KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

csboglarka88
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. július 23.

Nem vagyok jóban az alapozókkal úgy általában, mert nagyon nehezen találok megfelelőt, sokszor alig lehet az állványokhoz odaférni, rosszak a fények, stb. Sokáig emiatt csak bb krémet használtam, mert nem akartam kísérletezgetni, de többre van szükségem. A sok pozitív hozzászólás miatt esett erre az alapozóra a választásom, nem bántam meg. Az 52-es árnyalat van meg, tökéletes a bőrömhöz. Nekem nem lesz sárgás beütése. Jól fed, nem maszk szerű, meglepően sokáig meg is marad az arcon. Ha nem változik meg valami útközben, tuti újraveszem, még nem volt ilyen jó és a bőrömhöz jól passzoló alapozóm. Az ára kibírható, pláne a Dm-ben joker kuponnal.

Chrissy

A világon a legjobb alapozó. Évekig dolgoztam olyan helyen, ahol kötelező volt a smink és ha már minden nap kell alapozni, akkor nagyon nem mindegy mivel tesszük. A parfümériák és a drogériák alapozóiból egyaránt sokat kipróbáltam, rengeteg mintát is begyűjtöttem. A Double Wear nyert. Több üveggel is elhasználtam. Gyönyörűen fed, egyenletes, sima bőrfelszínt biztosít. Könnyű eldolgozni. Tartós, még úgy is, hogy T-vonalban zsírosodik a bőröm. Megéri az árát. Mindennapos használat mellett sem ártott a bőrömnek. Pontosan azt teszi, amit egy jó minőségű alapozótól elvárunk. Csillagos 5-ös.

Nancika
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. július 22.

Mivel elég fehér a bőröm, az 1-es árnyalatot vettem (még az is egy kicsit talán sárgásabb és sötétebb, mint a bőröm), de egyszerűen újra beleszerettem. Még régebben használtam ennek a terméknek az elődjét. Pontosabban akkoriban, amikor még szorosan összefüggött minden sminkválasztásom (az amúgy kozmetikus) anyukám véleményével. A kamaszkori bőrproblémák eltüntetésében már elég komolyan bizonyított a márka, de aztán valahogy leszoktam a termékeikről. Aztán amikor a legutóbb megírtam ide az elődjéről és a többi kedvenc Dr. Hauschka termékről a véleményemet, elgondolkoztam azon, hogy miért is váltottam le ezeket (nem is az ára miatt, mert drágábbra cseréltem őket), és nem tudnám így utólag megmondani. Úgyhogy most, hogy kifogyott az eddig használt alapozóm, vettem magamnak egy ilyet. Ezt még csak egyszer használtam, de az eddigiek alapján ez is ugyanannyira jó, mint az elődje, ha nem jobb.

Könnyű vele dolgozni, pont annyira fed, amennyire szükséges (nincsenek komoly bőrhibáim, inkább a bőrszínem egyeletlenségeit kell elfednem). Emellett kellemes, tartós és könnyű viselet. Szeretem az illatát, jó újra ezt a kellemes, tipikus Dr. Hauschka illatot érezni a bőrömön, és az összetételét is kedvelem. Újra szerelmes lettem, úgyhogy szerintem egy jó darabig csak ezt veszem majd. :)

fergalicious
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. július 22.

Szerintem nyárra pont tökéletes laza alapozónak. En is használok ra egy kis púdert is, hogy ne legyen fényes az arcom, de en nagyon szeretem. Egyszínű lesz tőle az arcom, de nem érzem nehéznek. Az viszont igaz, hogy nevetségesen kevés ideig tart ennyi pénzért. De sajnos meg fogom venni ujra, mert imádtam!

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

galysos
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2016. július 22.

Normál áron (3500 Ft körül) vettem a DM-ben, mert nagyon kellett hirtelen valamilyen alapozó, ami mattít. A színe az üzletben jónak tűnt, természetes fénynél sárga voltam tőle. Nekem nem vált be, mert nem lett matt a bőröm tőle, irritált és pattanásaim lettek. Nagyon rossz vásár volt.

Viatzio
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. július 22.

