KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

sydneyke001
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2017. január 20.

Beleül az apró ráncokba.
Nincs túl jó fedése.
A textúrájával sem voltam kibékülve.
Félig volt még, de ment a kukába.
Nem fogom újra venni az biztos.

Surin
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 20.

Ez az alapozó nagyszerû! Már régóta kinéztem, még a hivatalos megjelenése elôtt és novemberben meg is vettem. Kifejezetten jó zsírosabb bôrûek számára. Nagyon szép és egységes a fedése, hosszantartó, amit észrevettem, hogy a nap elôrehaladtával egyre szebben és természetesebben néz ki az arcomon. Sok árnyalata van így szerencsére nagyobb valószínûséggel találja meg mindenki a maga számára megfelelôt. A drogériás alapozóknál drágább árkategória, de mindenképpen megéri az árát. Sôt szerintem a MAC alapozókhoz képest ez jobban megéri az árát.

kolibry
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 20.

Teljesen meg vagyok vele elégedve! A színek is jók és púderrel egész nap tart. Nem vakolat szerű, szépen egységesít. Könnyű az eldolgozása, fokozatosan kopik, nem foltokban és nem ül meg a ráncokban és, ami nagyon fontos, sok alapozóval ellentétben nem szárít!

flowing
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 20.

Első alapozóm volt, így nem voltak nagy elvárásaim. A fedése tényleg nem túl erős, de szerencsére nem is olyan alapozót kerestem. Ami hatalmas pozitívum, hogy pontosan a bőröm árnyalatában gyártják, hihetetlen mennyire illeszkedik a bőröm színéhez. Emiatt tőlem 4 csillagot kap.

flowing

Akciósan vettem 1700 Ft-ért, de szerintem ebben az árkategóriában sokkal jobb alapozókat is lehet találni. Nekem nagyon folyós az állaga, emiatt nehéz vele bánni, mindig túl sok jön kis a tubusból...a száraz részeket kiemeli, egyébként viszont nem fed valami túl erősen. Vészhelyzetekre még megtartottam, de egyébként nem szeretem használni.

erynis

Én is csatlakozom a rajongók táborához, ugyanis az én bőröm számára tökéletes ez az alapozó. Nem szeretem a túl erős fedést, neki kb. közepes fedése van, de abszolút építhető. Nagyon természetes a finishe, nem is látszik, nincs maszkhatás, jól passzol a bőrömhez. Könnyű viselni, eddigi legkönnyebb alapozóm, majdnemhogy BB-szerű érzés, minimálisan nehezebb. És ami a lényeg, primerrel és púderes fixálással ugyan, de 12 órán át meg sem mozdul rajtam! Más alapozók eddig valahogy eltűntek néhány óra alatt rólam, de ez kiválóan tart. Szerintem megéri az árát, különösen, ha van kupon hozzá (Pl. Aréna szerdák). Jól meggondolom, ha high-end terméket veszek, de ez jó vétel volt!

Rmalna
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 19.

Nyárra túl sűrű, de télre megfelelo a mindennapos sminkhez. Olyan mint egy színezett krém.

MrsWolf
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2017. január 19.

Ez az eddigi legjobb alapozóm! Van mit elfedni(pirosság, pattanás) sajnos, és ez jól fed...eddig a legjobban! Erős közepes, vagy még annál is jobb a fedése. Tartós, nem kopik le, nem fényesedik ki. Bár nekem amúgy is normál/száraz a bőröm, nem zsíros. Nagyon imádom, az árnyalat tökéletes, a 010-es van meg. Nyárra majd jó lesz eggyel sötétebb :) Szuper termék. A pipettájával sincs bajom (nem ez a legjobb ötlet a kiszerelésre, de annyira nem is érdekel) szóval jó kis termék.

Farfalina
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2017. január 19.

Tökéletes puderes hatás!
Napközben àtzsirosodik de nem gond mert mindig nálam van az isadora anti shine pudere azzal javitok! Nekem mániám hogy mindig arra koncentrálok vajon zsiros a bőröm vagy természetes fénye van...
Nagyon érzékeny a bőröm eddig minden alapozotol kipattogtam....
Ez az első amitől nem!
Nincs benne illat anyag lehet ez a titok!
Nem lehet érezni természetes!
Közepesen fed!

BOBI9
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2017. január 19.

Teljesen matt és tartós.Nemrég vettem de már most imádom.😍