felvitel után már nem lehet érezni.