KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

LadyBianka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 13.

Imádom, 6-7 éve használom.
Mindent leírtak előttem, az árát sokallom, de kibírom, mert megéri!

Physicians Formula Youthful Wear™Cosmeceutical Youth-Boosting Spotless Foundation SPF15

sorsi77
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2018. június 13.

Kerestem egy kevésbé drága de a hétköznapokra feldobálós könnyű alapozót a hosszú ideje bevált Lancome mellé. Drogériában már régóta nem veszek alapozót mert vagy narancssárga lesz egy idő után vagy foltos, szóval 10 ezer alatt nem hittem eddig alapozóban. Elolvasva az itteni véleményeket, gondoltam kipróbálom, dm 25 % kuponnal pont megéri, igy 4000 forintot kockaztatok na bumm.
Kellemes meglepetés, imádom, olyan sima a bőröm mint még a Lancome-al sem, nem oxidálódik, épithető, nem tocsog az olajtól stb. Alá kell jól hidratálni, utána meg kéri a vékony púdert, tartósabb vele. Icipicit komedogén, de abszolút elnézem neki, bababőr 4000 ft-ért hát nagyon megéri. 5 pont
Medium beiget vettem, könnyen barnulok de télen sápadt vagyok tökéletesen viselkedik a bőrömmel.
A mini ecset: hát ... elegáns felvinni vele, nem maszatolsz de elnyel egy csomó anyagot, szóval marad a jó öreg hagyományos ujjbegy.

Update: pár hét után sajnos nagyon hamar kiszáradt az arcomon, beült a nem létező ráncokba is. Valószinű disznózsirral kell aláhidratálni hogy megfelelő legyen 4 óra múlva is miután az alkohol elpárolgott az anyagból ... Hát .... lepontozom 3 csillagra mert kb 3-4 órát szépen mutat.

ilovex
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 13.

03 az én árnyalatom. Elvileg. Meg van már nekem ugyanez a kollekciójú púder is, annak is 03 az árnyalata. Az tökéletes a bőrszínemhez, ez viszont atomsötét. Én nem is értem, felvíve úgy nézek ki mint egy narancs. Nem is lehet szépen eldolgozni, nem is fed jól, zsírosít is. Kuka.

dundicat
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 13.

Ez az első BB amit próbáltam, nekem bevált. Van olyan tulajdonsága, amit nem kedvelek: felér egy arcmasszázzsal, mire felviszem, annyira kell vigyázni vele, hogy ne hagyjon foltot. Összességében viszont szeretem, mert elég jól fedi a kisebb bőrhibákat, a pórusokat is eltakarja. Még a szemem alatti sötét karikákat is remekül fedi, ami nálam alapkövetelmény. Krémként is jól funkcionál, nem zsírosít, nem is szárít, pont jó. Az arcom jól be tudja szívni, nem leszek tőle pattanásos(abb, mint amúgy is szoktam:) ). Elég kevés kell belőle, de nagyon ki kell sakkozni a megfelelő mennyiséget, mert ha véletlenül kicsit többet teszek fel, mint már említettem - foltosan szárad meg a bőrömön.

mlleeliy
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 13.

én is kb 2 éve használom, nagyon szeretem, nem zsírosít, tökéletesen fed, mégse maszk hatású :)

Pannakovacs1
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 12.

Ez eddig a legjobb alapozó amit kipróbáltam. Nagyon szépen fed és nem nyújt számomra olyan "maszkos" hatást. Most vettem a nyárra sötetétebb színt belőle, remélem az is beválik.

Dorcikaa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2018. június 12.

Első időkben még tök jónak tűnt, aztán egyre jobban kiemelte a száraz részeket hiába hidratáltam alá, maszk szerű volt, nagyon sok pattanást okozott. Soha nem venném újra.

Dorcikaa

Catrice Hd liquidról váltottam erre , mert az valami botrány csúnya képet adott az arcomnak. Én nagyon szeretem ezeket, a 110-es és a 120-as van meg. Nem durva fedésű alapozók, de nekem pont elég amit adnak. Szép összkép, tartós, nem okoz patikat. Egy darabig biztos, hogy nála maradok.

Nicus
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2018. június 12.

Nem! Nem! Nem!
Az itteni jó vélemények miatt vettem meg, de borzasztó! Felvittem ecsettel, felvittem blenderrel mindkét esetben szinte azonnal kiült az arcomra, semmi természetes hatása nincsen. Használtam alá primert, fölé rögzítő sprayt semmivel nem lett jobb a végeredmény és nap végére annyira kényelmetlenné vált a viselése h vizzel le is vakartam magamról még a munkahelyemen! Ezt eddig egy alapozó viselésekor se tettem!!
Egy pozitívuma van: a legvilágosabb árnyalata tökéletesen illeszkedik a bőröm színéhez. De ennyi és ez bőven kevés. Ez az alapozó KUKA!!

Senillah
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. június 12.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2018. június 12.

A mindennapokban használom, amikor amúgy sem várok extra tartósságot, így nekem teljesen bevállt. A színét szerencsére nagyon sikerült eltalálnom, szépen illik a bőrömhöz. A nagyobb bőrhibákat viszont tényleg nem tűnteti el, maximum árnyalja kicsit.