KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

Tekla96
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. augusztus 24.

Nagyon nem szeretem. Az én arcomon erősen maszk hatása van, nem kellemes érzés. Szinte érzem az arcomon, mintha vakolat lenne rajta, a fedése mégsem jó. Nagyon csillog az arcomon, púderrel lehet lemattítani, de abból is bőven kell, hogy fedje :/

Tekla96

Szépen mattítja az arcomat, elfedi még a szemem alatti karikákat és a halványabb bőrhibákat is. Nagyon szeretem, újra fogom venni.

timcsi_i
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. augusztus 24.

Az alapozó maga elég folyékony, nem tudom mennyire fed önmagában, de púderrel nagyon szép. Viszont a komoly hibákat nem hiszem hogy elfedi. Nagyon finom, olyan mintha semmi nem lenne a bőrömön. Nem szárít, tartós, nekem a kedvenc alapozóm.

Manhattan Powder Mat  Alapozó

Manhattan Powder Mat Alapozó

Manhattan Powder Mat  Alapozó
e

Nekem nagyon bejött ez a kis alapozó, nyáron kevesebbet használtam, mert kicsit túl sok lett volna napközbenre a hatalmas melegben. Tetszik az állaga, mondjuk meg kell szokni a használatát. Kicsit olyan korrektor szerű szerintem. elég jó fedése van, mondjuk bármennyire is imádom ecsettel eldolgozni a termékeket ennek az a legjobb ha ráütögetjük a bőrre és utána egy ecsettel csak végigmegyünk, így tényleg egy púderes hatást add vissza ami matt de nem lapos. Egy csillagot azért vonok le mert elég nehéz viselet, és idővel kicsit csomósodik sajnos a tubusban, tehát ha nem mindennap használom és nem fogy el "időben", utána nehezebb már eldolgozni

cseresznyevirág
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. augusztus 24.

Úgy megörültem neki, amikor először megláttam, mivel elég világos színben is kapható, viszont sajnos az első használat után nagyot csalódtam benne. Nagyon nehéz felkenni úgy, hogy ne csíkozódjon, pedig próbáltam kézzel, ecsettel, szivaccsal... de a legrosszabb az, hogy pattanásokat okozott az arcomon, először nem tudtam hogy ettől van, de végül kiderült hogy bizony csak ez az alapozó művelhette ezt a bőrömmel. A színe miatt adok csak neki 2 csillagot.

hhelena
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. augusztus 24.

Nem tudom miért, de ezt az alapozót valahogy nagyon szereti az arcom :) Persze ez nem az a tipikus, "mindent eltüntetek, maszk hatású" cucc. Ez főleg a mindennapokra való, és nekem arra remek. Rengeteg alapozót kipróbáltam már, az egyes helyeken hámló bőrömre, de hiába minden bőrápolás,alákrémezés alig pár óra múlva azokon a részeken kb "cafatokban" dobta le az arcom, ennek a kivételével. Talán jobban hidratál mint a többi és annak köszönhető, nem tudom. Akárhogy is nekem a 4000 ft alatti kategóriában a hétköznapokra ez eddig ez a legjobb választás, drágábbat még nem nagyon próbáltam.

Nagyanna
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. augusztus 23.

A problémám vele, hogy ehhez az alapozóhoz csak akkor nyúlhatok, amikor kifogástalan állapotban van a bőröm, tehát semmi szárazság, semmi pattanás, vagy pattanás utáni sebecske(... ami esetemben viszonylag ritka), ugyanis a legapróbb hibát is kiemeli az arcomon. Kár érte, mert a színét és a fedését nagyon szeretem, szerintem egyáltalán nincs maszk hatása. vegyes érzéseket vált ki belőlem, de a 3 csillag mindenképp jár neki.

sznoemi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. augusztus 23.

Az árához képest nem rossz,ha épp nincs más,egynek jó ez is.

sznoemi

Ez volt az első alapozóm.Tény,hogy nem a legjobb,eléggé folyik,és az illata sem a legjobb,valamint nekem mintha pattanásokat is okozott volna,de akkoriban elment egynek.

sznoemi

Csalódás.Viszketett tőle az egész fejem,ráadásul 1 óra után teljesen besárgult..