KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

Kingus23
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. december 5.

Sziasztok! Én legelőször akkor talalkoztam ezzel a Rimmel alapozóval amikor a barátnőm megvàsárolta és otthon kipróbáltuk.A bőrszínemhez tökéletesen passzol(ilyen korábban sose volt, hogy ennyire tökéletes legyen) a fedésével is teljesen meg vagyok elégedve, kis korrektorral a nagyobb bőrhibákat is tökéletesen fedi, egységes arcbőr!!!! A legjobb benne, hogy abszolút nem csillog nem ragad szép mattra szárad , ráadásul a fehér vagy vilàgos ruhát NEM maszatolja össze! A legjobb amit valaha használtam! :)

Opille
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2016. december 5.

A legjobban fedő ásványi poralapozó amit valaha próbáltam. Ténylegesen teljes fedés érhető el vele, korrektor nem kell, elég magát a púdert tovább építeni a pöttyökön. Mivel nincs benne cink oxid, szárazabb bőrűek is próbálkozhatnak vele esetleg, egészen krémes textúrája van, egyáltalán nem poros, sőt. Mivel nagyon erősen fed általában fele fele arányban keverem egy másik, gyengébb poralapozóval és így nagyon szeretem.

niki93093
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. december 5.

Szerintem nagyon jó alapozó. Tartós, nekem 8-10 órát kibírt kopás nélkül. Nem fényesedik át olyan könnyen, de nem szárítja a bőrt sem. Természetes eredményt lehet vele elérni, nincs maszkhatása. Persze nem mindegy hogy mivel használjuk, és a real techniques sminkszivaccsal viszem fel általában.

bacsotina9
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: < 18  |  2016. december 5.

01-es árnyalat van meg. Valahogy nekem nagyon gyorsan megszárad, végig se birom kenni az arcomon, mert megszárad és teljesen csíkos marad. Csak kis felületen tudom használni. Viszont a matt hatás az 100% :)

szabodalma
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. december 4.

Nagyon szuper alapozó. Alapvetően az öregedésgátlós családba tartozik, 25 éve korom óta ezt használom, nem tudok lemondani róla, annak ellenére, hogy nem kifejezetten zsíros bőrre való, tehát a fedésével kapcsolatban sem ígérnek matt hatást (ezt fontos tudni, mert láttam, ezért valaki neheztelt rájuk). Elég zsíros a bőröm de még igy is bírja egész nap, abban az esetben, ha gondosan megtisztított bőrre viszi fel az ember, ahogyan azt illik. Majd az áttetsző kőpuderrel rögzíteni szoktam, és kész. Ha esetleg órák múlva úgy érzem, kicsit megigazítom a puderrel. Összegezve gyönyörű, porcelán baba arc az eredmény.

potatotale
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. december 4.

Nagyon sotet szinu a vilagos aranyalatu is, es nagyon vakolatos allagu es kinezetu az arcon. Nem vallt be.

Cynthia99
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2016. december 4.

Örültem,hogy találtam egy megfelelő alapozót a világos bőrömhöz,annak is örültem,hogy mattít. Egy idő után annyira lemattította az arcomat,hogy kiszáradt és borzalmas volt,mindig hámlott a fejem. A másik negatívuma,hogy nagyon gyorsan megszáradt,kellemetlen szaga volt,a sminkszivacsom is teljesen beszívta a szagát és a fedése sem a legjobb.

Cynthia99

Ez volt az első alapozóm és nem is tudom,hogy tudtam ezt kenni az arcomra mindennap. :D Szörnyű,nem fedett semmit,egy idő után a nem kívánatos részek átütöttek a bőrömön még korrektorral is.

Cynthia99

Én is csak most láttam,hogy vízalapú,de ettől függetlenül szörnyű a fedése. Még ha minimálisan fedne valamit,de nem semmit sem fed,mintha nem is lenne semmi az arcomon. Megrendeltem,egyszer kipróbáltam,azóta nem is nyúltam hozz.

Cynthia99

Sokszor megfogadtam,hogy nem fogok többet alapozót rendelni az Avonból,de még is mindig rendeltem és persze belenyúltam... Megrendeltem,persze sötét lett a bőrömhöz,hiába olajmentes katasztrófa volt..