KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

medgirl
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2015. február 21.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2015. február 21.

Már másodjára vásároltam meg ezt a terméket. Mivel szerencsére nekem nincsenek durva bőrhibáim, a fedése éppen megfelelő, nagyon könnyű vele dolgozni és nagyon természetes hatást kelt. Szerintem nagyon megéri az árát!

linkee
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. február 20.

Lassan elfogy az első tubus és azt kell mondjam elégedett vagyok vele. Akinek olyan világos a bőre, mint Hófehérkének az tudja milyen tortúra megfelelő árnyalatot találni alapozók között...ezen felül megfelelő fedése van (mondjuk nem problémás a bőröm). Ami negatívum, hogy nem a legtartósabb, a jó minőségű pirosítót (Kryolan) sem tartja meg fél napnál tovább és talán néha kifényesedik tőle az orrom. (mondjuk azt egy kis púder tudja orvosolni.
Kb. 1 éve vettem és még van benne úgy, hogy szinte mindennap sminkelek. Ár-érték arányban szuper.

zsofia93
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2015. február 20.

Hát sajnos nekem nem nagyon vált be :( pedig nagy reményeket fűztem hozzá, láttam videókat róla, de valahogy mégsem az én bőrömre lett kitalálva :( de másnak még jó lehet :)

Villango
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. február 20.

Tényleg nagyon kevés kell belőle, sajnos nekem nem jött még össze ez az optimális mennyiség eltalálása :) rajtam látszik ahogy bénázok a használatával. Látszik hogy rajtam van.
Viszont: nagyon szeretem mert szuperül fed, a színei egész jók - nekem -, nagyon tartós, az ára baráti.
Én keverem egy szilikon alapú alapozóval, a fedése így lágyul, és könnyebben elkenhető, de nekem használhatóbb. Nagyon fontos nekem hogy ne legyen komedogén, és Ő nem az. A legjobb ár érték arányú alapozó a piacon.

Black Fairy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. február 19.

Nekem ennek egy régebbi fajtája van meg, a 02-es peach árnyalatban...Nagyon fehér bőröm van (de tényleg, hófehér), és ezt is igazából csak megörököltem...Anya vette magának (nem szokott sminkelni), és direkt sötétet vett, mert az jobban néz ki, olyan mintha barna lenne az ember (...látszik, hogy nem szokott sminkelni...).
Gondoltam itthon felkenem kipróbálni, hogy milyen: a színben nem ért meglepetés, teljesen elütött a bőrömtől, oké...de ettől konkrétan narancssárga lett a fejem, pedig nagyon vékony réteget vittem fel...
Egyébként az állaga iszonyatos, ragacsos,sűrű, nem lehet eloszlatni csak foltosan, és iszonyatosan fullasztó érzés...A tartósságával nincs baj, de sajnos idővel még narancsabb lesz, mint felkenéskor (ami azért nem kis teljesítmény), iszonyatosan húzódik a bőröm alatta, és még a pórusaim is visítoztak, hogy mit művelek velük...csak azért nem egy csillagot kapott, mert nem adtam ki érte pénzt - nem is adnék...

Estée Lauder Double Wear  Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear  Alapozó SPF 10
mankablogja
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. február 19.

Update: Beszereztem végre én is ezt az alapozót a nekem megfelelő színben.A véleményem továbbra sem változott,ez az ALAPOZÓ.Tökéletes,teljes fedés,mintha magazinból leptem volna ki.Nem kopik,nem fog össze semmit,orrfújásnál is a helyén marad.Benedvesített szivaccsal,vagy tömött alapozóecsettel eldolgozva a legszebb a végeredmény nálam.Gyorsan kell vele munkálkodni,mert hamar megköt a bőrön.Most télen púdert sem használok rá.
Részletes videót is készítettem róla a youtube-csatornámon,amiben a felvitele előtti helyes bőrápolásról is beszélek,mert csak tökéletesen előkészített bőrön mutat szépen,megmutatom hogyan dolgozom el,és néhány vásárlási tippet is adok.:)

Az Alapozó.Mindenben tökéletes.Kis mintát kaptam belőle,ami meggyőzött,hogy teljes kiszerelést is vennem kell.Szuper a fedése.Kibírta a 15 órát,este is makulátlan volt a bőröm.Púder nélkül sem fénylett át,ami nálam nagy szó,mert a T-vonalam hamar átfényesedik.A színe sötét volt a mintának,de nagyon sok világos színe van,még ha nem is a boltban,de a neten,vagy külföldön egész biztosan találok.Az ára sem vészes szerintem,mert a drogériás 3-4 ezer forintos alapozók fele ennyit sem tudnak.Nekem van 10 ezer forint körüli alapozóm,a Lancome Teint Miracle,de meg sem közelíti ezt.Pedig azt is szeretem.
Ez nem ült be a pórusokba,nem emelte ki a ráncaim,nem maszkosított a sötét szín ellenére sem.
Sok csillagos ötös.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

BlackBetty
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. február 19.

Nagyon jól mattosít, szinte egész nap matt marad púder nélkül. A fedése közepes, viszont egyik árnyalat sem nekem való. Nagyon feltűnő, próbáltam már mindegyik árnyalatot de sajnos nem jó :( Pedig ha lenne egy megfelelő szín biztos kedvenc lenne.

BlackBetty

Nekem nagyon hamar átfényesedik, pár órát bír csak, utána púdereznem kell, de nap végére már csúnya.
Az itt olvasott vélemények miatt vettem meg, sajnos ez sem a nekem való alapozó.

BlackBetty

Sajnos nekem nem jött be. Már felkenés után túl fényes, és pár óra elteltével nagyon zsíros tapintású lesz az egész fejem és a csillogáson még púder sem segít.

Panda

Fájó, hogy ezt kell írnom : 3 hétig gondolkodtam rajta, hogy megvegyem-e, nyomoztam utána... A netes tesztek szerint a 00-ás porcelán a legvilágosabb szín ami tényleg nagyon világos és szép...videós teszten(lengyel) egy álom a fedése...de most már nem vagyok benne biztos, hogy amit használt az valóban ez volt; mert ott hatalmas foltokat fedett le a hölgy arcán egy kevéske eldolgozásával, de valami varázslatos módon ehhez képest nekem 4 picur piros foltot kellett volna csak elfednie...
Hát csalódás... a legvilágosabb is 3 árnyalattal sötétebb, a fedése meg sem közelít egy gyenge fedésű koreai bb vagy cc krémet. A finish nem szép se púderrel se anélkül se primerrel se anélkül.
-1: fedés
-1: szín