KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

Luna11
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 21.

Én nem szerettem, mert nekem alig fedte a szem alatti karikákat. Így sokáig porosodott a szekrényen, majd lejárt és kidobtam. A krém állagú alapozója sokkal jobb, azt használom is.

bogczi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 21.

No, végre hozzájutottam itt, mert bárhol kerestem, mindenhol ki volt fosztva az állvány folyton.
Az állaga szerintem pont jó, a pipetta is praktikus, ami bajosabb, hogy irtó gyorsan becuppantja a bőröm, így nagyon gyorsnak kell lenni, vagy nem lesz szép. Szerintem is kicsit nehéz eldolgozni, viszont nem kell nagy mennyiség az arcomra, hogy szinte tökéletesen fedjen, néhol megül a pórusokban, de nem vészes. Valóban mattít, pedig arról azt hittem, hogy csak humbug lesz, de 6-7 órát simán matt marad az amúgy zsíros bőröm. Nem nagyon kell aláhidratálni, mert nem szárít, ami szintén jó.

RPB
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 21.

Glamur napok alkalmával vettem fél éve. Már csak egy hétre elegendő van belőle, így sikerült letesztelnem. Kipróbáltam mielőtt megvettem, akkor szépen fedett, és a színt is sikerült eltalálnom. A szín amit választottam sajnos világos lett, így sápít (többen megjegyezték), az állaga jó, szépen lehet kenni az illata nekem tetszik, hangsúlyos, de nem bánom. A nap végére is szép marad a bőröm, ennek ellenére átfényesedik, de használok mattító kendőt, illetve púdert is, így ez nem probléma. Nem bántam meg, hogy megvettem, de ha máskor ezt a márkát és kategóriát választom, két árnyalattal biztos sötétebbet fogok vásárolni.

bszandra
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. április 21.

Én nagyon szeretem,legalább már 3x újra vettem,de mindig elég vagy félévig, tényleg olyan érzés, mintha nem lenne az arcomon és nincs maszk hatása,mint a legtöbb alapozónak, viszont nagyon pattanásos bőrre nem ajánlom,csak annak, aki egy kis pirosságot vagy bőrhibát akar elfedni. Mostanában nem láttam a dm/rossmann/müller üzletekben, lehet még kapni valahol?

Charlena08
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. április 21.

Upd: Kitapasztaltam, hogy a legjobb felvinni, így azért jobban teljesít. Felpontozom 4-re.

Kb. egy hete használom, de sajnos nem tudok áradozni róla... Lehet, azért, mert az évek során a kombinált bőröm egyre szárazabbá válik, továbbá érzékeny is, mégis egy könnyedebb alapozót szerettem volna kipróbálni. Ilyenformán nem igazán vált be... :S
A legnagyobb gondom vele, hogy a felvitele számomra irtó körülményes, pedig nem vagyok sminkelésben kezdő. Bármivel próbálom, aláhidratálva is, nagyon nehezen oszlatható, vagy ha igen, nagyon sok kell belőle... Előtte a Catrice Matt Mousse-t használtam, na abból kb. 1/4 mennyiség kell, mint ebből. Hiába folyékony, szinte azonnal felszívja a bőröm, szabályszerűen eltűnik(!) ugyanakkor nehezen fed, ezért több réteg kell belőle. Pedig nincsenek nagy bőrhibáim, inkább csak az orcák belső felén lévő kis pirosságot szeretném elfedni, ill. egységesíteni a bőrszínt. Hát, elég nehezen sikerül. Amikor felkenem, szinte alig látszik, sőt, a 03-as "Sand Beige" még világosnak is tűnik(!), úgy, hogy hűvösebb évszakokon elég hóka vagyok. Miközben sietni kell, nehogy azonnal felszívja a bőröm, felkenem és szinte semmi sem látszódik. Majd hoppá, egyszer csak váratlanul oxidálódik, és hirtelen láthatóbb / sárgás lesz az eredmény. Viszonylag jól mattít, viszont jól ki is emeli a szárazabb részeket. Nap végére viszont a homlokom már fénylik. A végeredmény nem annyira mű, viszont inkább púderes, száraz hatású. (ami pozitív, hogy könnyed, nem húzódik alatta a bőröm, és nekem viszonylag könnyen lejön lemosáskor.)
Ez viszont koránt sem elegendő indok arra, hogy újravegyem, ez csak 1 közepes számomra.

lzsoficim
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 21.

Sokan dicsérik, de szerintem nem olyan jó, mint az elődje. nekem az volt a favorit. Itt mintha a legvilágosabb szín sötétebb lenne,mint a régi verziónál,illetve azért elég erősen oxidálódik, s narancsságrás beütésű lesz. Illetve mintha kevésbé lenne tartós az előzőnél. Ettől függetlenül, ha nem tudnám, hogy milyen volt a régi, kedvelném nagyon, de nem válna kedvenccé. Szóval még nem tudom, hogyan is állok vele :D

Mexy
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 21.

