KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

nszolnoki
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2017. november 15.

Kicsit nehéz volt a színválasztás, végül a 2.0N lett a passzoló. Lett világosabb is (1.2N) és sötétebb is (2.1P), de majd azokat keverni fogom. Tényleg dühítő, hogy nincs kupakja. Nem dobtam ki a dobozát, abban szállítottam, amikor kellett, de így több helyet foglal. Nedves szivaccsal a legjobb felvinni, türelem kell a jó eloszlatáshoz, de nagyon szépen terül és végül szépen felveszi a bőrszínt. Viszont, ha túl sokat viszek fel, akkor tócsákban ül. Messziről még így is szép, ez csak közelről látszik, de akkor is, jobb, ha keveset viszünk fel, 1 pumplásnyi elég az arcra, a 2 biztosan sok. Nem túl matt, nem túl csillogó, szép, na. Szépen tűri a púdert, jól lehet rajta bronzosítóval, pirosítóval és highlighterrel dolgozni. Setting spray-jel lefújva szépen kitart (kipróbálva, lagziban voltunk :) ) Olcsó, megbízható termék szerintem. Most egyelőre bőven el vagyok látva belőle, de szerintem újravevős is lehet, majd megjátjuk. Majd updatelek. Nehéz, mert folyamatosan csábulunk el az újabb kencéktől, nem?

UPDATE, 2 hónap után: nem fogom újravenni. ha picit is szárazabb a bőröm, már felkenés után is tócsákban gyűlik rajta. Tudom-tudom, Wayne Goss is megmondat, keverjünk hozzá egy csepp arcolajat. Kevertem. Jobb lett, de macerává vált. Helyette Missha Perfect Cover BB kérmet használok (#23), az nekem tökéletes és 42spf van benne. Sajnálom, Deciem :)

steffy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport:  -  |  2017. november 15.

Nyáron használtam a kombinált bőrőmre, nekem tetszett, de azért jól alá kell hidratálni, mert tud szárítani. Jó fedése és finise van.

adriennapagyi
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 15.

Eddigi legjobb alapozóm. A kicsit zsíros bőrömet pont eléggé mattítja,a nem végén sem fénylik az arcom. Ár-érték arányban nekem a legjobb. És végre sikerült eltalálnom az árnyalatot is :)

Miposhka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 15.

Nagyon nagyon szeretem. Egyik első alapozó volt, amit életemben vettem, így összehasonlítási alapom csak egy másik Rimmel termékkel volt, amit viszont azért nem használtam csak, mert túlzottan sötétnek bizonyult. Amikor már ez volt rajtam és családi összejövetelre mentünk, egyként mondta a család, hogy sminkeljek mindig, mert annyira jót tesz, mintha kipihentebb lennék, és nagyon széppé teszi a bőröm. Nagyon örültem neki, de még mindig nem voltam elégedett az árnyalattal, úgy éreztem, hogy picit még ez is sötét. Viszont arra kellett rájönnöm, hogy az arcom színe nekem abszolút nem passzol a nyakaméval, amire szokták mondani a sminkelős videók, hogy ahhoz mérjük az alapozó színét. De az én arcom akkor is sötétebb, és ennek az árnyalatnak viszont ez a Rimmel alapozó tökéletesen megfelel. Kísérletező típus vagyok, így kipróbáltam rövid idő alatt sokfélét, de ez nagyon nagyon bejött és szerintem visszatérek hozzá.

UPDATE: Május vége óta többféle alapozót is kipróbáltam, és valóban ez a legtutibb. Elsőre nagyon jól belenyúltam, most is csak ezt használom, a többi csak áll a sminkes dobozban.

Pirkko
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 15.

Nagyon szeretem, vanilla árnyalatban van meg. Nagyszerű a fedése, tartós, nem repedezik, nem szárít. Könnyű eldolgozni (én ecsettel szoktam), nap végére sem mászkál el.

habibi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. november 15.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2017. november 15.

A csodát vártam, ami nem jött el.
Annyi jó értékelést olvastam róla, hogy alig vártam, hogy megvehessem. Azóta is bánom, hogy közel 12ezret (ugye a pumpa) kiszórtam rá.

Tanács:
1. Az üzletben még véletlenül se fogadjuk meg az eladó véleményét! Hiába mentem be mosolyogva, tündibündin, velem kifejezetten bunkó volt a bánásmód. Hiába mondtam el, hogy nem szolizom, porcelán fehér bőröm van, nagyon világos kell, a kiscsajnak sikerült eladnia 2 árnyalattal sötétebb színű alapozót - ezt persze mind úgy, hogy gyorsan kikapta a szekrényből, bele a zacsekba, hogy csak otthon tudjam leellenőrizni.

2. Kombinált, zsíros bőrűeknek maga a rémálom. Egyedül az átfénylés próbáját bírta ki, ennek ellenére azonban összecsomósodik az arcon, beleül a ráncokba, besárgul, ha pedig netán arra vetemednél, hogy orrot szeretnél fújni, búcsúzz ez az egésztől.

3. Más termékkel nem tudod használni. Ez csak tipp, de szerintem a világosítócseppektől csapódik ki, a púdertől (amit ajánlottak, hogy tegyek rá, bármilyen márkájú is legyen) beleül a ráncokba. Hacsak nem dobsz ki pénzt még több MAC-re, önmagában használhatatlan.

