KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

robszinka10
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. május 18.

Volt belőle 3 termékmintám, és annyira bejött!!!! Nagyon szép természetes hatást lehet vele elérni, színe kicsit sötét, de egy kis világosítás után remek volt. Az ára viszont drága.

Boga24
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: < 18  |  2015. május 18.

Sötèt, ès nem fed semmit. Miután megszárad valahogy kis darabokba es száraz rèszekbe áll össze..Borzalom

Boga24

Óriási lelkesedèssel vettem meg, de sajnos legvilágosabb szín is 2 árnyalattal sötètebb az arcomnál :D Első felkenèsre tökèletes a textúrája,ès babapofim lesz. Amint kicsit barnulok kipróbálom újra.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Gretuci
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 45-54  |  2015. május 18.

Nagyon jó kis alapozó az én hiperérzékeny bőrömre;nem irritált egyáltalán,s a piros területet is szépen befedte.Amiért megválnék tőle az,hogy pár óra elteltével kissé kiszárîtotta a bőröm,hiába krémeztem alá.Figyelmetlenségem az oka,ez a kence nem kifejezetten száraz bőrüeknek készült..!

SzRose
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. május 18.

Hatalmas vágyam volt, hogy legyen egy MAC alapozóm, így meg is lepett vele a nagymamám pár éve a születésnapomra. Ahogy kibontottam, alig vártam, hogy leszedjem a sminkem és kipróbáljam az alapozót, de nekem csalódás volt:( Nem fedett úgy, mint azt képzeltem és viszonylag hamar el is fogyott, ami kicsit "bántó" volt, tudván, hogy egy drága alapozóról van szó. Számomra nagyon fontos a fedés, pedig nem vagyok pattanásos, de ettől nem dobtam magam hanyatt. Azóta is a Kryolan Tv Paint Stick alapozó az, ami tökéletesen bevált. Számomra ár érték arány miatt csak 3 csillag.

SzRose

Az árát abszolút megéri, de aki olyan alapozót szeretne, ami tökéletes fed, minden bőrhibát eltűntet, az ne ezt válassza.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Maddie81
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. május 18.

Nagyon nagyon jò alapozò!eddig a diorskin star alapozojat hasznaltam,mintaban kaptam ezt az alapozot!probalgattam egy hetig,aztan irany megvenni mert tokeletes!

ciseklusek
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2015. május 17.

UPDATE
Sajnos, le kell hogy pontozzam ezt az alapozót. Pedig azt hittem, megtaláltam az igazit. Eddig mindennapokra bb krémet használtam, alapozót alkalmakra. Az elmúlt másfél hónapban rászoktam a naponkénti alapozásra. Sajnos a bőröm teljesen kipattogott tőle, apró kiütések, majd pattanások jelentek meg előbb a homlokomon, majd mindenütt az arcomon :-(

2014.:
A héten szereztem be ezt az alapozót az itteni vélemények hatására a legvilágosabb színben (rose 100). Féltem, hogy túl rózsaszín és sötét lesz, de egész jól illeszkedik a bőrömhöz, én a nyakamnál látok egy minimális eltérést, de szerencsére ez a környezet számára nem látszik - visszajelzések alapján. Ecsettel viszem fel, könnyen el lehet dolgozni. Közepesen fed, a pattanások nyomait, pirosságot nem tünteti el teljesen, de természetes, egységes bőrképet ad. Nincs maszkhatása. Tartóssága elég jó, bár messze nem 14 óra.
Ami számomra pedig külön fontos, nem fénylik ki tőle hamar az arcom.

mgina007
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. május 17.

UD2: Sajnos le kell vonnom egy csillagot, mert túl gyorsan kopik.

Még egy kis kiegészítés, hátha valakinek hasznos:
A 021es Nude árnyalat felkenés után kicsit sötétedik, a 020as Cameo viszont nem. Egy lehelletnyivel a fedése is erősebb a Nudenak, én ezt tapasztalom. Amit még nagyon szeretek benne, hogy amikor ecsettel felkenem rá a pirosítót, akkor nem kenődik el, nem csökken a fedése.

UD: A Glamour napok alkalmából kettőt is vettem belőle, annyira összebarátkoztunk. Nekem szuperül fed, mióta ezt használom, nincs szükségem se korrektorra, se púderre, pedig vannak bajok a bőrömmel. Drogériás viszonylatban az egyik legjobb alapozó, amivel találkoztam. Milyen érdekes, hogy akinek nem jön be, annak nagyon nem jön be. Mondjuk azt még hozzá kell tennem, hogy én kifejezetten szeretem a púderes finisht.

Most kentem fel a 21 Nude árnyalatot és olyan hibátlan lett tőle az egyébként elég problémás bőröm, hogy el sem hiszem, még púdert se tettem rá... Jól fed, nem ül bele a pórusokba. Kicsit furcsa ezt leírni az itt olvasott vélemények alapján, de így igaz. Én L'oreal Skin Perfection szérumot kentem alá, lehet, hogy ez is sokat segít, elképzelhető, hogy a két termék igencsak kompatibilis egymással. Most megyek és tesztelem hogy bírja a kiképzést, aztán jövök updatelni, de egyelőre megelőlegezem neki az 5 csillagot.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

lorsyn
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. május 17.

Aki lightos fedesu alapozot keres annak jo.A BB kremem tovabb marad matt mint ez az alapozo,nagyon-nagyon atfenylik meg minden...