HIRDETÉS

Legújabb vélemények - Alapozók

• NYC Skin Matching Luminizer
    Újonc k.veronyka   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Jól fed,szép szín,de BÜDÖS!

• Chanel Perfection Lumiere Alapozó
    Krémmániás La-Fee   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 35-44

Egy repülötéren próbáltam ki és megvettem a 30-as árnyalatot. Megérte! Tökéletesen beleolvad az árnyalat a börömbe, olyannyira, hogy ha nem dolgozom el az államnál a nyakamig, az átmenet meg sem látszik. Ha többet teszek fel, olyan mint a finom púder, tökéletesen egyenletes bör az eredmény, semmi maszk hatás.
    Nagyon könnyed viselni, könnyü feltenni, semmi ragacs természetesen, a minöséget itt is érezni. De nem fed le mindent, szerencsére inkább a pórusaim finomítására és színegyenletesség miatt kell csak. Ès a sötétebb karikákra, orr körüli pírra. Arra is jó. Fotókon gyönyörü sima selymes egyenletes bör látszik csak, nekem mondjuk nem matt, hanem selyemfényü. Tehát ragyogó kis alapozó ez :) Szeretem, kedvencem lett.

Friss: Gyönyörü, imádom. Ha nem akarom vállalni a fejem korán reggel, a kötelezö elökészületek után egy alapozó szivaccsal vállalhatóvá varázsolom ezzel. Röviden. Van egy kis alapom, (mint ezt tanult valaki), úgy tapasztalom ez egy csodaszer (mint alapozó tudhat). A Lauder-double wear alapozójával egyetemben. De ha valaki tud jobbakat szóljon. :)

• Essence Stay All Day Hosszantartó
    Krémkedvelő Zsofii259   Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Egy ideig használtam. A fedése szinte tökéletes. Használtam hozzá mattító púdert is így nem lett a végeredmény "maszk" hatású. Az illata nagyon kellemes. :)
    A hátránya az, hogy akinek világosabb az arcbőre annak nehéz ebből az alapozóból megfelelő árnyalatot találni.

• Rimmel Stay Matte Liquid Mousse
    Krémmániás Matilda   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Nekem nem jött be az alapozó sajnos, pedig nagyon reménykedtem benne. Nagyon sűrű az állaga, ezáltal nehéz eloszlatni a bőrön. A fedésével elégedett vagyok, de nagyon furán ül a bőrön, nem simul bele, hanem kis pikkelyszerűen látszik, ami nagyon zavaró, aztán idővel a ráncokba is belemászik. Felkenésnél szárít is, pár óra után viszont már átfénylik. Sajnos nem jött be.

• Astor HD Mattitude Alapozó
    Krémkedvelő kicsigesztenye24   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Hát eleinte tapasztaltam tőle pattanásokat, aztán később már nem. Ugyanakkor a mattító része nulla, púder nélkül zsíros hatást kelt és bármilyen púderrel is hamar átfényesedik 1-2 óra. Direkt drága alapozót kerestem, gondoltam a drágább jobb. Tévedés az NYC alapozója simán jobb ennél... Soha többé nem venném újra...

• L'Oreal Infallible 24 H Alapozó
    Krémkedvelő DrMorris   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Az előző verzióját már évek óta használom, ebből pedig a glamour-napokon szereztem be egy tubussal. Nem csalódtam benne :) A bőröm eléggé problémás, de ez az alapozó szinte tökéletesen elfedi a hibákat, és alapos eldolgozás után nem marad maszkszerű sem. Eddig ez az alapozó vált be a legjobban, úgyhogy jár neki az 5 csillag

• Giordani Gold Bőrmegújító és
    Krémmániás elfi777   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 35-44

A Natural Rose-t vettem meg, mert rózsás bőrre vágyom:)) Hát, nem lettem az, a szín picit sötét és kevésbé rózsás, mint gondoltam, és nincs erősebb fedése, az arcomon a pici piros foltok azért megmaradtak, de ennyi a negatívum, a többi mind pozitív.
    Nem szárad porosra, nincs maszkos hatás, kellemes, kényelmes, és órák múlva is jó érzés volt megérinteni az arcom.
    Muszáj mindig krémeznem, és a legmattabb krém is idővel "átzsírosodik", ami picit vicces, lévén száraz vagyok, ez azért itt is megjelent idővel, de ezt minden eddigi alapozóm produkálta, de messze ez a legkevésbé.
    Most próbálgatok alapozót használni a mindennapokra, akcióban vettem, bevált, azt hiszem, ha egy szintén GG márkájú nagyon világos terméket is beszerzek, akkor egész évre meg van oldva az arcom színének egyenletessége:))

