hirdetés Megújultunk! Kattints a részletekért!
KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

mongihercegno

Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. január 25.

:( csak a kèz fejemen probáltam de azonnal vörös lett ès ègett , ès csak másnap múlt el :(

Bajbus

Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. január 25.

Örülök, hogy kaptam belőle mintát, mert elgondolkodtam a megvételén, de ezek után tuti nem fogom! Egy újabb drogériás csalódás! Hiába minden trükk és praktika úgy ráült az arcomra, hogy messziről ordított hogy alapozó van rajtam. A beharangozott egészséges ragyogásnak nyomát sem véltem felfedezni! 4óra elteltével pedig kis piros kiütések jelentek meg az arcomon, iszonyúan viszketett, le is mostam. Nem véletlen nevezik a high end cuccokat így.... lehet, hogy 5x ennyibe kerül egy minőségi alapozó, de 20x jobb is ennél!

matine91

Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. január 25.

én nagyon szeretem ezt at alapozót. Nekem nincs problémám az átzsirosodassal, nem használok púdert fölé. Kézzel szoktam eldolgozni az arcomon, nagyon könnyű textúra. Imadom az illatát is.

romanalexandra.1995

Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2015. január 24.

Nagyon szeretem, már nem is tudom hányat elfogyasztottam belőle!:D Nekem elégé problémás az arcom sok hegem van de szépen elhalványitja, azért mellé még hasznalom a camouflage cream korektorját is.:) Ezzel a kettővel szép fedes érhető el es az áruk se vészes, főleg az alapozónak! Ráadásul tényleg mattít még ha nem is egésznap tart , de az én arcomnak ez is nagy teljesítmény!

fanny---

Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. január 24.

Azt kell, hogy mondjam, ez egy nagyon szuper kis alapozó. Ár-érték arányban tökéletes. 2 hónapja használom, mert folyton beruházok valami drágábbra, de semmit nem bir a bőröm csak a Catrice alapozókat. Szépen fed, korrektor azért a nagyobb bőrhibákra természetesen kell,órákat kibir átfényesedés nélkül,azt meg lehet korrigálni púderrel.Csak egy baj van vele,mint azt már páran leirtátok, a pumpája szörnyű.. Vagy sok jön ki, vagy kevés,és folyton leesik..De ez az egy hibája legyen csak azt mondom. Számomra most ez a tökély, az illata is jó,és nem pattogok ki tőle végre! Újravevős! :)

Rimmel Lasting Finish Nude Alapozó SPF25

Rimmel Lasting Finish Nude Alapozó SPF25

tinaaa21

Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2015. január 24.

Hasonlóan megörültem a világos színnek, de nálam nem válik be. Az illata zavaró, a szín rózsaszínes, pár óra elteltével eltűnik az arcomról. Alapozók világosítására elhasználom.

Lilu

Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. január 24.

Hosszú ideig kerestem alapozót ami elég világos a bőrömhöz, és végül erre akadtam rá.
A színe tök jó, és a fedése is elég egy pici korrektorral kiegészítve. Maradok ennél azt hiszem ^^

Astor Lift Me Up 2in1 Alapozó

Astor Lift Me Up 2in1 Alapozó

olahnemese

Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. január 24.

Világos, rózsaszínes bőröm van, a 101-es árnyalat tökéletesen passzol. A legjobb alapozóm, nekem gyönyörűen fed és egész napon át tart az arcomon.

3 hónap után- bőröm az alapozó száradásakor húzódik kicsit, de a tartóssága, fedése még mindig jó, de már nem kedvenc.

roszik.ivett.kitti

Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. január 24.

Már használom egy ideje de ha kifogy nem veszem újra. Hiába használom hozzá a púderét, hamar átzsírosodik. Pedig árnyalatra, fedésre, állagra is megfelel. De mivel maximum, legjobb esetben 2-3 órát bír ezért megpróbálok valami tartósabbat találni.

Bourjois Healthy Mix Alapozó

Bourjois Healthy Mix Alapozó

csbabo

Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2015. január 23.

Ez a kedvenc alapozom. Tag porusu a borom es kombinalt. Jol fed, nem ul be a porusokba, nincs maszk hatasa. Termeszetes feluletet nyujt. Nagyjabol 4-6 oran at tart nekem.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes