Legújabb vélemények - Alapozók

• Rimmel Stay Matte Liquid Mousse
    Krémmániás roni07   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 35-44

Az itteni vélemények alapján, két napja vettem én is a Tescoban akciósan a púderrel együtt., de előtte máshol leteszteltem a színeket, hogy tudjam milyen színt is vegyek. A 201 szín lett volna a nyerő, de sajnos az már nem volt, így az utolsó 200 (soft beige) színt hoztam el. Szerencsére nem lőttem mellé, jó lett a bőrszínemhez. Nem éppen hab állagú, de szivaccsal szépen ellehet dolgozni, kevés kell belőle, jó a fedése, de mégsem tömíti el a pólusaimat, inkább csak fed.
    Jól mattít, nem egy könnyű alapozó, de nem lettem maszkos tőle. Simán bírja nálam az 5-6 órát a púderrel együtt átzsírosodás nélkül és utánna csak egy kis helyreigazítás a púderrel és kész. Ennyi pénzért nagyon megéri, bátran próbáljátok ki. :)

• Essence All In One BB Krém
    Krémkedvelő Lili7   Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: < 18

Borzasztó, a szaga borzalmas én a 01-es árnyalatot vettem meg és nagyon sárgás lett az arcom miután felkenten, a fedése nem rossz de biztos nem fogom elhasználni.

• Astor Lift Me Up 2in1 Alapozó
    Krémkedvelő kocsita   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Az Astor alapozók közül talán ez a legjobb, de nekem még így is nagyon keveset fed. A pattikra, egyéb bőrhibákra külön korrektoroznom kellett, hogy ne látsszanak annyira. Ami tetszik benne, hogy tényleg üdébbnek, frissebbnek látszott az arcom. Nem kell alá külön krémezni, mert elég krémes állagú és csillog is egy kicsit. Újra nem venném azért.

• Astor HD Mattitude Alapozó

Abszolút nem fedett semmit, pár óra után már olyan volt, mintha semmit sem kentem volna magamra.

• Estée Lauder Double Wear Alapozó

Kértem mintát Dior, Chanel, Estée Lauder DW és DW Light alapozókból és végül erre esett a választásom, mert sokszor pattis az állam és ez az egyetlen alapozó, ami szinte teljesen eltünteti a kis rondaságokat. A reggelre kipirosodott arcomat is szépen egyenletes színüvé varázsolja, viszont a szemem alatti lila foltokat még ennek is nehéz eltüntetnie. Nagyon jól tartja magát, mert még a nap végén is ugyanolyan, mint amikor felkentem.
    Ami nem tetszik, hogy kiöntős és így jobban mancmógolok vele. Az ára ahhoz képest nem olyan sok, én interneten vettem 35 euróért kiszállítással együtt, míg boltokban 42-48 euró között mozog.

• Clinique Even Better Alapozó SPF
    Krémek Krémje Judiit   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

2014. július 17
    Ismét a körülmények áldozata lettem :) Dehogy kellett a sokadik alapozó után sokadik+ 2 ( khm... előtte egy Bourjois már bepattant a táskámba) , de a fránya 20 % kedvezmény mellett nem lehetett elmenni..... sminkes ámokfutás lett a vége:)
    Nos... Aréna pláza Clinique szalon. Nagyon kedves eladó hölgynek elrebegtem vágyaim, miszerint milyen alapozóra éhezik a bőröm, de az ivory árnyalatot kerüljük, mert az tuti sötét. Semmi gond, vannak etnikum színek. Juhéjjjj :) Már fent is volt rajtam a 24-es Linen ebből a kis álnokból. Tökéletes fedés, sehol nem láttam hol keződöm én . Megvesszük !
    Ez az Ő történet . Pont. Használ és örül :)
    Ja és most a szín miatt muszáj az ötödik csillagot is megadnom :)
    2012. március 6
    Jajj... csak nem tudtam otthagyni a boltban :) Duna plaza Estée Lauder és Clinique közös üzletében akadtam rá, azaz nem is én, hanem egy nagyon kedves eladó hölgy. Megnéztünk kétféle alapozót, színeket és a végén ez lett 03-as ivory árnyalatban. Picit sötét ugyan a bőrömhöz, de olyan simán el lehet dolgozni, hogy nem is tűnik fel. Parányi mennyiség elég az egész arcra. Természetes kinézete van.Az egész délutáni rohangálást simán kibírta. Át sem fénylett, nem húzódott tőle a bőröm. Elégedett vagyok vele. A szegényes színskála miatt nem adok neki maximális pontot.

