Legújabb vélemények - Alapozók

• MAC Select SPF15 Moistureblend
    Krémmániás ercsike76   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 35-44

Ez egy krém állagú alapozó, első ránézésre vastagnak/nehéznek tűnik de duo fiber ecsettel (vagy RT buffing-gal) egyszerűen mesés! Kicsit sem maszkos, természetes a végeredmény, szatén a finishe, nem teljesen matt és nem is csillogóan fényes. Ici-pici kell belőle és gyönyörűen fed. Jelenleg nincsenek foltjaim vagy pattanásaim, csak egy lightos alapot kerestem és megtaláltam. Egész nap bírja pici átlátszó púderrel fixálva, nem fényesedett át estére sem. Tőkéletes!
    Nem szárított! Mennyiségre elég kevéskének tűnik de kiderül mennyi ideig bírom vele. Pattanásokat, kiütéseket nem okozott.

• Maybelline Affinimat Alapozó SPF17
    Krémek Krémje Tánya88   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Először rettenetesen szerettem, mert hú, de jól mattít, a színe is tökéletes, de mostanra már egyre jobban zavar az alkohol benne, rendesen pálinka-szagot érzek rajta... És persze, túl folyós is. Persze, a 4 csillag megy, mert amúgy elég jó, de újra nem veszem... :/

• Max Factor Lasting Performance
    Újonc Fniki   Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: 18-24

Én egy internetes oldalon vettem kb. negyed annyi árban, mint a boltokban árulják. Mindig utána olvasok a krémmánián valami terméknek, mielőtt megveszem. így volt ez ennél az alapozónál is. Olvastam róla, jót és rosszat is (te több jót). Gondoltam kipróbálom. Nem is csalódtam. Nagyon jól fed, nem kelt maszk hatást, természetes tőle az arcom. Nyáron biztos nem a legjobb választás, de ilyen hideg időben kiváló, mert nem folyik le az arcomról. Én biztosan újra veszem:)

• Hean High Definition 3in1 Alapozó
    Krémkedvelő PanPls   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 18-24

Végre egy alapozó, ami jó a halottsápadt bőrömre! Nagyon jó állagú, kenhető, jó illatú, tartós. Megéri az árát =)

• Givenchy Teint Couture Tartós
    Krémmániás lauran   Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 35-44

Esküvői sminkem alapjául kerestem hosszasan egy új terméket. Egy Dior termék és ez az alapozó állt versenyben egymással. Végül ezt választottam, és milyen jól tettem (bár gyanítom, a Dior is hozta volna a formáját). Elegant gold árnyalatban vásároltam meg, kreol bőrömhöz talán még soha nem passzolt ennyire jól alapozó, pedig sokról hittem azt, hogy szuperlatívusz. Több mint 12 órát tartja magát, miközben természetes a hatása, és a Mac blot púderével néha áthúzva, nem is fénylik át, csupán egy természetes fénye van. A fotókon remekül mutat, a bőröm vele pedig olyan hamvas, mint egy kislányé. A netes véleményeket csupán a vásár után olvastam el, és meglepett, hogy külföldi oldalakon nem igazán kap jó értékelést.

• Max Factor Colour Adapt Alapozó
    Krémkedvelő b.gabryella   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

2014.11.05
    Ma próbáltam ki először ezt az alapozót. A 75-ös "golden" árnylat van meg. Egy picit féltem tőle, hogy sötét lesz, de hozza az ígért hatást és igazodik a bőrszínemhez, tehát ez plusz pont. Igazából nincsenek nagy bőrhibáim, pattanásaim, csupán szerettem volna egységes bőrszínt, valamint a T-vonalban matt hatást. A fedését közepesnek mondanám, de nekem ez tökéletesen megfelel, akiknek problémásabb a bőrük, nem igazán ajánlom, bár nem próbáltam építeni, úgy lehet erősebb hatást lehet elérni. A mattító hatása nem teljesen jött be.. 3 óra elteltével már picit fénylett a homlokom, de ez még abszolút a vállalható kategóriába tartozik. A végeredmény nem maszkszerű, nincs fullasztó érzésem, gyakorlatilag mintha nem is lenne rajtam alapozó.
    A kiszerelés tetszik. Összevetve pedig eddig megkapja tőlem az 5*-ot. :) Később jövök update-elni!

Update 2014.11.16. :
    Egyszerűen imádom!! Mindenkinek csak ajánlani tudom. Hihetetlenül tartós, egész nap a helyén marad, mattító púderrel fixálva pedig ki sem fényesedik! :) A legjobb, hogy nem okozott pattanásokat, szóval biztos, hogy újravásárolom amint elfogy!

• Benecos Natural Creamy Make-Up
    Krémmániás a.muse.d   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

sokáig nem találtam megfelelő alapozót, vagy azért, mert átfénylett, vagy bebarnult a nap folyamán, vagy eleve nem árultak kellőképpen világos árnyalatot.. egy darabig próbálkoztam bb krémekkel, de az sem volt az igazi. kipróbáltam ezt, és nagyon pozitív élmény volt, árulnak szép világos árnyalatot is, aránylag jók az összetevői, nagyon szépen fed, és összességében nagyon kellemes viselet. :) nem a legolcsóbb, de ár-érték arányban szerintem nagyon rendben van!

• MAC Pro Longwear Alapozó SPF 10
    Krémkedvelő dantemakeup   Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

NW20 Az én színem. Valójában az első alapozó amiből nem a legvilágosabbat kellett választanom. Teljesen passzol a bőrömhöz egész nap gyönyörűen bírja kicsi is elég (2 nyomás kell az egész arcomra). Már alapvetően itt vettem tehát nem volt teli de kb 6 hónapja használom és most még megvan a negyede. Heti 3-4 használat alatt. Most még gondolkodom más beszerzésén is mielőtt azt mondanám ő álmaim alapozója ( de csak a kíváncsiságom miatt) viszont megkapja az 5 pontot mert most mondhatom azt a legjobb az eddig próbáltak közül.

• Avon Ideal Flawless Matt Hatású,
    Krémkedvelő katagi   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Nem nekem találták ki ezt az alapozót. Nem tetszik az állaga, olyan mintha valami zsírréteget kennék el a bőrömön. Azt is csak nehezen tudom szépen eldolgozni, mellette púder kötelező. A száraz részeket, kisebb hámlásokat is kiemeli a bőrön, továbbá annyira nem is érzem tartósnak...

• Rimmel Lasting Finish Nude Alapozó
    Krémek Krémje turquoise_pianist   Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pigmentfoltok   Korcsoport: 18-24

A legnagyobb kedvencem, megváltás volt számomra, amikor megláttam a legvilágosabb árnyalatot, a formulája is csodás rajtam, tartós, csak ajánlani tudom! :)