Legújabb vélemények - Alapozók

• Mat' Magique Mattifying Alapozó
    Krémmániás greengirl   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Pattanásos leszek tőle, eltömíti a pórusokat, még keresem a jó alapozót.

• Avon Calming Effects Illuminating
    Krémkedvelő vukszanovics.kira   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: < 18

Én zsíros bőrre nem ajánlom...
    Nekem nem vált be.

• Bourjois Healthy Mix Serum Alapozó
    Krémmániás Samirah   Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Pigmentfoltok   Korcsoport: 35-44

Szuper egy alapozó, egyetértek az értékelésével, én is imádom / imádtam.
    Sajnálom, hogy megszüntették.
    Mivel az előnyeit már annyian leírták előttem, és nem akarom ismételgetni, úgysem tudnék már újat írni róla, röviden amit én is megemlítenék:
    közepes fedésű, természetes finisű, finom illatú, könnyen eloszlatható, higiénikus adagolású....
    Nekem nemrég sikerült még egy párat a Dm-ből vadászni tartalékba.
    CherryBlossom, timmantyú, és aki velem együtt hiányolja ezt az alapozót:
    Megkérdeztem a Müllerben, azt mondták ezt megszüntette a Bourjois,
    de a Healthy Mix Radiance Reveal van helyette, ez az új változata.
    Nem tudom ezt ismeritek e már, de én megnéztem itt a krémmánián és tényleg nagyon hasonló az összetétele, a csomagolása és az értékelése is nagyon jó. Én ezt az új változatát a Dm-ben is látom egy ideje, ugyanazon az áron. Ha jól emlékszem 4.299 Ft-ba kerül.
    Úgyhogy ha vásárlás előtt álltok lehet, hogy ezt érdemes kipróbálni, talán ez is ugyanolyan jó.
    Én legalábbis nagyon remélem.

• Catrice Photo Finish Folyékony
    Krémkedvelő zsofula   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 18-24

Nekem Ő az igazi. Miután már rengeteg alapozót kipróbáltam és mind csúfos kudarcot vallottunk az együttműködés terén, arra jutottam, hogy sminkelhetetlen fejem van. Az olcsó és a drága cuccokat is ledobta a bőröm, porzott, hámlott, vagy maszkos volt. Lapos ecsettel kenegetem fel, nem szárad meg azonnal szerencsére, mint a Bourjois Flower Perfection, ami színben tökéletes volt, de sajnos lisztes hatású. Szinte photoshop hatás! A durva száraz részeket kiemeli, de most melyik alapozó nem. Negyven fokban, nappal szemben, hegynek fel átfényesedik, de itt is melyik alapozó nem?

• Bourjois Healthy Mix Serum Alapozó
    Krémkedvelő timmantyú   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: 25-34

Imádnivaló alapozó, nem véletlen a sok pozitív vélemény, nekem is nagyon bevált kombinált bőrre is. Az enyém még egy ideig kitart, aztán sajnos úgy látom, kereshetek helyette valami alternatívát, mert most már én sem látom a boltokban sehol :(

• Catrice All Matt Plus Alapozó
    Krémek Krémje Ophelia   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

A legvilágosabb szín passzol, viszont a fedésében csalódtam, szinte semmivel sem fed erősebben mint az Eveline színezett hidratálóm, pedig pont valami erősebbet kerestem, különleges alkalmakra. Egyébként jól mattít, természetes hatású, de nem veszem újra.

• NYC Natural Matte Alapozó
    Krémkedvelő fritz.aniko   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Mikor megvettem, azt gondoltam, hogy ez az alapozó borzalmas. Alig fed, és állítólag mattosít, de gyakorlatilag úgy fénylett tőle az arcom mint egy diszkógömb.
    Aztán nem volt kedvem sem és időm sem másik alapozó után nézni, így hát nem landolt a kukában. A hosszabb távú tapasztalataim: a pattanásaim száma megfeleződött és rájöttem, hogy ebbe a kis fényes rétegbe amit képez, teljesen jól beletapadnak a púder szemcséi - én a rimmel stay matte púderrel használom - és teljesen szépen, hosszan tartóan matt marad tőle az arcbőr. Igaz, hogy így sem fed tökéletesen, de senki sem tökéletes, én is emberből vagyok. :)

• Rimmel Stay Matte Liquid Mousse
    Krémmániás BlackBetty   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

Megláttam a Tescoban az akciót és úgy döntöttem, egy próbát megér, mivel még nem találtam meg az igazit alapozók terén. Eddig meg vagyok vele elégedve, bár a színe nem passzol annyira, de ezt tudom korrigálni egy kis púderrel. Mindent összevetve eddig ez a legjobb, szépen fed, mattít, még nap végén is egész tűrhető a fejem és nem folyik le rólam, ahogy összes többi.

• Rimmel Stay Matte Liquid Mousse
    Krémkedvelő rekucee   Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Régóta keresem a tökéletes alapozót, sokfélét kipróbáltam, valami miatt mindig csalódnom kellett. Aztán rátaláltam erre, igaz majdnem 2000forint volt. Épp előtte dobtam ki egy egész tubus Affinimatot számomra túl folyékony volt és fedése sem volt. Hazavittem, nem fűztem hozzá túl sok reményt, aztán az első használat mindent megváltoztatott. Remek az állaga, tökéletesen fed. Vannak bőrhibáim, szinte teljesen elfedi. Ilyenkor nyáron egy árnyalattal sötétebbet használok, amúgy nagyon világos a bőröm. Az első használat óta többször újravettem, nekem sokáig elég egy tubus, igaz nem használom minden nap. Szép egyenletes és matt lesz tőle a bőröm, mégsem mű hatású. Már nem keresgélek tovább számomra ez marad a favorit.

• Oriflame Perfect Fusion Alapozó
    Krémkedvelő nkltt   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 18-24

nagyon sűrű és nehéz eloszlatni, vizes szivaccsal sikerült nem maszkos hatás elérnem, de sok idő volt.