Legújabb vélemények - Alapozók

• Quiz Folyékony Alapozó
    Krémmániás henrietta93   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

ez valami szörnyeteg :D ne vegyétek!!! kár hogy nincs 0 vagy mínusz csillag :D

• Beauty UK Matte-FX Foundation

Én is a make up plazaból rendeltem, (az olcsó ára miatt) de nekem nem jött be, a fedése nem valami szuper, zsírosabb bőrön nagyon hamar fényesedik, kopik, alapjáraton ez egy jó alapozó azoknak akiknek normál, vagy száraz a bőrtípusuk :) Ahhoz képest hogy professzionálisnak titulálják, hát nekem nem az sajna :(

• Avon Ideal Flawless Púderalapozó
    Krémmániás Viku23   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 18-24

Anyukám passzolta át nekem, nem valami jó. Magamtól nem rendeltem volna meg. Nekem nagyon "maszkos", mintha fulladna a bőröm alatta, néha ki is pirosodik másnapra ha használom. Már nincs sok benne, alig várom hogy elfogyjon, nem rendelem újra.

• Avon Ideal Flawless Matt Hatású,
    Krémmániás Viku23   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 18-24

Nekem nagyon bejön, nem érzem úgy, hogy befülled a bőröm alatta, nekem más alapozóktól kipattog a bőröm, de ez jól viselkedik:)

• Giorgio Armani Luminous Silk
    Krémkedvelő lalaland   Bőrtípus: Száraz   Korcsoport: 18-24

Ritka az olyan termek,vagy sminkcucc,amivel ennyire meg lennek elegedve.Mielott megvettem,olvastam rola egy jo par velemenyt,es 95%a pozitiv volt...hat nem hiaba!
    En egy olyan alapozot kerestem,amelynek van olyan arnyalata amely tokeletesen beleolvad a borom szinebe,es szinte nem is latszik hogy fennt van.Kiprobaltam mar egy jo parat,de egyetlen olyan alapozot sem talaltam,amely arnyalatai kozott megtalalhato lett volna az az egy,amely az en boromszinehez passzolt volna...mivel vilagos a borom,de nem feher,nem is sargas,es rozsaszines meg vegkepp nem! Aztan talalkoztam ezzel a kis csodabogarral,ami minden elfogultsag nelkul maga a tokely volt ilyen teren a szamomra.A 4es arnyalata volt az,amit ha felviszek,senki meg nem mondja hogy alapozo lenne rajtam.A fedese nem a legjobb! Csakis,kizarolag olyan holgyeknek ajanlom,akik keves a borhibaval rendelkeznek.A tartossaga is igazan megfelel az en elvarasaimnak! Ketseg nem fer hozza hogy 5* !

• RdL Young Stay On Alapozó
    Krémek Krémje rosa.love   Bőrtípus: Normál

600 ft-ért vettem olcsó illatmentes alapozóért folytatott portyám során. Mivel egy NYC alapozóval kapcsolatban nagyon pozitív tapasztalataim vannak mostanság, bátrabban próbálgatom az olcsó termékeket is. Ez az alapozó is elég jónak tűnik. Egyetlen hibája, hogy az én ízlésemnek egy ici-picit folyékony, én jobban szeretem, ha kicsit "rugalmasabb" állaga van,amikor kinyomom a tubusból. Azok a fényvisszaverő pigmentek se hiányoznának belőle különösebben, de szép mattra, púderesre szárad, szóval oké. Elvileg magasan pigmentált...mondjuk rá. De ezzel az állaggal nem hinném, hogy különösebben építhető lenne. Most nagyon szép a bőröm, szóval jól néz ki, bármit kenek rá, így annyira nem látok negatív tulajdonságot ennél az alapozónál...Ha nem okoz pattanásokat hosszú távon, igazából még az újravásárlást sem zárom ki...

• L'Oreal True Match Alapozó
    Krémmániás Colette221   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Ez a legjobb alapozó amit valaha használtam..IMÁDOM!
    Nagyon szép egységes bőrt kölcsönöz, nem emeli ki a száraz részeket. A kombinált bőrömön eléggé tartós.(igaz mindig használok púdert). A Dm-ben akciósan jutottam hozzá, de szerintem teljes áron is megvenném. :))

• Bourjois Healthy Mix Radiance
    Krémmániás fanny---   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Szokásos módon az itteni vélemények alapján szereztem be ezt az alapozót,mert ideje volt lecserélni a nyárit. Szóval könnyen felvihető, szépen fed, persze a kicsit probémásabb területeken rétegezni kell. Nekem elég hamar átfényesedett,de ez bőrtípus függő,púderrel korrigálható. A tartósságával is kiegyezem,bár egy maratoni munkanapot nem bír ki. Viszont nekem 4 nap után csúnyán elkezdett pattanásosodni a bőröm tőle, szóval sajnos meg kellett válnom ettől is, pedig egészen jól teljesített volna..

• Alverde Mineral Make-Up Alapozó
    Krémmániás pronto   Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Bőröregedés   Korcsoport: 25-34

Ez a legrosszabb alapozó, amit valaha próbáltam! Az Alverde Color & Care alapozójával maximálisan meg voltam elégedve, nem is értem mi lelt, hogy nem még egy olyat vettem, gondoltam kipróbálok valami mást. Hiba volt. Nem kizárt, hogy a kukában végzi majd.

A szaga szúrós, az egész iszonyú száraz, szárít is, mire egy mozdulattal kennék egyet, már megszáradt és csimbókos lesz, a végén kis kukacokba gyúródik össze. Csak úgy lehet használni, ha utána átdörgölöm az egész arcom egy vattakoronggal, hogy lejöjjenek ezek a felhalmozódott csomók, de akkor meg letörlöm a javát és olyan, mintha alig tettem volna fel valami. Szörnyen rossz és kész. Ki is dobom. Most.

• Alverde Color&Care Alapozó

ajándékba kaptam, mert amúgy csak natúrkozmetikumokat használok, kivéve sminkből. nem sok reményt fűztem hozzá, de meglepően jól teljesít. nem csomósodik, nem folyik le, nincs maszk hatása, szóval tök jó, de azért inkább csak hétköznapokra való, buliba nem indulnék el benne. viszont tényleg természetes hatása van, inkább egy jól fedő bb krémhez hasonlítanám.

update: azóta kipróbáltam és használtam ezt-azt, rá kellett jönnöm, hogy ennél jobb alapozó nincs!