KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

palotaizs
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. május 25.

Oké, oké... Most már értem mi ez a nagy felhajtás az alapozó körül. Nem rég volt a születésnapom és már nagyon rég ki szerettem volna próbálni, de az ára miatt soha nem vettem meg. Most rászántam magam és eldöntöttem, hogy megveszem, ennyi nekem is jár. Iparfümériáról rendeltem, persze előtte alaposan utánanéztem az árnyalatoknak, mert nagyon szomorú lettem volna, ha egy ilyen árú alapozó nem illeszkedik a bőröm színéhez. Nekem se nem sárgás, se nem rózsaszínes, nagyon, nagyon világos bőröm van. A kutatás után úgy gondoltam, hogy az 1N1-es árnyalat lesz nekem talán a megfelelő, mivel ez egy semleges/neutrális szín. Ez az első high-end alapozóm és hál istennek és a kutatásomnak tökéletes lett a szín. Elég pattanásos bőröm van, de leginkább csak a hegek azok amik megmaradnak és nehéz őket elfedni. Na ez az alapozó el tudja fedni maradéktalanul! Hihetetlen tartós, nem maszkszerű (persze csak akkor ha nedves beauty blenderrel, sminkszivaccsal visszük fel és csak egy rétegben). Ahol nincs heg, ott bőven elég egy réteg, ahol kicsit pirosasabb, hegesebb a bőröm oda viszek még fel egy kicsit és lám tökéletes. Nagyon jó alapozó, nem bántam meg, hogy megvettem. Ha elfogy tuti újra vásárolom.

katidiana
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport:  -  |  2016. május 24.

Legvilágosabb árnyalatban: világosnak tűnő, első szempillantásra a fehér bőrön is megállja a helyét, eltelik ~1,5 perc, és kiderül, hogy rózsaszín. Megértem, hogy hideg altónusú hölgyeknek is megfelelő alapozót kell gyártani, de akkor legyen ráírva, hogy N, C vagy W... Ugyanez igaz a SuperStay BetterSkin legvilágosabb árnyalatára. Jó kis befürdés. :) Ráadásul szerintem iszonyat csúnya rózsaszín, nem tudom, kinek a bőrén megfelelő. A sötétebb árnyalatokról persze nem tudok nyilatkozni, így a minőségről sem, bár felvinni is egy "álom" volt. :D Végül is sikerült tőlük megszabadulni, azóta korrekt márkát használok. :)

Csicseri
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2016. május 24.

Én a 3-ast használom és nagyon elégedett vagyok vele, mert eddig szinte minden alapozó elütött egy kicsit a bőrömtől, mert vagy túl sárgás, vagy túl rózsaszínes az arcom. Nagyon kevés kell belőle, nagyon szépen eloszlik, teljesen egyenletesen fed. Én kézzel szoktam felvinni, de a mennyisége kb. 100 évre elég. Ez az első alapozó, amelyiket egész nap el tudom viselni az arcomon, mivel olyan könnyű, hogy nem is érzed, hogy rajtad van. Eddig az összestől - nyilván eddig rosszul választottam - olyan nehéznek éreztem egy idő után az arcomat, hogy alig vártam a lemosást. Az én vízhiányos bőrömet egyáltalán nem szárítja, bár nem is szoktam fixálni púderrel, mert önmagában is tökéletesen megállja a helyét.

peddimaci
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. május 24.

Imádom. A "Gold" árnyalat van meg, ez a tavaszi-nyári alkalmi alapozóm. Istennőnek érzem magam benne. Legalábbis az arcbőrömet. :)))(

Avalionia
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. május 24.

Vicces kis sztori van a dolog mögött :D eredetileg a száraz bőrre való változatot rendeltem meg (aknéval küzdök, de mostanság csúnya száraz, hámló foltok jelentek meg az arcomon). Megérkezett a csomag, használni is kezdtem az alapozót. Feltűnt, hogy nagyon szépen tart, szinte egész nap nem kellett utánaigazítanom, nem mászott el a make-up, nem "párolgott el" az arcomról. Most néztem a csomagoláson, hogy a zsíros/kombinált bőrre való változatból küldtek egyet :D Jót nevettem rajta, de nem bánom, mert tökéletes, a száraz kis foltocskákat sem hangsúlyozza egyáltalán, az árkategóriájában a legjobb, amivel eddig dolgom volt. Még a kiöntős csomagolást is elnézem neki, erre nem lehet mást adni, csak 5 csillagot :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2016. május 24.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2016. május 24.

Ezt az alapozót mege vegyétek...
A száraz részeimeg kiemelte, a zsíros területeket nem mattitotta le.
A szine nagyon sárga a 01es árnyalatba a 02es meg mar brutál sötét nekem.
1 óra után szószerint lehámlik a bőrömröl púderrel pedig borzalmas!!!
Nem vártam meg még elfogy, oda ajándékoztam a hugomnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2016. május 24.

Ez az alapozó valami csoda :D
Nekem száraz bőröm van sok bőrhibával és ahw. Ő az igazi ❤️ A hulla fehérbőrömhöz tökéletesen illeszkedik. 130as árnyalat van meg tudtommal ez a legvilágosabb

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2016. május 24.

Nagyon visszakell fognom magamat....
Ez az alapozó borzalmas!
A fedése csúnya... Hiába folgozom el beuty blenderrek vagy barmilyen ecsettel csikos marad.. A legvilagosabb arnyalat konkretan narancssárga a bőröm 😞 ÉS MÉRT VAN BENNE CSILLÁMPOR? 2000 ft-ert ott a Catrice All Matt Pluss ami 100x jobb.. Azért kap 2*ot mert szepen fedett.. Ja és az állaga az valami borzalmas!! Folyik mindenhova.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2016. május 24.

Ezt az alapozót kb. 1 hete vettem így sok dolgot nem tudok róla mondani de amit mégis: közepes fedés, nincs maszkhatás, könnyű textúra, az én extra világos bőrömhöz pedig passzol a 015os árnyalat ami egy hatalmas + pont, azért vonok le csak egy pontot mert hamar átfénylik még púderrel is.

henriettadh
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. május 24.

Akinek valóban pattanásos, zsíros, érzékeny a bőre ajánlom hogy megvegye, nagyon megéri az árát! :)