KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Legújabb vélemények - Alapozók

epresfagyi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. április 22.

Az igazat megvallva, nagyon meglepődtem ezen az alapozón... nekem bevált! Ma vásároltam újra. A zsíros bőröm jól viseli, a fedése is megfelelő, ecsettel eldolgozva elfedi a bőrhibáimat. A Rimmel Stay Matte Liquid Mousse-hoz tudnám hasonlítani. Olyan alapozót még sajnos nem találtam, ami több órás viselése után nem fénylene a bőröm, de ennyi pénzért nyugodtan próbáljátok ki! 799,- ft a Rossmanban.

Ami viszont zavar, hogy az összetevők nincsenek rajta feltüntetve... viszont úgy vettem észre, hogy plusz mitesszert, pattanást nem okozott, nem irritálja a bőröm.

Manhattan Powder Mat  Alapozó

Manhattan Powder Mat Alapozó

Manhattan Powder Mat  Alapozó
tarkacica
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2015. április 22.

Nagyon jól fed, s bát nem vizálló, nekem alig jött le fürdéskor. Szuper!

cuclee
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2015. április 22.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2015. április 22.

Az itt olvasható vélemények miatt vásároltam meg. Megvagyok vele elégedve - kevés kell belőle, rájöttem, ha sokat kenek fel, akkor bizony sárgás hatása lesz. Szépen fed, nem fénylik.

dorakiss
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. április 22.

Annyira szeretem, hogy azt el nem tudom mondani!
Maximálisan megérte az árát mert természetes, könnyű eldolgozni, praktikus, ráadásul sokáig tart!
Kinyomok belőle egy kisebb mennyiséget, és az alapozó ecsetemmel dolgozom el, kizárólag azért, mert nehézkes a saját ecsete tisztítása.
Túlzottan nem fed, viszont ragyogó, természetes, egészséges bőrt eredményez.
IMÁDOM!

pronto
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. április 21.

UPDATE: Leveszek 2 csillagot, mert a vége felé járok és elkezdett nekem is morzsálódni, mint egy radír. Néha nem csinálja, máskor meg rémes az egész, a végén egy vattakoronggal kell leszedni a kis rücsköket, amikké alakul, így viszont már tényleg nem marad semmi. Eleinte annyira tetszett, hogy vettem még 1-et, amit még el se kezdtem használni, de szerintem többet nem veszek :(
És most már a fedését is kevésnek érzem, tényleg kicsit csalás ezt alapozónak hirdetni. Hétköznap napközbenre tökéletes, ha épp nem gyurmásodik...

ajándékba kaptam, mert amúgy csak natúrkozmetikumokat használok, kivéve sminkből. nem sok reményt fűztem hozzá, de meglepően jól teljesít. nem csomósodik, nem folyik le, nincs maszk hatása, szóval tök jó, de azért inkább csak hétköznapokra való, buliba nem indulnék el benne. viszont tényleg természetes hatása van, inkább egy jól fedő bb krémhez hasonlítanám.

update: azóta kipróbáltam és használtam ezt-azt, rá kellett jönnöm, hogy ennél jobb alapozó nincs!

(3)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Juliette88
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2015. április 21.

Nagyon szeretem ezt az alapozót, már második üveggel fogyasztom. Szerintem a fedése sem olyan rossz, bár tény, hogy az erőssége inkább a friss , üde finish, amit ad. A színét különösen kedvelem, és ez az, amivel kenterbe vágja az összes eddig általam próbált alapozót, mert végre rátaláltam egy olyan sötétebb árnyalatra, ami nem sárga, hanem semleges színű. Az állaga is szuper, kb olyan, mintha hidratáló krémet kennék az arcomra. Nagy kedvenc, max pont!

rihannamyquenn
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: < 18  |  2015. április 21.

Nagyon kíváncsi voltam erre az alapozóra amikor megláttam a katalógusban, ugyanis csak 1300 forintba került. Ezért meg is rendeltem a legvilágosabb árnyalatot belőle (Porcelain). Valóban nagyon világos színe van. Ami nagyon jó, mert fal fehér bőrűeknek is abszolút fog passzolni az arcuk színéhez. Közepes fedése van, de nem is vártam el tőle magasabb fedést az ára miatt. Tíz órás fedést ígér amit szerintem teljesít is. Nagyon jó kis alapozó!

Creativelifes
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2015. április 21.

Én ebay-ről rendeltem ilyet, bár az csak 3 kis minta volt (800Ft-ért). De őszintén megvallva nekem nem tetszik, az arcon lévő pici szőröknél megakad én nem tudom szépen eldolgozni, de lehet ez csak az én bénaságom, de 2 minta még meg van úgyhogy még próbálkozom.

Brigikee
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2015. április 21.

Hát mit ne mondjak... Nem éppen a legjobb. Az állaga nem igazán jó, ha nem kened el gyorsan akkor odaszárad és azt bizony nehéz kijavítani+nap végére teljesen lemosódik. Ha az arcom elkezd izzadni egyből kiüt rajta, és nagyon rossz érzés. Többet ilyet nem veszek.

Estée Lauder Double Wear  Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear  Alapozó SPF 10
Pünyike
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2015. április 21.

Az itteni jó vélemények miatt vásároltam meg. Jól fedő, tartós alapozót szerettem volna - meg is kaptam. Rengeteg alapozót kipróbáltam már, legutóbb Chanel PLV-t, meg voltam vele elégedve, most is, de ezt még nagyon akartam. Bár kipróbáltam,sajnos nem passzol a színe, az üzletben, ottani fényviszonyok mellet stimmelt, de természetes fénynél már nem. Nagyon erős fedése van, nekem sajnos túlságosan is az. Mintha maszk lenne rajtam. Tartósságával semmi probléma. Öt csillagot adok, mert erősen fed, tartós is - bár ahogy írtam, nekem sok, de ez nem az alapozó hibája. A BB-je viszont szuper! Minden tekintetben.