HIRDETÉS

Legújabb vélemények - Alapozók

• Rimmel Stay Matte Liquid Mousse
    Krémmániás Annette   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Nagyon erős a fedése, teljesen meglepett mert a teszter sokkal hígabb volt. Azonban ennek örülök, szeretem az erős fedésű alapozókat. A legvilágosabb szín jól eloszlatva passzol hozzám és végre szép egyenletes bőrképet csinál nekem valami :) A mennyiséggel vigyázni kell nagyon, kb fele annyit használok ebből mint a true matchből, attól több már nagyon maszkos lenne. Fáradt napjaimon mindig ezt veszem elő :)

• Maybelline Dream Fresh BB Krém
    Krémmániás Barbi123   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Ez az első bb krémem.Nekem a fedése megfelelő.Pattanásokra és bőrhibákra korrektort teszek.A legvilágosabb szín passzol az én világos bőrömhöz ami kész csoda.Már ezért is megkapja tőlem az 5* ot :)

• Max Factor Skin Luminizer Alapozó
    Krémmániás Lillacc   Bőrtípus: Normál   Korcsoport: 18-24

A legvilágosabb árnyalat pont megfelelt volna, erre telepakolják apró csillámporral "fényvisszaverő hatás" címén. Miééééért? :(

• Rimmel Stay Matte Liquid Mousse
    Krémek Krémje vador   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Régóta szemeztem vele, végül a Paulás best minősítés adta meg a végső lökést, féláron megvettem. Eddig nagyon jó, szép bőrképet ad, amennyire egy ilyen erősen fedő terméktől elvárható, természetes is. A színskála kicsit sötét, nekem 100-as szín megy a világos ámde nem hófehér bőrömhöz, egy eggyel világosabb még elférne. Egy púderezéssel kibír egy napot, bár estére egy kicsit meg szokott kopni. Bőrbibit nem okozott, az összetevők okésak. Hétköznapra ennyi fedés részemről sok, de alkalmi alapozónak tökély, közel hibátlan.

• Rimmel Stay Matte Liquid Mousse
    Krémkedvelő cicuka   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: 18-24

már hónapok óta nézegetem ezt az alapozót, de eddig a true ivory árnyalat volt a legvilágosabb belőle. a tesztert kipróbálva rájöttem, hogy ez nem az én színem, túl sötét és túl sárgás. viszont nemrég írta valaki, hogy az eggyel világosabb is kapható már nálunk. a fejembe vettem, hogy nekem kell, ezért voltam rossmannban, tescoban, majd a 3. dm-ben végre megtaláltam az IVORY árnyalatot.
    nagyon könnyű felvinni, 1 rétegben szép természetesen fed, de elfed mindent, amire a catrice alapozóim mellett még tennék korrektort. nekem nem ül bele a pórusokba, viszont akinek igen, ajánlom, hogy paskoló, ütögető mozdulatokkal próbálja meg felvinni vagy szivacs segítségével. a felvitel után először megijedtem, hogy ez sem az én színem, kicsit olyan malackás rózsaszín lettem tőle, de pár perc elteltével igazodott az arcom színéhez, szerencsére. nagyon jó vétel volt, már pár használat után imádom. ha valami változás lesz, updatelek!

• Estée Lauder Double Wear Alapozó
    Krémkedvelő miamano   Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Számomra ez az alapozó mindent nyújt, amit elvárok egy alapozótól. Nekem a legfontosabb a fedése. Milliószor leverte a Mac alapozóimat, mind fedésben, mind textúrában, pedig egy az anyavállalat. Páromnak nagyon nem tetszett a Mac alapozók textúrája, ezért viszont teljesen odavan, hogy hogy lehet egy alapozónak ennyire szép megjelenése. Nagyon magas fedése mellett természetes hatása van. Az én bőrszínemhez sokkal közelebb állnak az EL árnyalatai. Miután betankoltam mindenből Mac-et, majd amikor ezt az alapozót megvettem, szinte mindent lecseréltem Estée Lauderre.
    Valahogy az én bőrömön ég és föld...

KÉRDÉS!
    Egy valamire nem találok választ....Milyen fényvédővel működik jól?...Próbáltam Hawaiian Tropic Faciallel (ezt lehet, hogy Mo-n nem árulják) tök szuper, viszont tele van mindenféle parabénnel, elő is jöttek a pattanások...
    Aztán az itteni vélemények alapján megvettem a Vichy capital soleiljét 50 faktorosat...RÉMES a kettő együtt...mint egy viaszbaba, még egy vékony réteg alapozó el-elmegy rajta de ha már bronzosító, ESETLEG púder is kerül rá...leírhatatlanul ocsmány a vége... egyből le is mostam.
    Ha valakinek van jó tapasztalata ezzel kapcsolatban, akkor szívesen fogadnám a véleményét, mert nem szeretnék ezért alapozót váltani :((((
    Köszönöm szépen:))

• MAC Pro Longwear Alapozó SPF 10
    Krémkedvelő kecskes.b92   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: 18-24

Maszkos hatás, szakaszosan kell felvinni különben foltos lesz, az illata nekem nem tetszett, de jól fed és valóban tartós..talán az sem segített, h a lányok a westendben rossz árnyalatot adtak....

• Clinique Redness Solutions Makeup

Nagyon szép egységes arcot biztosít, nem is tűnik fel, hogy alapozva van az arc, a márkától megszokottan semmi irritáció. A arcom zsírosabb részein is tovább bírja mint az eddigi alapozóim. :)

• Manhattan Clearface Perfect Mat
    Krémek Krémje warholsuicide   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

a fedése elég jó, korrektorral hibátlanná tehető vele a bőr, viszont nagyon gyér a színválasztéka, és a mineral oil miatt éppen, hogy nem ajánlanám pattanásra hajlamos bőrre. csak próbáltam, de nem venném meg.

• Max Factor Facefinity All Day
    Krémkedvelő virko01   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Sziasztok! 75-Gold árnyalatot kaptam anyukámtol,de nekem picit világos :( érdekel valakit? :)