KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

LiziSkywalker
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. július 1.

Most szereztem be, az itteni vélemények alapján. Kombinált bőröm van, eddig egy mattító termék se hozta el a kívánt hatást. Amikor felvittem az arcomra az alapozót, több meglepetés is ért. Tökéletesen passzol a bőrömhez a 030 Warm Beige árnyalat, ami még egy alapozónál sem fordult elő :) A másik, hogy tényleg matt már akkor, amikor felviszed. Mindig szoktam fixálni egy kevés púderrel, de az az igazság, hogy helytáll egyedül is.
A fedése valóban nem a legerősebb. Korrektor kell mellé. Nagyon természetes hatása van, mintha nem is lenne rajtam smink! Könnyed, és jó érzés viselni.

Nyárra vettem, mert nem szeretek ilyenkor nehéz alapozót használni. Kicsit átfénylik, mattíthatna erősebben.
Összességében elégedett vagyok vele. Megéri az árát.

LiziSkywalker

Nagyon szép erős fedése van. Illata, állaga teljesen rendben van. Építhető, akár korrektor nélkül is használható. Akinek kicsit zsírosabb a bőre, annak minimálisan kophat a nap végére. Szeretem ezt az alapozót, ha jobban mattítana elégedettebb lennék vele, sajnos elég hamar átfénylik nekem.

Összességében nagyon rendben van. Kellemes érzés viselni, könnyed, mégis szuper erős fedés :)

mrita87
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. július 1.

LOVE! Végre egy alapozó, ami nem mattít le, hanem fényes, csillogó ÉLŐ bőrt kreál. Nagyon szeretem, és végre van 30 ml-es kiszerelés is, a nagyobbal az volt a baj, ohgy mivel nem tudtam gyorsan elhasználni, egy idő után felrázás után is sötét színű csomók maradtak benne. Imádom ezt az alapozót, tökéletesen lehet építeni, így nagyobb fedés is elérhető, egy rétegben pedig nagyon szépen kiegyenlít. Nem szeretem a MAC alapozóit, de ez egy csoda!

mrita87

Jajj, ne! Nekem nagyon nem vált be, az eladólány segített kiválasztani, mégis otthon felkenve full narancsos volt az egész, mikor az én bőröm inkább rózsaszínes tónusú. Próbálkoztam még vele egy darabig, de nekem a fedése is borzasztóan nehéz volt, ez persze nem a termék hibája, rá is van írva, hogy mire talták ki. Mindennapi használatra szerintem ez egy mesterkélt alapozó, nálam sosem volt természetese hatása.

prne0919
Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2015. július 1.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2015. július 1.

Nem is értem, hogy miért kapott ilyen kevés csillagot. Szerintem ez a legjobb alapozó, én ezt használom amióta elkezdtem sminkelni magam. Nagyon jól fed, a megfelelő színt is el lehet találni, mert van bőven választék. Nagyon sokáig elég, nem kell belőle sokat felkenni egyszerre. Mi a családból többen is ezt használjuk.

Zzssui
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. július 1.

A legjobb alapozó, amit eddig használtam! Nagyon jó a fedése, és imádom, hogy púderesre szárad! Sajnos elég száraz a bőröm, így ha nem iszok eleget és nem hidratálok alá, a száraz részeket kiadja, de sok folyadékkal ez orvosolható! :)

kicsim1978
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2015. június 30.

Megszűnt a nagy kedvencem és olajos bőrömre kerestem új alapozót,ami nem folyékony púder,de nem is csak színezett krém.Könnyű viselet.Szép kiszerelés,egy kis ecsettel adjàk.Könnyen oszlik a bőrön.Nincs maszk hatàs .De olajos bőrre nem való!A színpaletta sem túl szêles,talân hàrom àrnyalatban kapható.

cocoaSnail
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: < 18  |  2015. június 30.

3 éve használom lassacskán ezt az alapozót. Elég fedése van hogy a pirosságot eltüntesse. Nálam ez volt a lényeg és KIRÁLY :).
+ Ahol zsíros a bőröm oda szoktam púdert rakni, mert elég jól beszívja a bőr. (Primert is használok)

Cicuka22
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. június 30.

Eleinte elégedett voltam vele, de már sajnos nem. Először is nagyon nehéz felkenni, akármilyen mennyiséggel próbálkozom. Túl hamar beszívódik, morzsálódik, és csíkot hagy. Ha többet kenek fel kicsit könnyebb a helyzet, de korántsem tökéletes. Illata megfelelő. Fedése túl gyenge. Mintha semmit nem kennék fel. Nem szoktam festeni magam, nem használok alapozót, ezért gondoltam, hogy kipróbálom ezt, de túl gyenge. Zsíros arcbőrömnek sem a legjobb, mert nem mattit eléggé. Pár óta után fénylik, zsíros a bőröm. Sajnos nem tudok rá több pontot adni.

vichikee
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18  |  2015. június 30.

Egész jó alapozó, viszont borzasztóan csillog. A fedése olyan közepes, ami sajnos nekem nem elég, de nem szárított és szép összképet adott.