Érdekesség: most olyan középárnyalatú barnás-szürkés a bőröm, a lányomé fehérebb, rajta is kipróbáltuk, az ő arcán kissé sápadt árnyalatot vett fel enyhén pirosas beütéssel:)) Egészen világos bőrre ez sötét lehet szerintem, de barnultan vagy világossal keverve nagyon ígéretes.

Azt hiszem, nem is keresgélek többet, ez a GG-márka nekem nagyon megtetszett, majd figyelni fogom a termékeiket, akcióban végül is kibírható, és hihetetlen kellemes a viselése, abszolút természetes.
    Komolyabb sminknél kell hozzá korrektor, de hétköznapokra nekem szuper lesz, mindent egybevetve megérdemli az ötöst.

• Maybelline Affinimat Alapozó SPF17
    Krémek Krémje lau0502   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: < 18

Elötte a szintén Maybelline Pure BB krémet használtam, az nagyon bevált, ezért gondoltam kipróbálok tőlük egy alapozót is. Szerintem jól tettem. Az állaga nagyon könnyű (kissé talán folyékony), egyszerű eloszlatni a bőrön, akár ecsetet, szivacsot, vagy csak a mancsainkat használjuk. A fedése közepes, mivel nekem nagyon problémás az arcom muszáj korrektort használnom mellé. A végeredmény nem, lesz maszk szerű, ami jó, mert a mattító alapozóknál ez sokszor probléma. Felvitel után a bőr egészségesen matt, de én használok rá púdert. A tartóssága átlagos, délutánra kissé kifényesedik a homlokomon. A színválaszték szerintem egészen jó, a legvilágosabb árnyalat pont a bőrszínem (talán kicsit sárgásabb, de nem vészes). Összességében megkedveltem ezt az alapozót, szerintem megéri az árát.😉

• Helena Rubinstein Spectacular
    Krémek Krémje jibjab   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Update: Negyedik alkalommal van hozzá szerencsém. Továbbra is kedvenc, mert természetes, nem okoz allergiát és gyönyörű bőrt ad maszkhatás nélkül.Mindig kézzel viszem fel és nagyon alaposan eldolgozom. Rengetegszer megkapom a munkahelyen meg barátoktól, hogy milyen könnyű nekem, mert smink nélkül is szép a bőröm. Aha... Nem ül bele a ráncokba és tényleg nagyon finom a fedése. Imádom továbbra is! Az ára horror még repülőtéren is (30 euro körül van), de nekem egy pumpálás/nap használattal 4-5 hónapig elég egy üveg.

Gyönyörű, enyhén csillogó. Nagyon szép bőrfelszínt ad. Nálam ez a favorit annak ellenére, hogy T-vonalban hamar átfényesedik és nem tart olyan sokáig, mint sok más tartós alapozó, de annyira ragyogóan szép bőrt ad, hogy ez el van nézve neki. Kellemes illat és a legszárazabb részeket sem szárítja. Sajnos nagyon drága. Egyszer ajándékba kaptam aztán újra vettem, de ha tehetném és lehetne kapni biztosan ezt venném. Készült rólam fotósorozat ezzel és nagyon szép a képen, annyi, mintha nem lenne rajtam semmi és közelről sem maszkos életben sem, mégis kiegyenlíti az egyenetlen bőrfelszínt. Tényleg spectacular az eredmény és nagyon finom az illata, selymes az állaga. Élmény vele dolgozni és viselni!

• Maybelline Affinimat Alapozó SPF17
    Újonc Adricsek   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Sosem használtam alapozót,mivel gondoltam a zsíros bőröm nem bírná el,csak kiemelné a pattanásokat,vagy eltömítené a pórusaimat.De aztán termékmintában hozzájutottam,és ki is próbáltam,azonnal levett a lábamról,sosem hittem volna,hogy létezik ilyen fajta alapozó is.Azonnal meg is vettem.Nekem különösen tetszik az hogy nem egy sűrű krém,ami alapból zsírosabbá tenné a bőrömet.Nekem megéri az 5*-ot,ajánlom mindenkinek!