KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

daphnedima
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 13.

Egybe időben nagyon bejött nekem de mióta újították azóta azt tapasztaltam h jobban zsírosodik tőle az arcom, még akkor is ha lefixálom púderrel. De alapjáraton egy jó alapozó és az árát is megéri.

kitti002
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 12.

Én annyira nem vagyok oda érte... Egy másik alapozóval keverem, így el tudom használni. Az egy dolog, hogy béna voltam és túl világos színt vettem, de a fedése sem az igazi. Nagyon kiemeli a száraz részeket, így inkább normál/zsíros bőrre ajánlanám.

Minocska
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 12.

Mivel a legtöbb alapozótól erősen kiszáradt a bőröm, végül adtam ennek is egy esélyt.

Olyan alapozót kerestem, ami messzemenőkig természetes hatást kelt, ugyanakkor képes korrigálni a pirosodásra hajlamos bőröm árnyalati tévelygéseit.

Tökéletesen végzi a dolgát (száraz bőrrel érdemes alaposan alá hidratálni, nyáron viszont nem árt egyvpici púder az orra), rádásul ha sikerül kifogni egy Douglas akcióban 20%-kal olcsóbban, akkor máris nem olyan elrugaszkodott az ára.

Brigike1994
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 12.

Jó kis alapozó vanilia árnyalatban volt meg :-) Nem vettem ujra mert szeretek tesztelgetni :) De megéri az árát

Brigike1994

Ez számomra nagyon rosz. Lehat az árnyalat a probléma vagy nem is tudom . Nekem nagyon poros hatást keltett. Nem szerettem. El is ajándékoztam.

vrita1998
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. július 12.

Régebben használtam,mikor még kombinált bőrtípusom volt. Szerettem,de ma már a normál bőrtípusomra nem venném meg. Kevés van egy tégelyben,nem bírta nekem túl sokáig.

sweetprettiness
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 12.

Nekem abszolút nem vált be ez az alapozó. A light beige árnyalatot választottam, ami szépen passzolt is volna a bőrömhöz, viszont amikor próbáltam eldolgozni, akkor ilyen fekete csíkok jelentek meg az arcomon, arról nem is beszélve, hogy kiütéseket is okozott.
Sajnálom, mert az összetevői tényleg szépek és a csomagolása/adagolása is kiváló.

sweetprettiness
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. július 11.

Szép bőrképet ad és az apróbb hibákat is szépen elfedi, viszont nekem az adagolása kissé kellemetlen, igazán beleaplikálhattak volna egy pipettát a kupakba, hogy ne kelljen öntözgélni, emiatt kénytelen vagyok levonni egy csillagot.

sweetprettiness

Könnyed állagú, lightos fedésű alapozó. Kevésbé építhető, viszont szép, természetes finishe van és az ára is baráti, már többször újravettem.
És végre egy alapozó, ahol az igazán fehér bőrűekre is gondoltak. :))

Virvatuli
Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. július 11.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. július 11.

Megszoktam, hogy az Avontól mindenből a legvilágosabb árnyalat kell, de ebben az esetben melléfogás volt (mint kiderült, a Shell-nek volt jó a színe, azt el is használtam). Vámpírfehér lettem tőle, ráadásul csillogtam is, nem volt túl előnyös, ráadásul vesztemre egyből nagy kiszerelést vettem. Eltartott egy darabig, amíg kikísérleteztem, hogy tudom elhasználni. Összekevertem az Anthelios színezett fényvédőmmel, ami viszont túl sötét, ragad, nem hidratál eléggé, és minden összefog, amihez hozzáér. Alatta csak tonik és c-vitaminos szérum van, fölé jön még az Avon ásványi poralapozója. Ez a kombináció meglepően természetes és jól fed, eltakarja a szeplőket, piros foltokat és apró ráncokat, és szép egyenletes arcszínem lesz tőle, pont olyan színű, mint a dekoltázsom és a vállam. Ezzel most meg vagyok elégedve, jó tükörbe nézni, de azért macera volt kikombinálni, magában pedig nem tudtam használni, ezért csak három csillag.