• Bourjois 123 Perfect
    Krémek Krémje Judiit   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Alapozómániám újabb áldozata :)))
    Igazából nem kellett volna az újabb, sokadik alapozót megvennem, de ugye olyan jókat írtatok róla + DM-ben most beváltottam a 25 %-os Joker kupont....
    Az nem lepett meg, hogy ismét egy sárgás tónusú alapozó a B-tól, ami viszont igen, hogy mint a víz úgy folyik. Nagyon folyékony, így gyorsan terül és már azonnal szárad is. Mattra ! Valóban áldás lehet zsíros , illetve a kombinált bőrűeknek. Szép egységes bőrt eredményez, a pórusokat szinte eltünteti. Fedése közepes, de építhető és mégsem lesz olyan, mintha az ember vakolta volna az arcát. Nem rossz pláne az árához képest. Négyes fölé .

• Clinique Stay-Matte Oil-Free
    Krémek Krémje PaperMama   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 18-24

nyáron képtelen vagyok elviselni magamon a hideg hónapokban amúgy imádott, erős hidratáló hatású bb krémjeimet, ezért ilyenkor mindig egy könnyedebb alapozóra váltok ami lehetőleg mattít is. Tavaly a Bourjois 123 alapozóját használtam amit amúgy tökre szeretek...viszont ki akartam próbálni egy kicsit minőségibb cuccot is, a Clinique-be pedig mostanában különösen bele vagyok bolondulva, így esett a választásom rá...és nem bántam meg! Nagyon jó ez az alapozó. Szépen fed, de nincs maszk-hatása, szépen eldolgozva észrevehetetlen, nagyon természetesnek tűnik...Mattít, de nem természetellenesen és nem szárítja mellette a bőrt. Azért nap végére ez is kifényesedik, kell az itatós papír vagy a púder, bár ilyenkor a 40 fokban nálam az is csoda ha két óra után nem úszik zsírban a fejem úgyhogy ilyen szempontból is nagyon jól teljesít. A színválasztékkal nem vagyok maradéktalanul elégedett, a legvilágosabb árnyalatot használom és picit még ez is sötét nekem, de keveset használva, szépen eldolgozva észrevehetetlen és így nyáron különben sem vészes ha kap egy kis színt a pofim:D Tartós, nem folyik le a nap végén se a bőrömről, nem okoz pattanásokat. A Paula's Choice után a Clinique az új őrületem..(sajnos) :D

• Manhattan Perfect Adapt Alapozó
    Krémkedvelő dori778   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Nagyon szépen fed és könnyű eloszlatni, azonban egy idő után száraz hatást kelt a bőrön.
    Az adagolóján javíthatnának, mert konkrétan kifröcsköli a terméket úgy, hogy a tükör, polc, minden tiszta alapozó lesz.

• Essence Soft Touch Mousse Alapozó

Ennek az alapozónak a legnagyobb előnye, hogy a hab alapja miatt egyáltalán nem érzem, hogy bármi lenne a bőrömön és nagyon könnyű felvinni. Szépen fed és nagyon jó a textúrája.
    A csomagolását nem kedvelem, nem szeretem a "belenyúlós" termékeket, valamint amikor már kezd elfogyni valóságosan turkálni kell a maradék kis temrékért.