KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

eSophie
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. július 24.

Szép, természetes fehér bőrt lehet vele varázsolni. (Mert szeretem és általában eléggé fehér vagyok) Nem is zavaró érzés a bőrön, mint egy arckrém ami gyorsan felszívódik. Télen mindenképp hasznát veszem, de így nyáron csak leizzadnám. Más alapozóval keverve még nem próbáltam és rétegezve sem próbáltam (hófehér sminkhez), mert szuper izzadós vagyok és ciki lenne ha foltokban maradna csak rajtam. :)

Az én tubusomra 40ml van írva, de a Make Up Plázánál 45ml szerepel a leírásában. Viszont van egy StarGazer Pro Foundation alapozóm is és ugyanekkora a tubus, azon 45ml van. Nem tudom, hogy elírták-e valahol vagy tényleg kevesebb van benne.

eSophie

Meglepően jó ez az alapozó. Végre tényleg találtam olyan színt ami passzol a bőrömhöz és nem is zavar ha felkenem.

kesztviki
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. július 24.

Nekem bevált mindennapi használatra, jók az összetevői, nekem nem baj ha nem fed teljesen, mert így nem lesz maszk hatása, csak egységesít. A zsíros bőrömet nem zsírosítja pluszban, nem nehezíti el, persze az egész napot vele sem bírom ki, de egész sokáig elvagyok vele. Kuponnal szoktam megvenni 2300 Ft körüli áron, ennyiért nagyon megéri. Persze ebben a kánikulában egy alapozót sem visel el a bőröm, de minden más időszakra nagyon szeretem. Nem csodaszer, de egy átlagos alapozónak teljesen korrekt.

bamy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. július 23.

jelenleg ez a kedvenc alapozóm. nagyon jól mattít, és fed, könnyen eldolgozható. rendben van :)

bamy

Életem első biztos sminkpontja! :D sokáig használtam, rengetegszer újravettem, olyan érzést nyújtott mintha ápolná a bőröm és egyáltalán fel se tűnt h van rajtam alapozó, nagyon könnyű kis krém. persze most már több tapasztalattal nem venném meg, túl folyós és nem is fed olyan jól, arra jó volt, hogy bevezessen a sminkelés világába ezért se fogom lepontozni :D

SimonO
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. július 23.

Végre egy alapozó, ami a világos bőrre kenve sem sötét, tényleg világos a 010-es light porcelain árnyalat. Egész nap tartós, kibírja a napi kihívásokat.

bamy

Nem lesz a kedvenc alapozóm, egy próbának jó volt, tompítja a csillogást, de nem mattítja le az arcom, nem tudom mit csinálok rosszul. viszont szépen fed, és szeretem az állagát :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2015. július 23.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2015. július 23.

Én szeretem ezt az alapozót, bár tény, a fedése nem túl erős, viszont a tartósságával nagyjából elégedett vagyok és könnyű felvinni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2015. július 23.

Nekem a Mandula árnyalat van meg. Kicsit lehetne jobb a fedése és a tartóssága, viszont nagyon kellemes viselni, könnyű felvinni, nyárra tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2015. július 23.

Kb ugyanaz a véleményem, mint az előttem szólónak. A fedése tényleg rendben van, viszont nehéz szépen felvinni, zsíros, vaskos, de cserébe még púderral sem tartós. Szerencsére szintén akciósan vettem.