KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

svirag
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. április 30.

Még nem találtam meg a tökéletes alapozót addig is újra veszem mindig ezt. A fedése ideális, púder nélkül nekem átfénylik és gyakran történik meg velem hogy pár óra után mintha összefolyna egy helyre vagy összecsomósodna foltokba. A száraz részeket nálam nem emeli ki.

svirag

Nekem sajnos egyáltalán nem vált be ez az alapozó. A fedése nagyon gyenge (talán egy bb krémhez hasonlítanám) és rettentően kiemeli a szárazabb részeket.

laracroft
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. április 30.

Nem értem miért szivatnak minket.....folyamatosan azt olvasom, hogy senki nem talál a bőrszínéhez elég világos alapozót, erre kihagyják a legvilágosabbat? Én meg sose találok elég sötétet, ha meg igen, az narancssárga.......a kedvemért meg kihagyják a legsötétebbet? No comment.
Kipróbáltam ma Müllerben.......Nem szokásom tesztereket magamra kenni a bacik miatt, de ez bontatlan volt, hát ráugrottam a legsötétebb árnyalatra... ami nekem túl világos. Aztán meg, mint sok másik mattító alapozó - borzalmasan kiemel minden pórust, pihét és bőrhibát. Nem veszem meg, az tutifix.

kyra92
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2016. április 30.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2016. április 30.

Egész jó, bár eddig még nem sokszor használtam. A matt hatás garantált, de nagyon gyorsan átfényesedik. A legvilágosabb változatát használom, ami eddig egész jól bevált. Nyilván nem szabad nyolc réteget egyszerre felkenni és akkor nem lesz természetellenes hatása. Tehát a nagyon világos bőrűeknek is simán ajánlani tudom, csak arra kell vigyázni, hogy mennyit kennek fel. Egy réteg bőven elég.
És egyébként nem tudom, hogy ki vette észre a használók közül, de az illata csak engem emlékeztet a naptej illatára? :D Esküszöm, mikor először felkentem az arcomra azonnal az jutott eszembe, hogy nekem pár évvel ezelőtt volt egy ugyanilyen illatú naptejem :D csak már elfelejtettem a nevét.

marienne87
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. április 30.

Nem minden nap sminkelem magam, ezért a minta, amit kaptam elég volt kb 4 -5 alkalomra. Sajnáltam is, amikor elfogyott :D Gyanús, hogy a primer lesz a titka, de én nagyon meg voltam elégedve vele. Arra az egyre kellett figyelnem, hogy púdert utána csak az orromra és a homlokomra rakjak, mert amikor a szememre is került, nagyon kiemelődtek a szarkalábaim. Gondolkozok is, hogy beruházzak egy primer+alapozó párosra a legközelebbi kuponnapokkor :)
Esetleg valakinek van-e ötlete, hogy a minta, ami a Joy-ban volt melyik árnyalat, mert nem láttam rá írva és nekem PONT az a tökéletes :D

Nena
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. április 30.

Mielőtt elkezdtem írni a véleményem, elolvastam a többiekét; eszerint nem való se zsíros, se száraz, se problémás bőrre. :D (és itt persze nem a véleményezőket nevetem ki)
Úgy tűnik, hogy nekem akkor "normális" a bőröm! (haha :D) Erről persze szó sincs, de szerencsére kitapasztaltam, hogy nálam - a valóban nem túl problémás, de fényesedésre hajlamos bőrömön - hogyan működik mégis. Alaposan aláhidratálok, majd az orrom két oldalára és a homlok alsó részére (ahol nagyok a pórusaim) primert teszek, különben beleül minden kis lyukba. Ha kézzel teszem fel, akkor nagyon kell figyelni, hogy ne legyen csíkos, mert a gyenge közepes fedése ellenére bizony hajlamos erre. Ha viszont az éppen-hogy-nedves (kamu) beauty blenderrel ütögetem fel, csodaszép természetes fényű és egységes bőrkép lesz a végeredmény.
A kisebb foltokat, hajszálereket eltünteti, de a komolyabb hibák már korrektorért kiáltanak. A fényvédelmet nem bíznám rá, de azért örülök az spf 30-nak. Szerencsére volt teszter a boltban, így a színét el tudtam találni, púder nélkül pedig nálam egy alapozó se működik, azzal viszont teljesen vállalható. Lehet, hogy az alákent cuccoknak köszönhető, de én nem tapasztaltam azt, hogy eltűnt volna az arcomról, a lemosásnál mindig látom a vattán.
Összességében elégedett vagyok vele, de nem hiszem, hogy legközelebb is ezt venném meg.

HRenata
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2016. április 30.

A fedése gyenge, a színe sem telitalálat, nehézkes egyenletesen felvinni. Nekem szárított is, annak ellenére, hogy tele van ápoló olajokkal.

körtevirág
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2016. április 29.

borzasztó.. nagyon gyorsan kifényesedik, elmászik

anile
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. április 29.

3 hete használom ezt az alapozót. A fedését inkább gyengének mondanám, ezért azoknak ajánlanám, akiknek nincs sok takargatnivalójuk, inkább csak egységesíteni szeretnék a bőrképüket, mert azt viszont nagyon szépen teszi. Az arcomat nem bántotta, szerencsére nem jöttek ki újabb ragyák. A homlokom púderrel pár óra alatt átfénylik, na de nem is várok csodákat. Alapvetően jó kis alapozó, a helyén marad egész nap. Csodaszernek nem mondanám, illetve az ára miatt kap négy csillagot.

RBea
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2016. április 29.

Elsősorban a természetes összetétele és igen akciós ára miatt rendeltem meg. Nem is használtam el az egész flakont, annyira nem vált be nekem (ilyen ritkán történik egyébként). Nagyon enyhe fedést adott. Esetleg problémamentes, normál bőrre ajánlanám.