KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

sophiax
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. szeptember 19.

Ma vásároltam meg a dm-ben akciósan 1000 forintért. Eddig tetszik, meglátjuk mi sül ki belőle:)

igob
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2016. szeptember 18.

én úgy jöttem rá, hogy ez egy jó alapozó, hogy párhuzamosan használtam mellette még két másikat, és ez feledésbe merült egy időre. amikor újra elővettem, rájöttem, mennyivel szebb a bőröm. jobban illeszkedik az eredeti bőrszínhez, és ad egy kis természetes ragyogást is anélkül, hogy zsíros vagy túl sok volna. az én bőröm ráadásul elég problémás, úgyhogy itt is viszi a pálmát. a termékleírásban leírtak pont hoznak mindent. ja és tök jó,hogy fényvédős. újra fogom venni.

diaben
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. szeptember 18.

Pár hete vettem. Meglepően jó, az olcsóságához képest. Tartósabb mint drágább társai. Színben is van megfelelő. Egyenlőre sztem maradok nála. 5 pont mert ár érték arányban nagyon jó, amúgy a termékre magára 4, 4,5 pontot adnék.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Wehler
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. szeptember 18.

Fedése miatt kedvelem, láthatatlanra el lehet dolgozni, pedig én kézzel szoktam. Tartós.
Utáltam eddig minden alapozót, mert "melege lett a bőrömnek" alattuk, ennél nem tapasztaltam ilyet. Első alapozó, amit gyakran előveszek. Nem tudom átfényesedik-e, nekem csak az orca részem problémás, homlokra, állra nem kenem. Viszooont a Porcelain árnyalat jó nekem, ami meglepő, mert azt hittem az ősz típusommal a Nude kell majd (persze azt vettem meg elsőnek, most ott ül a polcon vár hogy őő hát semmire.
Két nagy bajom van vele: A) Póruseltömítő B) illatos

Katie
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. szeptember 18.

Ajándékba kaptam a 102 Pastelle árnyalatot. Nem rossz a színe, a fedése pedig kifejezetten jó. A tartóssága átlagos. Úgy összességében viszont nem az igazi. Sajnos mivel parabének vannak benne, nem fogom újravenni, ha elfogy.

Jelizz
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. szeptember 18.

Sajnos a legvilagosabb arnyalata nekem sargas beutesu, konnyu felvinni. De nem tartos, neheznek erzem a viseleset ,van ennel jobb alapozo is!

svekits
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. szeptember 18.

Közepes fedésű alapozó, világosabb bőrre elég sok és jó színben kapható, elég folyékony állagú, könnyen eldolgozható. Én ecsettel szoktam vele dolgozni, de ujjal is hamar megvan. Aminek külön örülök, hogy van nagyon sárgás árnyalatban, így én legtöbbször a többi alapozóm színezésére szoktam használni. Az összes alapozómmal jól működik, nem változtat az eredeti alapozó tulajdonságain, de önmagában is tartós, bár bevallom, önmagában nem kísérleteztem vele túl gyakran. Önmagában nem matt, ilyen bőrfényűnek mondanám, de púderrel fixálva nem ragad az arcom tőle. Van benne SPF15, de vakuval sem vészes, én nem nagyon vettem észre problémát fotókon. Szerintem ennyiért nagyon jó kis alapozó ez, viszont a csomagolása az siralmas. Nem szokásom dobálni meg trehány módon tárolni a cuccaimat, de a gagyi műanyag kupak hamar megadta magát. Ami viszont tetszik, hogy kinyomós kiszerelés, és lehet látni, mennyi van még benne, így előre lehet tervezni az újravásárlást.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

grey
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. szeptember 18.

Kicsit túlzás alapozónak nevezni :) Alkoholmentes alapozót szerettem volna, az ára győzött meg. Picit szárít, gyenge fedése van. Nem fogom újravenni.

Pacsi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. szeptember 18.

Nagyon szeretem! Eddig mindig tucat alapozokat hasznaltam. Aztan betertem a pupaba amiben meg nem csalodtam. Nem olvastam utana itt a velemenyeket (ez nem jellemzo) es megis megvettem. Az elso alapozo, ami tenyleg teljesen olyan mint a borszinem. Nagyon aranyos volt az elado lany, nagyon sokat segitett. Meg akciosan is meg tudtam venni, torzsvasarloi kartyat is kaptam, ugyhogy biztos vissza fogok terni. Pupaban meg nem csalodtam! :)

Csigabee
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. szeptember 18.

Suliban használtam anno, akkortájt még kevésbé voltam porcelánka, így éppen passzolt a színskálája. Viszont kétségkívül nagyon jól fed, szép matt, tartós, sokáig elég és a csomagolása is kifejezetten elegáns. Hát még a doboz amiben küldik. Kár hogy mára már sötétnek bizonyult, szerettem használni.