Ma vettem meg fél áron, így szerintem teljes mértékben megérte még akkor is, ha nem ő lesz a legjobb barátom. Pár órája már rajtam van elsőre nagyon tetszik. Először is nem volt könnyű eltalálni a színt, a beige 100 és 200 között vacilláltunk az eladó hölggyel. Az 1-es túl világos lett volna (ha beválik télen pont jó lesz), a 2-es most egy icipicit sötét, de vizsgaidőszak miatt egy hónapja nem láttam napfényt :"D Tehát jó lesz ez, így is eddig ez passzol a legjobban az összes általam próbált alapozó közül, ugyanis egész jól megy a sárgás, olívás, de nyilván egész világos bőrömhöz (nem narancssárga). A hölgy nagyon rendes volt, és legalább látszott, hogy szakértő, felkente a nyakam és arcom találkozásához egy részre ( volt rajtam másik alapozó, és olyan piros a bőröm, hogy felesleges ott tesztelnem), és mondta, hogy menjek ki napfénybe, nézzem meg, hogy stimmel-e, mert csalóka a világítás. Nahát egyszer a Douglas-ben egy másik hölgy, lány, nem tudom, ítélőképességében bíztam, és végül kiderült vettem egy narancssárga alapozót. :"D (észre kellett volna vennem, hogy a saját sminkje sincsen a csúcsra járatva...) Naaa mindegy.
Valóban krémes, a kiszerelés..nem mondom, hogy kriminális, de az, viszont szerintem egy pumpán át sem menne sajnos. Most nagyon érzékeny a bőröm, vörös, húzódik, fáj, hámlik (ez ilyen időszakos, én csak rohadásnak hívom, elnézést kérek :) ), viszont azonnal fénylik. Ez az alapozó nem emeli ki a száraz részeket, mégsem fényesedik át. Nem mondom, hogy matt, hanem bőrnek tűnik, vékony rétegben legalábbis. A fedése építhető, én nedves blenderrel vittem fel, szerintem az állaga miatt ez működik a legjobban. Több rétegben sem lesz maszkos, teljesen vállalható úgyis, a pirosságot nekem egész jól elfedte. Egyelőre 4 csillag, mert szerintem az illatanyag miatt egy nagyon picit csípett kb 1 percig.
Btw valaki mondja meg légyszi, hogy milyen illata van! :) Tudom, hogy valamire hasonlít, de nem tudok rájönni. :) (valami gyümölcsös alkoholos koktélra tippelek, nekem tetszik :D )

Update: Miután a durva bőrszárazság elmúlt nem csípett egyáltalán. Csak azért marad a 4 csillag, mert most a melegben kicsit fullasztó, de télen tökéletes lesz. A másik ok pedig a csomagolás. Nem csak, hogy macerás picit, de nagyon figyelni kell, hogy épphogy csak addig legyen nyitva, amíg kiveszünk annyit amennyi kell, különben oxidálódni kezd a teteje. Szem alá ebből ne kerüljön, mert a láthatatlan ráncokba is beleül! :)

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

dorccu
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. július 21.

Nagyon szeretem!
Nem zsírosít, nem is szárít, könnyű felvinni és nagyon jól fed!
Nap végére azért kopik de legalább egyenletesen, nem foltokban..

dorccu

Valami szörnyű! :( Glamour napokon vettem fél áron.
Csillogok tőle mint egy diszkógömb, foltokban kopik..

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

zsofikjry
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. július 21.

Elég vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. A Mont Blanc árnyalat tulajdonosa vagyok. Remekül fed (mondjuk ennyiért illik is neki), gyönyörűen el lehet oszlatni, de a 16 óra azért barokkos túlzás... Napközben sokat kell csekkolnom a szemem alatt és az orromnál. Sajnos 10-11 óra múlva már azt veszem észre,hogy foltokban el-eltűnt az arcomról, pedig sosem piszkálom és rendesen fixálom. Nem értem... emiatt csalódás. Ha tudom, hogy nem lesz rajtam egész nap, akkor persze nagyon szívesen használom.

HardCandy092
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2016. július 21.

Szerintem ez egy jó alapozó volt, nem használtam minden nap, mert nekem kicsit erős volt.