Az alapozót nem látom benne, nekem ahhoz túl púderes, annak is használtam Bb-krém vagy laza alapozó fölé :) szerintem szép púderes hatást ad, és szépen elfedi a hibakat (szóval a korrektor része is működik ) Beauty blenderrel használom, de szerintem a saját szivacsa is elég jó :) Viszont meglepően hamar elfogy, és ennyi pénzért sokkal jobb púderek, korrektorok vannak a piacon..2x megvettem, nem mondom, hogy sohatöbbet, de nem szerettem bele, és ár/érték arányban is pocsék :)

nicolebunny
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. április 21.

Végre szépnek érzem magam!!! Annyi önbizalmat ad ez az alapozó, hogy a világot rózsaszín ködben látom :) régóta kinéztem magamnak, de az ára mindig visszatartott.. plusz megmondom őszintén, hogy kicsit féltem, hogy nem vesznek komolyan az üzletben, de végül inkább a müllerben vettem meg, kedves volt a hölgy, és jó árnyalatot választottunk (fresco)

a fedése valami eszméletlen, könnyed, folyékony, selymes érzés az arcomon, totális photoshop!!!! Nálam van mit takargatni: vörös hegek, ronda pattanások, foltok... és teszi a dolgát szépen, a bibisebb helyekre tettem még egy kicsit, mert egy réteg nem volt elég. De még ígyis lényegesen kevesebbet használtam, mint más alapozókból!

Körülbelül 100 alapozó megvásárlása után határoztam el magam, hogy a sok jó vélemény, a sok youtube-os videó, és a google-képek ezreinek megtekintése után megvegyem életem első high-end sminktermékét... és egyetlen problémám van: miért nem tettem meg előbb???!! Ez az alapozó komolyan mondom hihetetlen.. eddig minden drogériás vagy patikai alapozó csalódás volt, mert vagy nem fedett elég jól, vagy nem volt tartós... vagy amelyik meg egész jó lett volna, attól kipattogtam... :D

egyébként meg már ott tartunk, hogy két-három alapozó árából kijönne ez a kis csoda!!! Ma teszteltem először. Tudni kell, hogy nagyon meg vagyok fázva, folyik az orrom izomból, hapcizok, folyik a könnyem, izzadok (bocsi a részletes leírás miatt :D) és UGYANÚGY NÉZ KI A FEJEM, MINT 9 ÓRÁVAL EZELŐTT!! (Hogy minek festem ki magam betegen, itthon fekve? Mert tegnap vettem meg ezt a csodát, és mindenképpen ki akartam már próbálni :D)

Egy szó mint száz: minden egyes forintot megért. Nagyon remélem, hogy a bőrömnek is tetszeni fog. :)

update: Már egy hónapja használom, és imáim meghallgattattak: nem okoz pattanást az én extra kényes, mindentől kipattogó bőrömön!!! Amióta megvan, minden áldott nap használtam, és szerencsére nem fogyott sok belőle! :) Egyébként én úgy figyeltem meg, hogy ha egyből hidratálóra kenem, akkor nem tudok vele olyan könnyen bánni, tehát száraz (értsd:krémmentes, nem csúszós) bőrön viselkedik a legjobban. Mindig ujjal viszem fel, kicsit több odafigyelést igényel így, mint más alapozók. Ecsetet sajnálok használni hozzá, nem akarom, hogy akárcsak egy csepp is kárbamenjen!!! :) Még mindig nagy a szerelem, 100%, hogy amíg sminkelni fogom magam (önértékelési problémáim és pattanásaim, hegeim miatt valószínűleg örökké) a sminkes repertoárom kemény magja lesz!!! :)))

Zsuzsi216
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. április 21.

Victorie Istagramos ajánlása miatt vettem meg a Glamour-napok alkalmával.
Nagyon kellett vadásznom, mert Veszprémben nem találtam, így Székesfehérváron a Müllerben sikerült beszerezni.
Azt hiszem, hogy a kuponoknak köszönhetően 1000 forint környékén volt. (Teljes ára talán 1900 forint.)
A 115-ös árnyalatot vettem meg és egyszerűen szuper. Nekem állagra és mindenben jobb mint az Affinitone. Az híg és nagyon alkoholosnak érzem.
Ez nem egy folyós alapozó, nagyon jó vele dolgozni. Selymes, szinte púder finomságú a végeredmény.

ciseklusek
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. április 21.

Vegyes benyomások...
Sikerült megfelelő árnyalatot találni belőle, ami felkenve szépen egységesíti a bőröm, a fedése viszont nagyon gyenge, a kisebb-nagyobb bőrhibákat nem fedi el. Sajnos nem is gazdaságos, gyorsan fogy, bár rajtam szépen építhető.