HIRDETÉS

Legújabb vélemények - Alapozók

• Maybelline Superstay Better Skin
    Krémmániás steffy   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok

Angliából rendeltem több mintát, nem mertem megvenni nagyobb kiszerelésben, de megfogom. A nude 021-es árnyalat szerencsére telitalálat és olyannyira szépen fedi a tág pórusaim a Maybelline primerrel együtt és még a karikáim is eltűntek a szemem alól, hogy muszáj volt végül beszereznem egyet. Revlon és ez most a kedvencek.

• Revlon Colorstay Alapozó
    Krémmániás steffy   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok

Az egyik legjobb alapozó az én vacak, kombinált és tág pórusú bőrömre.

• Benefit Hello Flawless Oxygen Wow
    Krémmániás steffy   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok

Champagne árnyalatból kaptam mintát, a színe tökéletes és valóban nagyon jó minőségű az alapozó, kellemes érzés a bőrön, egységes bőrszín, stb.

• Catrice Nude Illusion Make Up
    Beauty Blogger Krémek Krémje Lora   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: 18-24

Eddig kétszer próbáltam, de eléggé vegyesek az érzéseim vele kapcsolatosan. Az arcbőröm érzékeny, a szép összetevők miatt választottam. Nem pattanásos, mitesszerektől mentes, csupán a piros foltjaimat szerettem volna eltüntetni vele, valamint egy egységesebb arcszínt kapni.
    A színe plusz pont, a legvilágosabbat vettem meg, és nekem, mint Hófehérkének tökéletes. A felvitel könnyű, nekem ujjal kényelmesebben és szebben sikerült eldolgoznom, mint ecsettel.
    A piros foltokat pluszban korrektorral elfedtem, és az alapozót púderrel fixáltam.. hát, a látvány elsőre szép volt. Második felvitelnél viszont nagyon összeállt száraz foltokba az arcomon, pedig direkt alá is hidratáltam.. Az is látható volt mások számára, hogy alapozó van rajtam. Másfél óra után meg kb teljesen átfényesedett az egész, a piros foltok is látszódtak.. pedig nem zsíros arcbőröm van. Plusz befogta a felsőmet is. :(

• Bobbi Brown Illuminating Finish
    Krémmániás norci   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

A Cool Beige 3.25-e van meg, szerintem tökéletesen passzol. Lancome termékre viszem fel, úgyhogy a reggeli szépítkezés befejeztével nagyon elégedett vagyok a bőröm állapotával.
    Szeretem, hogy ezt a púdert még megfogni is jó, nincs az a gagyi, recsegős, törős műanyag érzés. Egészséges érzetet ad a bőrnek, elfedi az alapozó esetleg tapadósabb pontjait, de nem szárít fakéreg-szerűre. Szerintem többet nem kell tudnia egy púdernek, a nap végégig tartó mattság meg hasonlók úgyis csak maszlag. Szóval ezért az árért maximálisan teljesít, panaszra nekem okot nem ad.

• Babor Mattifying Foundation
    Krémek Krémje Szép   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Bőröregedés   Korcsoport: 35-44

A legvilágosabb árnyalatot használom.Nagyon zsíros a bőröm.Ez az alapozó egyszerűen zseniális!!Nem zsírosodik az arcom tőle egész nap megmarad az arcon.Nagyon jól fed,nincs tőle pattanás.Nekem ez az alapozó csoda!

• Yves Rocher Youthful Glow Alapozó

Amikor a meglepetéstől, hogy a Bourjois healthy mix serum-ot megszüntették, köpni-nyelni nem tudtam, rohantam az Yves Rocher-ba, hátha ott van megoldás az alapozó-alternatívára, akkor botlottam ebbe a termékbe. Kuponnal vettem, úgyhogy anyagilag kb. ugyanúgy jöttem ki, mint eddig a Bourjoisval. Őszintén szólva nálam az alapozóválasztás egy síkon zajlik, a lehető legvilagosabb terméket találjam meg, úgyhogy nem teketóriáztam, fogtam, vettem, vittem. Hogy mit tud, meg milyen kamuszöveget írnak a csomagolásra, nem érdekel.
    Kellemes illatú, közepesen sűrű állagú alapozót lehet nyomatni a fejből, ami nekem rendszeresen elakad és tekergethetem jobbra-balra, hogy kikattanjon. Szóval az állaga átlagos, a felszívódása gyors, nekem félmatt finist ad. Néha úgy veszem észre, bizonyos területeken jobban szárad/szárít. Tartós, de nem könnyálló. A beige 000 árnyalat leengedett frizuránál még jó, copfnál már szembetűnőbb, hogy nekem kicsit ez is sötét. Tehát vannak hibái a terméknek, ennek ellenére ragaszkodom hozzá, mert ettől világosabbat nem fogok találni olcsóbban és mert elég jók az összetevői.

• Lancôme Teint Miracle Alapozó

Kicsit több pozitív véleményre számítottam, de ebből is látszik, hogy mennyiféle bőrtípus és igény van :-)

Ami a saját tapasztalatomat illeti, a 010-es árnyalatú termékhez jutottam hozzá, állítólag ez a legvilágosabb. Ha távolról indítok, az üvegcse kézreálló, nem akar kicsúszni az erőtlen/dekoncentrált reggeleken sem, jó, hogy van egy kis gömbölyű csőre, nekem ez megkönnyíti a használatot. Nyomásra kellemes, szerintem vizes állagú alapozó jön ki. Nem robban rám idióta módon az egész, tényleg annyit adagol, amennyit szeretnék. A bőrömön könnyű eloszlatni, nem szárad rám kenés közben, ergo normálisan be tudom fejezni a hadműveletet. A felvitel után kicsit sötétül az árnyalat, ami szerintem mindig alattomos dolog egy alapozótol, de hát ez van. Szóval az én falfehérségemnek sok a 'barnaság', vagy nekem furcsa az egészséges kinézet, mindegy. Ezen kívül tartós, szép a bőrömön, nem ül be a száraz részekbe, egyenletes, az én igen problémás területeimet remekül fedi. Egy fél nap után átfényesedik a bőröm ígyis-úgyis, ennek meggátolását mondjuk nem várom el semmitől, ebédidőben jól esik egy kis szépségápolás.
    Szóval hirtelen ódákat tudnék zengeni róla, nekem nagyon bevált, ugyan az egészséges árnyalattal még egy kicsit barátkoznom kell, de ennyi.

• Catrice All Matt Plus Alapozó
    Krémmániás Blanky   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Rég nem írtam véleményt, pedig rengeteg új terméket használok azóta, ez az egyik. Nem tudok nem írni véleményt ide, mivel életemben először találtam egy alapozót ami gyönyörűen néz ki a bőrömön és nem maszkhatású, nem lesz pattanásos a bőröm tőle és végre a számomra tökéletes színt tudom kikeverni belőle. Nekem a 010 és a 015 árnyalat van meg.
    Egyszerűen imádom! És biztosan újraveszem, remélem nagyon sokáig nem veszik ki forgalomból.:)

• Avon Ideal Flawless Púderalapozó
    Krémek Krémje fdorottya   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Macerás egy cucc! Nekem nagyon sok patim lett tőle! Nagyon hamar át is zsírosodott!