HIRDETÉS

Legújabb vélemények - Alapozók

• Catrice Photo Finish Folyékony
    Krémmániás fritz.aniko   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Jól fed, nem maszkhatású, kellemes illatú.
    Megfizethető.
    Nálam kedvenc az eddigiekben, kb. egy hónap alatt kis is derül, hogy mennyire pattanásosít. Update várható.

• Alverde Kipirosodás Elleni Alapozó
    Krémmániás sugarcane

Nehéz, zsíros, szinte semmit nem takar, és a minimális fedésnek is fél óra múlva annyi...

• Avon Luxe Alapozó
    Krémkedvelő Bergamo1   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Bőröregedés   Korcsoport: 25-34

A színével nincs bajom, de elájulva nem vagyok attól, amit nyújtani tud. Még az akciós árához képest is sok alapozó van, ami olcsóbb, de minimum ezt a teljesítményt hozza.

• Max Factor Facefinity All Day
    Krémkedvelő Odyka   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 18-24

Az en velemenyem megoszlik. Amikor felviszem a börömre gyönyörü, termeszetes matt hatas,föleg puderrel. De sajnos ez a kis "csoda" hamar tovaszäll, ugyanis kb. 2 oran belül foltokban lefolyik az arcomrol. Az "illatarol" nem is beszelve, mert az valami borzaszto, bar szerencsere felvitel utan mar nem lehet erezni. Az üvege tenyleg szep es Praktikus a pumpas kialakitas.Nagy pozitivum szamomra,hogy az eddigi alapozoimmal ellentetben ettöl nem jönnek ki pattanasok a börömön!

• Max Factor Skin Luminizer Alapozó
    Krémkedvelő stefania.kozak   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 25-34

A Galmour napon alig vártam hogy hozzájussak, eddig kétszer használtam. A csillámos jelleget nem tapasztaltam, de további használat után írok még. Én sminkszivaccsal viszem fel.

• Alverde Kompakt Alapozó
    Krémmániás estokani   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

UPDATE:
    -2*
    Nem nem és nem vagyok hajlandó a beleülési képességével megbarátkozni. Sajnos egy vidám, baráti, kacagós este után úgy jövök haza, hogy bele lehetne állni a ráncaimba olyan mélynek látszanak. Hiába a tökéletes fedés, a makulátlan arcbőr, bármelyik BB krémemmel vagy sima alapozómmal jobban érzem magam egy átröhögött nap után. Márpedig sokat kacagok!
    Kicsit több, mint félig használtam el, de kizárt, hogy újravegyem.

Az én száraz bőrömet atomvastagon alá kell hidratálni főleg a járomcsont tetején a szememnél, mert a nevetőráncokba beleül és +5 évet öregít pedig így se vagyok 18 :D
    Nagyon jól fed és épp ezért elég könnyű maszkot kreálni vele... én kabuki ecsettel gyönyörűel el tudom oszlatni + highlighter + pirosító és lehet örülni a jó fedésének, az összetevőinek.

• Essence Soft Touch Mousse Alapozó
    Újonc pimpa   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 35-44

Hihetetlenül jó ár-érték arány. Elfogyott a Maybelline BB krémem, és feleannyiért ennél kötöttem ki. Könnyű, teljesen természetesnek hat a bőr, jó a fedése, én úgy érzem, hogy púder sem kell fölé, nem folyik le, azt hiszem nem is fényesedik. Egyszóval szuper.

• Maybelline Affinimat Alapozó SPF17
    Krémkedvelő BukiAndi   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Az eddigi legjobb alapozóm. Nap végéig bírja, nagyon jól mattít, minimálisan fénylik át csak a nap végére. Könnyű eldolgozni, jó a színválaszték belőle és pluszpont az spf miatt :).

• Avon Calming Effects Illuminating

Elég régóta használom, de váltani fogok. Közepesen fed, könnyű eloszlatni, púderrel természetes hatása van, de nekem nagyon zsírosítja a bőrömet, nyáron már fel sem mertem tenni. Közepes alapozónak mondanám, találkoztam már tőle sokkal rosszabbal és sokkal jobbal is.

• Avon Color Trend Olajmentes

Kipattogtam és szinte azonnal fénylik púder alatt is. Eloszlatni csíkmentesen lehetetlen, a fedése is elég gyenge.