KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

moreliaviridis
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 20.

Szeretem használni, már többször újra vettem. Baráti az ára. Talán annyi negatívumot tudnék mondani, hogy nem tart tökéletesen a nap végéig. Hidratáló nappali krémet mindig használok alá.

Beus005
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. április 20.

A vichy matt 15-opal szint (önmagában nagyon hófehér) suru az allaga, keverem a loreal infallible (13-rose beige)színnel,ez folyekonyabb és így tökéletes kombo. Nagyon jó fedese van, az estee lauder DW-t valtottam le. Tökéletesen hosszantarto, tényleg matt lesz órákon át az arcom, míg a DW-nél hamar atfenylett a borom.
Önmagában nem tudom véleményezni.

bubilany
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 20.

Klassz kis alapozó, tartós, bírta egész nap, elmozdulás, átfénylés és színeződés nélkül. Az illata kellemes, mégsem túl tolakodó.

Enszi

Nagyon jó! Kedvenc lett. Árban szuper, sok drágább alapozóval simán felveszi a versenyt. Tökéletesen elrejti a bőrhibákat úgy, hogy nem is kell sokat használni belőle. Rétegezni is nagyon jól lehet. Nem marad ragacsos, szerintem fixálás nélkül is megállja a helyét.

eviviktoria
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. április 19.

Nekem ez az eddigi legjobb alapozó egyszerűen annyira láthatatlan fedést biztosít jó mondjuk nekem nincsenek pattanásaim meg bőrhibáim de egyszerűen tökéletes a végeredmény imádom hogy egyszerűen felvitele és olyan jól el dolgozható akár két kis csepp is elég az egész arcomra nagyon takarékos és szuper ez a termék ! ☺️ 5*!

watbrontosaurus
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. április 19.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. április 19.

5000ft helyett féláron jutottam hozzá a dmben, egy akció keretein belül, de sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet.
Sajnos szinte semmi fedése nincsen, ezen kívül én úgy érzem, hogy a bõrömhöz abszolút nem tud idomulni, így folyamatosan zsíros érzetet biztosít, akkor is ha púderrel fixálom.
Az egyetlen pozitívum, hogy nagyon finom illata van, de hát az alapozónak nem pont ez lenne a legfontosabb feladata.
Nehezebb alapozó alá primerként elmegy, de többet biztosan nem venném újra, féláron sem.

Tina84
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 19.

Előrebocsátom hogy érzékeny bőrű vagyok, nagyon enyhe rosaceával, de amúgy tiszta a bőröm. Mintát kaptam a termékből és örülök is neki, mert így már nem veszem meg. Számomra az tűnt fel elsőre, hogy nagyon könnyű túllőni a mennyiséget és nem lehet szépen eldolgozni, de lehet én vagyok béna. :) Cserébe viszont borzasztóan könnyű, természetes érzete van a bőrön, mintha semmi sem lenne rajtam de ami van is az nagyon jó érzés. Gondolom ez az olajmentes formulának köszönhető. Ugyanakkor az ígéretekkel ellentétben nem egységesítette a bőröm, sokkal inkább úgy láttam a száraz részeket kiemelte és eléggé feltűnő módon. A nagyon enyhe pirosság az arcomon is borzasztóan átlátszik, tehát a fedése sem az igazi, inkább enyhének mondanám. kb 15 perc után már úgy fénylett a homlokom mintha alumíniummal lennék bevonva, szóval nem mattít. Összességében egy nagyon jó összetételű, a bőrnek kellemes alapozó, ami ugyanakkor megjelenésében hagy némi kívánnivalót maga után. Jó pont, hogy a ráncokat nem emelte ki.Zsíros bőrűek szerintem kb felejtsék el, mert nekem nem zsíros a bőröm és mégis fénylik tőle. Bőrhibákra sem az igazi, inkább tényleg azoknak jó, akik könnyű, alig fedő alapozót keresnek, de alapvetően szép és egyenletes a bőrük. Ugyanakkor annyira jó érzés a bőrömön, hogy a márka más alapozói között jobban körbenézek, de biztosan nem ezt fogom megvásárolni. Azért 4 pontot adok, mert a bőrnek jó, de a megjelenésére inkább csak 3-as. Jah és olyan 9-10 000 Ft, nah az árát nem éri meg szerintem.

jnicole
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 19.

A rengeteg pozitív értékelés hatására esett erre az alapozóra a választásom. Őszintén szólva én többet vártam tőle, de ez sem "csodaszer". Alapvetően tartósnak mondanám, de nekem 2-3 óra elteltével nagyon átfénylett a homlokom, bármilyen krémet vagy primert is kentem fel alá. Valamint a pórusaimba is nagyon beleült. Pozitívum viszont hogy kevés kell belőle, és sokáig elég, napi használat mellett is. De nem venném újra...

Vince
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: < 18  |  2018. április 19.

A legjobb alapozó amit valaha is használtam. A színe tökéletes, tartós, nem maszkol, jópár órát kibír, és egy enyhe természetes fényt ad az arcnak. Nem mattosít egyáltalán, de nem is ezt ígérik. Egészséges hatású, a textúrája szinte tökéletes, csak a problémásabb területeken látni. A bőröm is szereti, biztosan újraveszem.

agiagi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. április 19.

Ebből van egy pattanás eltüntető árnyalatom. Tényleg csodát tesz, nem marad ott az a szokásos "látszik, hogy bekentem, de világosabb is, mint a környezete, meg élettelen-piroskásabb is" folt. Gondolom egyrészt amiatt, mert ebből végre a megfelelő árnyalatot használom, másrészt meg úgy fed, mint nekem eddig semmi korábban.