Legújabb vélemények - Alapozók

• Max Factor Facefinity All Day
    Krémek Krémje Vikcike   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Glamour-zsákmány. A legvilágosabb "warm almond" árnyalat van meg, ami most, és majd télen tökéletes (lesz). A fedése nekem elég! Apró hibákra, szem alatti karikákra kell a korrektor. Tetszik az állaga, gyönyörűen terül, nem foltos a nap végén sem! Egyik kedvenc, bár a teljes árát sosem fogom rászánni, várom a Joy napokat, hogy feltankoljak vele! :)

• Maybelline Affinitone Alapozó
    Újonc tia094   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Legjobb alapozó amit valaha vásároltam. 5 éve tart a szerelem és még most is tökéletes. gyönyörűen illeszkedik a bőrhöz, púderes a fedése, szinte láthatatlan bőrön. 4-5 óra elteltével kicsit átfényesedik, de mivel zsíros a bőröm és ez nem egy matittó alapozó, ezért ez nem a termék hibája :) 5/5-s termék.

• NYC All Day Long Alapozó
    Újonc tia094   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Borzalmas tényleg. Életemben ilyen rossz alapozót nem választottam. Fedése semmi, a bőrön a legvilágosabb árnyalat is sárgásan hat, és 5 méterről is látszódik az alapozó. Egyszerűen ilyen alapozót még nem láttam ami totálisan sárgává és foltossá teszi az ember fejét, úgy hogy semmit nem fed,sőt még jobban kiemelik a pattanásokat. Egyszerűen borzalmas, kidobott pénz az az 1000-es is rá..

• L'Oreal True Match Alapozó
    Krémmániás Lane   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: < 18

A dm-es fényeknek köszönhetően sikerült rossz árnyalatot hoznom belőle, de nem volt feltűnő, mert tényleg jól illeszkedett. Tartósnak számított, nagyjából négy óra múlva fényesedett picit, de a színét és a fedését tartotta nálam hét óráig legalább. Nem fogom újravenni, nem szerettem a szagát, és a pici, fényes szemcsék sem tetszettek annyira, benne volt jellemzésben, hogy ragyogást fokozó, szóval ezt nem róhatom fel neki hibának. Megint csak én voltam a béna :D

• Essence Soft & Natural Alapozó

Nem rossz alapozó, de nagyon csíkoz -sárga zebra leszek tőle, plusz a szemüvegem tappancskáin is mindig megragad, vagy ez volt rajtam, vagy a szemüvegem, és nyilván az utóbbi győzött :D egy veszprémi krémmániásnak szívesen odaadom ingyen, kétszer-vagy háromszor használtam, és annyira nem vált be, hogy nincs szívem eladni. :D

• Bourjois 123 Perfect
    Krémmániás dobolank   Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Bőröregedés   Korcsoport: 45-54

Szuper terméknek tűnt, de érzékeny bőrre nem ajánlom. Nekem legalábbis jó ki bőrégést okozott, viszont a dolog menete az volt, hogy mintát kaptam, tetszett, visszamentem a boltba, megvettem teljes kiszerelésben, de még elhasználtam a mintát is. Kiderült hogy irritál, és a Douglas visszavette a bontatlan üveget, ezúton is csókoltatom:) Persze le kellett vásárolnom, remélem ez a második próbálkozásom jobban sül el. A pontokat a számomra kedvező színválaszték, mintaosztás és a D. ügyfélkezelése miatt adom.

• Yves Rocher Youthful Glow Alapozó
    Krémkedvelő zoknimajmocska   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 25-34

A legvilágosabb, Beige 000 árnyalatot vettem meg 50%-os kedvezménnyel (így 3000 Ft, ami tűrhető). Jól illik a bőrömhöz, nem kell sok belőle. Komolyabb bőrhibáim is vannak, félig-meddig elbán velük, nem jobban és nem rosszabbul mint az eddig használt Max Factor Colour Adapt alapozóm. Olyan, mintha nem is lenne rajtam semmi, jó értelemben :) Szóval nem nehezedik rá az arcomra. Állítólag szép az arcom, amikor ez az alapozó van rajtam (dicséretet kaptam). Még a fényesedését nem figyeltem meg jól, úgyhogy erről még nem tudok írni. A parfümöt nem értem benne, vegyék ki! :)

• StarGazer Pro Paint Stick
    Krémmániás Sminkakademia   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 25-34

Nagyon bevált, mint korrektor. Alapozónak nekem túl nagy fedésű, de az orrom környékén abszolút ezt használom. Szintetikus ecsettel nagyon jól el tudom dolgozni és életemben először megfelelő árnyalatot sikerült neten keresztül választanom. Nagyon elégedett vagyok vele, ráadásul óriási kiszerelésben kapható. Azt hittem kisebb, de meglepően nagy. Bármikor újravenném.

• Il Makiage Folyékony Alapozó
    Krémmániás eszter.073017   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

A termék és az azt "forgalmazó" cég egyaránt UNDORÍTÓ! Engem is elkaptak és kimaszatoltak ezekkel az ocsmány kencékkel. Bár ne dőltem volna be.. Az alapozó színe, textúrája, szaga borzalom. (Nem csodálom az összetevőket látva..) Alig tudtam leszedni, kb. háromszor mentem végig rajta a micellás vizemmel és még akkor is volt a vattakorongon. Eltömítette az összes létező pórusomat és kiütéseim lettek, pedig csak addig volt az arcomon amíg haza nem értem (fél óra). A szemfesték színe koszos zöld volt, az egy dolog, hogy nekem nem állt jól, de még kellemetlen érzés is volt a szememen. Maga a sminkelés is nagyon rossz élmény volt. Egy nagyon buta és rámenős csaj sminkelt, nulla hozzáértéssel, okoskodva. Utána természetesen nekem is minden szemetet el akartak adni, de eszem ágában sem volt megvenni, így bunkók lettek. Egyetlen termékük sem tetszett, amit használtak az arcomon, az áruk viszont felháborító. Többé a közelükbe sem megyek és másnak sem javaslom. Bár lehetne 0 pontot adni..

• NYX Stay Matte But Not Flat
    Krémmániás csokiskex

Totál pattanásos lettem tőle :-( De nem kinyomhatós, hanem az a nagy gumós :-) Szerencsére ahogy abbahagytam a használatát, 2 nap és elmúltak a nagyjából a ragyák. Valószínű ez nem az én termékem. De ez nem jelenti az, hogy másnak ne válna be. A másik gondom, amiért ilyen kevés pontot kapott szegényke, hogy túlságosan maszkos és mű lettem tőle, mondhatnám leöregítette az arcom. Olyan vakolatos, ami egyáltalán nem mondható szép, egyenletes trendi fedésnek :-)