KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

scene14
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 22.

A hd társa van meg és szeretem,gondoltam megveszem ezt is ha rosszabb állapotban lenne a bőröm a "magas fedése" miatt...megmondom őszintén,egy hangyányit van jobb fedése ennek,mint a hd-nak,ez közepes fedés..és a 2. árnyalat is nagyon világos,a 3. meg sötét...
Update: Eléggé szárít és nem annyira tartós mint a hd.... sőt,semennyire nem tetszik,pénzkidobás volt számomra.

erika0625
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 22.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 22.

Egyszerűen imádom, tökéletes választás volt. Nagyon tetszik ez a pipettás adagoló, nagyon szépen fed, bár nem szabad túlzásba esni mert akkor igencsak meglátszik,hogy a kelleténél több termék van az ember arcán. A mióta megvettem csak ezt használom. Egyetlen gond van.. nagyon nehéz beszerezni, mert eddig akárhányszor utánpótlást akartam volna venni a helyi Rossmannban nem volt már a megfelelő árnyalat. Eddig a legvilágosabbat használom, bár így,hogy jön a nyár be kell fektetnem valamelyik sötétebb színre is. :)

judit42
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: < 18  |  2017. május 22.

A legvilágosabb árnyalat nagyon narancssárgás, pedig nekem kleór bőröm van. Nagyon nehéz eloszlatni és foltos lesz tőle a bőröm. Még szerencse, hogy csak a barátnőmét próbástam ki.

kneva
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. május 21.

Még otthon eldöntöttem, h nekem ez az alapozó kell beige-rose árnyalatban. A parfümériában a sminkes hölgy kedvesen figyelmeztetett,hogy nekem a Perfection lumiere velvet lenne a jó 020 beige árnyalatban, így akkor azt meg is vettem. Következő hónapban mégis visszamentem és akkor (2016. június) megvettem ezt. Nem kellett volna, mert nem lett jó, beleül a ráncokba és a pórusaimba, és onnan már kevésbé találom szépnek a rózsás tónust,ahogy az visszamosolyog rám...Tanulság, hogy mindenki válasszon a bőrtípusának és a bőre állapotának megfelelő termékeket. Az én hibám, nem a Chanelé, ezért adok 4 csillagot. Normál bőrű húszéveseknek ajánlanám, rajtuk biztosan szépen mutat.

Update: Mac primert teszek alá, és így hosszasan csodaszép marad. El fogom használni az utolsó cseppig, de nem veszem újra. Egy krémmániás kolléganőt idézve: "Ne kelljen már egy Chanel alá primert raknom".

Update 05.21.: Nem szeretem, nem is minden primerrel működik jól együtt, csak a színe vált be, megbántam, h megvettem.

petra94
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 21.

Régóta vágytam erre az alapozóra a sok youtube-os videót látva. Még csak pár napja használom de imádom! Az üzletben egy kedves eladó hölgy segített kiválasztani az árnyalatot, végül a kicsit barnás bőrömhöz az Ivory Beige árnyalatot választottuk, ami egy nagyon szép natúr szín, tökéletesen passzol! Sajnos eléggé zsíros, problémás a bőröm (tehát van mit eltakarni), és ez az alapozó a tökéletes számomra, ugyanolyan szépen mutat az arcon egy egész napos rohangálás után is mint reggel amikor felrakom:) olyan mintha semmi nem lenne az arcomon, szépen egységesíti a tág pórusú bőröm, nem fénylik át, egy szóval KEDVENC!!!

Judiit
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport:  -  |  2017. május 21.

Imádom :) . Mániákus vagyok alapozóügyileg nah... :)
Az újdonság varázsa vonzott oda a pulthoz. Nagy bőszen kerestem a másik Lancome alapozónál megszokott 005-ös árnyalatot, de nem volt. Hirtelen felindulásból megvettem a 02-es Lys rose színt, ami első percekben felkenve majdnem tökletes, de később barnul, oxidálódik. Az illata erős, az első pillanatokban alkoholos parfümös. Szereti a bőröm, mert krémes és gazdag textúrájú. Fedése szuper, mégsem nehezedik el tőle a bőröm. Nem ragad. Tartóssága nálam kíváló, bár ez is átfénylik 6-8 óra után. Nem lettek tőle pattanásaim. Nem maszkos.... Imádom és kész. Már csak a tökletes árnyalatot kell megtalálni a hófehérke bőrömhöz.

Rekaa1
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 21.

Ezt választottam az Astor Skin Match helyett, amit régóta használtam. Számomra nagyon kellemes csalódás! Olyan mintha egy kis krémet vinnék fel az arcomra, könnyen el lehet oszlatni a bőrön. Nekem nagyon jól fedi a néha megjelenő bőrhibáimat. Nem fényesedik át a nap végére. A feszesítő hatásáról nem nagyon tudok nyilatkozni. De biztosan újraveszem!

titikutyus
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. május 20.

A Fairly Medium árnyalatot rendeltem meg online, internetes videók alapján. A színe tökéletes volt, tetszett a termékben, hogy kevés összetevője van, vékony rétegben természetes, egyenletes hatást biztosított a bőrnek. Nem emelte ki a pórusaimat, tartós volt, és nem fénylett a bőröm alatta. Hónapokon keresztül szinte minden nap használtam, mire egyszer csak azt vettem észre, hogy egyre inkább "fémes" szaga van a terméknek. A termék szavatossága még nem járt le, de egy idő után már nem mertem a bőrömre kenni. Kizárt dolog, hogy ez nem ártalmas a bőrnek. Kidobtam, és többet nem veszem újra, sajnálom, hogy így alakult.

Mystery13
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. május 20.

Sajnos hajlamos vagyok rá, hogy nagyon hamar átfényesedik a bőröm...és szemüveges is vagyok, ami külön hátrány. Sokat vártam ettől az alapozótól, de enyhe túlzás, hogy 25 óráig érintésálló...pár óra után a szemüvegemet teljesen befogja, és lekopik. :( És ráadásul számomra nem egy könnyű állagú alapozó.Nekem csalódás.De lehet, hogy az én bőröm extra zsíros. Másoknak működhet. Szerintem kuponokkal megér egy próbát.

Vanília
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. május 20.

Mintát kaptam belőle és nem is gondoltam, hogy egy mikró zacskó bármilyen alapozó-próba bármi hatással lenne rám, tekintve, hogy a koreai zombie CC krémnél szerintem nem "született" még jobb alap a bőrömre és tekintve, hogy végigteszteltem már számos alapozót... DE ebbe egyszerűen beleszerettem. Muszáj lesz beszereznem, gyönyörű a fedése, nincs semmi zavaró illata, még korrektor, sőt púder sem kell rá és a 11-es árnyalat szuperül illik a bőrszínemhez. Egyszóval szuper!!!