KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

Dorika9
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. június 23.

Fedése valóban jó, világos bőröm van 02-eset próbáltam, még ez volt a legközelebb álló árnyalat. Nekem viszont nem kapott levegőt a bőröm tőle és megjelentek a pattanások. Nem éreztem jól magam benne, számomra túl sűrű is volt, max 2-3szor használtam.

Myrtle
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. június 22.

UPDATE:
Sajnos a kombinált bőrtípuson elég hamar átfényesedik, és rögtön felkenés után is van egy olajos finise, így púder nélkül nem igazán lehet használni. Pozitívuma, hogy egységes, szép bőrképet adni, kis mennyiségben is jól fed, nincs "vakolat" hatása. Egyenletesen kopik, a nap végére már sajnos láthatóan is.
Az illatával még mindig nem tudtam megbarátkozni.
Itt csereberéltem egy kedves lánnyal, és elsőre elégedett vagyok vele. A legtöbb alapozóval ellentétben ez könnyen alkalmazkodik a nagyon világos, de sárgás árnyalatú bőrömhöz, és jól eldolgozható, nem hagy nyomot. Az állaga könnyű, de a kisebb bőrhibákat szépen fedi, az összetétele is barátságos a parfümöt leszámítva. Meglepődtem, hogy ennek ellenére nincs semmi zavaró illata. (De akkor minek illatosítani?:))

Lettike77
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. június 22.

Egymagában nem nyújt csak minimális fedést. Én sötétebb alapozót szoktam vele világosítani, így a fedése is tartósabb. Rettenetesen folyékony, gyorsan kell használni. Nem fogom újravenni.

natulcien
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. június 22.

Nagyon szerettem volna egy natúr alapozót, de nem vált be. Nem szeretem, nem használom, és nem vagyok vele elégedett, főleg nem ennyi pénzért. Nem jó az állaga, nem jó a színe (MAke up-I). Szemfesték alapnak tervezem elhasználni, annak remélem jó lesz, ha már nincs benne piros összetevő.

natulcien

Pupa hívő lettem. Hosszú évek alatt csak kerestem, és kerestem a tökéletes alapozót, mire egy kedves eladóhölgy ajánlotta a figyelmembe a 020-as árnyalatot, ami szerelem volt első látásra. Világos, könnyen barnuló bőrömön, mintha semmi nem lenne, mikor használom. Az érzete is pontosan ilyen. Gyönyörű, egységes, egészséges összképet lehet vele készíteni. Az állaga fantasztikus. Én az ujjaimmal, apró paskoló mozdulatokkal viszem fel, majd vizes szivaccsal dolgozom össze a bőröm teljes felületén. Nagyon kevés elég belőle, így megérte az árát, és biztosan újra vásárolom a jövőben. Ráadásul sehol egy piros összetevő.

Nancika
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. június 22.

Még régebben használtam ezt a terméket, amikor még szorsan összefüggöt minden sminkválasztásom (az amúgy kozmetikus) anyukám véleményével (bár ma is kikérem minden kozmetikai kérdésben a véleményét). Mivel Dr. Hauschka arckezeléseket is csinált (nekem is, igen sűrűn), meg aktívan használta a termékeket, így evidens volt, hogy kipróbálom én is az alapozóját és egyéb sminkjeit. Így használgattam egy párszor ezt a terméket is. Ha jól emlékszem, legalább 3-4 alkalommal újra is vettem. Akkoriban kamasz voltam még, és gyönyörűen segített a kamaszos pattanások eltűntetésében (mind az alapozó, mind pedig az, hogy anyukámnál igen sűrűn megfordultam egy-egy Dr. Hauschka kezelés erejéig), illetve akkoriban váltottam vegetáriánus életmódra, és az is igencsak helyrepofozta a bőröm. De szerintem ezek mellett komoly szerepe volt annak is, hogy ezt az alapozót használtam már az egyszerűbb termékek helyett. Az árnyalata számomra tökéletes volt, még a fedése is megfelelő volt (a márka saját korrektorával, javítóival és minden egyéb termékével együtt), pedig mint írtam, elég problémás volt akkoriban a bőröm. Engem meggyőzött. Igazából most, a vélemény írása közben gondolkozom azon, hogy vajon miért váltottam más termékekre, és miért nem próbálom újra ezt...

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

mscintia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. június 22.

Nagyon próbáltam szeretni ezt az alapozót...Tele lettem pattanással, ahogy eddig az összes L'orealos testvérétől, már nem is tudom milyen alapozót merjek használni, hisz ezek szerint a bőröm egyáltalán nem bírja..A fedésével semmi baj sincs, nekem nem fénylik, viszont egy kis sárgás árnyalatot adott az arcomnak, aminek szintúgy nem örültem.

ancsyka88
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. június 22.

Bizonyos szempontból a kedvenc alapozóm, de mégis csak 4 csillagot adok neki, mégpedig azért mert rajtam egyszerűen nem tartós. kb. 6 órát marad fenn szépen, pedig minőségi primert is használok hozzá. A finishe számomra a kedvenc, mert szép matt, de mégis élettel teli fedést kölcsönöz és ami a legjobb, hogy nem szárít. Nem ül bele a ráncokba, fiatalít.
Estére, bulikba, alkalmakra ezt használom, egész napos reggeltől-estig tartó munkanapokra meg marad az EL Double Wear, ami szárít ugyan, de legalább extra tartós. Néha összekeverem a két alapozót fele-fele arányban úgy sokkal tartósabb, de mégse annyira szárít mint a Double wear saját magában.

Nc 25(tél)-30(tavayz, ősz)-35 (nyár) árnyalatokban használom az adott évszaktól függően.

tagnes96
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. június 22.

Ezt az alapozót egyszer használtam, miután megvettem, és itthon kipróbáltam. Már akkor látszott, hogy nem leszünk jó barátok. Nincs sötét bőröm, de ennek borzasztóan világos a színe, és én is azt vettem észre, hogy rózsaszínes, ami egyáltalán nem passzol a bőrömhöz. Nagyon púderes kinézete van, ami szintén ront a helyzeten, és nagyon kiemeli a száraz részeket. Sajnálom, hogy kiadtam érte annyit...

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

tagnes96

Nem szerettem az állagát, a fedését. Szokásosan pattanásokat okozott, és egyik árnyalat sem volt tökéletes, a világos túl világos, a sötétebb túl sötét... ééés nagyon kiemelte a száraz részeket.