KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

lau256
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 14.

Jól fed, nagyon szep bort ad vissza, Bar nekem volt mar hogy becsomosodott de az az en hibám lehetett.. a gyulladt pattanasokat ez sem fogja eltakarni legalabbis önmagában biztos nem , de a kisebb pattikat es bőrhibákat szépen fedi el. Nekem kb 6 órát bír ki az arcomon (zsiros bőr típusba tartozok) összeségében az arat siman megeri mert nem rossz kis cucc..

svekits
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 14.

Közepes fedésű, nem maszkszerű, sűrű, fura szagú alapozó. Felvitelkor nagyon szép az eredmény, abszolút szuperül néz ki pár óráig. Nem pattogok ki tőle egyáltalán, direkt nyárra vettem, hogy mondom majd a melegben jól fog tartani. Hát nem tartott, pedig normál,-száraz bőröm van. Nagyon hamar átfényesedik, foltosan kopik, és egyszerűen mindegy, milyen púderrel fixálom, ha hozzáér valami, összekeni, ragad. Ez egy "tartós" alapozónál elfogadhatatlan.

vickyy
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. szeptember 14.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. szeptember 14.

A mattság rendben, viszont foltosan és közepesen fed , es sokat kell használni belőle ahhoz, hogy bàrmilyen eredmenyt elérjek. Kiemeli a porusokat, nem fogom ujra venni...Csalódás..

katx3
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. szeptember 14.

Nekem nagyon bevált, többször újravettem már. Közepes fedésű, természetes hatást ad, és kiegyenlíti a bőrszínemet. Ecsettel szoktam felvinni, nekem nem okoz pattanásokat. Könnyű kis hétköznapi termék :) Tartóssága miatt -1 csillag.

szandra020
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 13.

Kiemeli a szárazabb részeket az arcomon ,Oxidálódik és foltos lesz a végeredmény

bbetty
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 13.

Nekem sajnos tele lett tole meg telena fejem apro pattanasokkal, meg soha nem volt ilyen de azota sem tudtam megszabadulni toluk, folyamat pattanasok vannak a homlokomon ugyan ott ugyan azok felvaltva. Nagyon idegesito, ugyhogy le kell pontozzam :(

anpes97

énis véletlenül primer helyett vettem.. csak annyit mondok egyszer használt alapozó eladó!!

anpes97

nagyon jó! mióta rátaláltam csak ezt használom és mindenki dícséri a bőröm, egyáltalán nem maszk hatású rajtam, meleg nyári napokon ha leizzadtam kicsit azt sokáig bírta

Lolychan
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 13.

Eddig használt alapozóim közül ő a nyertes. Nagyon szeretem, imádom, igaz, ettől is átfénylek, bizonyos idő után, de szépen fed és könnyen eldolgozható.

balankaa01
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. szeptember 13.

Valóban egységesíti az arcbőrt, de szerintem ez inkább BB krémre húz mint alapozóra... Tehát fedése az nincs. Na, nem ez a legnagyobb bajom, hanem az, hogy fogja magát, és feloldódik, ha vízzel érintkezik. Lányok, ezt viselve fogat mosni már nem lehet, az izzadást meg a sírást felejtsétek el. 😔 Ennek ellenére valahogy mégis rettenetesen gyorsan szárad, úgyhogy az lenne az ésszerű, hogy nedves blenderrel dolgozzam el, de nem, ez attól cselesebb. 😂 Mindegy, én próbálkozom.
Pozitív, hogy nem fényesedik át púder nélkül sem.
A színválaszték elég sivár. A legvilágosabb árnyalat, a 201 Shell erősen narancssárga, ami az én sárgás tónusú bőrömnek nagyon is megfelel, pláne nyáron, de azért mégis...
Amúgy az enyém SPF 20-as.

Nagyon szeretem az Aurát, de ebben az alapozóban csalódtam... Elhasználom, de véletlenül sem veszem újra. A Take Care of Me ettől drágább, de megér minden pénzt. :(