Borzasztóan el vagyok keseredve, mert nagy reményeket fűztem hozzá, dicsértétek és bíztam is benne. Szerettem volna szeretni, de nem ment, sőt, gyakorlatilag az olcsóbb alapozóval többre mentem, mint vele :(

Joaninha
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 15.

A Lancôme 24 órás alapozója után, felbátorodtam és gondoltam kipróbálom az alapozók királynőjét. Nagyon jól tettem! IMÁDOM! Ez az alapozó TÉNYLEG a helyén marad, mégpedig a nap végéig, amíg le nem szedem valami extra erős sminklemosóval. :) Télen-nyáron tartós, nem csillog a fejem és nem mászik el. Sőt korrektornak is tökéletes! Egyszerűen annyira gyönyörű, egységes bőrt kölcsönöz, hogy ember nem mondaná meg, hogy egyébként van egy tűzfoltom. Nagyon szépen lehet rétegezni, a tűzfoltomnál kell is, de az arcom többi részén csak egy vékony rétegben szoktam felkenni egy ecset segítségével. Mivel ecsettel dolgozom, ezért engem nem zavar, hogy nincs hozzá pumpa, akkor is a kézfejemen kötne ki. Több rétegben sem kelt egyébként maszkos hatást akkor, ha a szín el van találva. Szerencsére pedig nagyon sok árnyalatban kapható és kivételesen a nagyon világos bőrűekre is gondoltak, illetve nem csak sárgás és semleges, de rózsaszínes árnyalatok is vannak, ami külön öröm. Az egyedüli dolog amit muszáj megjegyeznem, hogy baromi gyorsan kell vele dolgozni, különben elkezd megkötni az arcon, aztán viszont baromi nehéz korrigálni. Szóval rá kell jönni a technikájára, de aztán egy álom komolyan! Már többször újra vásároltam és újra is fogom.

megamelon
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. november 15.

Alig vártam, hogy megérkezzen a játékon nyert termék. Müllerben a szín miatt bementem és csak egy kis területen az arcomon próbáltam. Ott pipettás tetejű kicsi műanyag minta volt kint. De ez a termék, tényleg folyik össze vissza. Próbáltam ecsettel felvinni, de az kész pazarlás, próbáltam, hogy a tenyerembe teszek egy kisebb mennyiséget, de ezt lehetetlenség normálisan adagolni. Nem tudom, hogy keveset tettem-e fel, de rajtam olyan mintha semmi nem lenne, sem színt, sem fényességet semmit nem ad az arcomnak. Még szerencse, hogy így jutottam hozzá, egyébként pénzkidobás lenne.

Joaninha

Még nagyon friss a kapcsolatunk és bár alapból nem szeretem a teljest fedést nyújtó alapozókat, mégis ráadtam a fejem, hogy kipróbáljak egy matt finish-t ígérő, igazán tartós és jó minőségű alapozót, mert meguntam, hogy állandóan csillog a fejem és megyek magam után a mattító púderrel, nap végére pedig úgy nézek ki, mintha maszk lenne rajtam. Egy parfümériában vettem meg akcióban, kaptam hozzá ecsetet is. Az eladóhölgy nagyon segítőkész volt és sikerült kiválasztanunk a számomra tökéletes árnyalatot. Rá kellett jönnöm, hogy soha életemben eddig nem volt még olyan alapozóm, vagy színezett hidratálókrémem, ami tökéletesen passzolt volna a bőröm színéhez, de ami késik, nem múlik. A 010-es Beige Porcelain árnyalat az én színem, soha nem akarok ettől a krémtől megválni. Elmondani nem tudom, hogy milyen durva a különbség e között az alapozó között és az általam eddig próbált alapozók között. Ettől a krémtől egyáltalán nem csillog a fejem, nem hagy nyomot a ruhán, nem hagy nyomot a papíron, nem mászkál el rólam napközben és nem kell púderrel korrigálnom, csak egy kis púdert szoktam reggel ecsettel rátenni fixálás képpen. A kisebb orrfújásokat is kibírja és egyáltalán nem irritálja a bőröm, pedig valóban nagyon erős parfümös illata van, ami egyébként számomra kellemes, csak féltem, hogy esetleg kipattogok majd tőle.

UPDATE:
Eddig egy álom ez az alapozó számomra, de tényleg! Annak ellenére, hogy teljes fedést nyújt, nem kelt maszkos hatást, talán azért sem, mert tökéletesen passzol az árnyalat a bőrömhöz. Nagyon kellemes az állaga, könnyű felhelyezni és eloszlatni, akár ujjbeggyel, akár ecsettel. Nem próbáltam még más high-endes hasonló teljes fedést nyújtó, extra tartós, mattító alapozót, de ez rajtam nagyon működik, minden szempontból.

sttramara
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. november 15.

Csak azért vettem meg,mert akciós volt és mert ki akartam próbálni a stiftes alapozót.De ez számomra a borzalom.Nem lehet vele szépen dolgozni,olyan mintha fel lenne hányva az arcomra,nagyon mű látszata van és még a szín se passzol szépen rendesen.Számomra ez már kb felháborító 😃 Nagyon dühös vagyok erre a termékre